Συζήτηση για τον Επετειακό Διαγωνισμό

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας σχετικά με τον Επετειακό Διαγωνισμό
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
πολύ καλή ερώτηση για να ξεκινήσουμε τη συζήτηση :p

Αν πατήσεις στο σύνδεσμο θα σε πάει σε μία αριθμημένη εικόνα.
Οι αριθμοί είναι από 1-7, όσες και οι ημέρες του διαγωνισμού.
Ανάλογα με την ημέρα δηλαδή, πατάς στον αντίστοιχο αριθμό και ανοίγει τον αντίστοιχο διαγωνισμό της συγκεκριμένης ημέρας
 

DeletedUser25588

Guest
καλησπερα... καλα περασανε κιολας 7 χρονια απο τοτε που ξεκινησαμε το παιχνιδι... πωωωω. αν θυμαμαι καλα η τελευταια εποχη οταν μπηκαμε στον αλφα κοσμο την πρωτη μερα που κυκλοφορισε στην ελλαδα ηταν ο Υστερος μεσσαιωνας.... και φυσικα τοτε δεν υπηρχαν καν τα μεγαλα κτηρια πολυ αργοτερα μπηκαν αυτα... χαχαχα. α ρε τι μου θυμηζετε....
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Kalhspera =Καλησπερα
http://prntscr.com/nctptr
αυτα τι ειναι ?

ασχετο
εγω- ο Πουπουλενιος- βασικα ηθελα να δοκιμασω τα εδεσματα του αυριανου μπουφε ετσι για την λιγουριτσα της στιγμης για να δω εαν ηταν οκ το αλατι κλπ θα ''θυσιαζομουν'' να τα δοκιμασω πρωτος για το καλο των ... γευστικων καλυκων των υπολοιπων
νομιζω ομως οτι με καταλαβαν ε μικροσωμο ενα δρακουλινι δεν το λες να μην σας πω οτι μου την ειχαν ''στημενη''
http://prntscr.com/nctl32
 

DeletedUser29206

Guest
Μια αναβάθμιση στον βασιλικό κήπο δε θα ήταν άσχημη ιδέα...
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Αααααα....να και τα παζλ....χαχαχαχαχ
δεν περιμενα να πραγματοποιηθει τοσο γρηγορα η παροτρυνση μου ρε παιδια...μπας και αλλαξαμε οχημα?....:D
Παντως η γενικη εικονα μου θυμηζει μια αλλη που ειχαμε λυσει ενα παζλ που ειχε βαλει η Ιρις, λαθος εχω...??
Νομιζω χωρις την κουστωδια στα ποδια των αγαλματων, ομως...:rolleyes:
Αντε να δουμε τι νεα μας φερνουν τα 7 χρονια... η ιστορια λεει πως 7 χρονια καλα, ακολουθουν 7 κακα...
αυτα που περασαμε ηταν καλα ή κακα?...να ξερουμε....χαχαχαχα
τεσπα, η Ιστορια θα δειξει....


Kalhspera =Καλησπερα
http://prntscr.com/nctptr
αυτα τι ειναι ?

Καλο το εφε...:cool:
με το ρολογακι ρυθμιζεις την ταχυτητα που πεφτουν τα ανθη κερασιας...
με το απο κατω ρυθμιζεις την πυκνοτητα των ανθεων
με το on/off σταματας και ξαναξεκινας το εφε...
τα frame rate μαλλον ειναι για να μας δειξουν οι σχεδιαστες τι μπορουν να κανουν...α θελουν...;)
 

furfante

Ενεργό Μέλος
καλησπερα... καλα περασανε κιολας 7 χρονια απο τοτε που ξεκινησαμε το παιχνιδι... πωωωω. αν θυμαμαι καλα η τελευταια εποχη οταν μπηκαμε στον αλφα κοσμο την πρωτη μερα που κυκλοφορισε στην ελλαδα ηταν ο Υστερος μεσσαιωνας.... και φυσικα τοτε δεν υπηρχαν καν τα μεγαλα κτηρια πολυ αργοτερα μπηκαν αυτα... χαχαχα. α ρε τι μου θυμηζετε....
K δεν υπηρχε και η ΣΕΣ κ οι μονες μαχες που γινονταν ηταν με τους γειτονες....
πλακα θα χει να μας ξαναγυρισουν εκει..... για να τα ξαναθυμηθουμε :p:p:p:p:p:p:p:p
Μην τους βαζετε Ιδεες.... (η ΣΕΣ καταρρεει και δε νοιαζεται κανεις τους)..... μην την κοψουν κιολας.:p:p:p:p:p
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Η αλήθεια είναι ότι 7 χρόνια πέρασαν πολύ γρήγορα (λίγο περισσότερο από 7 για εμένα, αφού ήμουν από τις προετοιμασίες του παιχνιδιού εδώ...) με κάποιες δυσκολίες, αλλά κυρίως ευχάριστες στιγμές!
Σας ευχαριστώ όλους και όλες που είσαστε μαζί μας όλο αυτό το καιρό, μας στηρίζετε και κυρίως μας βοηθάτε να γίνουμε καλύτεροι και να κάνουμε και το παιχνίδι μας καλύτερο.

