Διαγωνισμός Halloween

DeletedUser29206

Guest
Παιδιά στο ιβεντ πολύ οριακά το βγάζω στο 9 επίπεδο το κτήριο.. Δεν ξέρω μήπως τα πράσινα φιαλίδια είναι και λίγο τύχη πόσα θα βγάλει στον καθένα...;
Μόλις το διαπίστωσες πως δεν παίζεις ένα παιχνίδι στρατηγικής. Καλωσήρθες στον κόσμο των πιθανοτήτων!
 
  • Like
Αντιδράσεις: JOELP

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Σε αλλους διαγωνισμους με λιγες συμμετοχες και παλι θελει καμποσες μερες. Τωρα με 4 διαφορετικα ερωτηματα και πολλες πολλες συμμετοχες θα παρει φοβαμαι περισσοτερο καιρο.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημερα
..το καλο το πραγμα αργει να γινει

Ακολουθει ...ασχετο με πριβε ''αποχρωση'' προς τα μελη της διαχειρισης
Οφειλω να σας ενημερωσω οτι οι δυο θετοι υιοι μου θα στεναχωριθουν βαθυτατα εαν ...τυχαια δεν κληρωθω στους νικητες
δηλ
1) ο παλαι ποτε πιο διασημος και αγαπησιαρης παιχτης του β κοσμου
ο Κουασιμοδος της Νεμεσης και κατ επεκταση της Ιθακης
και ναι μεν μπορει να εχει μια ''περηφανια'' στα ωτα αλλα βλεπει ...σαν αητος
εαν δεν κερδισω (τυχαια παντα) θα σας τον στειλω πεσκεσι αφου του δειξω τα ...ζητουμενα της 3 προκλησης

2) ο γνωστος θαμωνας του φορουμ Πουπουλενιος ο Α
ολοι εδω ξερετε πως αντιδρα εαν δει στεναχωριμενη την θετη του μανουλιτσα
θα ''τσικνισει'' ολο το φορουμ

Οποτε κανονιστε την πορεια σας
αλλωστε οπως λεει μια σοφη ρηση
...Την Τυχη μας εμεις την ..''καθοριζουμε'' και την ''καθοδηγουμε''
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: JOELP

JOELP

Ενεργό Μέλος
Καλημέρα, ξενυχτάω να διαβάζω και να διαβάζω όλα τα φοεκικά δρώμενα και τα τώρα και τα μελλούμενα. Ούτε στις Πανελλήνιες δεν είχα ρίξει τέτοιο διάβασμα.

Μπράβο που προσπαθείτε να εξελίσσετε το παιχνίδι, αλλά έτσι που το πάτε, εκτός ελαχίστων που έχουν πάρει τον αέρα και τα ξέρουν πια όλα απέξω και ανακατωτά, η πλειοψηφία των παικτών θα θέλει foe-manual για να παίζει. Χώρια οι ατέλειωτες ώρες που θα πρέπει να διαθέτει ο κάθε παίκτης για να είναι συνεπής και συμμετέχων σε όλες τις επιμέρους δραστηριότητες.

Να διατηρήσουμε μια λογική, ότι εδώ παίζουμε και φυσικά αυτό γίνεται στο περιθώριο του ελεύθερου χρόνου μας, που και λίγος είναι και πολύτιμος???

Επίσης μέχρι να βγουν τα πολυπόθητα αποτελέσματα του τελευταίου διαγωνισμού (έληγε στις 6/11 και έχουμε 13/11), μήπως .... λέω τώρα εγώ .... να αναρτούσατε τις σωστές απαντήσεις??? Έτσι για την περιέργεια να ξέρουμε και ποιοι απαντήσαμε σωστά.
 
Κορυφή