Συζήτηση Εκστρατεία Συντεχνίας - Αναβάθμιση

SCORPIOS

Banned
19:55 έως 20:15. Κάνω καμιά 100στή μάχες ΣεΣ, μόνο όταν χρειάζεται και γεια σας! Ξέρω ότι δεν γίνομαι πιστευτός αλλά το ίδιο ισχύει και για το δικό σας κουραστικός. Έστω και το 1% να πιστέψει ότι η Ομάδα Διαχείρισης δεν είναι προκατειλημμένη, έχουμε κέρδος.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Η εκτίμηση κι ο σεβασμός ποτέ δεν απαιτούνται, μ' ένα αγώνα μια ζωή και κόπους αποκτιούνται
----------------------------------------------------
Δηλαδή δε σας νοιάζει για το υπόλοιπο 99%
Εγώ δε ρώτησα τι κάνεις στο Β' εγώ ρώτησα αν μιλάς στο Discord με τους συμπαίκτες σου?

Δεν υπάρχει σεβασμός για τους άλλους χωρίς ταπεινότητα για τον εαυτό τους​

 

Demme

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
Δηλαδή δε σας νοιάζει για το υπόλοιπο 99%
Εγώ δε ρώτησα τι κάνεις στο Β' εγώ ρώτησα αν μιλάς στο Discord με τους συμπαίκτες σου?

Δεν υπάρχει σεβασμός για τους άλλους χωρίς ταπεινότητα για τον εαυτό τους​

Αγάλι, αγάλι γίνεται η αγουρίδα μέλι.
One step at a time (Ένα βήμα τη φορά).
1%*100 φορές=100%
Εσάς πάλι όπως βλέπω σας νοιάζει μόνο το 1% των προβλημάτων λογικά, καθώς έχετε επικεντρωθεί στο 5ο επίπεδο της Εκστρατείας και πάντα βέβαια, χωρίς καμία πρόταση βελτίωσής του. Απλά δεν μας αρέσει επειδή πρέπει να χρησιμοποιήσουμε την άμυνά μας, οπότε σβήστε το.
Και πάλι επαναλαμβάνω ότι δεν διαβάζετε, διαβάζετε επιλεκτικά ή δεν καταλαβαίνετε τις αναρτήσεις μας "19:55 έως 20:15. Κάνω καμιά 100στή μάχες ΣεΣ, μόνο όταν χρειάζεται και γεια σας!" Ξέρετε κάποιον σοβαρό παίκτη να κάνει μάχες ΣεΣ χωρίς Discord?
 

SCORPIOS

Banned
Αγάλι, αγάλι γίνεται η αγουρίδα μέλι.
One step at a time (Ένα βήμα τη φορά).
1%*100 φορές=100%
Εσάς πάλι όπως βλέπω σας νοιάζει μόνο το 1% των προβλημάτων λογικά, καθώς έχετε επικεντρωθεί στο 5ο επίπεδο της Εκστρατείας και πάντα βέβαια, χωρίς καμία πρόταση βελτίωσής του. Απλά δεν μας αρέσει επειδή πρέπει να χρησιμοποιήσουμε την άμυνά μας, οπότε σβήστε το.
Και πάλι επαναλαμβάνω ότι δεν διαβάζετε, διαβάζετε επιλεκτικά ή δεν καταλαβαίνετε τις αναρτήσεις μας "19:55 έως 20:15. Κάνω καμιά 100στή μάχες ΣεΣ, μόνο όταν χρειάζεται και γεια σας!" Ξέρετε κάποιον σοβαρό παίκτη να κάνει μάχες ΣεΣ χωρίς Discord?
Πρώτο λάθος γράφουμε μόνο Ελληνικά
Δεύτερο λάθος είσαι στο 1 και θες άλλα 99 είμαι στο 99 και θέλω μόνο 1 αυτό είναι ένα βήμα
Τρίτο εγώ δε μιλάω μόνο για την εκστρατεία μιλάω για το σύνολο των προβλημάτων απλώς αυτό είναι το κερασάκι στην τούρτα
Αρα μιλας στο Discord ευχαριστώ αυτό ήθελα να ακουσω
...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
το γοργόν και χάριν έχει
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Demme