Η κάθε ημέρα του διαγωνισμού έχει διαφορετικές ανταμοιβές, τις οποίες θα τις μαθαίνετε όταν ανοίγει ο διαγωνισμός της κάθε ημέρας.
Το μόνο που μπορώ να σας πω με σιγουριά είναι ότι δεν έχει αναβάθμιση για τον Βασιλικό Κήπο :p

btw... ο πρώτος διαγωνισμός μόλις ξεκίνησε!
 

furfante

Ενεργό Μέλος
Αααααα....να και τα παζλ....χαχαχαχαχ
δεν περιμενα να πραγματοποιηθει τοσο γρηγορα η παροτρυνση μου ρε παιδια...μπας και αλλαξαμε οχημα?....:D
Παντως η γενικη εικονα μου θυμηζει μια αλλη που ειχαμε λυσει ενα παζλ που ειχε βαλει η Ιρις, λαθος εχω...??
Νομιζω χωρις την κουστωδια στα ποδια των αγαλματων, ομως...:rolleyes:
Αντε να δουμε τι νεα μας φερνουν τα 7 χρονια... η ιστορια λεει πως 7 χρονια καλα, ακολουθουν 7 κακα...
αυτα που περασαμε ηταν καλα ή κακα?...να ξερουμε....χαχαχαχα
τεσπα, η Ιστορια θα δειξει....




Καλο το εφε...:cool:
με το ρολογακι ρυθμιζεις την ταχυτητα που πεφτουν τα ανθη κερασιας...
με το απο κατω ρυθμιζεις την πυκνοτητα των ανθεων
με το on/off σταματας και ξαναξεκινας το εφε...
τα frame rate μαλλον ειναι για να μας δειξουν οι σχεδιαστες τι μπορουν να κανουν...α θελουν...;)
Για εφε καλοι ειναι..... ουσια ΜΗΔΕΝ...... βλεπε αναβαθμιση:p
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Η αλήθεια είναι ότι 7 χρόνια πέρασαν πολύ γρήγορα (λίγο περισσότερο από 7 για εμένα, αφού ήμουν από τις προετοιμασίες του παιχνιδιού εδώ...) με κάποιες δυσκολίες, αλλά κυρίως ευχάριστες στιγμές!
Σας ευχαριστώ όλους και όλες που είσαστε μαζί μας όλο αυτό το καιρό, μας στηρίζετε και κυρίως μας βοηθάτε να γίνουμε καλύτεροι και να κάνουμε και το παιχνίδι μας καλύτερο.

Η κάθε ημέρα του διαγωνισμού έχει διαφορετικές ανταμοιβές, τις οποίες θα τις μαθαίνετε όταν ανοίγει ο διαγωνισμός της κάθε ημέρας.
Το μόνο που μπορώ να σας πω με σιγουριά είναι ότι δεν έχει αναβάθμιση για τον Βασιλικό Κήπο :p

btw... ο πρώτος διαγωνισμός μόλις ξεκίνησε!

σας στηριζουμε σας βοηθαμε να γινει το παιχνιδι καλυτερο αλλα το κανετε χειροτερο! χαχαχαχαχαχαχ :p
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
K δεν υπηρχε και η ΣΕΣ κ οι μονες μαχες που γινονταν ηταν με τους γειτονες....
πλακα θα χει να μας ξαναγυρισουν εκει..... για να τα ξαναθυμηθουμε :p:p:p:p:p:p:p:p
Μην τους βαζετε Ιδεες.... (η ΣΕΣ καταρρεει και δε νοιαζεται κανεις τους)..... μην την κοψουν κιολας.:p:p:p:p:p

το επομενο βημα θα ειναι εβεντοσεσ!! θα πεταμε ακοντια στα βατραχια...θα ριχνουμε το πασχα με καταπελτες τα αυγα!
για εκει παει..σεσ πεθανε μην περιμενεις αλλαγη η βελτιωση.
το παιχνιδι τους ειναι ενα εβεντ κ διαμαντικο.τιποτα παραπανω.
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Απο περιεργεια να ρωτησω, που ποσταρουμε τις απαντησεις γιατι στη σελιδα με την 1η ημερα (δυο εικονες κτλ) δεν ειναι ανοιχτη να απαντησουμε.

τώρα είναι, δικό μου λάθος :p
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
το επομενο βημα θα ειναι εβεντοσεσ!! θα πεταμε ακοντια στα βατραχια...θα ριχνουμε το πασχα με καταπελτες τα αυγα!
για εκει παει..σεσ πεθανε μην περιμενεις αλλαγη η βελτιωση.
το παιχνιδι τους ειναι ενα εβεντ κ διαμαντικο.τιποτα παραπανω.

δε κοιμήθηκες εσύ ακόμα? άντε πέρασε η ώρα :p

Καλό αυτό με τα ακόντια στα βατράχια, θα το κρατήσω για του χρονου :D :D :D
 

DeletedUser31767

Guest
Παιδιά δεν μπορώ να βρω πως μαρκάρω την διαφορά στην δεύτερη εικόνα.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Ναι....
καλο θα ηταν να μπορουμε να μαρκαρουμε επανω στο σποιλερ...
αλλιως πρεπει ννα το μεταφερουμε σε δικο μας αρχειο και μπερδευει η δουλεια...
 
Κορυφή