Συζήτηση Πεδία Μάχης Συντεχνιών

talamanta

Καμένος Χρήστης
Kαλημερα ...
θελω να μοιραστω μαζι σας μια ολιγον αδικια ? σκοπημη 'η μη
το αποτελεσμα της ανταποκρισης στην διορθωσης του απο τους σχεδιαστες θα το δειξει
γιατι βασικα για να το διαβασουν και οι σχεδιαστες το γραφω
Ο στρατος του συστηματος παιζει με αβανταζ ..γκολ απο την ...εξεδρα
Τι θελει να πει ο ποιητης
Στην τελευταια εποχη εχουμε πει οτι μονο 1 στρατιωτικη μοναδα αξιζει η Καταιγίδα Καρφιών

Οπως καταλαβαινετε η συγκεκριμενη στρ μοναδα εκτος οτι ειναι αρκετα ισχυρη
στοχευει με ακριβεια
μπορει να κτυπαει απο μακρια
και εχει το αβανταζ της αποκρυψης = Stealth οταν ειναι σε τερεν με χαλικια
Οταν λοιπον το συστημα σου εμφανιζει στρατο με 8 στρατιωτικες μοναδες καταιγιδα καρφιων
...και εχεις καπως αυξημενη τριβη τοτε στο μεν δικο σου μερος δεν υπαρχει κοντα κανενα τερεν με χαλικια αντιθετως στο τερεν του στρατου του συστηματος υπαρχουν 2-3 δυνατοτητες
οποτε ποσο δικαιη=ιση μετα ειναι αυτη ...η μαχη ?
και μην μου πει καποιος οτι δεν ειναι παντα ετσι και απλως ετυχε .. γιατι το εχω πολλαπλως ...καρα...τσεκαρει
 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
Μα και να έχει χαλίκια ο δικός σου στρατιώτης δεν ανεβαίνει....αλλά μου αρέσει που ψάχνεις για δίκαιη μάχη ...χα χα χα θα παω τωρα να δοκιμασω με τα αιωρουμενα...χα χα χα
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημερα επειδη το θεμα Πεδια Μαχων σηκωνει μεγαλη συζητηση
Εαν ηθελε η ΙΝΝΟ απο την αρχη θα ειχε διαφυλλαξει το μεγαλο νεο χαρακτηριστικο το υΦΟΕ
-ως προς το νεο και ως προς το μεγαλο εχω αναφερει την γνωμη μου ηδη -
Τελευταια δε τεινω να πιστεψω οτι για μια ακομη φορα οι κρατουντες κλεινουν τα ματια στα αναμενωμενα .... κολπα των ηδη γνωστων απο τον χαρτη ΣεΣ
και για μια ακομη φορα τους εδωσε το δικαιωμα να κερδιζουν δωρα ποντους βαθμους εις βαρος των υπολοιπων
(και δεν με ενδιαφερει εαν αυτο ΓΙΝΕΤΑΙ εν αγνοια της 'η μη ΤΕΛΙΚΑ το αποτελεσμα μετραει)
Υποτιθεται οτι η προθεση της ΙΝΝΟ ηταν να μπορουν ολοι να κανουν μαχες ..ναι?
μα ποιος παιχτης 'η γνωστης του μεχρι τωρα ΦΟΕ δεν στοιχιματιζε οτι μετα τον πρωτο μηνα οι ιδιοι που καταστρεψαν τον ΣεΣ με τα γνωστα κολπα κατω του τραπεζιου θα συνεχιζαν την ιδια πορεια προς την δοξα ...και στα Πεδια Μαχων
Εδω δεν θελω που να ριξω τις ευθυνες στους παιχτες που τα κανουν
ειναι δικαιωμα σε καποιον να τρεχει με τα δικα του ποδια (δηλ να δοκιμαζει αμιγως την δικη του αξια )
'η να ''τρεχει'' αραχτος σε ενα ανακλινδρο που το ..κρατουν/προχωρουν αλλοι 4-5 κλωνοι του
Οποτε με βαρεια καρδια οφειλω να παραδεχτω οτι καλα κανει ο παιχτης ..οχταπους εφοσον η ιννο δεν το απαγορευει 'η δεν μπορει να ..''δει'' οτι το ανακλινδρο εχει 8-10 κινουμενα ποδια
η ΙΝΝΟ τους εδωσε δικαιωμα με τα κενα που αφησε στους κανονες του παιχνιδιου και στα Πεδια Μαχων
για να μην μιλησω ..οτι εκανε και καποιες αλλαγες των κανονων στην πορεια ...ετσι τους εδωσε μεγαλυτερα ...περιθωρια νομιμων σαλτων μεντρανο
Παμε λοιπν στο δια ταυτα
Εαν οντως η ΙΝΝΟ θελει να μην υπαρχουν σαλτα ..στυλ Cirque du Soleil στα Πεδια Μαχων ας δοκιμαζε τουλαχιστον για αρχη την απλη στην υλοποιηση της κατωθι προταση
Η επιλογη των συντεχνιων να γινεται απο διαφορετικους κοσμους
'η γιατι οχι ακομη και απο διαφορετικους σερβερς
και εκει να δω ποσα απιδια ...... εχει ο σακος
 

