Συζήτηση Πεδία Μάχης Συντεχνιών

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Ευχαριστώ για την υπενθύμιση και την επαναφορά μου στην τάξη.
Στο μέλλον θα είμαι πιο προσεκτική στο σχολιασμό μου και θα φροντίσω να απαντάω σαν αυτόματος τηλεφωνητής και όχι σαν άνθρωπος.
Την καλημέρα μου
Πατάω το μηδέν δεν ακούει. :p
 
  • Like
Αντιδράσεις: *iris*

finrοd

Banned
Θα 'ναι στο ...ΠΜΣ. Δοκίμασε πάλι. Ένα θεματάκι με την επικοινωνία και τη συνεννόηση υπαρκτό στα ΠΜΣ είναι.
Για του λόγου τ' αληθές, ορίστε:
cpms.jpg
Ούτε με τον ...εαυτό μου άκρη και συνεννόηση να βγάλω δεν μπορώ, για το σε ποια επαρχία κάνουμε μάχες. Δεν πάει ν' αναβοσβήνει η σήμανση; Δεν πάει να 'χει «κλειδωθεί» η επαρχία-στόχος και με λέιζερ ή/και με πομπούς που μέσω δορυφόρου στέλνουν σήμα στις μονάδες για το που ακριβώς θα χτυπήσουν;
Αλλού γι' αλλού γίνονται τα χτυπήματα. Δράμα η κατάσταση και μέχρι να βρεθούμε Καβάλα σ' αυτήν για να καταφέρουμε να φτάσουμε Έδεσσα και να πούμε πως το «δέσαμε» το πράγμα, πως επιτέλους επικοινωνούμε απρόσκοπτα και καταλαβαινόμαστε απόλυτα, έχουμε δρόμο εμπρός μας!

Δοκίμασε πάλι. Ξαναπάρε το μηδέν!

ΥΓ (αργοπορημένο ελάχιστα)
Απαραίτητη διευκρίνηση: ΙΧ και μονοπρόσωπη είναι η συντεχνία μου!!!
Και μην ακούσω κουβέντα για το εάν εδώ είναι η αρμόζουσα ενότητα γι' αυτήν την δημοσίευση. Περί των ΠΜΣ ομιλώ και συγκεκριμένα για την επικοινωνία σ' αυτά! :p
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: *iris*

finrοd

Banned
Ο Δρόμος προς τη Νίκη

Αυτό το νέο κτίριο είναι αποκλειστικά διαθέσιμο για τους Συμμετέχοντες στην Αδαμάντινη και Πλατινένια Κατηγορία στα Πεδία Μάχης Συντεχνιών. Ο Δρόμος προς τη Νίκη έχει την ικανότητα αλυσίδας, όπως και το Χειμερινό Τρένο από τη Χειμερινή Εκδήλωση 2019 και θα πρέπει να συνδεθεί με τον Ανδριάντα. Μόλις συνδεθεί, Ο Δρόμος προς τη Νίκη ενισχύει την παραγωγή του Ανδριάντα με 3 τυχαία αγαθά της εποχής σου και δίνει επίσης 5% ενίσχυση Άμυνας στον επιθετικό στρατό.

Δηλαδή, συν 1 αγαθό ανά 2 ψηφίδες, συν 5% άμυνα επιθετικού στρατού στις 6 ψηφίδες, απαιτεί ενιαίο χώρο 6 ψηφίδων και σύνδεση με τον Ανδριάντα.:-1:

Ευχαριστώ, δεν είναι για μένα. Θα προτιμήσω τον Φρουρό Οικισμού που δίνει 2% άμυνα στον επιθετικό στρατό, (4% στο επίπεδο 2), καταλαμβάνει χώρο μίας ψηφίδας, δεν απαιτεί καμμία σύνδεση, και σε χώρο 6 ανεξάρτητων ψηφίδων μού παρέχει 12% άμυνα στον επιθετικό στρατό, (24% αν είναι επιπέδου 2).

Ελπίζω να μην «εξαφανιστούν» ή να γίνουν «δυσεύρετοι» οι Φρουροί Οικισμού, για να προωθηθούν οι δρόμοι προς τη νίκη, στην προσπάθεια προώθησης των ΠΜΣ. :smiling_imp:

ΥΓ (αργοπορημένο, άργησε η ...αναλαμπή!)
Τι θα λέγατε, για λόγους ...εξισορρόπησης, για τ' αφοσιωμένα μέλη τού Χάρτη ΣεΣ, να δημιουργούσατε ένα πακέτο επιλογής για τον Φρουρό Οικισμού, (επ.1 ή αναβάθμισή του στο επ.2), το οποίο θα αποκτούσαν κάθε 2.000 νικηφόρες μάχες συνολικά στους χάρτες των εποχών τού ΣεΣ; (2.000 μάχες. είδες γαλαντομίες!).
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή