Συζήτηση Νέο Κέντρο Μηνυμάτων

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας για το νέο κέντρο μηνυμάτων που θα ενεργοποιηθεί στο παιχνίδι στις 12 Αυγούστου
 

finrοd

Banned
α οχι! νομιζα ρωταγατε προς τα που ειναι το κεντρο μηνυματων! ολοι δειχναν προς τα πανω αλλα ειναι προς τα κατω! :p
Το 'ξερα. Το περίμενα πως στη «γωνιά» στημένη την είχες και καραδοκούσες! χεχε. Παραδέξου το. Έτοιμη από τα πριν την είχες την απάντηση σε τυχόν αρνητικό σχολιασμό τού ...σχολίου στου...
 

Nikosgrego

Νέο Μέλος
Πολύ ωραία και όμορφα όλα αυτά........ Αλλά ακόμη δεν έχετε απαντήσει σε μήνυμα μου εάν θα φτιάξετε ποτέ το ΜΕΓΑΛΟ ζήτημα της "βοήθειας" σε σύντεχνους και φίλους που χρειαζόμαστε τουλάχιστον ΔΥΟ ΩΡΕΣ για να βάλουμε βοήθειες και επισκέψεις σε ταβέρνες.....
Πρέπει να υπάρχει ένα κουμπί ή κάποιος τρόπος ώστε οι βοήθειες να μπαίνουν γρήγορα μαζί με τις επισκέψεις σε ταβέρνες......
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Το 'ξερα. Το περίμενα πως στη «γωνιά» στημένη την είχες και καραδοκούσες! χεχε. Παραδέξου το. Έτοιμη από τα πριν την είχες την απάντηση σε τυχόν αρνητικό σχολιασμό τού ...σχολίου στου...

με ξερεις τοσο καιρο..αν πιστευεις οτι εχω απαντησεις ετοιμες απο πριν μαλλον πρεπει να ξανασυστηθουμε.
μητσος εδω χαρηκα! :p
 

finrοd

Banned
Καλό δείχνει το νέο ΚΜ. Ιδίως για τους «πολυλογάδες» και τους έχοντες ευρύ κύκλο γνωριμιών, σαν τον Μήτσο για παράδειγμα, είναι ότι το καλύτερο, ενώ για άτομα που «λακωνίζουν», σαν και την ...αφεντιά μου, μία ή άλλη είναι. :D:D:D
(Εντάξει, εδώ ταιριάζει πλήρως το γνωστό: «Είπε ο γάιδαρος τον πετεινό ...κεφάλα»!)

Πάμε στο δια ταύτα τώρα, (μην θεωρηθεί SPAM το προηγούμενο).:p
με ξερεις τοσο καιρο..αν πιστευεις οτι εχω απαντησεις ετοιμες απο πριν μαλλον πρεπει να ξανασυστηθουμε.
μητσος εδω χαρηκα! :p
Ακριβώς τον ίδιο καιρό που και Συ με γνωρίζεις, κι αν θεωρείς ότι κάτι τέτοια τα «χάφτω», τότε σίγουρη η ανάγκη να ξανασυστηθούμε είναι!
finrod, χάρηκα παρομοίως:smiling_imp:
Μύριζε από μακριά πως, από την «κατσαρόλα» πίσω, μειδίαμα περιπαικτικό και «πονηρό» κρυβόταν....

ΥΓ
Πάλι στα γέλια έσκασα σαν είδα τον αντίχειρα να δείχνει προς τα κάτω. Ίσως την ακριβή απάντηση σ' όποιον σχετικό σχολιασμό να μην, εκ των προτέρων, έτοιμη έχεις, η αύρα όμως, η διάθεση της όποιας απάντησης, δεδομένη εξαρχής είναι. Και σε τούτο λάθος δεν έχω. Πέρναγα από το φόρουμ να δω αν υπάρχει συνέχεια, και ποια η δική σου απάντηση. Δικό μου το κέρδος. Γέλασα κι αυτό είναι καλό!
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: *iris*

