Συζήτηση Αναβάθμιση 1.214

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Λυπούμαστε για την αναστάτωση που προκάλεσε η θέση στην οποία τοποθετήθηκε το κουμπί 'ίαση όλων᾿.
Έχουμε συλλέξει κι έχουμε ήδη μεταφέρει τα σχόλια σας στους σχεδιαστές μας.
Δε μπορούμε να γνωρίζουμε πότε και αν θα αλλάξει θέση το κουμπί, έτσι παρακαλούμε να ενεργοποιήσετε την επιβεβαίωση χρήσης Διαμαντιών για να αποφύγετε την άσκοπη χρήση τους.
Παρακαλώ να είστε πιο προσεκτικοί στους σχολιασμούς σας.
Ευχαριστούμε για την κατανόηση
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Αν όντως σάς ενδιέφερε να είναι ευχαριστημένοι οι παιχτες κ θέλατε να κάνετε το παιχνίδι καλυτερο και ένα βήμα μπροστά, θα μπορούσε στην θέση του κουμπιου ίαση να μπει αντικατάσταση όλων των μονάδων.. ( ομοίων των μονάδων που είχαμε επιλέξει αρχικά)..
Όλα τα υπόλοιπα είναι λόγια να αγαπιόμαστε..
Ιδέες υπάρχουν. Εσείς δεν τις εφαρμόζετε.

Υ. Γ μην ξεχνάτε κάτι.. Ευχαριστημένοι παιχτες= ίσως ξοδέψουν διαμάντια..
Δυσαρεστημένοι παιχτες δεν θα ξοδέψουν ποτε..
 

SCORPIOS

Banned
<<ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ,, ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ>>
ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΉ ΑΠΑΝΤΗΣΗ
ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ
 

SCORPIOS

Banned
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ
ανίκανος = που δεν είναι σε θέση να κάνει κάτι (thefreedictionary)
 

AnastasiosDr

Νέο Μέλος
Όταν έστειλα μην. ότι δεν μπορώ, ουσιαστικά, να κάνω μάχες στα πεδία, μετά την αναβάθμιση μου απάντησαν με το κλασσικό... "κάνουμε προσπάθειες να γίνουν πιο γρήγορες οι μάχες" και εγώ δεν μπορούσα να κάνω καθόλου.... ΑΝΈΚΔΟΤΑ οι τύποι... Έχασα ώρες με το τεχνικό τμήμα του παροχου..... Έχασα χρόνο και χρήματα για διαγνωστικά στις συσκευές μου..... Έχασα μάχες και κέρδη.....
Επανέφεραν την προηγούμενη έκδοση για κινητές συσκευές.... Θα δούμε κατά πόσο και ΑΝ έλυσαν το πρόβλημα που, τελικά, ήταν δική τους ευθύνη και όχι της σύνδεσης ή των μηχανημάτων
Και όμως ΟΎΤΕ ΈΝΑ ΣΥΓΝΏΜΗ, καλά για επανόρθωση.... αστείο
Άρα λοιπόν είναι..... ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΙ ΑΝΊΚΑΝΟΙ
Απόλυτη ΞΕΦΤΊΛΑ για μια από τις μεγαλύτερες, αλλά όχι από τις καλύτερες
Εκτός αν είναι από τις "καλύτερες" στην "χονδροπετσιαση", στην ανεπάρκεια, στο πως να ταλαιπωρεί
και στο πως να "τρώει" διαμάντια
Σε αυτά είναι Παγκόσμια κορυφή
 
Τελευταία επεξεργασία:

Marta*VοIckοvshna

Νέο Μέλος
Εγώ πάλι έχω άλλη απορία. Αφού δεν μπορούν να εντοπίσουν όσους χρησιμοποιούν αυτά τα λογισμικά που κάνουν τις μαχες πιο γρήγορες, γιατί δεν ενσωματώνουν στο παιχνίδι αυτούς τους αλγόριθμους για όλους τους παίκτες έτσι ώστε να αφαιρέσουν το πλεονέκτημα από τους παραβάτες;
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
γιατι δεν τους ενδιαφερει αν θα κανουμε μαχες γρηγορα η αργα. λιγες η πολλες. τους εναδιαφερει να παταμε εδω.
σταματηστε να αγοραζετε διαμαντια. οσοι αγοραζετε ειστε μεγαλα κοροιδα.
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Συγκεντρώνουμε τα σχόλια σας και τα στέλνουμε στους σχεδιαστές και τους προγραμματιστές για να βελτιώσουν χαρακτηριστικά του παιχνιδιού και να διορθώσουν σφάλματα που εμφανίζονται.
Αποδεδειγμένα, έχουμε εφαρμόσει πολλές από τις ιδέες των παικτών της κοινότητας. Σε κάθε αναβάθμιση του παιχνιδιού διορθώνουμε αρκετά σφάλματα.

Κανένας δεν είναι υποχρεωμένος να αγοράσει Διαμάντια και φυσικά δε θα δώσει αναφορά σε κανέναν αν θέλει να το κάνει.
Σαν εταιρία, εννοείται πως θέλουμε να έχουμε έσοδα για να μπορέσουμε να συντηρήσουμε τους servers, τις εγκαταστάσεις, το εργατικό δυναμικό μας και οτιδήποτε κρύβεται πίσω από αυτό που εσείς παίρνετε στην οθόνη σας σαν τελικό αποτέλεσμα.
Δε καταλαβαίνω γιατί είναι κακό μία εταιρία να θέλει να έχει έσοδα ?!
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Το θέμα είναι ότι κάνετε τα παντα γιά να ξοδευουμε διαμάντια ακόμα κ καταλαθος.
Βάζοντας στο συγκεκριμένο σημείο το κουμπί ίαση είναι ξεκάθαρο οτι αυτός είναι ο σκοπός τής Εταιρίας.
 

SCORPIOS

Banned
ΤΟΣΑ ΣΧΟΛΙΑ ΠΟΥ ΣΥΓΚΕΝΤΡΏΣΑΤΕ ΣΤΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΒΓΆΖΑΤΕ ΕΓΚΥΚΛΟΠΑΊΔΕΙΑ
βΕΒΑΙΑ ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΩΣΑΤΕ ΧΩΡΑΝΕ ΣΕ ΣΚΟΝΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ
ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΓΙΝΕΤΕ ΥΠΟΒΑΘΜΙΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΟΠΩΣ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ ΜΟΥ ΑΡΚΟΥΝ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ,ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ
ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΝΥΠΑΡΞΙΑ ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑ
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Το θέμα είναι ότι κάνετε τα παντα γιά να ξοδευουμε διαμάντια ακόμα κ καταλαθος.
Βάζοντας στο συγκεκριμένο σημείο το κουμπί ίαση είναι ξεκάθαρο οτι αυτός είναι ο σκοπός τής Εταιρίας.

Μπορείς να ενεργοποιήσεις την επιβεβαίωση χρήσης Διαμαντιών για να αποφεύγεις την άσκοπη χρήση
 

SCORPIOS

Banned
ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
ΑΝ ΔΕ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΥΠΆΡΧΟΥΝ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΝΑ ΔΙΝΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΤΙΣ ΛΥΣΕΙΣ
 
Κορυφή