Gabath

Ενεργό Μέλος
Ενώ κατανοώ πλήρως αυτά που λες, έχω να προτείνω μία λύση.
Πλέον, με τους ΜΚ να αναγράφοντε σε όλες τις συντεχνίες, ξέρεις απο Δευτέρα πρωι που έχει τελειώσει η μια σεζον με ποιους θα παίξεις την επόμενη την Πέμπτη που αρχίζει, άρα πάνω κάτω ξερεις απο πριν τις δυκολιες του νησιού, και σίγουρα με ποιους μπορεις να συνενοηθεις για ανταλαγες τομέων και με ποιους θα τις παίζεις δίχως αύριο.
Το άλλο που έχω να προτείνω είναι οτι μετα απο τοσο καιρο, πανω κατω ολοι ξερουμε την δυναμη της συντεχνίας μας, και μπορουμε να επιλεγουμε τα νησια που θα παιζουμε προσπαθοντας να φτασουμε στην επιθυμητη τελικη θεση που θα μας φερει στ νησι που θελουμε.
Δινω παραδειγμα.
Εισαι μια συντεχνια Πλατινενιας κατηγοριας με ΠΚ αυτη τη στιγμη 760, εχεις πεσει μια φορα στην χρυση κατηγορια αλλα γενικα βρσιεστε στην πλατινενια μια πανω μια κατω. Αρα, το νησι που θα ειστε με οσους ειναι τριγυρω στα 760 ΠΚ σας φαινεται μετριο, ουτε πολυ ευκολο ουτε δυσκολο.
Πες ειστε 7 συντεχνιες στο νησι και τα πας καλα εισαι δευτερη θεση, αν προσπαθησεις πολυ μπορει και πρωτη. Θες ομως πρωτη θεση? Γτ αν παρεις πρωτη θεση θα παρεις +150 ΠΚ και θα βρεθεις αδαμντινη κατηγορια μετα, με ολους τους επαγγελματιες με τα click bots και θα εισαι τελευταιος.
Οποτε παρε δευτερη θεση (+100 ΠΚ) ωστε να παιζεις μετα στο δυσκολο νησι πλατινας 1 η 2 με 860 ΠΚ. ωστε μετα, όσο δυσκολο και να ειναι, και 8 συντεχνιες να εχει, κ τελευτταιος να βγεις (-175) να βρισκεσαι παλι στην πλατινενια, και αν γινει αυτο, θα βρεθεις σε πολυ ευκολο νησι οποτε βουρ παλι πανω.