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
Πρώτο λάθος γράφουμε μόνο Ελληνικά
Δεύτερο λάθος είσαι στο 1 και θες άλλα 99 είμαι στο 99 και θέλω μόνο 1 αυτό είναι ένα βήμα
Τρίτο εγώ δε μιλάω μόνο για την εκστρατεία μιλάω για το σύνολο των προβλημάτων απλώς αυτό είναι το κερασάκι στην τούρτα
Αρα μιλας στο Discord ευχαριστώ αυτό ήθελα να ακουσω
...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
το γοργόν και χάριν έχει
Αυτοαναιρείστε "Δεν πειράζει όσο δεν αλλάζει τπτ ας γίνομαι κουραστικός μήπως και αλλάξει έστω και 1% κάτι προς το καλύτερο". Και οι δύο στο 1% είμαστε. Μόνο που εγώ το 1% προσπαθώ να το αλλάξω μόνος μου με ωφέλιμο διάλογο, ενώ εσείς περιμένετε από άλλους, προσάπτοντάς τους διάφορα.
Όπως είπα επομένως και σε άλλη ανάρτησή μου:
"Δυστυχώς συνεχίζω να μη βλέπω προτάσεις!!!!
Ελεύθερος στο μονόλογό σας λοιπόν!!!"
 

shamanthos

Νέο Μέλος
Λάβετε υπόψη ότι η εφαρμογή αλλαγών στο παιχνίδι, βάσει ανατροφοδότησης, ιδεών και προτάσεων μπορεί να πάρει χρόνο, καθώς πρέπει να εξετάσουμε κάθε είδους δυνατότητες και σενάρια για το πώς να εφαρμόσουμε καλύτερα κάτι. Δεν μπορούμε επίσης να υποσχεθούμε καμία αλλαγή με βάση τα σχόλιά σας, καθώς μπορεί να απορριφθεί για διάφορους λόγους. Να είστε σίγουρος όμως ότι τα σχόλιά σας καθώς και των άλλων παικτών παραδόθηκαν στην ομάδα ανάπτυξης και θα ληφθούν υπόψη για μελλοντική ανάπτυξη.
Γιατι δεν "εξετάζετε κάθε είδους δυνατότητες και σενάρια για το πώς να εφαρμόσετε καλύτερα κάτι" στους beta και όχι στους κανονικους κοσμους?
Ποιος ο λογος υπαρξης των beta αν κάνετε τις δοκιμες σας στους κανονικους κοσμους?
Αφου στο 99% (μη πω και παραπάνω) των παικτών δεν αρέσει το 5ο επίπεδο σε αυτη τη μορφή γιατι δεν επαναφέρετε την εκστρατεια στην παλια μορφη της μέχρι να εξετάσετε κάθε ειδους δυνατοτητες και σενάρια?
Και πάλι κάντε ότι δοκιμες θέλετε στους beta κοσμους όπως πρέπει και φέρτε στους κανονικους παίκτες ένα δοκιμασμενο και πιο σωστο 5ο επίπεδο όταν θα εισαστε ετοιμοι.

Διάβασα και αυτο λιγο παρακάτω και μου έκανε εντυπωση...

"Το ότι κάτι δεν σας αρέσει, σαφώς και είναι αποδεκτό αλλά, αυτό δεν σημαίνει ότι, θα πρέπει και η Ομάδα Ανάπτυξης της εταιρείας να ασπαστεί την άποψή σας."

