Συζήτηση για τον Επετειακό Διαγωνισμό

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Σχετικα με τη 2η μερα να ρωτησω κατ?? Πρεπει να μας τα εμφανιζει στην επισκοπηση ενισχυσης στην πολη μας? Γιατι μεχρι στιγμης δεν βλεπω κατι
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Καλησπέρα σε όλους. Διάβασα όλα τα μηνύματα που έχει αφήσει ο καθένας σας και ευχαριστώ πολύ όσους μου απάντησαν.:) Μπορεί όμως να μπει κάποιος admin να μας γράψει επιτέλους ένα ολοκληρωμένο μήνυμα με τις url των σελίδων που θα πρέπει να χρησιμοποιήσουμε για τον διαγωνισμό? Στα μηνύματα υπάρχουν πολλά παιδιά που ζητάνε βοήθεια......:(

Σε αυτή τη σελίδα μπορείς να επιλέγεις τον αριθμό της αντίστοιχης ημέρας του διαγωνισμού και θα σε κατευθύνει απευθείας στο θέμα/διαγωνισμό αυτής της ημέρας.
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Σχετικα με τη 2η μερα να ρωτησω κατ?? Πρεπει να μας τα εμφανιζει στην επισκοπηση ενισχυσης στην πολη μας? Γιατι μεχρι στιγμης δεν βλεπω κατι

θα μπορείτε να δείτε τις ενισχύσεις από (περίπου) 10:30π.μ. και μετά
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Μολις ειδα που το γραψες και στο αλλο Thread. Ευχαριστω για την απαντηση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: *iris*

talamanta

Καμένος Χρήστης
θα μπορείτε να δείτε τις ενισχύσεις από (περίπου) 10:30π.μ. και μετά
Καλημερα εαν καποιος παιζει σε ολους τους κοσμους
θα δει σε ολους τους κοσμους τις ενισχυσεις ?
'η στον πρωτο που θα συνδεθει μετα τις 10.30 πμ
 

DeletedUser25588

Guest
που ειναι το δωρο της δευτερης μερας που θα ξεκινηνουσε στις 10.30;;; οεο;
 

Space Pilot

Ενεργό Μέλος
Καλημέρα!

7 χρόνια "φαγούρα", θα τα ονόμαζα εγώ, καθώς, όποτε έμπαινε κανείς στο φόρουμ, θα έβλεπε να τρωγόμαστε όλοι μεταξύ μας για το κάθε τι...

Anyway, να τα εκατοστήσετε αμφότεροι, ιθύνοντες και παίκτες και... πέρα από την επιφάνεια της "γκρίνιας", σας εύχομαι στο βάθος να το ευχαριστιέστε το παιχνίδι...!

Και για να μην χαλάσουμε την παράδοση (της γκρίνιας, εννοώ), έχει πάει 11.15 και δεν βλέπω καμία αύξηση σε ποσοστά, σε οποιαδήποτε κατηγορία από αυτές που αναφέρονται στο διαγωνισμό... :p
 
  • Like
Αντιδράσεις: *iris*

DeletedUser32661

Guest
ΚΑΛΗΜΕΡΑ! Η ΑΥΞΗΣΗ ΑΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΕΝΑΝ ΚΟΣΜΟ??? ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΟΝ 2-Ο ΚΟΣΜΟ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΑΥΞΗΘΗΚΕ ΤΙΠΟΤΑ .
ΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ?????
 

Space Pilot

Ενεργό Μέλος
μονο σε μια πολη πιανει;

Προφανώς, σε όλες τις πόλεις σε όλους τους κόσμους... Αρκεί να συνδεθείς με κάθε μία από αυτές, ξεχωριστά...

Edit: Άκυρη η από πάνω πρότασή μου! Διαπίστωσα ότι έκανα λάθος... Στην πόλη που θα πρωτοσυνδεθείτε θα δοθούν τα ποσοστά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser32661

Guest
ΟΧΙ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ! ΕΧΩ ΣΥΝΔΕΘΕΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ!!!!

ΑΠΟΣΥΝΔΕΘΗΚΑ ΠΛΗΡΩΣ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΕ 2-Η ΠΟΛΗ

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32545

Guest
κάνετε πολύ καλή δουλειά και κρατάτε σε ενδιαφέρων το παιχνίδι με τα event και τις εκδηλώσης
 

DeletedUser32661

Guest
Προφανώς, σε όλες τις πόλεις σε όλους τους κόσμους... Αρκεί να συνδεθείς με κάθε μία από αυτές, ξεχωριστά...
ΣΥΓΝΩΜΗ ,ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ "ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ" ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΣΤΗΝ 2-Η ΠΟΛΗ
ΚΑΠΟΙΟΣ ΒΟΗΘΕΙΣ,ΠΑΡΑΚΑΛΩ!
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
ΣΥΓΝΩΜΗ ,ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ "ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ" ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΣΤΗΝ 2-Η ΠΟΛΗ
ΚΑΠΟΙΟΣ ΒΟΗΘΕΙΣ,ΠΑΡΑΚΑΛΩ!
Kαλησπερα τουλαχιστον σε μενα μονο σε μια πολη/κοσμο μου εδωσε τα επετειακα μπονους
σε αυτην που πρωτο μπηκα μετα τις 10 30'
δεν πιστευω οτι θα τα δωσουν σε ολες τις πολεις μας /κοσμους
 

DeletedUser32661

Guest
Kαλησπερα τουλαχιστον σε μενα μονο σε μια πολη/κοσμο μου εδωσε τα επετειακα μπονους
σε αυτην που πρωτο μπηκα μετα τις 10 30'
δεν πιστευω οτι θα τα δωσουν σε ολες τις πολεις μας /κοσμους
ΟΚ. ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΛΕΓΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ,ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΗ,ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ....

ΒΕΒΑΙΑ,ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΒΟΗΘΕΙΑ,ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΛΗ
 

tassosm

Διαχειριστής
Διαχειριστής
Μόνο στον κόσμο που θα συνδεθείτε πρώτα θα έχετε το δώρο της δεύτερης μέρας.
 

DeletedUser32649

Guest
Καλησπέρα σας,εντάξει πρώτη μέρα απάντησα,σήμερα ένα πολύ καλό δώρο,ευχαριστώ πολύ,συνεχίστε έτσι να μας ενθαρρύνετε !!!!:):);):D
 

Space Pilot

Ενεργό Μέλος
ΣΥΓΝΩΜΗ ,ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ "ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ" ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΣΤΗΝ 2-Η ΠΟΛΗ
ΚΑΠΟΙΟΣ ΒΟΗΘΕΙΣ,ΠΑΡΑΚΑΛΩ!

Ζητώ συγνώμη απ' όλους! Βιάστηκα να συμπεράνω. Δεν ισχύει αυτό που είπα πιο πάνω. Ισχύει μόνο για την πρώτη πόλη που θα μπείτε...
 

DeletedUser783

Guest
Η σωστη διαδρομη ειναι αυτη της μαγισας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: dio21

talamanta

Καμένος Χρήστης
Η σωστη διαδρομη ειναι αυτη της μαγισας.
Kαλημερα σε λαθος τμημα εχετε γραψει την απαντηση σας

https://forum.gr.forgeofempires.com/index.php?threads/Ημέρα-3η.7563/
εδω πρεπει να γραψετε την απαντηση
http://prntscr.com/ndzs1q
στο κατω μερος γραφουμε τις απαντησεις μας και υποβαλουμε την απαντηση μας
οι απαντησεις μας θα πρεπει να ειναι μη ορατες στους υπολοιπους
 
Κορυφή