Καλοκαιρινος Διαγωνισμος 2020 !

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

aketilenios

Μέλος
11 διαφορές
1. το φύλλο αριστερά
2. η σημαία
3. τα πουλιά πάνω
4. το σύμβολο στο κτήριο
5. το άγαλμα στο συντριβάνι
6. η κορυφή ενός κτηρίου
7. ενα κομμάτι δίπλα στη σκάλα
8. η καρδιά πάνω από το πλοίο
9. ένα σύννεφο δεξιά
10. στο κάτω πλοίο το μπροστινό μέρος
11. ένα κύμα
Διαφορές.jpg
 

Magica De Spell

Μέλος
:)Αγαπημένα μου φοεκόριτσα και φοεαγόρια μου ! lolitaki is back και έχει ετοιμάσει έναν ολόφρεσκο , καλοκαιρινό και δροσερό διαγωνισμό που θα τρέξει αυτές τις μέρες και θα δώσει την ευκαιρία σε 5 απο εσάς να κερδίσετε 400 καλοκαιρινοδιαμάντια !
Φαντάζομαι την Βίλα του Κυβερνήτη ήδη την είδατε στο καινούριο μας ιβέντ !
Σε αυτόν τον διαγωνισμό λοιπόν σας παραθέτω δυο εικόνες από το καλοκαιρινό μας ιβέντ με την Βίλα του Κυβερνήτη και σας ζητάω να μου βρείτε τις διαφορές !
Θυμηθείτε ότι ο διαγωνισμός λήγει στις 5 Αυγούστου και οι τυχεροί θα ανακοινωθούν την επόμενη μέρα μετά από κλήρωση !
Σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να περάσετε όμορφα το υπόλοιπο καλοκαιριού που μας έμεινε !
Εγώ ξεκινάω από αύριο τις διακοπές μου αλλά θα είμαι εδώ να αναμένω τις απαντήσεις σας!:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

Summer2020Contest.jpg


Οι απαντήσεις σας θα παραμείνουν κρυφές μέχρι τη λήξη του διαγωνισμού , οπότε μείνετε ήσυχοι ότι τις βλέπω εγώ !
 

Magica De Spell

Μέλος
Καλησπέρα μαχίμια!!

Έβγαλα τα μάτια μου,αλλά πιστεύω τελικά να κατάφερα να βρω όλες τις διαφορές.ήταν δυσκολάκι,αλλά αυτά μας αρέσουν

Φιλικούς και μαχητικούς χαιρετισμούς
'Αντζυ

 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Πώς τσεκάρουμε τις διαφορές παιδιά ;

Ο πιο συνηθισμένος τρόπος (και πιο εύκολο για εμάς να ελέγξουμε τις απαντήσεις)
είναι να κρατήσεις στιγμιότυπο οθόνης της εικόνας και να σημειώσεις εκεί πάνω τις διαφορές.
Μετά μπορεί να ανεβάσεις τη νέα εικόνα που θα έχεις δημιουργήσει εδώ, ως απάντηση.
 

assasani

Νέο Μέλος
πουλιά ,συντριβάνι, καρδιά, ιστός, σημαία, οικόσημο στην μετόπη της σκεπής ,κολονάκι στο φράκτη,κτήριο που λείπει δεξιά,σύννεφα στον ορίζοντα χαμηλά δεξιά,κύμα και βράχος μπροστά και δεξιά
 

DeletedUser32076

Guest
Βρήκα τις διαφορές ..... ελπίζω....
 

Συνημμένα

  • FOE-Diamonds.jpg
    FOE-Diamonds.jpg
    315,2 KB · Προβολές: 3

chimaera

Νέο Μέλος
Σας στέλνω την απάντησή μου στον διαγωισμό. Οι διαφορές που βρήκα είναι 11.

Καλή επιτυχία σε όλους!!!
 

Συνημμένα

  • FoeDifferencess.png
    FoeDifferencess.png
    900 KB · Προβολές: 3

lowflight

Νέο Μέλος
Ο πιο συνηθισμένος τρόπος (και πιο εύκολο για εμάς να ελέγξουμε τις απαντήσεις)
είναι να κρατήσεις στιγμιότυπο οθόνης της εικόνας και να σημειώσεις εκεί πάνω τις διαφορές.
Μετά μπορεί να ανεβάσεις τη νέα εικόνα που θα έχεις δημιουργήσει εδώ, ως απάντηση.
Η ανάρτηση σε αυτή την δημοσίευση των διαφορών δεν είναι δημόσια? Επισυνάπτουμε φωτογραφία με τις διαφορές εδώ?
 

Φόνη

Νέο Μέλος
Καλησπέρα για τον διαγωνισμό
 

Συνημμένα

  • Screenshot_3.pdf
    221,3 KB · Προβολές: 2

zaver

Νέο Μέλος
Η ανάρτηση σε αυτή την δημοσίευση των διαφορών δεν είναι δημόσια? Επισυνάπτουμε φωτογραφία με τις διαφορές εδώ?
Καλημέρα η iris αναφέρει " Μετά μπορεί να ανεβάσεις τη νέα εικόνα που θα έχεις δημιουργήσει εδώ, ως απάντηση" οπότε την ανέβασα εδώ και μάλιστα τώρα δεν φαίνεται.
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Παιδιά ο διαγωνισμός λήγει σε μιάμιση ώρα γι'αυτό όσοι το σκέφτεστε βιαστειτε!!!400 διαμάντια είναι αυτά !
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή