Παλαιοπωλης

MarkDr

Καμένος Χρήστης
Θα ηθελα μια απαντηση απο τη διαχειρηση, στο εξης ερωτημα μου:
-Aν τελειωσει ο χρονος ανταλλαγης που εχω ορισει για καποια αντικειμενα που εχω βαλει στο παζαρι, και δεν μαζεψω τις αμοιβες, αυτες παραμενουν εκει μεχρι να τις μαζεψω, καθως και αν το "θαυμαστικο" παραμενει και αυτο....???
Παραμένουν εκεί. Και οι αμοιβές και το θαυμαστικό.
Από το μεσημέρι έχει ολοκληρωθεί ο χρόνος ανταλλαγής στον παλαιοπώλη μου αλλά περιμένω να αλλάξει μέρα για να συλλέξω λόγω του event.
 
  • Like
Αντιδράσεις: dio21

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Θα ηθελα μια απαντηση απο τη διαχειρηση, στο εξης ερωτημα μου:
-Aν τελειωσει ο χρονος ανταλλαγης που εχω ορισει για καποια αντικειμενα που εχω βαλει στο παζαρι, και δεν μαζεψω τις αμοιβες, αυτες παραμενουν εκει μεχρι να τις μαζεψω, καθως και αν το "θαυμαστικο" παραμενει και αυτο....???
Σαφώς !!!παραμένουν εκεί μέχρι να συλλέξεις τα κερδισμένα νομίσματα και πολύτιμους λίθους που τυχόν πάρεις από την ανταλλαγή όπως γίνεται και με το θαυμαστικό ως ειδοποίηση ότι έχει ολοκληρωθει η ανταλλαγη
 

JOELP

Ενεργό Μέλος
Ιδέα !!!!!

Μια και τα Χριστούγεννα φτάνουν δεν βάζετε στον Παλαιοπώλη το Γιορτινό Δέντρο και ότι άλλο προσφέρεται για χριστουγεννιάτικο διάκοσμο ?? Έτσι για να στολίσουμε τις πόλεις μας, όσοι δεν έχουμε στολίδια από προηγούμενες χρονιές.

Σε περίπτωση που θελήσετε να μας εξυπηρετήσετε σε αυτό, παράκληση μην τα βάλετε στην πλειοδοσία (και μας πάει ο διάκοσμος χρυσάφι). Στα προς αγορά να τα βάλετε και φυσικά με λογικό κόστος. :)
Ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταπόκριση !!!!!!!!
Βάλατε κιόλας σήμερα Κιτ Επιλογής Χειμερινής Διακόσμησης και Καρυοθραύστη :) :)
Στον Cirgard δεν βρήκα κάτι .... αλλά ελπίζω πως θα φανεί κάτι αντίστοιχο και εκεί στην διάρκεια της ημέρας :)
Έβαλα και ανακοίνωση στις συντεχνίες μου για να προμηθευτούν χριστουγεννιάτικο διάκοσμο, όσα παιδιά ενδιαφέρονται !!!!!!
Πάντα έτσι άμεσοι και αποτελεσματικοί !!!!!!!
 

JOELP

Ενεργό Μέλος
Ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταπόκριση !!!!!!!!
Βάλατε κιόλας σήμερα Κιτ Επιλογής Χειμερινής Διακόσμησης και Καρυοθραύστη :) :)
Στον Cirgard δεν βρήκα κάτι .... αλλά ελπίζω πως θα φανεί κάτι αντίστοιχο και εκεί στην διάρκεια της ημέρας :)
Έβαλα και ανακοίνωση στις συντεχνίες μου για να προμηθευτούν χριστουγεννιάτικο διάκοσμο, όσα παιδιά ενδιαφέρονται !!!!!!
Πάντα έτσι άμεσοι και αποτελεσματικοί !!!!!!!
Παράκληση να βάζετε συνεχώς αυτές τις μέρες για να μπορέσουν να προμηθευτούν όλοι τα στολίδια τους :)
 
Κορυφή