Με λιγα λογια . . οι τοπ συντεχνιες των κόσμων, ειναι τοσο τοπ που δεν εχει κανενα ενδιαφερον να προσπαθεις, να χαλας υλικα, να αγχωνεσαι κτλ κτλ για να πετυχεις κατι. Βρειτε που ειστε στα ΠΚ η συντεχνια σας και παιχτε με τετοιο τροπο ωστε να βγαζετε οσα πιο πολλα δωρα μπορειτε και να μενετε κατηγορια :)
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Ενώ κατανοώ πλήρως αυτά που λες, έχω να προτείνω μία λύση.
Πλέον, με τους ΜΚ να αναγράφοντε σε όλες τις συντεχνίες, ξέρεις απο Δευτέρα πρωι που έχει τελειώσει η μια σεζον με ποιους θα παίξεις την επόμενη την Πέμπτη που αρχίζει, άρα πάνω κάτω ξερεις απο πριν τις δυκολιες του νησιού, και σίγουρα με ποιους μπορεις να συνενοηθεις για ανταλαγες τομέων και με ποιους θα τις παίζεις δίχως αύριο.
Καλησπερα ενα απο τραγικα ..κενα που ανεφερα στο προηγουμενο μνμ ειναι και αυτο
Τουλαχιστον ηλπιζα οτι η ΙΝΝΟ εννουσε οτι θα αγωνιζοντουσαν 8 διαφορετικες γιατι ετσι οπως τεινει να γινει
ειναι το κανουμε γκρουπακι 2-3 συντεχνιες μαζι
και ολα καλα παιζουμε τους δυνατους μαχητες ...φυσικα για τον ποντο στο κολαν ουτε λογος
Εγω το ΦΟΕ που ηξερα αγαπησα και ευελπιστω οτι θα συνεχιζω να παιζω
ηταν ενα παιχνιδι στρατηγικης με σαφες πολεμικο χαρακτηρα
εαν ηξερα-ξερω-επιβεβαιωσω οτι καποιοι το εχουν ''μετατρεψει'' σαν παιχνιδι ανταλλαγων δωρων και εθυμοτυπικων επισκεψεων
....κοινως παιζουν ....παντελωνατα τις κουμπαρες και μαλιστα υπο την αιγιδα της ΙΝΝΟ τοτε ειλικρινα δεν υπαρχει λογος να συνεχιζω να παιζω ΦΟΕ
 
Τελευταία επεξεργασία:

Gabath

Ενεργό Μέλος
Απο πλατινενια και κατω δε νομιζω να συνενοειτε καποιος κατι . .
Στην Πλατινα ομως, ειδικα στα μεσαια νησια απο 750-850 ΠΚ , παιζουν οι χαμενοι της αδαμαντινης με τους νικητες των ευκολων νησιων πλατινας.
Σε αυτα τα νησια, το να συνενοηθουν οι 2 πρωτοι να ανταλασουν τομεις για τα δωρα, αντι να παρουν ολον τοιν χαρτη το βρισκω πιο δικαιο. εχω τυχει και στις 2 περιπτωσεις και η συμφωνια "no attack" τελικα κανει το νησι να εχει 2 χρωματα με τους 2 πρωτους να μην εχουν κατι να βαρεσουν παρα ο ενς τον αλλον μετα την 3η-4η μερα. Οποτε ανταλασεις τομεις και κανουν και οι αλλες συντεχνιες το παιχνιδι τους.
Για αδαμαντινη δεν θελω να πω κάτι, ειναι στημένο το παιχνιδι κι αν βρεθεις απο την λαθος πλευρα δεν προλαβαινεις ουτε κιχ να κάνεις αχαχαχα.

καλό θα ήταν κάποια στιγμη να δημιουργηθεί άλλη μια κατηγορία πάνω απο την αδαμάντινη με ΠΚ 1000-1200 να πάνε όλοι αυτοί να τις παιζουν ησχυα κι ωραια και να μην ξανακατεβαινουν κιολας :p
 
  • Like
Αντιδράσεις: dio21

dio21

Καμένος Χρήστης
Θεωρω οτι η ΙΝΝΟ πετυχε το στοχο της, με τα ΠεΠ...
να ξοδευτουν τα χιλιαδες διαμαντια που εχουν στη κατοχη τους λογαριασμοι, και να αδειασει η αποθηκη τοσο απο αγαθα, οσο και απο στρατο...
λιγοτερα mb στους σερβερ, επομενως...;)
περιμενω να δω, πως θα εκμεταλευτουν αυτα τα mb οι σχεδιαστες...:rolleyes:
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Θεωρω οτι η ΙΝΝΟ πετυχε το στοχο της, με τα ΠεΠ...
να ξοδευτουν τα χιλιαδες διαμαντια που εχουν στη κατοχη τους λογαριασμοι, και να αδειασει η αποθηκη τοσο απο αγαθα, οσο και απο στρατο...
λιγοτερα mb στους σερβερ, επομενως...;)
περιμενω να δω, πως θα εκμεταλευτουν αυτα τα mb οι σχεδιαστες...:rolleyes:

