Νέα γραφικά

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
παίζει ρόλο και η ηλικία τής συσκευής
Βρε, μανία με την ηλικία... κρύβε λόγια λέμε :Ρ... πάντως όχι, δεν αποφάσισε η οθόνη μου να γεράσει με την αλλαγή των γραφικών του φοε... ούτε πρόκειται να αλλάξω τις ρυθμίσεις ειδικά για αυτό... άσε που είναι και νεαρούλα :)
Ευχαριστώ πάντως για τη συμβουλή σου.

ΥΓ Θέλεις να πεις ότι η ωχρότητα δεν εντοπίζεται μόνο στα χαρακτηριστικά ενός ηλικιωμένου ανθρώπου αλλά και στην οθόνη; χμμμ ενδιαφέρον
 

finrοd

Banned
Θέλεις να πεις ότι η ωχρότητα δεν εντοπίζεται μόνο στα χαρακτηριστικά ενός ηλικιωμένου ανθρώπου αλλά και στην οθόνη; χμμμ ενδιαφέρον
Ατελής και θνητός ο δημουργός, πως να 'ναι τέλειο κι άφθαρτο το δημιούργημά του; χαχαχα

ΥΓ
Μια αναζήτηση όμως για αρχείο βέλτιστης απόδοσης χρωμάτων, δημιουργημένο ειδικά για την οθόνη σου, δε θα βλάψει. Συνήθως τα βρίσκεις στις επίσημες ιστοσελίδες των κατασκευαστών τους. Αρκεί η επωνυμία τού κατασκευαστή κι ο κωδικός τής συσκευής.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser31374

Guest
Έχουμε μεταφέρει ωστόσο τα σχόλια σας για τους δρόμους, τις αξίνες και το διαθέσιμο χώρο
Ειρήνη πες τους και γι αυτά σε παρακαλώ. :) ;)

Οι μάχες στην αρχή του οικισμού είναι άνισες κόπες και νούβιοι με καμήλες, άρματα και ελέφαντες στη μέση εμφανίζει μεικτά σχήματα με κόπες και νούβιους και καμήλες θα πρέπει ο στρατός που αντιμετωπίζουμε να είναι σύμφωνα με τη πρόοδο μας.
Η τρίτη διπλή μάχη δεν βγαίνει γιατί έχεις χάσει σχεδόν όλο το στρατό στη πρώτη και ο στρατός της δεύτερης είναι πολύ ισχυρός πρέπει να γίνει και αυτή μονή μάχη.

Οι μάχες γίνονται για να πάρουμε λάφυρα για παραγωγές στο πρώτο οικισμό έβγαλε 2 φορές στη 2 μάχη το Χ4 και κάτι έγινε τώρα στο δεύτερο έχω τα κτίρια χωρίς παραγωγή ώρες πολλές γιατί δεν έχω λάφυρα.
Όταν από της δυο μάχες (η τρίτη διπλή μάχη δεν βγαίνει) περνούμε περίπου 600 λάφυρα είναι 6 παραγωγές των 10 υλικών 60 την ημέρα στη καλύτερη περίπτωση.
Ας δουν πόσα θέλουμε για την ολοκλήρωση του οικισμού να ασχολούμαστε με αυτόν και να μην είμαστε στο περίμενε τόσες ώρες.
Και να λάβουν υπόψη τους της 4 ώρες κατασκευές και παραγωγές στρατιωτικών κτιρίων και μονάδων
και ότι μετά από κάθε ολοκληρωμένο οικισμό ο χρόνος μειώνετε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή