Συζήτηση για τον Επετειακό Διαγωνισμό

DeletedUser29206

Guest
Και εγώ το ψάχνω καμιά ώρα και είναι άφαντο
Σκέφτηκα να είναι σε παλαιότερα anniversary events αλλά δεν είναι.
Σκέφτηκα να το ψάξω και στην αποθήκευση κτιρίου μιας και είναι το δώρo αλλά η σελίδα δεν υπάρχει
Περιττό να πω πως έψαξα σχεδόν όλες τις σελίδες πλην των κτιρίων και των μονάδων
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Ξαναψαξε Μαριε....
εμενα τελικα με ακουσε....και εμφανιστηκε...
αλλα ψαξε-ψαξε (search-search δλδ), φωναξε-φωναξε, γραψε-γραψε, απο την πολυ "αναζητηση", βαρεθηκε και εμφανιστηκε...χαχαχαχ
μη περιμενεις να δεις εικονα παντως...ειναι καλα κρυμμενο...
"πισω απο τις λεξεις, κρυφτηκε ο Αλεξης" που λεει και το ασμα...οχι ο Κοντος, ο αλλος....:p:p:p
 

DeletedUser29206

Guest
Ξαναψαξε Μαριε....
εμενα τελικα με ακουσε....και εμφανιστηκε...
αλλα ψαξε-ψαξε (search-search δλδ), φωναξε-φωναξε, γραψε-γραψε, απο την πολυ "αναζητηση", βαρεθηκε και εμφανιστηκε...χαχαχαχ
μη περιμενεις να δεις εικονα παντως...ειναι καλα κρυμμενο...
"πισω απο τις λεξεις, κρυφτηκε ο Αλεξης" που λεει και το ασμα...οχι ο Κοντος, ο αλλος....:p:p:p
( - _ - )
Το βρήκα αλλά συγχρόνως πιστεύω ότι δεν το βρήκα!
Μα η απόδειξη είναι η ημερομηνία δίπλα που ξεκίνησε ο διαγωνισμός
Όχι ότι δεν το έκανα και αυτό στο ψάξιμο που έριξα αλλά δεν το διάβασα ποτέ αυτό, περίμενα εικόνα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29206

Guest
Από περιέργεια το έψαξα και στο ελληνικό wiki αλλά προφανώς δεν υπάρχει εκεί. Το έκαναν κοινό για όλα τα forums
 

MarkDr

Καμένος Χρήστης
Ξαναψαξε Μαριε....
εμενα τελικα με ακουσε....και εμφανιστηκε...
αλλα ψαξε-ψαξε (search-search δλδ), φωναξε-φωναξε, γραψε-γραψε, απο την πολυ "αναζητηση", βαρεθηκε και εμφανιστηκε...χαχαχαχ
μη περιμενεις να δεις εικονα παντως...ειναι καλα κρυμμενο...
"πισω απο τις λεξεις, κρυφτηκε ο Αλεξης" που λεει και το ασμα...οχι ο Κοντος, ο αλλος....:p:p:p
Από το μεσημέρι έψαχνα να βρω εικόνα.
Έψαχνα να το βρω μέσα σε ήδη υπάρχουσες εικόνες.
Έψαχνα να το βρω όπου μπορείς να φανταστείς.
Στο Ελληνικό wiki, στο Αγγλικό... Παντού!!!
Μόλις διάβασα την απάντησή σου, ως δια μαγείας το βρήκα αμέσως!!!
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα
wiki στα κινεζικα υπαρχει ? την επομενη φορα να αρχισουμε στα κινεζικα να ''φωναζουμε'' ετσι για να μαθουμε και αλλη γλωσσα
ασχετο
καλα θα φανε οι εξω την ..σκονη μας
που να ηξερε και ελληνικα το κειμηλιο
μονο στον ελληνκο σερβερ θα υπαρχει τοσο μεγαλο ποστο επιτυχιας στο ψαξιμο του χαμενου κειμηλιου που παρεμπιπτοντως δηλωνω δημοσια οτι εγω το εχασα
αρα ιρις το θελω πισω - προλαβα και το κατοχυρωσα πρωτη-
 
Τελευταία επεξεργασία:

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Η απάντηση της 4ης ημέρα βρίσκεται στην Ελληνική wiki. Κάτι είχε 'σπάσει' στο σύνδεσμο και οδηγούσε στην Αγγλική.
Συγνώμη που δε το πρόσεξα νωρίτερα, αλλά έχετε ακόμα χρόνο.

