Διαγωνισμός Halloween

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας για το διαγωνισμό του Halloween!
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
φαινεται παρα πολυ καλος με τρομερα δωρα.οι προκλησεις ποιες θα ειναι;
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Ωραια πραγματα! Μου θυμιζει τον επετειακο διαγωνισμο που εκτεινοταν σε πολλες μερες και ειχε καλουδια! Θα τον δουμε και στην πραξη!
 
Τελευταία επεξεργασία:

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Ναι, μοιάζει πολύ με τον επετειακό στο μηχανισμό.
Τις προκλήσεις θα τις δείτε στην πορεία... θα ανοίγουν στις ημερομηνίες που έχουν ανακοινωθεί
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα και Καλη Εβδομαδα
...εμεις παλι μαζι θα συμμετεχουμε ? δηλ η ταλα με την μαντα ... γιατι παλι θα διαφωνουμε για τις απαντησεις
αφηστε που θελει και ο Πουπουλενιος να ΄΄ανοιξει΄΄ τα φτερακια του δηλ λαβει μερος και αυτος ...
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
ωραια η πρωτη αποστολη..μηπως θα ηταν ευκολο να το κανετε απ το 1 εως το 80 να νομιζω οτι παιζω κινο μιας κ ειμαι λιγο τζογαδορος?:p
 

DeletedUser32779

Guest
Γεια χαρά ..... Δεν βρίσκω το ''το απαίσιο ράφι'' .....
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα
για να διευκολυνω τους νεους παιχτες
σας αναφερω /υπενθιμιζω /ξεκαθαριζω οτι
οτι και μετα την υποβολη της μυστικης σας απαντησης εαν κρινετε οτι θελετε να διορθωσετε 'η να αλλαξετε κατι
μπορειτε να το κανετε μεχρι την τελευταια μερα που ισχυει η εκαστοτε προκληση
και φυσικα ...πριν ανακοινωθουν οι σωστες απαντησεις εεεεεεε οι καλοι λογαριασμοι κανουν τους καλους φιλους
 

DeletedUser32815

Guest
Καλησπερα
για να διευκολυνω τους νεους παιχτες
σας αναφερω /υπενθιμιζω /ξεκαθαριζω οτι
οτι και μετα την υποβολη της μυστικης σας απαντησης εαν κρινετε οτι θελετε να διορθωσετε 'η να αλλαξετε κατι
μπορειτε να το κανετε μεχρι την τελευταια μερα που ισχυει η εκαστοτε προκληση
και φυσικα ...πριν ανακοινωθουν οι σωστες απαντησεις εεεεεεε οι καλοι λογαριασμοι κανουν τους καλους φιλους

Διστιχος δεν εω κατφερη να βαλο τουσ αριθμουσ τισ κολοκιθας διοτι μου εκλισε το τηλ και τορα δεν ξερο που να παο να τουσ βαλο
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Διστιχος δεν εω κατφερη να βαλο τουσ αριθμουσ τισ κολοκιθας διοτι μου εκλισε το τηλ και τορα δεν ξερο που να παο να τουσ βαλο
Mην στεναχωριεσαι
μπες στην αρχικη σελιδα του φορουμ
προς τα κατω της αρχικης σελιδας υπαρχει το τμημα κοινοτητα --> διαγωνισμοι --> επιλεγεις το Halloween
και σε μεταφερει στην σελιδα σχετικα με τον διαγωνισμο

επιλεγεις την πρωτη επιλογη
και σου ανοιγει η σελιδα του διαγωνισμου
επιλεγεις την προκληση 1
σου εμφανιζεται ενα μικρο ενθετο που λεει
Διανα
πετυχες διανα
εμφανιση διαγωνισμου

επιλεγεις ναι
και μεταφερεσαι στην σελιδα που γραφεις την απαντηση

πιο απλα πατα επανω στην κατω ιστοσελιδα
https://forum.gr.forgeofempires.com/index.php?threads/Πρόκληση-1.7685/

ανοιγεις το spoiler βλεπεις 12 κολοκυθες διαλεγεις 4 απο αυτες
στο κατω μερος σου δινει το δικαιωμα να στειλεις μια απαντηση γραφεις 4 αριθμους ..που αντιστοιχουν στις 4 πανεμορφες κολοκυθες που διαλεξες και στελνεις το μνμ
 
Τελευταία επεξεργασία:

EagleEye

Νέο Μέλος
Καλησπέρα. Όλη μέρα σήμερα πατάω πάνω σ' έναν αριθμό και συνέχεια μου βγάζει το μήνυμα ''Ουπς, πονηρέ! Ήρθες νωρίς.Έλα πάλι αργότερα''
Κι η μέρα τελειώνει. Κάνω κάτι λάθος;
 
Κορυφή