ΔΗΜΗΤΡΗΣ YZF

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
Ανανεωμένο 100%,ξεκάθαρο,εύχρηστο,μας αρέσουν οι αλλαγές μας αρέσει η εξέλιξη.
 

vulder

Μέλος
οι αλλαγές πρέπει να είναι και λειτουργικές... εμείς καθίσαμε στη συντεχνία και το διαμορφώσαμε ώστε να είναι πιο εύχρηστο κάτι που θα μπορούσε να γίνει και από τους σχεδιαστές...
πολύ μεγάλο παράθυρο που πιάνει όλη την οθόνη του κινητού και τεράστια πλαίσια κειμένου όπως και άβαταρ πολύ μεγάλα... στην οθόνη εμφανίζονται μόλις τρία μηνύματα... ψάχνεις προς τα επάνω να δεις ποιος πόσταρε τι... δύσκολο να παρακολουθήσεις έτσι συζήτηση...
επίσης αν κλικάρεις επάνω στο άβαταρ αυτού που πόσταρε κτίριο δεν βλέπεις αν είναι φίλος ή γείτονας... δεν ανοίγει δλδ το πλαίσιο που σου δίνει αυτές τις πληροφορίες... αυτά προς το παρόν... το περίμενα καλύτερο
 

vulder

Μέλος
οι αλλαγές πρέπει να είναι και λειτουργικές... εμείς καθίσαμε στη συντεχνία και το διαμορφώσαμε ώστε να είναι πιο εύχρηστο κάτι που θα μπορούσε να γίνει και από τους σχεδιαστές...
πολύ μεγάλο παράθυρο που πιάνει όλη την οθόνη του κινητού και τεράστια πλαίσια κειμένου όπως και άβαταρ πολύ μεγάλα... στην οθόνη εμφανίζονται μόλις τρία μηνύματα... ψάχνεις προς τα επάνω να δεις ποιος πόσταρε τι... δύσκολο να παρακολουθήσεις έτσι συζήτηση...
επίσης αν κλικάρεις επάνω στο άβαταρ αυτού που πόσταρε κτίριο δεν βλέπεις αν είναι φίλος ή γείτονας... δεν ανοίγει δλδ το πλαίσιο που σου δίνει αυτές τις πληροφορίες... αυτά προς το παρόν... το περίμενα καλύτερο
συμπληρώνω... η στήλη "κρυφό " τι νόημα έχει; κρυφό από ποιον; από μένα; αν καθίσει κάποιος στον υπολογιστή μου ή πάρει το κινητό μου δεν θα μπορεί να δει και τα κρυφά; θα μπορεί... άρα ποιο το νόημα να είναι κρυφά τα μηνύματα αν δεν υπάρχει η επιλογή να κλειδώνουν με κωδικό ή με πιν; κοντά στο νου κι η γνώση παιδιά... αυτά
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Το περίμενα με πώς και πώς, αλλα πρέπει να γίνουν ορισμένες προσθήκες και διορθώσεις, για να είναι πιο λειτουργικό:
1) Καταρχάς, θα πρέπει να μην είναι τόσο απομακρυσμένα τα πλαίσια διαλόγου. Να βλέπουμε με μιας όσο το δυνατόν περισσότερα μηνύματα. Πιο συμπυκνωμένα.
2) Να υπάρχει η δυνατότητα αντιγραφής ή μεταφοράς των μηνυμάτων ως συντεχνιακά. Θα πρέπει, δλδ, να επαναδημιουργήσω όλα τα ομαδικά της συντεχνίας μου;
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
παιδια .... μην βιαζεστε
περιμενετε πρωτα να το δειτε στην πραξη για πχ ενα μηνα και μετα αρχιστε τα πανηγυρια
γιατι εγω που το εχω ζησει εδω και καιρο ειλικρινα δεν το βρηκα και τοσο ..ουα ου
αντιθετως εμενα προσωπικα με εχει δυσκολεψει αρκετα στο να εντοπιζω/ανοιγω γρηγορα καποια σημαντικα νεα μνμ
πχ απο συμμαχους την ωρα της αλλαγης του ΣεΣ
 
Κορυφή