Νομιζω πως σκοπος της ομάδας αναπτυξης ειναι να κραταει τους παίκτες ευχαριστημένους και όχι να τους δυσαρεστει οπότε αμα κάτι δεν αρέσει στην συντριπτική πλειοψηφία των παικτών η ομάδα αναπτυξης θα πρέπει να ασπαστει άμεσα την άποψη τους γιατι αλλιως θα τους χάσει... Ίσως όχι άμεσα αλλα στην επόμενη πατατα που θα ονομάσουν αναβαθμιση!
Χθες σταματησαν τελειως το παιχνιδι 2 συντεχνοι και ένας τριτος σταματησε στον κοσμο μας και παίζει μονο την βασικη του πολη.
Πιστευω συντομα θα ακολουθησουν και άλλοι πιθανοτατα και εγώ.
 

Demme

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
Γιατι δεν "εξετάζετε κάθε είδους δυνατότητες και σενάρια για το πώς να εφαρμόσετε καλύτερα κάτι" στους beta και όχι στους κανονικους κοσμους?
Ποιος ο λογος υπαρξης των beta αν κάνετε τις δοκιμες σας στους κανονικους κοσμους?
Αφου στο 99% (μη πω και παραπάνω) των παικτών δεν αρέσει το 5ο επίπεδο σε αυτη τη μορφή γιατι δεν επαναφέρετε την εκστρατεια στην παλια μορφη της μέχρι να εξετάσετε κάθε ειδους δυνατοτητες και σενάρια?
Και πάλι κάντε ότι δοκιμες θέλετε στους beta κοσμους όπως πρέπει και φέρτε στους κανονικους παίκτες ένα δοκιμασμενο και πιο σωστο 5ο επίπεδο όταν θα εισαστε ετοιμοι.

Διάβασα και αυτο λιγο παρακάτω και μου έκανε εντυπωση...

"Το ότι κάτι δεν σας αρέσει, σαφώς και είναι αποδεκτό αλλά, αυτό δεν σημαίνει ότι, θα πρέπει και η Ομάδα Ανάπτυξης της εταιρείας να ασπαστεί την άποψή σας."

Νομιζω πως σκοπος της ομάδας αναπτυξης ειναι να κραταει τους παίκτες ευχαριστημένους και όχι να τους δυσαρεστει οπότε αμα κάτι δεν αρέσει στην συντριπτική πλειοψηφία των παικτών η ομάδα αναπτυξης θα πρέπει να ασπαστει άμεσα την άποψη τους γιατι αλλιως θα τους χάσει... Ίσως όχι άμεσα αλλα στην επόμενη πατατα που θα ονομάσουν αναβαθμιση!
Χθες σταματησαν τελειως το παιχνιδι 2 συντεχνοι και ένας τριτος σταματησε στον κοσμο μας και παίζει μονο την βασικη του πολη.
Πιστευω συντομα θα ακολουθησουν και άλλοι πιθανοτατα και εγώ.
Δυστυχώς δεν είναι στο χέρι μας να προβούμε σε αλλαγές. Αυτό είναι ένα θέμα το οποίο το χειρίζεται η Ομάδα Ανάπτυξης. Δοκίμασε το 5ο επίπεδο στον beta, κατά την άποψή της δεν υπήρχαν προβλήματα, το εφάρμοσε σε όλους τους server. Από την πλευρά μας, ως Ομάδα Διαχείρισης των Ελληνικών server, αναφέραμε τις ενστάσεις-παρατηρήσεις σας και η υποχρέωση-δουλειά μας τελειώνει εκεί. Είναι πλέον θέμα της Ομάδας Ανάπτυξης να υιοθετήσει τις απόψεις σας ή όχι!
Λυπάμαι εάν η απάντησή μου δεν σας ικανοποιεί, αλλά η οποιαδήποτε αλλαγή στο παιχνίδι, δεν εναπόκειται στην κρίση μας αλλά σε αυτή της Ομάδας Ανάπτυξης.
 

