Διάλυση Νεμεσις και επιπτώσεις στο Β' κόσμο

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30212
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Παιδιά παρ'όλο που είμαι αντίθετος σε πρακτικές του τύπου Α,Β,Γ,Δ, γιατί επωφελούνται απ΄τους υπόλοιπους που παιζουν με μία μόνο συντεχνία, θα ήθελα να πω ότι αν έγινε κάτι με δόλιο τρόπο, είμαι κάθετα αντίθετος, τον αντίπαλο τον αντιμετωπίζουμε στα ίσα!!!
Όσο για το Α,Β,Γ,Δ, είναι θέμα τις διαχείρισης να κόψει αυτό το βιολί!!
 

DeletedUser

Guest
Ευχαριστώ για την απάντηση τον διαχειριστή, παρόλο που δεν απευθύνεται σε εμένα άμεσα . Πιστεύω ότι δεν φέρουν ευθύνη τα άτομα που απαρτίζουν την ομάδα διαχείρισης για όλη αυτή την απαράδεκτα καθυστερημένη αντίδραση, για ένα τόσο μα τόσο σοβαρό θέμα , - ίσως, το σοβαρότερο που έχει ποτέ αντιμετωπίσει ομάδα διαχείρισης σε παγκόσμιο επίπεδο - μιας και από όσο κατάλαβα είναι άτομα που εργάζονται αμισθί ή με ελάχιστα προνόμια στο παιχνίδι, να προσθέσω δε, ότι η εταιρεία από όσο επίσης έχω καταλάβει δεν αφήνει σε κάποιο πόστο κανένα διαχειριστή το Σ/Κ , εν ολίγοις κλίνει το μαγαζί με τους πελάτες μέσα.......
Ελπίζω όταν έχουμε την οριστική απάντηση να είναι ανάλογη με το μέγεθος του προβλήματος , μιας και σε 1 δευτερόλεπτο εξαφανίστηκε η πρώτη συντεχνία της χώρας εκείνη την στιγμή . Κάτι τέτοιο, σε αυτό το μέγεθος, νομίζω, ότι δεν έχει ξαναγίνει μετά την εισαγωγή του ΣεΣ στο παιχνίδι σε παγκόσμιο επίπεδο .
Αναμένουμε την απάντηση , καρτερικά όλοι μας..... και επί της ευκαιρίας θα ήθελα να συγχαρώ όλους τους εμπλεκόμενους με τις ΝΕΜΕΣΙΣ για την υπομονή που επέδειξαν σε ένα τόσο μα τόσο σοβαρό θέμα για το ίδιο τους το παιχνίδι.
 

DeletedUser30263

Guest
Καλησπερα σε ολους και απο μενα.
Τα πραγματα ειναι απλα κυριοι.
Η αποδειξεις οτι η συντεχνια διαλυθηκε εκ των εσω η roll-back.
Τοσο απλα.
Οτι αλλο ειπωθει απο την ομαδα υποστηριξης ειναι αλλα λογια να αγαπιομαστε.
 

DeletedUser28676

Guest
Άμα υπήρχε κάποιο bug θα το εντόπιζαν οι διαχειριστές, τώρα σίγουρα μιλάμε για εκ των έσω δουλειά, δυστυχώς έτσι όπως έχει γίνει τώρα το παιχνίδι πρέπει να προσέχουμε και τη σκιά μας.
 

DeletedUser410

Guest
Έθεσα την πιο λογική εξήγηση. Και έπεσαν όλοι να με φάνε. Δεν ήταν υποχρέωση μου να απαντήσω προφανώς. Το ότι απάντησα μετά από 48 ώρες τι σημασία έχει; Απλά παρακολουθούσα τα δρώμενα και αναλογιζόμουν να απαντήσω ναι ή όχι; Θα δώσουν σημασία σε ότι πω ή απλά θα βλέπουν την δική τους πλευρά και απλά θα βρεθώ μπλεγμένος και να με λιθοβολούν και τελικά έγινε το δεύτερο.

