ΕΡΩΤΗΣΗ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

MarkDr

Καμένος Χρήστης
Θα μου επιτρεψεις να πω οτι αν γνωριζα το ποιον του φυσικα και δεν θα τον εκανα φιλο....και μην τρελαθουμε τελειως η μπαρα φιλων ειναι για βοηθειες...η μπαρα γειτονες ειναι αλλο πραγμα...και τελος επειδη εχω ασχοληθει με ψυχολογια...ενα ευκολο τεστ για να καταλαβεις το χαρακτηρα ειναι να δεις πως παιζει παχνιδι καποιος//////
Δεν κατάλαβες τι εννοούσα.
Εννοώ ότι θες π.χ. να ξεκλειδώσεις το 33ο επίπεδο του Κανάβεραλ, όπου οι θέσεις 1 + 2 μπαίνουν χωρίς να χρειαστούν κάλυψη.
Ζητάς τις θέσεις από τους συντέχνους σου και όταν βρεθούν, ξεκλειδώνεις το επίπεδο για να μπουν οι πόντοι.
Αν τώρα ο "κλέφτης" είναι τόσο γρήγορος και προλάβει να μπει για κλέψιμο, τότε τι να πω? Μαγκιά του.
 

finrοd

Banned
Ρίχτε μια ματιά στον Πήλινο Στρατό τής πόλης μου στον γ' κόσμο.
Δέχομαι προγνωστικά για το τι μέλλει να συμβεί, κι αν θέλετε ποντάρετε στο προγνωστικό σας!
Προς το παρόν είναι αποσυνδεδεμένο το ΜΚ από το Δημαρχείο, εν αναμονή απάντησης, και η αντίστροφη χρονομέτρηση έχει ήδη ξεκινήσει. :)

ΥΓ (όψιμο... μα δεν το 'χα υπολογίσει το παρακάτω, νόμιζα πως ήταν γνωστός ο τρόπος...)
Για την θέαση των θέσεων του ΜΚ πήλινος στρατός, σαν δεν είστε στην ίδια γειτονιά με μένα ή/και δεν είχα την τύχη να σας έχω στη ράβδο φίλων, αρκεί η ανεύρευση της διακριτικής μου ονομασίας, (finrod), στην γενική κατάταξη του γ' κόσμου, και μέσω αυτής η εμφάνιση των ΜΚ τής πόλης μου και η είσοδος σ' αυτά,, έστω κι αν δεν υπάρχει η δυνατότητα να συμμετέχεται με φορτζ πόντους.
 
Τελευταία επεξεργασία:

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Θα μου επιτρεψεις να πω οτι αν γνωριζα το ποιον του φυσικα και δεν θα τον εκανα φιλο....και μην τρελαθουμε τελειως η μπαρα φιλων ειναι για βοηθειες...η μπαρα γειτονες ειναι αλλο πραγμα...και τελος επειδη εχω ασχοληθει με ψυχολογια...ενα ευκολο τεστ για να καταλαβεις το χαρακτηρα ειναι να δεις πως παιζει παχνιδι καποιος//////

Εγώ που δεν έχω ασχοληθεί ούτε με ψυχολογία, ούτε έχω καταλάβει το βαθύτερο νόημα της ερώτησης ξαναρωτάω μήπως καταλάβω...

Αφού αναγνωρίζεις ότι η μπάρα φίλων είναι για βοήθειες, με ότι αυτό συνεπάγεται από τις διαθέσιμες λειτουργίες...
και αφού κάνεις ένα παίκτη φίλο για να σου προσφέρει και αντίστοιχα να του ανταποδώσεις τη βοήθεια, επίσης με όλες τις διαθέσιμες λειτουργίες...
γιατί παραπονιέσαι και διαμαρτύρεσαι όταν αυτός ο φίλος σου προσφέρει τη βοήθεια του και παίρνει ως αντάλλαγμα αυτά που δικαιούται?


RealQuarterlyColt-size_restricted.gif
 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
καλησπερα δεν παιρνει αυτο που δικαιουται....οι φιλοι βαζουν με αναλογια 1.9 αν λοιπον θες να ''κλεψεις''' μπαινεις στις 1 η 2 πρωτες θεσεις με οσο λιγοτερο μπορεις αν για παραδειγμα το επιπεδο ολο θελει 3503 ποντους κι πρωτος με 1.9 θα πρεπει να βαλει 1919 βαζει 1700 και κερδιζει τη διαφορα επιβαρυνοντας την αποθηκηση μιας και οι υπολοιποι φιλοι θα βαλουν κανονικα..Φυσικα τον διαγραφεις....αλλα εδω ειναι η πονηρια οτι δεν σε κλεβει γειτονας σε κλεωει ΄΄φιλος που σου εχει κανει αιτημα φιλιας...αρα εχει απο την αρχη σκοπο να σε ριξει...αυτα κατα τα αλλα πιο πολυ το σχολιαζω γιατι εχω ψωνιο με την παρατηρηση χαρακτηρων...
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Κοίτα να δεις για να κλείσει το θέμα.
Δεν υπάρχει τίποτα παράνομο σε όλο αυτό, εκτός από το ότι ήθελες να δημοσιεύσεις μια λίστα από ονόματα.
Όλα αυτά περί ποσοστών και πόσα πρέπει να βάζει ο ένας και πόσα ο άλλος είναι " κανονισμοί " που έχετε ορίσει εσείς και το έχετε περάσει ως κανόνα.
Αν δε σας κάνουν οι 'φιλοι' σας, διαγράψτε τους.
Η απάντηση στο αρχικό ερώτημα έχει δοθεί και το θέμα κλείνει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή