Συζήτηση: Αλλαγή Ώρας του Ημερήσιου Υπολογισμού.

  • Δημιουργός θέματος Malfiore
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
δεν μου παρεχετε τιποτα δωρεαν κυριε malfiore.σας εχω πληρωσει πολυ ακριβα.δεν θα μου πει κανενας σας πως θα μιλαω.και αυτες οι θεωριες που λες κουραζουν μονο εσας και μονο εσας.και να προσεχεις πως μιλας για την πλατεια συνταγματος.εχει πιο πολυ ιστορια απ οτι το παιχνιδακι σας.και μπαναρε με μονιμα απο το φορουμ οχι για ενα μηνα
 

DeletedUser

Guest
δεν μου παρεχετε τιποτα δωρεαν κυριε malfiore.σας εχω πληρωσει πολυ ακριβα.δεν θα μου πει κανενας σας πως θα μιλαω.και αυτες οι θεωριες που λες κουραζουν μονο εσας και μονο εσας.και να προσεχεις πως μιλας για την πλατεια συνταγματος.εχει πιο πολυ ιστορια απ οτι το παιχνιδακι σας.και μπαναρε με μονιμα απο το φορουμ οχι για ενα μηνα

[thy]Η αγορά και η χρήση premium δεν έχει καμία απολύτως βαρύτητα στο πως θα σας αντιμετωπίζει η ομάδα του παιχνιδιού και του φόρουμ. Η συμπεριφορά σας οφείλει να είναι σύμφωνη με τους κανόνες που σας επιτρέπουν την είσοδό στο παιχνίδι και στο φόρουμ.

Σας απομακρύνω για 1 μήνα από το κεντρικό φόρουμ. Αν χρησιμοποιήσετε δεύτερο λογαριασμό για να παρακάμψετε τον αποκλεισμό, η ποινή θα είναι μόνιμη.

Συνεχίστε σε πιο ήπιους τόνους παρακαλώ.[/thy]
 

DeletedUser28327

Guest
Απανταντε επιλεκτικα μονο στα "προσβλητικα σχολια" που σας θιξανε και ριχνετε μπαν. μονο αυτη ειναι η δουλεια σας?
τις υπολοιπες απαντησεις που αφορουν το θεμασυζητησης που εχετε βαλει τις προσπερνατε κανοντας επιδειξη δυναμης?
Θα μας πειτε με πιο δικαιωμα εγινε μια τετοια αλλαγη χωρις ουτε μια ημερα πριν να εχουμε ειδοποιηθει?
ή θα μπαναρετε οποιον εχει αντιθετη αποψη?για να ξερουμε οτι εχουμε χουντα να μας το πειτε ξεκαθαρα να μην ξαναγραψουμε να σας αφησουμε στην ησυχια σας και εσας και να πατε για υπνο γιατι 10 το πρωι εχετε να κανετε καταμετρηση στου σεβρερς
 

DeletedUser

Guest
[thy]Η δουλειά μου είναι η ομαλή λειτουργία του φόρουμ. Οι απορίες σας θα λυθούν από την community manager μόλις είναι διαθέσιμη.[/thy]
 

DeletedUser27362

Guest
Μηπως θα μπορουσα να μαθω ποτε θα ειναι διαθεσιμη η community manager να μας λυσει τις αποριες μας
η και αυτο ειναι αδυνατο ?
με εκτιμηση ενα ΠΙΟΝΙ
 

DeletedUser

Guest
Και ΝΑΙ επιτέλους και κάτι πολύ ΣΩΣΤΟ. Ενα μεγάλο μπράβο στην εταιρία, διοτι το 8 μπορει να βολευει κάποιους αλλά δεν βολευει πολύ περισσότερους. Και οντως το παιχνιδι γονατιζει εκεινη την ώρα δεν μπορεις να κανεις τιποτα. Και αν καποιοι μπορειτε εκεινη την ώρα υπάρχει κοσμος που μπορει το πρωι (και πιστεψτε με εχουν πληρωσει και εκεινοι).

Και πάλι ενα μπράβο ήταν το πρωτο ουσιαστικό πράγμα που κανατε. και μιλάω με καθε ειλικρίνεια. και σταματείστε να κλαψουρίζετε συνέχεια, σε καποιους δεν αρεσουν οι αλλαγές σε καποιους άλλους αρέσουν. ΑΠΛΑ ΑΛΛΑΖΕΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΚΑΙ Η ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ, ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ.
 