Ένα ακόμα το ότι ανέφερα πως έγινε νύχτα το υπέθεσα από τις ώρες δημιουργίας των θεμάτων και τα γενικώς συμφραζόμενα.

Δεν πειράζει όμως. Εγώ είπα την θέση μου και ένα αποδεικνύεται πως απλά η δουλειά έγινε από μέσα. Γιατί σφάλμα του παιχνιδιού δεν είναι παιδιά. Ένα σφάλμα δεν σημαδεύει. Απλά τα πράγματα. Πρέπει να υπάρχει προσοχή όσων αφορά στα δικαιώματα και κυρίως με το δικαίωμα του Ιδρυτή, γιατί σε παρόμοιες καταστάσεις απλά έχεις να ψάξεις 2-3 άτομα και όχι 7...

Μία απορία μου μόνο πως είναι δυνατόν να γνωρίζει το άτομο που έκανε την αίτηση ή γενικότερα να γνωρίζεται την ώρα διάλυσης αφού λέτε δεν την είδατε πουθενά αλλά απλά μείνατε χωρίς συντεχνία;

Τέλος η διαχείριση είναι προφανές δεν μπορεί να κάνει κάτι και ότι κι αν εντοπίσει δεν μπορεί να το κοινοποιήσει δεσμεύεται για τα δεδομένα τα όποια διαχειρίζεται και είναι λογικό αν το σκεφτεί κανείς. Δυστυχώς όπως το βλέπω και όπως το είδα και στην περίπτωση των Guardian Angels* δεν έγινε τίποτα γιατί δεν μπορούσε να γίνει.

*(που ο φίλτατος Δημήτρης χαρακτήρισε ως ατυχές παράδειγμα, παρόλο που εγώ δεν το εξίσωσα ποτέ, αντιθέτως είπα πως από άποψη επιπέδου συντεχνίας μπορείτε απλά να συγκεντρωθείτε και πάλι, όχι πως θα γυρίσουν ως εκ θαύματος οι τομείς πίσω, και προφανώς άλλα τα δεδομένα του παιχνιδιού τότε και άλλα τώρα...)

Υ.Γ. Αυτά, ότι δεν σχολίασα απλά δεν έβρισκα το λόγω να το κάνω...
 

DeletedUser30263

Guest
Φιλτατε Vampire φαινετε η ωρα διαλυσης στο δημαρχειο.
Λυσε μου ομως μια απορια.
Γιατι η διαλυση φαινετε στο ιστορικο οταν εισαι εντος οποιασδηποτε συντεχνιας και οταν εισαι εκτος εξαφανηζετε απο το ιστορικο του δημαρχειου?
 

DeletedUser

Guest
Προφανώς φίλε μου κακώς μπλέχτηκες σε ένα τόσο σοβαρό θέμα όπως αυτό, για να απαντήσεις για κάτι που ουσιαστικά δεν γνώριζες, αυτό σε οδήγησε σε συμπεράσματα και διαπιστώσεις , που ήταν άκαιρα και λανθασμένα , δεν απαντάς στην πιθανή κατάρρευση του Β κόσμου , λέγοντας αυτά που είπες.
Κατανοώ ότι μπορεί να το έκανες για να καλύψεις το τεράστιο κενό που είχε η διαχείριση και οι αρμόδιοι διαχειριστές στο συγκεκριμένο θέμα , αλλά θα σου το ξαναπώ ήσουν ολίγον εκτός θέματος με ενδείξεις άγνοιας του θέματος σε αρκετά μεγάλο βαθμό , όσο για την γρίνια των Ελλήνων παικτών κ.τ.λ.π. θεωρώ ότι σου απέδειξαν ότι αναλογικά με το μέγεθος του προβλήματος οι αντιδράσεις ήταν ήπιες και από ελάχιστη μερίδα παικτών . Πάρα αυτά θα σε παρακαλούσα εάν δεν έχεις να πεις κάτι ουσιαστικό για το κυρίως θέμα να σταματήσεις να απαντάς σε παρακλάδια του.

ευχαριστώ
 

DeletedUser5

Guest
[swt]Για να το ξεκαθαρίσουμε το θέμα και να μπορέσουμε να σας βοηθήσουμε μην κάνετε copy-paste ο ένας στον άλλο το κείμενο για να το στείλετε όλοι. Με το να βλέπουμε 200 αιτήσεις για το ίδιο θέμα δεν κερδίζουμε ούτε εμείς αλλά ούτε και εσείς.

Αν από την άλλη πιστεύετε πως θα κερδίσετε κάτι μπορείτε να συνεχίσετε. Το αν θα δούμε κάτι από τα εργαλεία ή δεν δούμε ή το τι βλέπουμε δεν μπορούμε να σας το πούμε.

Αν μπορείτε, σταματήστε τις άπειρες αιτήσεις ώστε να μπορέσουμε να επικεντρωθούμε στους απαραίτητους ελέγχους.

*Καταλαβαίνουμε το ότι είναι κάτι πολύ σοβαρό καθώς και το γιατί κάνετε τόσες αιτήσεις αλλά θα πρέπει και εμείς να έχουμε χρόνο για να μπορέσουμε να ελέγξουμε ό,τι πρέπει να ελέγξουμε.[/swt]
 

DeletedUser

Guest
Αν από την άλλη πιστεύετε πως θα κερδίσετε κάτι μπορείτε να συνεχίσετε. Το αν θα δούμε κάτι από τα εργαλεία ή δεν δούμε ή το τι βλέπουμε δεν μπορούμε να σας το πούμε.

Αν οντως ισχυει αυτο δεν καταλαβαινω τον λογο να γινουν ολοι αυτοι οι ελεγχοι που λετε. Αν τα αποτελεσματα των ελεγχων που κανετε τα κρατησετε για εσας και μονο απορω γιατι τους κανετε.
Αν καποιος με διωξει απο μια συντεχνια, μπορει ο οποιοσδποτε να δει ποιος με εδιωξε ακομα και εγω. Αν καποιος διαλυσει κατα λαθος η σκοπιμα την πρωτη συντεχνια του Ελληνικου σερβερ δεν θα πρεπει να το μαθουν τουλαχιστον οι ιδρυτες της συγκεκριμενης συντεχνιας ποιος το εκανε η ποιος δεν το εκανε?
Να με συγχωρεσετε αλλα αυτη δεν ειναι σωστη αντιμετωπιση απεναντι σε 240 παικτες που απαρτιζουν την συγκεκριμενη συντεχνια και μαλιστα εχουν διαθεσει απειρο χρονο και χρημα για αυτη.
 

DeletedUser24496

Guest
Η απαντηση της Διαχειρησης και η ανταπαντηση μου http://prntscr.com/33qbta
Το υφος, ενος μελους της διαχειρησης, προς ενα πελατη, που ρωταει, ευγενικα,
ειναι - το λιγοτερο - ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ !
Ερωτηση προς το φορουμ....ποιος ειναι, ιεραρχικα, ανωτερος απο αυτον που μου απαντησε ?
 

DeletedUser410

Guest
Προφανώς φίλε μου κακώς μπλέχτηκες σε ένα τόσο σοβαρό θέμα όπως αυτό, για να απαντήσεις για κάτι που ουσιαστικά δεν γνώριζες, αυτό σε οδήγησε σε συμπεράσματα και διαπιστώσεις , που ήταν άκαιρα και λανθασμένα , δεν απαντάς στην πιθανή κατάρρευση του Β κόσμου , λέγοντας αυτά που είπες.
Κατανοώ ότι μπορεί να το έκανες για να καλύψεις το τεράστιο κενό που είχε η διαχείριση και οι αρμόδιοι διαχειριστές στο συγκεκριμένο θέμα , αλλά θα σου το ξαναπώ ήσουν ολίγον εκτός θέματος με ενδείξεις άγνοιας του θέματος σε αρκετά μεγάλο βαθμό , όσο για την γρίνια των Ελλήνων παικτών κ.τ.λ.π. θεωρώ ότι σου απέδειξαν ότι αναλογικά με το μέγεθος του προβλήματος οι αντιδράσεις ήταν ήπιες και από ελάχιστη μερίδα παικτών . Πάρα αυτά θα σε παρακαλούσα εάν δεν έχεις να πεις κάτι ουσιαστικό για το κυρίως θέμα να σταματήσεις να απαντάς σε παρακλάδια του.

