Διόρθωση Αναφορές Κειμένων προς Διόρθωση

Jonathan Wick

Ενεργό Μέλος
FoE OK.jpg

Το "Ok" ειναι με λατινικους χαρακτηρες. Μηπως να το διορθωσετε σε "ΟΚ" οπως στα υπολοιπα παραθυρα;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Jonathan Wick

Ενεργό Μέλος
FoE OK.jpg

Το "Ok" ειναι με λατινικους χαρακτηρες. Μηπως να το διορθωσετε σε "ΟΚ" οπως στα υπολοιπα παραθυρα;
 

COBRA ΓΙΩΡΓΟΣ

Ενεργό Μέλος
Έχω βάλει εγώ σε αυτό το θέμα αρκετά και άλλοι συμπαίκτες και σε λίγο θα είναι 1 χρόνος
δεν έχει γίνει καμία διόρθωση μετά από τόσες αναβαθμίσεις γιατί ;;;;;;;;
και γιατί βάλατε αυτό το θέμα αφού δεν δίνεται λύση.
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Έχω βάλει εγώ σε αυτό το θέμα αρκετά και άλλοι συμπαίκτες και σε λίγο θα είναι 1 χρόνος
δεν έχει γίνει καμία διόρθωση μετά από τόσες αναβαθμίσεις γιατί ;;;;;;;;
και γιατί βάλατε αυτό το θέμα αφού δεν δίνεται λύση.

Ποια είναι αυτά τα θέματα που δεν έχουν διορθωθεί για να τα ελέγξουμε και πάλι?
 

COBRA ΓΙΩΡΓΟΣ

Ενεργό Μέλος
Ποια είναι αυτά τα θέματα που δεν έχουν διορθωθεί για να τα ελέγξουμε και πάλι?

5. Ιαν 2021
Σε πολλά υλικά στην αγορά δεν φαίνεται η ποσότητα γιατί είναι μεγάλο το όνομα .
Θα μπορούσε να γράφετε έτσι ( Στ.τεχ.Νοημοσύνης (0000) η όταν πηγαίνεις το δείκτη πάνω
να στο δείχνει όλο κάτι πού τώρα δεν συμβαίνει για να βλέπουμε τη να βάλουμε.

1638974135954.png



8. Ιαν 2021
Δεν θα έπρεπε στα ΠΜΣ όταν πάμε το ποντίκι πάνω από το έμβλημα της συντεχνίας να μας βγάζει το όνομα
και να μην χρειάζεται να ανοίγουμε για να δούμε ποια συντεχνίας είναι .


ΠΜΣ ΟΝΟΜΑ.png
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ YZF

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
ΣΤΕΙΛΤΟ ΣΤΗ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΘΑ ΣΤΟ ΛΥΣΟΥΝ....
Σας ευχαριστούμε για την συμβουλή σας στο παραπάνω μέλος του φόρουμ η ομάδα διαχείρισης επιλύει όλα τα προβλήματα και τα ζητούμενα των παιχτών του παιχνιδιού.
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
5. Ιαν 2021
Σε πολλά υλικά στην αγορά δεν φαίνεται η ποσότητα γιατί είναι μεγάλο το όνομα .
Θα μπορούσε να γράφετε έτσι ( Στ.τεχ.Νοημοσύνης (0000) η όταν πηγαίνεις το δείκτη πάνω
να στο δείχνει όλο κάτι πού τώρα δεν συμβαίνει για να βλέπουμε τη να βάλουμε.

Προβολή συνημμένου 2033



8. Ιαν 2021
Δεν θα έπρεπε στα ΠΜΣ όταν πάμε το ποντίκι πάνω από το έμβλημα της συντεχνίας να μας βγάζει το όνομα
και να μην χρειάζεται να ανοίγουμε για να δούμε ποια συντεχνίας είναι .


ΠΜΣ ΟΝΟΜΑ.png

Οι μεταφράσεις δεν είναι τόσο εύκολο όσο νομίζετε να προσαρμοστούν στο παιχνίδι όπως θέλουμε εμείς. Γιατί αν αλλάξει σε ένα σημείο μία λέξη για να φαίνεται καλύτερα, θα αλλάξει και σε άλλα σημεία που δε θα έπρεπε.
Ωστόσο, θα εξετάσουμε αυτό το ενδεχόμενο από την πλευρά μας, αλλά θα το αναφέρουμε και στους προγραμματιστές μας.
Το ίδιο θα κάνουμε και με τα ονόματα των επαρχιών στα Πεδία. Θα το συμπεριλάβουμε στις προτάσεις μας για επόμενες αναβαθμίσεις των Πεδίων.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Δεν ειδα να μας αδειαζει τη γωνια αυτη η γκουμουτσα απο το χαρτη της πολης μου, γιαυτο και το παρατηρησα....:p

Υγ...Πλακα κανω, πολθ ομορφο κτηριο ειναι σχεδιαστικα...απλα δεν καταλαβα απο την αρχη τη χρησημοτητα του...περιμενα οτι θα εξελιχθει σε κατι που να εχει νοημα, αλλα βλεπω οτι μπαααα, ε?
 
Τελευταία επεξεργασία:

ΔΗΜΗΤΡΗΣ YZF

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
Δεν ειδα να μας αδειαζει τη γωνια αυτη η γκουμουτσα απο το χαρτη της πολης μου, γιαυτο και το παρατηρησα....:p

Υγ...Πλακα κανω, πολθ ομορφο κτηριο ειναι σχεδιαστικα...απλα δεν καταλαβα απο την αρχη τη χρησημοτητα του...περιμενα οτι θα εξελιχθει σε κατι που να εχει νοημα, αλλα βλεπω οτι μπαααα, ε?
https://forum.gr.forgeofempires.com...οπή-Λειτουργίας-του-Κέντρου-Εκδηλώσεων.8947// Μπορείτε να μας γράψετε την γνώμη σας κάτω από την σχετική ανακοίνωση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Demme
Κορυφή