DeletedUser

Guest
[thy]Δεν γνωρίζω ακριβώς. Το συντομότερο σύμφωνα και με τις υπόλοιπες υποχρεώσεις που έχει.[/thy]
 

DeletedUser27362

Guest
Φιλε μου Σπαρτακε μαλλων δε διαβασες τα μνμτα της διαχειρησης το οποιο στο παραθετω http://prntscr.com/8f89rb
Δεν ξερω ποσο καιρο παιζεις το παιχνιδι οποτε δεν μπορω να εκτιμησω το ποσο καλα το ξες για να λες οτι το 8 δε βολευει τους πιο πολλους και οτι το 10 το πρωι βολευει τους περισσοτερους ισως εκτιμας οτι οι περισσοτεροι που παιζουν το παιχνιδι ειναι ειτε συνταξιουχοι ειτε ανεργοι
με εκτιμηση ενα ΠΙΟΝΙ
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Τωρα γιατι εγω νομιζω οτι συντομα ..θα το ξαναεξετασουν και θα το επαναφερουν στα αρχικα ωραρια
ξερω ....η ελπιδα πεθαινει τελευταια ..ομως να θυμαστε οτι βασικα η ελπιδα πεθαινει μονο οταν παψουμε εμεις να την ''ορουμε''
Τωρα ξερουμε ολοι οτι δεν εξαρταται απο την Ελληνικη Διαχειριση και για να το προχωρισω και πιο πολυ πιστευω οτι και αυτοι αιφνιδιαστικαν ομως επρεπε να το εφαρμοσουν ..αφου ειναι μαλλον αποφαση των προγραμματιστων
Οκ τα ακουνε αυτοι ..για να φτασουν πιο πανω
Αυτο πιστευω ομως οτι καταβαθως το γνωριζουν και οι ιδιοι
οποτε ειμαι σιγουρη οτι κατανοουν και τον δικαιολογημενο εκνευρισμο των παιχτων
Για το καλο του παιχνιδιου ας δειξουν μια ελαστικοτητα στην εφαρμογη των κανονων του φορουμ
 
Τελευταία επεξεργασία:

Space Pilot

Ενεργό Μέλος
...ισως εκτιμας οτι οι περισσοτεροι που παιζουν το παιχνιδι ειναι ειτε συνταξιουχοι ειτε ανεργοι.
Προφανώς, αγαπητέ μου, θα σου διαφεύγει το γεγονός ότι η συντριπτική πλειοψηφία στην Ελλάδα, είναι πλέον οι συνταξιούχοι και οι άνεργοι...
 

DeletedUser28327

Guest
Εγω αγαπητη μου φιλη talamanta δεν εχω καμια ελπιδα εδω μεσα πλεον..θα τους περασει κανονικα και αυτο οπως και ΟΛΕΣ οι αλλες αλλαγες που εκαναν χωρις ενημερωση,γιατι δε νομιζω να ενημερωθηκες ποτε οτι το κτηριο Castle Del Monte που οταν το εβαλες στην πολη σου παρειχε 60% επιθεση μπορει να αλλαξει και να εχει λιγοτερη επιθεση..
θα παραμεινει κανονικα η αλλαγη μεχρι οποτε τους βολευει και αν δε βολευει θα αλλαξει παλι η ωρα οποτε τους βολευει και εμεις απλα θα συνεχισουμε να παιζουμε μεχρι να βαρεθουμε ή θα σταματησουμε απο τη αηδια που προκαλει η αισθηση του να μιλας σε τοιχο..

φωνή βοώντος εν τη ερήμω!!!!!
 

DeletedUser27362

Guest
φιλε μου οντως ετσι ειναι αλλα ετυχε να ανηκω στην μειοψηφια γι αυτο εβγαλα ανακοινωση
http://prntscr.com/8f9hvx
χαχαχαχαχαχαχαχαχα
Με εκτιμηση ενα ΠΙΟΝΙ
 

DeletedUser27362

Guest
μια ερωτηση προσωπικη spartakos και cornelius σε ποιο κοσμο παιζετε?
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
εγω αγαπητη μου φιλη talamanta δεν εχω καμια ελπιδα εδω μεσα πλεον..θα τους περασει κανονικα και αυτο οπως και ολεσ οι αλλες αλλαγες που εκαναν χωρις ενημερωση,γιατι δε νομιζω να ενημερωθηκες ποτε οτι το κτηριο castle del monte που οταν το εβαλες στην πολη σου παρειχε 60% επιθεση μπορει να αλλαξει και να εχει λιγοτερη επιθεση..
θα παραμεινει κανονικα η αλλαγη μεχρι οποτε τους βολευει και αν δε βολευει θα αλλαξει παλι η ωρα οποτε τους βολευει και εμεις απλα θα συνεχισουμε να παιζουμε μεχρι να βαρεθουμε ή θα σταματησουμε απο τη αηδια που προκαλει η αισθηση του να μιλας σε τοιχο..

φωνή βοώντος εν τη ερήμω!!!!!