ευχαριστώ

Προφανώς φίλε μου εσύ μάλλον δεν διάβασες τι έγραψα, παρά προσκολλήθηκες στα υστερόγραφα μου... Αναφέρθηκα ξεκάθαρα στο θέμα και είχα δίκιο. Η δουλειά έχει γίνει από μέσα και έγινε νύχτα. Δεν φταίει κανείς άλλο παρά μόνο οι Ιδρυτές και το συμβούλιο σας που έδωσαν δικαιώματα σε άτομα που δεν θα έπρεπε προφανώς. Και κλείνω το θέμα εδώ γιατί σχολιάζεις μόνο ότι σε βολεύει και όχι ότι λέγετε και εγώ με τέτοια άτομα δεν συζητώ.

Εγώ ευχαριστώ...

Φιλτατε Vampire φαινετε η ωρα διαλυσης στο δημαρχειο.
Λυσε μου ομως μια απορια.
Γιατι η διαλυση φαινετε στο ιστορικο οταν εισαι εντος οποιασδηποτε συντεχνιας και οταν εισαι εκτος εξαφανηζετε απο το ιστορικο του δημαρχειου?

Αυτό είναι πρόβλημα του παιχνιδιού, δεν είχε εντοπιστεί προφανώς μιας και η διάλυση μιας συντεχνίας δεν είναι κάτι που γίνετε κάθε μέρα. Έτσι δεν πιστεύω να θεωρείτε λάθος που δεν είχε παρατηρηθεί. Καλό θα ήταν να γίνει αναφορά από την Διαχείριση ώστε να το δουν οι τεχνικοί.

Η απαντηση της Διαχειρησης και η ανταπαντηση μου http://prntscr.com/33qbta
Το υφος, ενος μελους της διαχειρησης, προς ενα πελατη, που ρωταει, ευγενικα,
ειναι - το λιγοτερο - ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ !
Ερωτηση προς το φορουμ....ποιος ειναι, ιεραρχικα, ανωτερος απο αυτον που μου απαντησε ?

Μια ερώτηση... το ειρωνικό είναι στο γεια σας, ή στην ερώτηση του που είναι εύλογη μιας και προφανώς δεν μπορεί να δει ποιοι είχαν τα δικαιώματα αφού η συντεχνία δεν υπάρχει άρα δεν υπάρχουν δεδομένα...
Και τι ακριβώς ρώτησες; Εκτός του ότι δημοσιεύεις προ επισκόπηση από αίτηση που απαγορεύεται, δείχνεις μόνο το τελευταίο σκέλος..

Πρέπει λίγο πιστεύω να ηρεμήσουν τα πνεύματα. Για όλους μας. Λογικό να υπάρχει αγανάκτηση είναι σοβαρό αυτό που έγινε, όμως δεν νομίζω πως πρέπει να τα βάζουμε και με την ΟΔ. Ζητά πληροφορίες για να μπορέσει να βοηθήσει.
 

