Συζήτηση για το Προφίλ & τα Επιτεύγματα

DeletedUser29206

Guest
Αυτό που πιστεύω να έρχεται με τα επιτεύγματα είναι πως θα βάλουν και 5 επίπεδο δυσκολίας σε αυτά... :(
 

DeletedUser31103

Guest
Καλησπερα και καλη εβδομαδα...θα ηθελα να πω για τα επιτευγματα που εχουν μπει στο παιχνιδι και ο ρολος αυτων....
Βλεπουμε κατα καιρους οτι αγγιζουμε ενα ποσοστο σε μαχες σε μεταλια σε νομισματα σε προμηθειες κ.α συμφωνα με τις προυποθεσεις που εχουν βαλει οι κατασκευαστες του παιχνιδιου...δεν ξερω ποιος ειναι ο ρολος αυτων των επιτευγματων και σε τι χρησιμευουν και αν ειναι θεμα (καλαισθησιας) αλλα θα ηθελα να πω αφου φτανουμε τον στοχο και ξεκλειδωνουμε καποιο επιτευγμα να υπαρχει και μια ανταμοιβη...αυτη ειναι η προταση μου...σας ευχαριστω!
 

DeletedUser29206

Guest
Καλησπερα και καλη εβδομαδα...θα ηθελα να πω για τα επιτευγματα που εχουν μπει στο παιχνιδι και ο ρολος αυτων....
Βλεπουμε κατα καιρους οτι αγγιζουμε ενα ποσοστο σε μαχες σε μεταλια σε νομισματα σε προμηθειες κ.α συμφωνα με τις προυποθεσεις που εχουν βαλει οι κατασκευαστες του παιχνιδιου...δεν ξερω ποιος ειναι ο ρολος αυτων των επιτευγματων και σε τι χρησιμευουν και αν ειναι θεμα (καλαισθησιας) αλλα θα ηθελα να πω αφου φτανουμε τον στοχο και ξεκλειδωνουμε καποιο επιτευγμα να υπαρχει και μια ανταμοιβη...αυτη ειναι η προταση μου...σας ευχαριστω!
Το είχα αναφέρει εδώ που το είχες ξαναπεί: http://prntscr.com/ep3p17
 

DeletedUser29206

Guest
Κάτι άσχετο... Παρατηρώ πως εμφανίζονται καινουργια μέλη και βλέπω πως είναι ενεργά και μου αρέσει αυτό :). Θυμάμαι όταν ξεκίνησα το Forum ήμασταν 3-4 άτομα και κούκος :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29206

Guest
Και θυμάμαι πως ο κούκος έκανε αλλαγές πρόσφατα με την ομάδα διαχείρισης :). Αλλά το πιο σημαντικό για εμένα είναι πως από τότε, ακόμη και τώρα δεν έχουμε αποχωρήσει και είμαστε ακόμα μία γερή παρέα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29206

Guest
Και δεν μου λες. Τι πτηνό είναι αυτό στην φωτογραφία σου; :D. Μην μου πεις πως είναι κούκος...
 

DeletedUser30097

Guest
Αν δεν κάνω λάθος όταν κάνω επεξεργασία ένα απαντημένο μήνυμα τότε η απάντηση του άλλου χάνετε.
Όχι, δεν χάνεται. Μόλις έκανα επεξεργασία στο προηγούμενό μου μήνυμα -προσθέτοντας ακόμη μία γελαστή μούρη- για να το δεις κι εσύ.
Σπουργίτι είναι, σπουργιτάκι. Τ' αγαπημένα μου πτηνά, αν και στην αρχαιότητα τα είχαν για γρουσούζικα, θεωρώντας τα προπομπούς του Ερμή και του Άδη.
 

DeletedUser29206

Guest
Οκ ευχαριστώ για την πληροφορία! Θα το επεξεργαστώ. Διαβασμένο σε βλέπω για τα σπουργιτάκια...:). Εδώ στην γειτονιά μου είναι γεμάτο από αυτά και κάθε χαρά Θεού αυτά κελαηδούν!!!
 
Κορυφή