τιποτα τυχαιο στο φοε.
οι αιγυπτιοι δινουν δινουν κτιριο με μοναδες.
στο καλοκαιρινο εβεντ το βασικο κτιριο θα δινει 4 μοναδες.
οι μοναδες του διαστηματος ειναι τραγικες,. χανονται πολυ ευκολα.
+ τις 2 επαναλμβανομενες αποστολες σ διαστημα που ολο κ μπαινει στην πριζα ο λαος να κανει μαχες ολη μερα
ε κατσε να χανουμε στρατο εμ το τσουβαλι θελουν αλλιως οι αιγυπτιοι κ το δωρο απ το καλοκαρινο εβεντ πως θα εχουν αξια????
πως θα χαλασει ο παιχτης μαρουλακι? ετσι για την ψυχη της μανας του?
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
τιποτα τυχαιο στο φοε.
οι αιγυπτιοι δινουν δινουν κτιριο με μοναδες.
στο καλοκαιρινο εβεντ το βασικο κτιριο θα δινει 4 μοναδες.
οι μοναδες του διαστηματος ειναι τραγικες,. χανονται πολυ ευκολα.
+ τις 2 επαναλμβανομενες αποστολες σ διαστημα που ολο κ μπαινει στην πριζα ο λαος να κανει μαχες ολη μερα
ε κατσε να χανουμε στρατο εμ το τσουβαλι θελουν αλλιως οι αιγυπτιοι κ το δωρο απ το καλοκαρινο εβεντ πως θα εχουν αξια????
πως θα χαλασει ο παιχτης μαρουλακι? ετσι για την ψυχη της μανας του?

Λατρεμένε μου, τίποτα δεν είναι τυχαίο πουθενά και όλα για κάποιο λόγο γίνονται :)
Όσο για τα μαρουλακια, το έχουμε πει πολλές φορές. Ας μην επαναλαμβανομαστε.
Το παιχνίδι σου παρέχεται δωρεάν, αλλά με κάποιο τρόπο θα πρέπει να πληρωθεί ο κόσμος πίσω από αυτό. Αν όμως δε σε καλύπτει μπορείς φυσικά να μη χρησιμοποιήσεις ποτέ κανένα προνομιακό χαρακτηριστικό.
Προσπαθούμε να κρατάμε τα πράγματα δε μια ισορροπία, να διορθώνουμε όσο το δυνατόν περισσότερα σφάλματα (από αυτά που αναφέρονται εννοείται) και να δημιουργούμε συνεχώς νέο περιεχόμενο.

κι εσείς όμως, δε πιανεστε πουθενά...

Σας δίνουμε κτίριο με μπόνους στην άμυνα, γκρινιάζετε.
σας δίνουμε κτίριο που παράγει μονάδες, πάλι γκρινιάζετε.
Σας δίνουμε αποστολή να κάνετε όλη μέρα μάχες... Εκεί κι αν γκρινιάζετε.

τι θέτε τελικά?

 

finrοd

Banned
Σας δίνουμε κτίριο με μπόνους στην άμυνα, γκρινιάζετε.
Για ποιο κτίσμα που προσαυξάνει την άμυνα του επιθετικού στρατεύματος γκρινιάξαμε και ποια άτομα; Στην πυρά!!! χαχαχα

Σας δίνουμε αποστολή να κάνετε όλη μέρα μάχες... Εκεί κι αν γκρινιάζετε.
Στημένες μάχες; ΕΕΕΕΕΕΕΕ πάρτο άλλιως. Πήρατε μέτρα κατά των στημένων στον ΣεΣ, (ακόμη και με τις απελευθερώσεις που ο κάθε παίκτης εντός 24ωρου δικαιούται), για να τις επαναφέρετε και επισήμως να τις δικαιώσετε στις επαναλαμβανόμενες αποστολές!!!

Μάχες είναι αυτές; Ποιός μη «καμμένος» παίκτης, μη μονομανής, μη κολλημένος, μη ματαιόδοξος, θα κάτσει να κάνει την ίδια και την ίδια μάχη, ξανά και πάλι και τανάπαλιν, για να την «βγει» στους υπόλοιπους στην γενική κατάταξη;
Αυτό στο χωριό Σου παιχνίδι το λετε; Στο δικό μου κάπως αλλιώς το λένε... :D:D