Demme

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
Γιατι δεν "εξετάζετε κάθε είδους δυνατότητες και σενάρια για το πώς να εφαρμόσετε καλύτερα κάτι" στους beta και όχι στους κανονικους κοσμους?
Ποιος ο λογος υπαρξης των beta αν κάνετε τις δοκιμες σας στους κανονικους κοσμους?
Αφου στο 99% (μη πω και παραπάνω) των παικτών δεν αρέσει το 5ο επίπεδο σε αυτη τη μορφή γιατι δεν επαναφέρετε την εκστρατεια στην παλια μορφη της μέχρι να εξετάσετε κάθε ειδους δυνατοτητες και σενάρια?
Και πάλι κάντε ότι δοκιμες θέλετε στους beta κοσμους όπως πρέπει και φέρτε στους κανονικους παίκτες ένα δοκιμασμενο και πιο σωστο 5ο επίπεδο όταν θα εισαστε ετοιμοι.

Διάβασα και αυτο λιγο παρακάτω και μου έκανε εντυπωση...

"Το ότι κάτι δεν σας αρέσει, σαφώς και είναι αποδεκτό αλλά, αυτό δεν σημαίνει ότι, θα πρέπει και η Ομάδα Ανάπτυξης της εταιρείας να ασπαστεί την άποψή σας."

Νομιζω πως σκοπος της ομάδας αναπτυξης ειναι να κραταει τους παίκτες ευχαριστημένους και όχι να τους δυσαρεστει οπότε αμα κάτι δεν αρέσει στην συντριπτική πλειοψηφία των παικτών η ομάδα αναπτυξης θα πρέπει να ασπαστει άμεσα την άποψη τους γιατι αλλιως θα τους χάσει... Ίσως όχι άμεσα αλλα στην επόμενη πατατα που θα ονομάσουν αναβαθμιση!
Χθες σταματησαν τελειως το παιχνιδι 2 συντεχνοι και ένας τριτος σταματησε στον κοσμο μας και παίζει μονο την βασικη του πολη.
Πιστευω συντομα θα ακολουθησουν και άλλοι πιθανοτατα και εγώ.
Και γράφοντας ως παίκτης και όχι ως Διαχειριστής, σας λέω ότι, ούτε σε μένα αρέσει το 5ο επίπεδο Εκστρατείας, δεν το παίζω καν, αλλά, δεν καταφέρομαι εναντίον δικαίων και αδίκων για αυτό. Το αν η Ομάδα Ανάπτυξης κάνει ή όχι σωστά της δουλειά της είναι ένα θέμα που πρέπει να εξετάσει η Εταιρεία και όχι εμείς, οι παίκτες. Εμείς, οι παίκτες, υποβάλλουμε τις απόψεις μας και δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτε άλλο από το να περιμένουμε! Το ίδιο και η Ομάδα Διαχείρισης. Υποβάλλει τις απόψεις των παικτών και περιμένει.
 

SCORPIOS

Banned
Αυτοαναιρείστε "Δεν πειράζει όσο δεν αλλάζει τπτ ας γίνομαι κουραστικός μήπως και αλλάξει έστω και 1% κάτι προς το καλύτερο". Και οι δύο στο 1% είμαστε. Μόνο που εγώ το 1% προσπαθώ να το αλλάξω μόνος μου με ωφέλιμο διάλογο, ενώ εσείς περιμένετε από άλλους, προσάπτοντάς τους διάφορα.
Όπως είπα επομένως και σε άλλη ανάρτησή μου:
"Δυστυχώς συνεχίζω να μη βλέπω προτάσεις!!!!
Ελεύθερος στο μονόλογό σας λοιπόν!!!"


14 Απριλίου έστειλα προτάσεις μάλλον δε διαβάζεις τις αναρτήσεις μου
 

Ζουζούνι

Ενεργό Μέλος
@SCORPIOS κατανοώ κια σέβομαι την όποια δυσαρέσκειά για τα όποια προβλήματα στο παιγνίδι.
Υπάρχουν πολλοί παίκτες που ενοχλούνται με πολλά πράγματα που συμβαίνουν στο παιγνίδι.

Θα γράψω στον ενικό.

Εγώ ας πούμε ότι σου λέω πως έχεις σε όλα δίκιο.
Από τα όλα που έχεις δίκιο έχεις δίκιο σε ακόμα περισσότερα από τα όλα.