Τώρα, σχετικά με το πόσο εύκολο είναι να βρει κάποιος που να απαντήσει, νομίζω πως από τη στιγμή που έχει ήδη ανοίξει το θέμα κι έχει διαβάσει το ζητούμενο του διαγωνισμού είναι πολύ εύκολο να απαντήσει από κάτω.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Μαλλον ως πλακα θα μπορουσα να το εκλαβω το παραπανω, μιας και νομιζω οτι ξερετε οτι ο διαγωνισμος εχει ληξει....

https://prnt.sc/neplgg

Ελπιζω να εκληφθουν σαν ορθες οι απαντησεις που περιλαμβανουν το σωστο συνδεσμο της Αγγλικης wiki, που ολη μερα ψαχναμε...
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Ο διαγωνισμος δεν εχει ληξει γιατι λεει οτι μπορουμε να υποβαλουμε απαντησεις μεχρι τις 24 Απριλη. Το θεμα ειναι οτι μερικοι απο μας εχουμε ηδη απαντησει την απαντηση απο το αγγλικο wiki. Τι θα γινει?? Θα μας βγαλετε λαθος ή να απαντησουμε και για το ελληνικο wiki??
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Η απάντηση της 4ης ημέρα βρίσκεται στην Ελληνική wiki. Κάτι είχε 'σπάσει' στο σύνδεσμο και οδηγούσε στην Αγγλική.
Συγνώμη που δε το πρόσεξα νωρίτερα, αλλά έχετε ακόμα χρόνο.

Τώρα, σχετικά με το πόσο εύκολο είναι να βρει κάποιος που να απαντήσει, νομίζω πως από τη στιγμή που έχει ήδη ανοίξει το θέμα κι έχει διαβάσει το ζητούμενο του διαγωνισμού είναι πολύ εύκολο να απαντήσει από κάτω.
Καλημερα δεν ειναι δυσκολο να το βρουμε στο ελληνικο wiki
εδω το βρηκαμε στην διεθνη wiki που οι δικοι τους παιχτες ακομη φωναζουν γιατι δεν το βρισκουν
ομως επειδη εχουμε ηδη απαντησει βαση της δικης σας παραμπομπης
πρεπει να ισχυει η συμπληρωματικη απαντηση μας και για τον ελληνικο ..και να κερδισουμε χ2 το δωρο
Οκ αναλαμβανει παλι η μαντα να ''διασωσει'' το ελληνικο κειμηλιο
ΠΡΟΣΟΧΗ
εαν θελετε να αλλαξετε την απαντηση σας μπορει να ξαναμπειτε στην εικονα του διαγωνισμου
https://forum.gr.forgeofempires.com/index.php?pages/FoE-Anniversary/

https://prnt.sc/neqikz

και καντε επεξεργασια της αρχικη σας απαντησης και συμπληρωστε την νεα απαντηση σας δηλ βαση της ..νεας θεσης του κοσμογυρισμενου κειμηλιου

Μεταξυ μας στον ελληνικο σερβερ δεν εχει βγει εκτος ..των αρχικων οριων του
δεν θελει εχτρα κοστος ουτε πολυ κοπο
απλως θελει να το ξε..διπλωσετε και αμεσως θα φανει
 
Τελευταία επεξεργασία:

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Κάτι είχε 'σπάσει' στο σύνδεσμο και οδηγούσε στην Αγγλική.
Κι εμενα εχουν 'σπασει' τα νευρα μου...ολοκληρη τη μερα το εψαχνα στο αγγλικο σαιτ και τωρα που το βρηκα αντε ξανα αναζητηση... με τον ιδιο τροπο δεν μου βγαινει στο ελληνικο...αντε αλλη μια μερα αναζητησης
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Μεταξυ μας στον ελληνικο σερβερ δεν εχει βγει εκτος ..των αρχικων οριων του
δεν θελει εχτρα κοστος ουτε πολυ κοπο
απλως θελει να το ξε..διπλωσετε και αμεσως θα φανει

ΝΑΙ! Τα καταφερα χωρις μεγαλο
κοστος σε ωρες. Αντε, γιατι απο τις
16 Απριλιου εχω ξεδιπλωσει, εχω
αναπτυξει ολα τα ταλεντα μου. Πολυ
sneaky ειναι οι διαχειριστες εχω να πω (για να μην ακουστει ασχημα στα ελληνικα ;))
 