Πάρτο άλλιως. Από εδώ ...γκρεμός! :p
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: *iris*

finrοd

Banned
Χωριστό αυτό, γιατί θεματικά διαφέρει από το προηγούμενο!
Το παιχνίδι σου παρέχεται δωρεάν, αλλά με κάποιο τρόπο θα πρέπει να πληρωθεί ο κόσμος πίσω από αυτό. Αν όμως δε σε καλύπτει μπορείς φυσικά να μη χρησιμοποιήσεις ποτέ κανένα προνομιακό χαρακτηριστικό.
Έτσι είναι! Δεν ξόδεψα στην προηγούμενη εκδήλωση. Η εταιρεία συνέχισε να μου παρέχει το παιχνίδι. Θα ξοδέψω στην επόμενη εκδήλωση. Για το ευχαριστώ κι όχι για ν' αποκτήσω κάποιο προνομιακό χαρακτηριστικό.
Όπως το βλέπει ο καθένας όμως. :)
 
  • Like
Αντιδράσεις: *iris*

finrοd

Banned
τις 2 επαναλμβανομενες αποστολες σ διαστημα που ολο κ μπαινει στην πριζα ο λαος να κανει μαχες ολη μερα
Ναι, αυτό το ξέχασα. Ξέχασα δηλαδή ν' αναφέρω ότι πλέον παίρνουν και το «μπαξίσι» τους γα να κάνουν στημένες μάχες!!! χαχαχα
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Ναι, αυτό το ξέχασα. Ξέχασα δηλαδή ν' αναφέρω ότι πλέον παίρνουν και το «μπαξίσι» τους γα να κάνουν στημένες μάχες!!! χαχαχα

Έλα, εντάξει. Το παρατράβηξα για να πειράξω το Μήτσο.
Όντως οι μονάδες της νέας εποχής και η συγκεκριμένη επαναλαμβανόμενη αποστολή ήταν από τα πολύ αρνητικά. Δε ξέρουμε ακόμα όμως αν πρόκειται να αλλάξει.
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Όσο για τα μαρουλακια, το έχουμε πει πολλές φορές. Ας μην επαναλαμβανομαστε.

παμε αλλη μια κ ισως με φτασεις στις δικες μου επαναλμβανομενες αποστολες τις εποχης διαστηματος χαχαχαχαχα

Το παιχνίδι σου παρέχεται δωρεάν, αλλά με κάποιο τρόπο θα πρέπει να πληρωθεί ο κόσμος πίσω από αυτό. Αν όμως δε σε καλύπτει μπορείς φυσικά να μη χρησιμοποιήσεις ποτέ κανένα προνομιακό χαρακτηριστικό.

το παιχνιδι ειναι δωρεαν ναι. αλλα εχει δωρεαν κ τα σφαλματα.. καντε το με συνδρομη μπας κ γλιτωσουμε..
ε να πανε να δουλεψουν! μην τεμπελιαζουν! απο μενα περιμενουν να πληρωθουν?χαχαχαχαχ

Προσπαθούμε να κρατάμε τα πράγματα δε μια ισορροπία, να διορθώνουμε όσο το δυνατόν περισσότερα σφάλματα (από αυτά που αναφέρονται εννοείται) και να δημιουργούμε συνεχώς νέο περιεχόμενο.

εχω αναφερει 168 σφαλματα. ζητημα να διορωθηκαν 5. κ διορθωνοντας τα 5 εμφανιστηκαν 15!
κι εσείς όμως, δε πιανεστε πουθενά...
Σας δίνουμε κτίριο με μπόνους στην άμυνα, γκρινιάζετε.
σας δίνουμε κτίριο που παράγει μονάδες, πάλι γκρινιάζετε.
Σας δίνουμε αποστολή να κάνετε όλη μέρα μάχες... Εκεί κι αν γκρινιάζετε.

τι θέτε τελικά?