DeletedUser

Guest
Επειδη το θεμα εχει φυγει απο την αρχικη του διασταση πρεπει αν το επαναφερουμε εκει που πρεπει.
Ιδρυτικα δικαιωματα εκεινη την στιγμη ειχαν 4 ατομα που τα γνωριζω προσωπικα.
Κανενας μα κανενας απο τους 4 δεν πατησε διαλυση και αυτο που σας λεω ειναι απολυτα σιγουρο.
Αν υπαρχει τροπος να δει η διαχειρηση ποιος πατησε διαλυση ΑΝ πατησε θε πρεπει να κοινοποιηθει το screen name η username του και μονο αυτο, μιας και δεν αποτελει προσωπικο δεδομενο οπως το email και αλλα στοιχεια του.
Αν δεν υπαρχει τροπος να εξακριβωθει το παραπανω και επειδη το ολο θεμα εχει περασει στο οριο του παραλογισμου η απαιτηση θα ειναι να γινει roll back ο σερβερ πριν την διαλυση της συντεχνιας μας.
Καλη ειναι η φιλοσοφικη κουβεντα για το πως μπορει μια συντεχνια να ανακαμψει αλλα στην συγκεκριμενη περιπτωση η ζημια που εγινε ειναι ανεπανορθωτη σε αγαθα προηγουμενων εποχων, σε αμετρητες ωρες παιχνιδιου που πανε χαμενες αλλα και σε πααααρα πολλα διαμαντια που ειχαμε ριξει οι premium λογαριασμοι στο χαρακτηριστικο που λεγεται πολεμος συντεχνιων.
Ειναι αδιανοητο και το ξαναλεω να φαινονται ποιος κανει οποιαδηποτε ενεργεια οπως ΤΕΛ η ΠΑΡ ακομα και ποιος διωχνει ποιον απο την συντεχνια και μια τοσο μα τοσο σοβαρη ενεργεια οπως η διαλυση της πρωτης συντεχνιας του σερβερ να μενει κρυφή.
Ελπιζω η διαχειρηση να πραξει οπως πρεπει και να αποτιναξει απο πανω της τις οποιες σκιες η υποψιες υπαρχουν απο ολους τους συμπαικτες μας που βρισκονται και σε αλλες συντεχνιες μιας και το συγκεκριμενο προβλημα αποτελει και μελλοντικο κινδυνο για τις δικιες τους.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Αγαπητέ Γαλαζοαίματε, λάβε υπ όψη σου ότι μετά από αυτό που συνέβει έχει καταλάβει πικρία, αγανάκτηση ως και θυμός όλους όσους είχαμε αγωνιστεί για να φτάσουμε σ' αυτό το επίπεδο την πρώτη συντεχνία του Ελληνικού σερβερ. Δεν ευθύνεται η διαχείριση γι αυτό που έγινε και το κατανοούμε όλοι. Αυτό που επιθυμούν οι παίκτες του κόσμου Brisgard είναι η επαναφορά κατά το δυνατόν της κατάστασης που επικρατούσε στους χάρτες πριν από την απρόσμενη και αναπάντεχη διάλυση της Νέμεσις Α'. Αυτό μπορεί να πραγματοποιηθεί ώστε να επανέλθει ο ανταγωνισμός και η ευγενή άμιλλα αυτού του σπουδαίου παιχνιδιού;
 

DeletedUser28214

Guest
Παρακολουθήσαμε όπως και οι υπόλοιποι στον Β κόσμο τη διάλυση της ΝΕΜΕΣΙΣ Α'.
Θέλω να διευκρινίσω και να ξεκαθαρίσω πως εμείς ως ΛΕΓΕΩΝΑΡΙΟΙ δεν έχουμε καμία σχέση με το συμβάν όπως έχει ειπωθεί πλείστες φορές αυτές τις μέρες φανερά ή με υπονοούμενα. Ούτε κατασκόπους είχαμε, πόσο μάλλον να έχουμε κρυφό ιδρυτή στην ανταγωνιστική συντεχνία.

Οσο αφορά τη διάλυση της ΝΕΜΕΣΙΣ εκφράσαμε τη συμπαράστασή μας σε έναν εκ των ιδρυτών και πραγματικά μας έχει σοκάρει το γεγονός αφού πολύ εύκολα θα μπορούσαμε να είμαστε εμείς στη θέση τους ή οποιασδήποτε άλλη συντεχνία. Και ειλικρινά περιμένουμε κι εμείς να ακούσουμε που οφείλεται αυτό το συμβάν.
Αν για τη διάλυση οφείλεται παίκτης της "εξαφανισμένης" συντεχνίας ίσως θα έπρεπε να έχει μπει εδώ και καιρό μια επιπλέον ενέργεια ως δικλείδα ασφαλείας σε τέτοιες περιπτώσεις γιατί όπως και να έχει τα παιδιά είχαν ξοδέψει μεγάλες ποσότητες σε ύλες και στρατό αλλά και ώρες μέσα στο παιχνίδι. Αν πάλι η διάλυση οφείλεται σε bug του παιχνιδιού νομίζω πως η διαχείριση είναι σε θέση να το ανακαλύψει και να προβεί στις απαραίτητες ενέργειες.
 

DeletedUser744

Guest
Αγαπητε Immortal, θα ηθελα αν εχετε την καλοσυνη, επισημα ως "senior moderator", να μου εξηγησετε το εξης.
Αντιλαμβανομαι βεβαια τη δικλειδα της διασφαλισης των "προσωπικων δεδομενων", ομως θα θελατε να μου εξηγησετε,
ποιος ειναι ο λογος που δεν ανακοινωνετε το "screenname" του παικτη που προεβει σ αυτη την ενεργεια, εφοσον το "screenname" ενος παικτη, δεν ειναι ιδιοκτησια του, αλλα ιδιοκτησια της Innogames!
Προσωπικα δεδομενα ειναι τα στοιχεια που σας αποδιδουμε ως παικτες κατα την εγγραφη μας στο παιχνιδι. Το "εικονικο" ονομα ομως που χρησιμοποιουμε για να παιζουμε, ανηκει στην περιουσια της εταιρειας που αντιπροσωπευετε αγαπητε.
Ποιος ειναι ο λογος που δεν το κοινοποιειτε, τη στιγμη που σε οποια αλλη λειτουργια η/και ενεργεια του παιχνιδου (οπως πχ τελειοποιησεις/παροτρυνσεις/επιθεσεις/προσκλησεις/εκδιωξεις/συμμετοχες σε ΜΚ...κοκ), ειναι απολυτα εμφανη?
Επομενως δεν προκειται για προσωπικο δεδομενο, αλλα για δημοσιο δεδομενο εντος ολου του σερβερ, το οποιο μαλιστα, οπως ρητα δηλωνετε στους ορους και τις προυποθεσεις της αρχικης εγγραφης, σας ανηκει.
Ευχαριστω εκ των προτερων, εν αναμονη της επισημης απαντησης σας.
 

DeletedUser24496

Guest
Ενδιαφερον.....ο Vampire, o οποιος - οπως λεει ο ιδιος - ΔΕΝ ειναι μελος της ΟΔ, απανταει σαν ΟΔ και μας λεει οτι
ειχε δικιο και η διαλυση, εγινε απο μεσα..... Σε προηγουμενο μην. σου μας λες οτι εισαι εδω για να βοηθας.....βοηθησε με λοιπον
Πες μου, ποιος ειναι ανωτερος, του ατομου που μου απαντησε ?
Για την δημοσιευση της προ- επισκοπησης....ουτε ηξερα οτι απαγορευετε και με ξαφνιαζει, αυτο ! Με ξαφνιαζει γιατι δεν καταλαβαινω, γιατι καποιος ο οποιος δεχετε μια απαντηση, που καποιος την θεωρει ασχετη για αυτο που ρωτησε ή ειρωνικη, οπως εγω, δεν μπορει να ενημερωσει τους αλλους πελατες ή τους υποψηφιους πελατες για κατι που θεωρει λαθος ?
Εγω, νομιζω οτι, πρεπει να, μπορει ! Γιατι, αλλοιως, εχουμε μια κατασταση "μονα - ζυγα...δικα σας" ! Κατι που δεν υπαρχει στην ελευθερη αγορα, οπου οι πελατες μπορουν να ανταλλαζουν εμπειριες για ολες τις πτυχες μιας εταιρειας. Λενε τις αποψεις τους σε site ή forum της εταιρειας ή στα social media... Το θεμα, ομως, 'παρανοιξε' και σταματω, για την ωρα, εδω, εν αναμονη Επισημης απαντησης και οχι καποιου "δεν ειμαι στην ΟΔ' αλλα, συμπεριφερετε σαν ....ΟΔ.
 

DeletedUser21

Guest
[yio]Θα ήθελα για άλλη μία φορά να υπενθυμίσω ότι για τα μέλη της Ομάδας Διαχείρισης του παιχνιδιού ΔΕΝ υπάρχουν "Πελάτες" αλλά "Παίκτες" και έτσι είναι τα πράγματα όσο κι αν μερικοί επιμένουν να βλέπουν τον εαυτό τους ως "Πελάτη", ευθύνη μας είναι να φροντίζουμε το Δίκαιο παιχνίδι (όσον αφορά τους Κανόνες του παιχνιδιού) και ταυτόχρονα να αναφέρουμε τυχόν προβλήματα στους Τεχνικούς της Εταιρείας ώστε να τα διορθώνουν.

Βλέπω ότι υπάρχει η διάθεση να κατακρίνεται την προσπάθεια του Vampire Blueblooded να βοηθήσει με τις γνώσεις του όσο μπορεί, το συγκεκριμένο μέλος του Φόρουμ φέρει τον Τίτλο Altruist, όπως μπορείτε να διαβάσετε ΕΔΩ τα μέλη που φέρουν τον τίτλο αυτό είναι εδώ για να απαντούν σε γενικές ερωτήσεις σχετικά με το παιχνίδι. Δεν είναι μέλη της ομάδας διαχείρισης, αλλά παίκτες που αποδεδειγμένα γνωρίζουν πολύ καλά το παιχνίδι και έχουν τη θέληση να βοηθάνε τους άλλους παίκτες να μάθουν το παιχνίδι, παρακαλούμε σεβαστείτε τη διάθεσή τους λοιπόν να βοηθήσουν και σε καμία περίπτωση μην κατακρίνεται αυτό που κάνουν.[/yio]
 

DeletedUser

Guest
Κατ' αρχήν να σας ευχαριστήσω για την υποστήριξη και τη βοήθεια που παρέχετε σε όλους τους παίχτες του παιχνιδιού.
Κατά δεύτερον, εκτιμούμε τη φιλότιμη προσπάθεια του Vampire Blueblooded να βρίσκεται πάντα κοντά μας και να δίνει απαντήσεις.
Όμως σύντομα έρχεται μια νέα έκδοση και ακόμα απαντήσεις στα κρίσιμα ερωτήματα μας δεν έχουμε πάρει....
 

DeletedUser21037

Guest
Δε γνωρίζω αν ήταν κάποιο εσωτερικό σφάλμα του παιχνιδιού ή δολιοφθορά εκ των έσω.
Αυτό όμως που πιστεύω είναι ότι τα μέλη τουλάχιστον της συντεχνίας έχουν δικαίωμα να γνωρίζουν τι ακριβώς συνέβη.
Στην τελική, αν πράγματι δεν είναι λάθος του παιχνιδιού, τότε μπορεί κατευθείαν και η διαχείριση να ξεκαθαρίσει τη θέση της δίνοντας απλά το όνομα αυτού που πάτησε τη διάλυση.
 

DeletedUser27181

Guest
Δωστε επιτελους μιαν απαντηση ! Ποιος το εκανε ? Μονο και μονο αναλογιζομενοι και σεβομενοι τις ωρες και τη προσπαθεια τοσων παιχτων οφειλετε να δωσετε μιαν απαντηση ! Ειδαλως εγω σα παιχτης πια παυω να υφισταμαι αποχωροντας απο αυτο το παιχνιδι μη βλεποντας την αναλογη αντιδραση που θα επρεπε να χε η διαχειρηση του ελληνικου server σε ενα τοσο σοβαρο θεμα !

υγ : δε το καταλαβαινετε οτι ετσι χανετε κοσμο απο το παιχνιδι ?
 
Κορυφή