Συζήτηση για τα Περιστατικά

DeletedUser30982

Guest
λυπαμαι δεν ξερω τι αλλο να πω
καποιος μαλλον μου κανει πλακα
εμφανιστηκαν μονο στον Β κοσμο ακριβως την ωρα που ανεβασα την απαντηση στο φορουμ
στους αλλους κοσμους ουτε δειγμα
ουτε η ανακοινωση
αν ειναι υπευθυνος για αυτο καποιος διαχειριστης τον ευχαριστω παρα παρα πολυ
κριμα και ντροπη!!!
 

dio21

Καμένος Χρήστης
λυπαμαι δεν ξερω τι αλλο να πω
καποιος μαλλον μου κανει πλακα
εμφανιστηκαν μονο στον Β κοσμο ακριβως την ωρα που ανεβασα την απαντηση στο φορουμ
στους αλλους κοσμους ουτε δειγμα
ουτε η ανακοινωση
αν ειναι υπευθυνος για αυτο καποιος διαχειριστης τον ευχαριστω παρα παρα πολυ
κριμα και ντροπη!!!

Λιγο δυσκολο να ειναι αυτο που λες, εως αδυνατον....
Δεν νομιζω οι Διαχειριστες να εχουν τετοιες "μαγικες δυναμεις"...;)
 

DeletedUser30982

Guest
παιζω σε 3 κοσμους,στον ενα εδωσε στους αλλους 2 δεν εδωσε για πες
λες να ειμαι ματιασμενη;
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Πολυ κακο για το τιποτα, πια....:confused::confused::confused:
Μα καλα, εχουν την εντυπωση οτι δεν εχουμε να κανουμε τπτ καλυτερο, παρα θα γυρναμε γυρω-γυρω στα περιξ για να βρισκουμε "περαστικα" που θα μας δινουν τα ΤΟΟΟΣΟ σπανια νομισματα και προμηθειες?....
Ελεος.... και "περαστικα" μας....
Τελικα μπας και ειναι τυχερη η xwriata που δεν αλληθωριζει και δεν τσιτωνουν και τα νευρα της οταν ανοιγει το "θησαυρο" και περνει 980 νομισματα κατα 75%?
 

DeletedUser29206

Guest
Το να εμφανίζονται ανά τακτά χρονικά διαστήματα σημαίνει ότι μας καθυστερούν!
Το χειρότερο τελικά είναι τα περιστατικά στους δρόμους γιατί δε φαίνονται.
Σαν το κυνήγι θησαυρού θα καταντήσει απλώς άμα τύχει κανένα περιστατικό στα μάτια μας θα το πατήσουμε.
 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
Ασχετο θα ρωτησω και ζητω συγνωμη για αυτο αλλα δεν βρισκω το καταληλο λινκ...μετα απο μηνες ασχοληθηκα 2 μερες με το χαρτη ΣεΣ στις 8 κολλαει τοοοσο πολυ? η εχει να κανει με τον αντιπαλο? Γιατι πυροβολω φτιαχνω ενα τοστ και μετα με αφηνει να ξαναπυροβολησω....ετσι ειναι τωρα ο χαρτης?
 

DeletedUser29206

Guest
Ασχετο θα ρωτησω και ζητω συγνωμη για αυτο αλλα δεν βρισκω το καταληλο λινκ...μετα απο μηνες ασχοληθηκα 2 μερες με το χαρτη ΣεΣ στις 8 κολλαει τοοοσο πολυ? η εχει να κανει με τον αντιπαλο? Γιατι πυροβολω φτιαχνω ενα τοστ και μετα με αφηνει να ξαναπυροβολησω....ετσι ειναι τωρα ο χαρτης?
Ναι, εκτός και αν έχεις υπολογιστή με intel core i9 octa-core και μνήμη RAM 64GB!!!
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Ολα ρολαρουν καλα με τα περιστατικα, και ειναι μια προσθηκη καλη...
Τους επιασαν τα χουβαρδαλικια τους Γερμανους.....:D

Μια παρατηρηση.... θα μπορουσε το πλαισιο του δωρου να ειναι απο αυτα που δεν χρειαζετε να πατησεις ακριβως πανω στο "οκ" για να κλεισει...
θα αρκουσε ενα απλο κλικ οπουδηποτε.... γυρναμε γυρω-γυρω να τα μαζεψουμε, το να πρεπει να σημαδευουμε και το "οκ" ειναι, θεωρω, περιττος κοπος...
Και αλλωστε δεν θα τα θεωρουσα απο τα Σημαντικα Παραθυρα, παντως....
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Ελπιζω να μη θεωρηθει διπλο-ποσταρισμα...
Απλα το βαζω εδω που θεωρω οτι ειναι και η θεση του....