θελουμε λεφτα! να μας πληρωνετε κ εμας! χαχαχαχαχαχ
 

finrοd

Banned
Έλα, εντάξει. Το παρατράβηξα για να πειράξω το Μήτσο.
Όντως οι μονάδες της νέας εποχής και η συγκεκριμένη επαναλαμβανόμενη αποστολή ήταν από τα πολύ αρνητικά. Δε ξέρουμε ακόμα όμως αν πρόκειται να αλλάξει.
Είναι, όχι «ήταν»! Πάντως να του το αναγνωρίσουμε. «Καθαρός» παίκτης, με το σπαθί του και την επί της κεφαλής «κατσαρόλα» παλεύει για την θέση του στην γενική κατάταξη του β' κόσμου.
εχω αναφερει 168 σφαλματα. ζητημα να διορωθηκαν 5. κ διορθωνοντας τα 5 εμφανιστηκαν 15!
Αααα, πουλάκι μου! Πιάστηκες! Ωστέ εσύ ...φταις για τα 15 επιπλέον σφάλματα! Δική σου η υπαιτιότητα!
Και τι δηλαδής τώρα θες; Ν' ασχοληθούν και με τα υπόλοιπα 163, (168-5=163), για να προκύψουν επιπλέον 489, (163*3=489), νέα σφάλματα;
Τότε είναι που θα χαθεί η κάθε...ισορροπία! Θα χάσουμε εντελώς την «μπάλα»!!
«Κουδούνια» θα μας κάνουνε. Όπως έκανε ο ΑΡΗΣ τον Ολυμπιακό στον αγώνα-μπαράζ στον Βόλο, για το πρώτο επαγγελματικό πρωτάθλημα της Ελλάδας. Αλλά γι' αυτό το στημένο, για την αλλαγή, εν μέσω του πρωταθλήματος, των κανονισμών, για να πάει το πρωτάθλημα στους ερυθρόλευκους, κιχ δεν βγάζεις!! χαχαχαχα
θελουμε λεφτα! να μας πληρωνετε κ εμας! χαχαχαχαχαχ
Καλό, στ' αυτιά μου, αυτό ακούγεται! Αλίμονο όμως αν πάνε να το κάνουν πράξη και, κατά τα συνηθισμένα, προκύψει ...σφάλμα και πληρώνουμε παραπάνω! Γνωστοποίησέ μου το που ...κατοικοεδρεύεις, το λογαριασμό να σου στέλνω! :p
 
Τελευταία επεξεργασία:

Gabath

Ενεργό Μέλος
απλά να θυμίσω οτι ειστε στα πεδία μάχης, και αν ξεφεύγει κάποιος σε άλλα θέματα του την λέτε . .εδώ μπορει να γραφει ακομα και ο συντονιστής για άσχετα θέματα απ ότι φαίνεται
 

finrοd

Banned
Είτε απλά είτε σύνθετα η υπενθύμιση γίνει, δίκαιη είναι! Εδώ η συζήτηση τα ΠΜΣ αφορά. Τα αμέσως προηγούμενα σχόλια ως διάλειμμα, στα εμβριθή σχόλια περί των ΠΜΣ, ας θεωρηθούν.
Απλώς, κάθε που στην ενότητα «Περί Ανέμων & Υδάτων», (γλωσσοραγιαδιστί: off topic), θέμα για τέτοιας υφής, διάθεσης και περιεχομένου σχόλια δημιουργώ, κάποιος λόγος βρίσκεται και μου το ...κλειδαμπαρώνουν!!! χαχαχα
Βεβαίως, για του στραβού το δίκιο και μόνο, να πούμε και την αναντίρρητη αλήθεια: Τέτοια που 'ναι τα ΠΜΣ, κάλλιο τα σχόλια για δαύτα διάλειμμα ν' αποτελούν! (την είπα πάλι την ...καλοσύνη μου!).:p
Πάμε ΣεΣ βρε! :cool:

ΥΓ
Σαν χρόνο βρω, μια τελευταία προσπάθεια θα την κάνω, θέμα για σχολιασμούς «εκτός πλαισίων» να δημιουργήσω. :D
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
απλά να θυμίσω οτι ειστε στα πεδία μάχης, και αν ξεφεύγει κάποιος σε άλλα θέματα του την λέτε . .εδώ μπορει να γραφει ακομα και ο συντονιστής για άσχετα θέματα απ ότι φαίνεται

Μπαν στην ιρις χθες όχι απλά σήμερα...
Μας χαλάει το φόρουμ.. Υπάρχουμε κ εμείς οι σοβαροί παίχτες.. Να πάει να τρολαρει αλλού όχι εδώ! Το παιχνίδι είναι δικό μου να φτιάξει άλλο να παίζει! :p
 
  • Like
Αντιδράσεις: *iris*

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
απλά να θυμίσω οτι ειστε στα πεδία μάχης, και αν ξεφεύγει κάποιος σε άλλα θέματα του την λέτε . .εδώ μπορει να γραφει ακομα και ο συντονιστής για άσχετα θέματα απ ότι φαίνεται

Ευχαριστώ για την υπενθύμιση και την επαναφορά μου στην τάξη.
Στο μέλλον θα είμαι πιο προσεκτική στο σχολιασμό μου και θα φροντίσω να απαντάω σαν αυτόματος τηλεφωνητής και όχι σαν άνθρωπος.
Την καλημέρα μου
 
Κορυφή