Συζήτηση για τον Επετειακό Διαγωνισμό

DeletedUser32624

Guest
Καλό Πάσχα και καλή Ανάσταση σε όλους σας και στις οικογένειες σας,με υγεία.
 

MarkDr

Καμένος Χρήστης
Λοιπον επειδη θεωρω οτι για να παιζει καποιος φοε και για να λαβει μερος στον επετειακο διαγωνισμο δεν ειναι υποχρεωτικο να εχει ασχοληθει και με την ..μαθηματικη τεχνη λεω εαν γριφο εδω να γραψω
Γιατι παρτε παραδειγμα τους 3 τρισχιδεις μου εαυτους ταλα -μαντα -Πουπουλενιο
η μαντα και η ταλα μεν κατι μπορουν να κανουν με τα μαθηματικα
αλλα ο Πουπουλενιος με τα μαθηματικα ..ειχε ''τακωθει'' απο τα σπαργανα
ποιος ομως θα ''τολμουσε'' να ..δυσκολεψει την συμμετοχη του στον διαγωνισμο της 6 μερας?
λεω να βοηθησω τον πουπουλενιο να μαντεψει ... τον σωστο αριθμο πριν αρχισει φλογερα να θυμωνει
Λοιπον λατρεμενε μου Πουπουλενιε εαν διαβασεις με προσοχη το μνμ αυτο
και τους 2 αριμθους τον εναν διπλα στον αλλον βαλεις
ο διψηφιος αριθμος που σημερα ο διαγωνισμος ζητα ...εμφανιση θα κανει

Εντάξει. Οφείλω να παραδεχτώ ότι ένας από τους λόγους που τσεκάρω καθημερινά το forum είναι για να δω τι καινούριο έχει γράψει η @talamanta . Μου φτιάχνουν τη διάθεση τα εκάστοτε στιχάκια (όποιος και από τους 3 τάλα - μάντα - Πουπουλένιο τα γράφει)!!! :):):)
 

DeletedUser32720

Guest
Ωραίος ο διαγωνισμός.. θα ήταν καλό κάθε μήνα να είχε και από έναν εβδομαδιαίο διαγωνισμό
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Ωραίος ο διαγωνισμός.. θα ήταν καλό κάθε μήνα να είχε και από έναν εβδομαδιαίο διαγωνισμό

Κάθε μήνα έχουμε ένα διαγωνισμό στο φόρουμ με ανταμοιβή Διαμάντια.
Καλό θα ήταν να συμμετέχετε περισσότερο στο φόρουμ. Άλλωστε είναι ένα προνόμιο που σας παρέχεται από την εταιρία για να μπορείτε να μοιράζεστε τις σκέψεις σας μαζί μας, να μας κράζετε όταν κάτι δε πάει καλά, να μας λέτε τη γνώμη σας για τις εκδηλώσεις και τις αναβαθμίσεις μας κλπ κλπ κλπ, εκτός των διαγωνισμών.
Μη το πάρεις προσωπικά, δε το λέω μόνο για εσένα, αλλά μου έδωσες την ευκαιρία να το βγάλω από μέσα μου :p
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Κάθε μήνα έχουμε ένα διαγωνισμό στο φόρουμ με ανταμοιβή Διαμάντια.
Καλό θα ήταν να συμμετέχετε περισσότερο στο φόρουμ. Άλλωστε είναι ένα προνόμιο που σας παρέχεται από την εταιρία για να μπορείτε να μοιράζεστε τις σκέψεις σας μαζί μας, να μας κράζετε όταν κάτι δε πάει καλά, να μας λέτε τη γνώμη σας για τις εκδηλώσεις και τις αναβαθμίσεις μας κλπ κλπ κλπ, εκτός των διαγωνισμών.
Μη το πάρεις προσωπικά, δε το λέω μόνο για εσένα, αλλά μου έδωσες την ευκαιρία να το βγάλω από μέσα μου :p

Τουλαχιστον δεν εισαι ανορθοργαφη εσυ....;)
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
εντάξει... το έκαψες τελείως.... φτιάξε βαλίτσες
ασχετο επι προσωπικου
Εαν καταλαβα εμμεσως πλην σαφως μας προσκαλεις να περασουμε μαζι το 3ημερο του Πασχα
( εδω και χρονια το ειχα καταλαβει οτι ..μακρυα μας δεν αντεχεις )
Ομως που θα παμε ? σε βουνο? σε θαλασσα ? εντος Χωρας ? εκτος Χωρας ? σε καποιο εξω..τικο μερος ?
για να δω ποιος απο τους 3 τρισχιδεις εαυτους μου θα μας αντιπροσωπευσει στο ταξιδι
και κατ επεκταση για να ξερω και τι ρουχαλακια να βαλω μεσα στην βαλιτσουλα
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Μου έχετε γίνει εξάρτηση πλέον. 7+ χρόνια είναι αυτά :p
Ετοιμάστε και οι 3 τη βαλιτσουλίτσα σας για ένα μέρος που συνδυάζει βουνό και θάλασσα.
Εξωτικό δε το λες... κάνει κρυαδάκι το βράδυ, αλλά μη φοβάσαι θα μας δώσουν εκεί κάτι ωραία άσπρα ζακετάκια που δένουν πίσω :D :D :D
 

Space Pilot

Ενεργό Μέλος
Πολύ στην τρυφερότητα το ρίξατε, μου φαίνεται... Μας συνεπήρε η συγκίνηση...! :p

Στο θέμα μας: παίδες, δεν είναι απαραίτητες οι εξισώσεις. Απλή αριθμητική χρειάζεται. Αν καταλάβεις τις σχέσεις μεταξύ των συμβόλων, το βρίσκεις εύκολα. Ας μην απογοητεύονται, λοιπόν, όσοι δεν σκαμπάζουν και πολλά μαθηματικά... ;)
 

DeletedUser32539

Guest
Καλός κ έξυπνος ο διαγωνισμός! Περιμένουμε τους επόμενους!!
 

DeletedUser31374

Guest
Ωραίος ο διαγωνισμός ευχαριστώ όλους τους συμπαίκτες για τη βοήθεια τους γρίφους τις παροιμίες
για την αστεία και ευχάριστη συμμετοχή σε αυτόν.

irisdp θέλω και εγώ άσπρο ζακετάκι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: *iris*

DeletedUser32673

Guest
Καλός διαγωνισμός, μπράβο. Καλή Ανάσταση σε όλους.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Παντως σε σχεση με τα μνμτα που απανταμε στο διαγωνισμο...
θα μπορουσατε να αποσυνδεσετε το "κρυφο" των απαντησεων απο τη καταταξη του μνμτος στη πρωτη θεση (οταν καποιος απανταει σε καποιο θεμα), ετσι ωστε να ειναι παντα στις 1-2 πρωτες θεσεις ο διαγωνισμος...;)
εχει κινηση απο οτι ειδα....
Μπραβο και απο μενα, και εις ανωτερα...Καλο Πασχα....
 
  • Like
Αντιδράσεις: *iris*
Κορυφή