Πιστευω οτι μια ενδιαφερουσα προσθηκη-βελτιωση, που θα εβαζε ακομα περισσοτερο τα "Περιστατικα" μεσα στο παιχνιδι αλλα και στο Πνευμα των (εκαστοτε) ημερων, θα ηταν και η εξης:
- Για τη Χειμερινη Εκδηλωση, πχ, θα μπορουσε καθε μερα 1 Περιστατικο να αφορα τα Χριστουγεννα, και να δινει χ αριθμο Αστεριων...
Επισης θα μπορουσε αυτο το Περιστατικο να ειναι ενα Χριστουγεννιατικο δεντρο ή ενα Ελαφακι ή οτιδηποτε αλλο σχετικο και θα μπορουσε να ειναι ενεργο για συγκεκριμενες ωρες την ημερα....
- Στην ιδια λογικη και φιλοσοφια θα μπορουσε να υπαρχει ενα Περιστατικο για καθε Βασικη Εκδηλωση της χρονιας...
 
  • Like
Αντιδράσεις: *iris*

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Ελπιζω να μη θεωρηθει διπλο-ποσταρισμα...
Απλα το βαζω εδω που θεωρω οτι ειναι και η θεση του....

Πιστευω οτι μια ενδιαφερουσα προσθηκη-βελτιωση, που θα εβαζε ακομα περισσοτερο τα "Περιστατικα" μεσα στο παιχνιδι αλλα και στο Πνευμα των (εκαστοτε) ημερων, θα ηταν και η εξης:
- Για τη Χειμερινη Εκδηλωση, πχ, θα μπορουσε καθε μερα 1 Περιστατικο να αφορα τα Χριστουγεννα, και να δινει χ αριθμο Αστεριων...
Επισης θα μπορουσε αυτο το Περιστατικο να ειναι ενα Χριστουγεννιατικο δεντρο ή ενα Ελαφακι ή οτιδηποτε αλλο σχετικο και θα μπορουσε να ειναι ενεργο για συγκεκριμενες ωρες την ημερα....
- Στην ιδια λογικη και φιλοσοφια θα μπορουσε να υπαρχει ενα Περιστατικο για καθε Βασικη Εκδηλωση της χρονιας...

προσωπικά μου άρεσε αυτή η πρόταση και την έχω ήδη μεταφέρει στους σχεδιαστές :)
 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
Ναι, εκτός και αν έχεις υπολογιστή με intel core i9 octa-core και μνήμη RAM 64GB!!!
Μάριε καλές γιορτές εύχομαι!!!Εχω παραγειλει και περιμενω στισ γιορτες το pc με τα χαρακτηριστικά που πρότεινες....θα σας ενημερώσω ποσα δευτερόλεπτα η λεπτα θα χρειαζονται απο τον ενα πυροβολισμο στον αλλο....Παρ οτι ο χάρτης δεν με ενδιαφέρει μιας και ειμαι απόλυτα βέβαιος οτι εκει ειναι πολυυυυυ θολά τα πράγματα....ειναι μόνο για πελάτες...[/QUOTE]
 

DeletedUser29206

Guest
Μάριε καλές γιορτές εύχομαι!!!Εχω παραγειλει και περιμενω στισ γιορτες το pc με τα χαρακτηριστικά που πρότεινες....θα σας ενημερώσω ποσα δευτερόλεπτα η λεπτα θα χρειαζονται απο τον ενα πυροβολισμο στον αλλο....Παρ οτι ο χάρτης δεν με ενδιαφέρει μιας και ειμαι απόλυτα βέβαιος οτι εκει ειναι πολυυυυυ θολά τα πράγματα....ειναι μόνο για πελάτες...
[/QUOTE]
Κάνεις πλάκα ε;
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Μάριε καλές γιορτές εύχομαι!!!Εχω παραγειλει και περιμενω στισ γιορτες το pc με τα χαρακτηριστικά που πρότεινες....θα σας ενημερώσω ποσα δευτερόλεπτα η λεπτα θα χρειαζονται απο τον ενα πυροβολισμο στον αλλο....Παρ οτι ο χάρτης δεν με ενδιαφέρει μιας και ειμαι απόλυτα βέβαιος οτι εκει ειναι πολυυυυυ θολά τα πράγματα....ειναι μόνο για πελάτες...
Καλησπερα ελπιζω να μην ξεχασες να παραγγειλεις 1-2 ιδια μοντελακια ακομη
Γιατι γιορτες ερχονται
ασχετο ενημερωτικα σου λεω -εγγραφως ορατα- οτι εγω δεν θα σε ..προσβαλλω θα δεχτω τον 1 ως δωρο
 
Κορυφή