DeletedUser31374

Guest
Μεταξυ μας στον ελληνικο σερβερ δεν εχει βγει εκτος ..των αρχικων οριων του
δεν θελει εχτρα κοστος ουτε πολυ κοπο
απλως θελει να το ξε..διπλωσετε και αμεσως θα φανει
ΝΑΙ! Τα καταφερα χωρις μεγαλο
κοστος σε ωρες. Αντε, γιατι απο τις
16 Απριλιου εχω ξεδιπλωσει, εχω
αναπτυξει ολα τα ταλεντα μου. Πολυ
sneaky ειναι οι διαχειριστες εχω να πω (για να μην ακουστει ασχημα στα ελληνικα ;))

Παιδιά ευχαριστούμε για το κόστος το ξε...διπλωμα τη δυσκολία και την
επιβεβαίωση ότι αυτό κάνουμε από τις 16 Απριλίου όλοι οι παίκτες
sneaky ναι στα αγγλικά σεβασμός πρώτα από όλα.
 

DeletedUser31374

Guest
Ημέρα 5η

Γεια σας Βασιλιάδες και Βασίλισσες!

Σήμερα θα πρέπει να γυρίσετε το μυαλό σας πίσω στο 2017, τη χρονιά του Ωκεάνιου Μέλλοντος. Πως ονομαζόταν η ικανότητα του πρώτου Μεγάλου Κτιρίου αυτής της Εποχής?

Για αυτό το διαγωνισμό, 7 παίκτες μπορούν να κερδίσουν 7 σχέδια της επιλογής τους!
Καλή διασκέδαση στην αναζήτηση σας!
 

MarkDr

Καμένος Χρήστης
Η απάντηση της 4ης ημέρα βρίσκεται στην Ελληνική wiki. Κάτι είχε 'σπάσει' στο σύνδεσμο και οδηγούσε στην Αγγλική.
Συγνώμη που δε το πρόσεξα νωρίτερα, αλλά έχετε ακόμα χρόνο.

Τώρα, σχετικά με το πόσο εύκολο είναι να βρει κάποιος που να απαντήσει, νομίζω πως από τη στιγμή που έχει ήδη ανοίξει το θέμα κι έχει διαβάσει το ζητούμενο του διαγωνισμού είναι πολύ εύκολο να απαντήσει από κάτω.
Πλάκα κάνετε, έτσι??? Δεν μπορώ να πιστέψω ότι μετά από τόσες ώρες ψάξιμο και μετά από την αναφορά μου από χτες το πρωί ότι μας ανακατευθύνει στην Αγγλική wiki, πρέπει να ΞΑΝΑΧΑΣΩ ώρες για να το ΞΑΝΑΒΡΩ στην Ελληνική!!!
 

MarkDr

Καμένος Χρήστης
Μεταξυ μας στον ελληνικο σερβερ δεν εχει βγει εκτος ..των αρχικων οριων του
δεν θελει εχτρα κοστος ουτε πολυ κοπο
απλως θελει να το ξε..διπλωσετε και αμεσως θα φανει
Μετά από τις απαραίτητες ανάσες τύπου γιόγκα και τις απαραίτητες ρουφηξιές από το φραπέ ξαναδιάβασα τις απαντήσεις των συμπαικτών και ιδιαιτέρως της talamanta και το χέρι πήγε αυτόματα σε εκείνο το άτιμο το κειμήλιο!!!
 

MarkDr

Καμένος Χρήστης
Ημέρα 5η

Γεια σας Βασιλιάδες και Βασίλισσες!

Σήμερα θα πρέπει να γυρίσετε το μυαλό σας πίσω στο 2017, τη χρονιά του Ωκεάνιου Μέλλοντος. Πως ονομαζόταν η ικανότητα του πρώτου Μεγάλου Κτιρίου αυτής της Εποχής?

Για αυτό το διαγωνισμό, 7 παίκτες μπορούν να κερδίσουν 7 σχέδια της επιλογής τους!
Καλή διασκέδαση στην αναζήτηση σας!
Για εμάς που ξεκινήσαμε να παίζουμε μετά το 2017, υπάρχει κάτι που να μας βοηθάει ή πρέπει να ντυθούμε Κάλχας και να αρχίσουμε να μαντεύουμε?
 
Κορυφή