Συζήτηση για τον Επετειακό Διαγωνισμό

DeletedUser32370

Guest
Βρε παιδιά (καλημέρα κιόλας). Πόσες διαφορές πρέπει να βρούμε στις εικόνες; (εκτός και αν το γράφει κάπου και έχω ακόμα τα μάτια κλειστά).
 

DeletedUser32614

Guest
ο σχεδιασμος του διαγωνισμου ειναι οτι πιο προχειρο εχω δει..ουτε να μαρκαρεις την διαφορα στην εικονα δεν μπορεισ ,οταν λεσ υποβολη για να απαντησεις σου ανοιγει τα εγγραφα στον υπολογειστη για να ανεβασεις καποιο αρχειο. δηλαδη πρεπει να απντησουμε γραπτωσ και να δωσουμε να καταλαβουν οτι στο βαθος σε καποιο κτηριο λειπει μια σημαια...οτι να'ναι
 

DeletedUser32624

Guest
Καλημέρα σας. Που επισυνάπτω τις εικόνες με τις διαφορές που βρήκα για τον διαγωνισμό?
 

DeletedUser29206

Guest
Με το πρόγραμμα lighshot.
Πατάτε μετά print screen, σημειώνεται τις διαφορές και δημοσιεύετε τον σύνδεσμο.
 

MarkDr

Καμένος Χρήστης
Καλημέρα σας. Που επισυνάπτω τις εικόνες με τις διαφορές που βρήκα για τον διαγωνισμό?
Με το πρόγραμμα lighshot.
Πατάτε μετά print screen, σημειώνεται τις διαφορές και δημοσιεύετε τον σύνδεσμο.
Η Εβελίνα ρώτησε που όχι πως, κι έχω κι εγώ την ίδια απορία.
Θα την επισυνάψουμε κάτω από τις αρχικές εικόνες ή υπάρχει άλλο post ειδικά για τις απαντήσεις?
 

DeletedUser32370

Guest
Και κάτι ακόμα. Πήγα να συνδεθώ στη σελίδα του διαγωνισμού και μου λέει ότι τα δικαιώματά μου δεν είναι επαρκή για να δημοσιεύσω εκεί. Αν δεν είναι επαρκή για εκεί τότε που θα στείλουμε την απάντηση με τις διαφορές; και γιατί δεν είναι για εκεί και είναι για εδώ; δεν καταλαβαίνω τι παίζει... (καλά δεν έχω ασχοληθεί και πολυ με αυτά τα κόλπα).
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
Η Εβελίνα ρώτησε που όχι πως, κι έχω κι εγώ την ίδια απορία.
Θα την επισυνάψουμε κάτω από τις αρχικές εικόνες ή υπάρχει άλλο post ειδικά για τις απαντήσεις?
λογικα στη σελιδα του διαγωνισμου.εγω εκει την εστειλα
 

DeletedUser32332

Guest
Γεια σας ,
θελω εναν λογο που να με κανει να συμμετεχω σ αυτον τον διαγωνισμο
Την προηγουμενη φορα καθησαμε καποιοι και καναμε μηλοπιτες και αλλα και δεν πηρε κανεις μας τιποτα
Κανενα δωρο δεν μας πιστωθηκε
Κανω λαθος?...... ναι..... λαθος κανω....
στον επομενο διαγωνισμο το παθαμε αυτο ....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Magica De Spell

Μέλος
Καλημέρα.Κάτι δεν κάνω μάλλον καλά......Πώς σημειώνω τις διαφορές επάνω στην εικόνα;Πατάω την εικόνα και το μόνο που γίνεται είναι να μεγεθύνεται,η να επανέρχεται στο αρχικό μέγεθος.Βοήθεια κανείς;
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
Καλημέρα.Κάτι δεν κάνω μάλλον καλά......Πώς σημειώνω τις διαφορές επάνω στην εικόνα;Πατάω την εικόνα και το μόνο που γίνεται είναι να μεγεθύνεται,η να επανέρχεται στο αρχικό μέγεθος.Βοήθεια κανείς;

πρεπει να την επεξεργαστεις με καποιο προγραμμα αφου την κατεβασεις στον υπολογιστη σου και μετα να την ανεβασεις παλι σαν απαντηση
 

DeletedUser25588

Guest
καλησπρα.. που βγαζουμε την εικονα με τις σωστες απαντησεις γιατι αυτο που γραφει στο κειμενο δεν το καταλαβαινω
""Πείτε μας πόσες διαφορές μπορείτε να εντοπίσετε - και σημειώστε τις στην αλλαγμένη οθόνη φόρτωσης.
Σιγουρευτείτε ότι έχετε επισυνάψει την εικόνα στην απάντηση σας!¨¨""

μιαι διευκρινηση
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
καλησπρα.. που βγαζουμε την εικονα με τις σωστες απαντησεις γιατι αυτο που γραφει στο κειμενο δεν το καταλαβαινω
""Πείτε μας πόσες διαφορές μπορείτε να εντοπίσετε - και σημειώστε τις στην αλλαγμένη οθόνη φόρτωσης.
Σιγουρευτείτε ότι έχετε επισυνάψει την εικόνα στην απάντηση σας!¨¨""

μιαι διευκρινηση

Καλημέρα σας. Που επισυνάπτω τις εικόνες με τις διαφορές που βρήκα για τον διαγωνισμό?

Κατεβάζεις στον υπολογιστή σου τη δεύτερη εικόνα (αλλαγμένη εικόνα φόρτωσης), την ανοίγεις και σημειώνεις τις διαφορές με κάποιο πρόγραμμα επεξεργασίας εικόνας την αποθηκεύεις στο pc σου και μετά επιστρέφεις στη σελίδα της 1ης μέρας του διαγωνισμού, πατάς Απάντηση, μετά κλικ στο κουμπί εισαγωγής εικόνας http://prntscr.com/nd5m02 στο πάνω μέρος του πλαισίου της απάντησης και υποβάλεις την απάντησή σου.
 

DeletedUser25588

Guest
Κατεβάζεις στον υπολογιστή σου τη δεύτερη εικόνα (αλλαγμένη εικόνα φόρτωσης), την ανοίγεις και σημειώνεις τις διαφορές με κάποιο πρόγραμμα επεξεργασίας εικόνας την αποθηκεύεις στο pc σου και μετά επιστρέφεις στη σελίδα της 1ης μέρας του διαγωνισμού, πατάς Απάντηση, μετά κλικ στο κουμπί εισαγωγής εικόνας http://prntscr.com/nd5m02 στο πάνω μέρος του πλαισίου της απάντησης και υποβάλεις την απάντησή σου.


δηλαδη μου λες οτι στο λινκ οπου σου εχει και τις φωτο το παιχνιδι εκει επισυναπτω και στελνω; δηλαδη εδω;
https://forum.gr.forgeofempires.com/index.php?threads/Ημέρα-1η.7561/
 

DeletedUser26979

Guest
Καλησπερα δεν με αφηνει να ανεβασω την φωτογραφια που εχω σημηωσει τις διαφορες μου βγαζει σφαλμα,καμια ιδεα??
 
Κορυφή