Μπορείς να αφιερώσεις έναν κάποιο χρόνο να παρουσιάσεις τις όποιες αντιρρήσεις σου, σε ένα καλογραμμένο κείμένο δίνοντας όσο περισσότερες πληροφορίες μπορείς, αναλύοντας το κάθε τι παρουσιάζοντας το γιατί εσύ λες πως πρέπει να αλλάξει κάτι.
Με τον τρόπο αυτό, το άτομο που επικοινωνεί με την ομάδα που κάνει τις όποιες αλλαγές, θα αφιερώσει και εκείνο χρόνο να κάνει την απαραίτητη μετάφραση και να στείλει το κείμενό σου.
Προσοχή: Όχι, δεν είναι δουλειά της εδώ ομάδας διαχείρισης να μεταφράσει καλύτερα το μήνυμά μας η να πάρει θέση σε κάτι.
Να είσαι σίγουρος πως η ομάδα που ευθύνεται για τις αλλαγές, για τις αναβαθμίσεις, θα δώσει σημασία σε ένα τέτοιο κείμενο, ενώ θα μπορούσα να σου πω πως θα αγνοήσει ένα μήνυμα με 2-3 προτάσεις 20 λέξεων του στυλ "με την τελευταία αλλαγή γίναν ..... και αυτό δεν γίνεται έτσι και το άλλο "
Το κείμενό μας να είναι επίσης καλογραμμένο συντακτικά. Όσο μπορούμε. Σέβομαι πως υπάρχουν άτομα που έχουν κάποιες δυσκολίες στο γράψιμο.
*Αν κάποιος δεν το έχει καλά με το γράψιμο μπορεί να αναζητήσει βοήθεια.

Δεν υπάρχει λόγος η όποια επίθεση προς την ομάδα διαχείρισης.
Η ομάδα διαχείρισης το μόνο που μπορεί να κάνει είναι να μεταφέρει τις όποιες δυσαρέσκειες των παικτών.
Όσο πιο λεπτομερώς ο όποιος παίκτης περιγράψει τις προτάσεις του, τόσο περισσότερη σημασία θα δωθεί.
Μπορούμε να "κράξουμε" να το πω έτσι τους αρμόδιους στο τμήμα που κάνει τις όποιος αναβαθμίσεις.
Κράξε εκεί, αλλά με τρόπο.
Ο εδώ διαχειριστής τι να κάνει ;
Να ξαναπώ λοιπόν ότι εσύ έχεις τσατιστεί με το παιγνίδι.
Μαζί σου. Ναι.

Η όποια διένεξη με την ομάδα διαχείρισης όπου θα πω πως μερίδιο ευθύνης έχει και το εδώ μέλος αυτής, είναι ανούσια.


* Μήπως γίνεται εδώ στο φόρουμ να μπει αυτόματος διορθωτής (για την ελληνική γλώσσα) την ώρα που γράφουμε κείμενο ;
Εγώ που κάνω αρκετά ορθογραφικά λάθη θα με βόλευε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

shamanthos

Νέο Μέλος
Δυστυχώς δεν είναι στο χέρι μας να προβούμε σε αλλαγές. Αυτό είναι ένα θέμα το οποίο το χειρίζεται η Ομάδα Ανάπτυξης. Δοκίμασε το 5ο επίπεδο στον beta, κατά την άποψή της δεν υπήρχαν προβλήματα, το εφάρμοσε σε όλους τους server. Από την πλευρά μας, ως Ομάδα Διαχείρισης των Ελληνικών server, αναφέραμε τις ενστάσεις-παρατηρήσεις σας και η υποχρέωση-δουλειά μας τελειώνει εκεί. Είναι πλέον θέμα της Ομάδας Ανάπτυξης να υιοθετήσει τις απόψεις σας ή όχι!
Λυπάμαι εάν η απάντησή μου δεν σας ικανοποιεί, αλλά η οποιαδήποτε αλλαγή στο παιχνίδι, δεν εναπόκειται στην κρίση μας αλλά σε αυτή της Ομάδας Ανάπτυξης. Δεν έκανα
Δεν έκανα κανενα διαχωρισμο αναμεσα στις ομάδες της εταιριας και σε καμια περιπτωση δεν κατηγορησα την ομάδα διαχειρησης.
Η ομάδα αναπτυξης δοκιμάζει τοσους μηνες το ταβανι στα πεδια αλλα δεν το φέρνει στους κανονικους σέρβερ. Το 5ο της εκστρατειας για ποσο καιρο το δοκιμασε στους beta? Ειμαι βέβαιος πως και εκει δεν υπήρχαν θετικα σχόλια ισως όχι τοσα αρνητικα γιατι δεν περιμεναν καθολου....
Θέλω να πιστευω πως σκοπος της ομάδας αναπτυξης ειναι να φέρει νέους παίκτες στο παιχνιδι και να κρατησει ευχαριστημένους τους ηδη υπάρχοντες. Αμα η εταιρια αρχισει να χάνει πελάτες πιστευω πως θα εξετάσει τις πράξεις της ομάδας αναπτυξης και θα κινηθει αναλογα.
Μακαρι να προλάβει πριν μας χάσει γιατι αν κρινω από τις τελευταιες αλλαγες στο παιχνιδι (αρένα PvP και εκστρατεια) δεν κάνει και τοσο καλη δουλεια :)
 

SCORPIOS

Banned
Δεν έκανα κανενα διαχωρισμο αναμεσα στις ομάδες της εταιριας και σε καμια περιπτωση δεν κατηγορησα την ομάδα διαχειρησης.
Η ομάδα αναπτυξης δοκιμάζει τοσους μηνες το ταβανι στα πεδια αλλα δεν το φέρνει στους κανονικους σέρβερ. Το 5ο της εκστρατειας για ποσο καιρο το δοκιμασε στους beta? Ειμαι βέβαιος πως και εκει δεν υπήρχαν θετικα σχόλια ισως όχι τοσα αρνητικα γιατι δεν περιμεναν καθολου....
Θέλω να πιστευω πως σκοπος της ομάδας αναπτυξης ειναι να φέρει νέους παίκτες στο παιχνιδι και να κρατησει ευχαριστημένους τους ηδη υπάρχοντες. Αμα η εταιρια αρχισει να χάνει πελάτες πιστευω πως θα εξετάσει τις πράξεις της ομάδας αναπτυξης και θα κινηθει αναλογα.
Μακαρι να προλάβει πριν μας χάσει γιατι αν κρινω από τις τελευταιες αλλαγες στο παιχνιδι (αρένα PvP και εκστρατεια) δεν κάνει και τοσο καλη δουλεια :)=
Συμφωνώ απολυτα
 

elder8

Νέο Μέλος
Είχα αρκετές ημέρα να μπω στο φόρουμ οπότε διάβασα αρκετά μηνύματα που είχαν υποβληθεί.

Υπενθυμίζω ότι εδώ γίνεται κουβέντα μόνο για το 5ο επίπεδο της εκστρατείας που ΕΣΕΙΣ ζητήσατε την άποψη μας οπότε η λογική λέει ότι θα μιλάμε μόνο για αυτό εδώ.

Όταν στον beta μπήκε το 5ο επίπεδο της εκστρατείας το 99,99% των χρηστών το βρήκε κακο σαν αναβάθμιση αλλά δεν ακούστηκαν από την διαχείριση. Μπαίνω καθημερινά στον beta server οπότε έχω την δική μου άποψη και δεν ενστερνίζομαι κανενός άλλου.

Ότι πολλοί χρήστες δεν ακουμπάνε το 5ο επίπεδο έχοντας 6-11 χρόνια στο παιχνίδι και έχουν χτίσει δυνατούς λογαριασμούς δεν λέει κάτι στην διαχείριση.

Ότι πάρα πολύ χρήστες έχουν αλλάξει στην βαθμολογία τους για το παιχνίδι σε 1 αστέρι (γιατί δεν πάει παρακάτω) μόνο και μόνο για το 5ο επίπεδο δεν λέει κάτι στην διαχείριση.

Ότι πολύ παλιοί χρήστες φεύγουν από τις βασικές συντεχνίες τους για τις ακαδημίες τους για να μην αφήνουν πίσω στην εκστρατεία την συντεχνία τους (δηλαδή μόνο και μόνο για το 5ο επίπεδο) δεν λέει κάτι στην διαχείριση.

Το ότι εδώ μέσα δεν υπάρχει ούτε ένας να πει θετικό λόγο για το 5ο επίπεδο δεν λέει κάτι στην διαχείριση.

Προτάσεις έχουν γίνει αρκετές , έκανα και εγώ μερικές αλλά προφανώς και δεν θα γίνει κάτι άμεσο γιατί θα ήταν σαν να παραδεχόταν η διαχείριση το φιάσκο που έκανε.

Σε ένα παιχνίδι που είναι στημένο σε επιθέσεις για μάχες μιλάμε για άμυνες των πόλεων... Είναι σαν να πουλάμε αντηλιακό σε χώρες της Αφρικής και ειλικρινά η παρομοίωση δεν κρύβει ούτε ένα ίχνος ρατσισμού.
 
Τελευταία επεξεργασία:

SCORPIOS

Banned
Μετά από δυο μήνες 0 αλλαγές στην εκστρατεία νομίζω ότι οι προτάσεις σας σαν μέλη του παιχνιδιού πήγαν....................................................
 

elder8

Νέο Μέλος
Μετά από δυο μήνες 0 αλλαγές στην εκστρατεία νομίζω ότι οι προτάσεις σας σαν μέλη του παιχνιδιού πήγαν....................................................
Δεν έκαναν αλλαγές? Βάζουν μπόνους άμυνας σε κάθε κτίριο εβεντ πλέον αν πλερώ για την Χρυσή αναβάθμιση... Τι δεν είναι αυτό αλλαγή?!?
 

SCORPIOS

Banned
όσο μπόνους και να βάλουν εγώ δεν το ανοίγω την θεωρώ την πιο άστοχη προσθήκη στο παιχνίδι
 
  • Like
Αντιδράσεις: elder8

elder8

Νέο Μέλος
όσο μπόνους και να βάλουν εγώ δεν το ανοίγω την θεωρώ την πιο άστοχη προσθήκη στο παιχνίδι
Καλά και εμείς που το ανοίγουμε... Κάνουν 2 άτομα από 1-2 μάχες και 1-2 άτομα από 6-10... Εγώ όταν τελειώνει το 4ο επίπεδο δεν πατάω καν να μπει στον χάρτη του 5ου επιπέδου.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Πολυ κουβεντα για το τιποτα, παιδες...
Μαλλον οσοι δεν καταλαβαινουν τι στο καλο κανει η ομαδα Αναπτυξης και γιατι χαλαει ετσι το παιχνιδι, δεν εχουν συνεργαστει ή μιλησει ποτε με Γερμανους... η φιλοσοφια τους ειναι τελειως δικη τους, και να την χαιρονται...
μπορει ο Γερμανος να σου ζητησει αποψη για κατι που παραγει, να του δικαιολογησεις τις αρνητικες εντυπωσεις σου, να του αιτιολογησεις οτι το προιον του ειναι και ακριβο αλλα και εχει 2-3 ατελειες, θα σε ακουει με τις ωρες, και στο τελος θα σου πει..."ναι, εχεις δικαιο, σε καταλαβαινω, αλλα θα το κανουμε οπως λεω εγω"...
Μονο αν φαει τα μουτρα του δλδ χασει χρημα, μπορει να κατσει και να σκεφτει οτι κανει λαθος...
οποτε τι ειπαμε απο την αρχη? δεν μας αρεσει το 5ο? δεν πληρωνουμε ουτε διαμαντακι για κατι που αφορα το 5ο...
και τα λεμε σε κανενα χρονο, μη περιμενετε ποιο γρηγορα κατι να αλλλαξει...
 
Κορυφή