κοιτα δεν πονταρω στον ελληνικο σερβερ για να επανερθει
αλλα στους δυο μεγαλους σεβερ αγγλικο γαλλικο...που ηδη οπως μου ειπαν γινεται χαμος
..αυτοι δεν εχουν ..τραπεζικο προβλημα αρα μετρουν ολιγον παραπανω οι διαμαρτυριες τους
εγω παντως θα κανω μια προσπαθεια εκει που πρεπει .. τωρα τι μεταφραση θα βγει στο σεντονακι που θα γραψω δεν ξερω
αλλα θα τα πω εξω απο τα δοντια- να μην σου πω και τα ουλα- κι ας φαω οριστικη διαγραφη απο παντου
αλλωστε οπως ελεγε ο ερνέστο γκεβάρα
''αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να σε κάψει''

scorpios ειναι ολα τα ''λεφτα'' το τραγουδι που εβαλες
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser26831

Guest
οπου γαμοσ και χαρα ο βασιλοσ και η βασιλω πρωτοι
 

DeletedUser27362

Guest
Καλημερα μηπως η community manager ειναι ελευθερη απο τις υποχρεωσεις της να μου απαντησει σε καποιες ερωτησεις που εχω?
με εκτιμηση ενα ΠΙΟΝΙ
 

DeletedUser28125

Guest
[thy]Η γραμμή μεταξύ σχολιασμού και προσβολής της ομάδας διαχείρισης είναι εξαιρετικά λεπτή, με τον τρόπο που επιλέξατε να τoν κάνετε.

Υπόνοιες σχετικά με τη λειτουργία της ομάδας διαχείρισης και θεωρίες συνωμοσίας απαγορεύονται ρητά από τους κανόνες του φόρουμ και συν τοις άλλοις, κουράζουν. Μια και μοναδική προειδοποίηση, στην επόμενη θα σας αποκλείσω για ένα μήνα από το κεντρικό φόρουμ. Βρίσκεστε στο φόρουμ ενός παιχνιδιού και όχι σε πορεία στο Σύνταγμα. Επαναστατική στάση απέναντι σε κάτι που σας παρέχεται δωρεάν και που η παραμονή σας σε αυτό εξαρτάται αποκλειστικά από εσάς δεν υφίσταται.

Συνεχίστε πιο κόσμια.[/thy]
Καλημέρα σας.

Καλο θα ήταν η ομαδα διαχείρισης όταν κανει συστάσεις να γνώριζέ πρώτα μερικά βασικα πραγματα όπως:

1ον Δεν νοείται ένα παιχνιδι ότι είναι ΔΩΡΕΑΝ την στιγμη που εχει βασικές ενέργειες που προϋποθέτουν ΠΛΗΡΩΜΗ!!
2ον Θα παρακαλούσα να μην κρίνετε εξ ιδίων τα αλλότρια, εάν εσείς είσαστε κλακαδόροι και σημαιάκηδες τρέχοντας σε συγκεντρώσεις στο Σύνταγμα, δεν παει να πει ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΦΟΕ!!
Σας ευχαριστώ!!
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
[iris]καλημέρα,

Καταλαβαίνω την αντίδραση σας για αυτή την ξαφνική αλλαγή, αλλά και για εμάς ήταν κάτι απρόοπτο.
Ξαφνικά έχουμε μια "βόμβα" στα χέρια μας που πρέπει να σας την πετάξουμε.

Το αν θα αλλάξει και πάλι η ώρα δεν μπορώ να το πω, γιατί δε το γνωρίζω. Γενικά προς το παρόν δεν υπάρχει κάτι περισσότερο να πω πάνω σε αυτό το θέμα.
Σίγουρα θα υπάρχει και άλλος τρόπος για να αντιμετωπιστεί το πρόβλημα με τον ημερήσιο υπολογισμό, αλλά προφανώς χρειάζεται περισσότερος χρόνος για να εφαρμοστεί.
Και αυτή ήταν μια λύση έκτακτης ανάγκης για να μην αντιμετωπίσουμε παρόμοια προβλήματα με το προχθεσινό.

Το μόνο που μπορώ να σας πω είναι ότι έχω διαβάσει όλα τα μηνύματα και θα τα προωθήσω στην εταιρία.
[/iris]
 

DeletedUser27362

Guest
Οι δικαιολογιες που προβαλετε σαν αιτια αλλαγης της ωρας το λιγοτερο που μπορω να τις χαρακτηρισω ειναι παιδικες
1 σεβεστε τους μαχητες οπως γραφετε γιατι με την καινουργια ωρα (οπως το παραδεχεστε ηωρα με την λιγοτερη κινηση)δεν μπορουμε να κανουμε μαχες για κατακτηση τομεα με ασπιδα?
2εξασφαλιζετε σταθεροτητα με την μη κινηση δηλαδη οσο λιγοτεροι τοσο καλυτερα?
3 ειναι απαραδεκτο για μια τοσο μεγαλη και εμπειρη εταιρια να μη μπορει να λυσει ενα προβλημα και απλως να το μετακινει σε αλλη ωρα γιατι πιστεψτεμε το ιδιο θα συμβει με το προβλημα την Κυριακη που θα ειναι ολοι μεσα τετοια ωρα
4 αν το παιχνιδι θελετε να το τελειωσετε συνεχιστε ετσι απλως ενημερωστε μας να το ξερουμε?
με εκτιμηση ενα ΠΙΟΝΙ
ΥΓ περιμενω απαντησεις
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή