Υπερβολικά γρήγορες μάχες στα πεδία μάχης συντεχνιών.

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

TeTaTeT

Μέλος
Ξέρετε όμως που ξεκινάει το πρόβλημα για την εταιρία και τους υπεύθυνους ;
Εκεί που σταματάει η κουβέντα.

Προσέξτε...
Λυπάμαι, αλλά δε μπορούμε να δώσουμε καμία πληροφορία σχετικά με το πως λειτουργούν αυτοί οι μηχανισμοί, αλλά να είσαι σίγουρος ότι για να δοθεί ένας αποκλεισμός πρέπει να υπάρχουν αποδείξεις, σε αντίθεση με αυτό που υποστηρίζει ο mitsos nikaia7.
Είναι μια ορθή απάντηση κάποιου που έχει ευθύνη να εκτελεί συγκεκριμένες οδηγίες. Κάποιου που κάνει σωστά τη δουλειά του. Εννοείται ότι μέχρι εδω δεν υπάρχει τίποτα το μεμπτο, η απάντηση είναι αυτή που πρέπει να είναι και είναι σεβαστό αυτό που λέει η υπεύθυνη. Εδω λοιπον, σταματάει η κουβέντα. Και εδώ είναι που ξεκινάνε τα προβλήματα της εταιρίας.

Εστω ότι έρχεται κάποιος Χ και λέει : Δεν δέχομαι ότι τα αποτελέσματα είναι αποδείξεις.
Που θα οδηγηθεί αυτή η "διαφορά" ; Ξανά στους ίδιους ;
Το θέμα είναι οτι αν θέλουμε δεν αναλαμβάνουν οι ίδιοι. Αν θέλουμε μπορεί να αναλάβει άλλος.
Και εκεί είναι που δεν θέλει να φτάσει η εταιρία.

Αυτά τα ολίγα.
Μην ψάχνετε τη λύση εδώ. Εδώ απλα είναι για να συζητάμε.
 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
8-9 χρονια τα ιδια παιδες....υπομονή.κι επιτελους μην ξεχνατε ο ελεγκτικος μηχανισμος ειναι και μελος καποιας συντεχνειας....οποτε ο ελεγχος ειναι σαν το σουρωτηρι για τα μακαρονια....παιξτε οσο μπορειτε...αλλωστε για να σκοτωνουμε τον ελαχιστο ελευθερο χρονο ειναι το foe....μην περιμετε να αλλαξει...
 

SCORPIOS

Banned
Βελτίωση μηχανισμών ; Ποιων μηχανισμών ; Αυτών που κοιτάνε το δέντρο και δεν βλέπουν το δάσος ;

Αλλα, ας ξεκινήσουμε από τα βασικά που είναι αυτό που λέτε και σεις. Να επικοινωνήσουμε με το κέντρο υποστήριξης. Το έχουμε κάνει και οι απαντήσεις ήταν πέραν κάθε φαντασίας, φανταστικές. Άραγε, έχετε παίξει ποτέ το παιχνίδι ή απλά είστε διαχειριστής ; Γιατί έξω από τον χορό, πολλά τραγούδια ακούγονται. Καλές λοιπόν οι θεωρίες αλλά, καλύτερα να ακούσετε τι σας λένε και οι παίκτες που έχουν εμπειρία, παίζουν χρόνια το παιχνίδι και συνεχίζουν να είναι ενεργοί.

Θα σας πω μια περίπτωση... Όσο καλό υπολογιστή, όσο καλή σύνδεση και όσο καλό λογαριασμό και να έχεις, ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ να κάνεις μάχες ή να τοποθετείς πολιορκίες με τέτοια ταχύτητα, όπως κάνουν κάποιοι στο παιχνίδι. Οι μηχανισμοί σας είναι αστείοι και δεν επιδέχονται βελτίωσης, διότι απλά, δεν υπολογίζουν τον παράγοντα άνθρωπο. Και σε έναν υπολογισμό που δεν λαμβάνει υποψιν κάποια δεδομένα, ότι πράξεις και να γίνουν το αποτέλεσμα θα είναι λάθος. Είναι δυνατόν η επιστήμη να αποδέχεται ελάχιστους χρόνους αντίδρασης του ανθρώπου και αυτοί να μην λαμβάνονται υπόψιν ; Σε οπτικό ερέθισμα, ακόμη και τυχαία, η αντίδραση δεν μπορεί να είναι κάτω από κάποιο χρόνο και εδώ δεν μιλάμε για τυχαία κλικ. Δεν είναι ανθρωπίνως δυνατό να γίνουν κάποιες διαδικασίες. Αυτό το λαμβάνετε υπόψιν ; Π.χ. Μπορεί κάποιος άνθρωπος να κάνει 3 κλικ με το χέρι σε συγκεκριμένα αλλα διαφορετικά σημεία της οθόνης σε χρόνο κάτω του ενός δευτερολέπτου ; Ταυτόχρονα, αναμεσα στα κλικ, να υπολογίσετε ότι υπάρχουν και μηνύματα απο το σύστημα ή δεν υπάρχουν μηνύματα (πρέπει να δει ο άνθρωπος τι γίνεται και να πάρει απόφαση τι θα κάνει). Να υπολογίσετε ότι ίσως χρειαστεί να αλλάξει στρατό αλλά ίσως και όχι (κι αυτό πρέπει να το δει ο άνθρωπος και να πάρει απόφαση). Επίσης αν δεν αλλάζει στρατό πόσες φορές μπορεί να κάνει με τον ίδιο στρατό μάχη κι αν ο στρατός που έκανε τη μάχη είναι τραυματισμένος ή είναι υγιής (αν είναι πάντα υγιής σημαίνει ότι αλλάζει σχεδόν πάντα) ; Και όλα αυτα να τα κάνει συνεχόμενα, για κάποιες δεκάδες ή εκατοντάδες επαναλήψεις ; Και στις πολιορκίες τα ίδια και ακόμη χειρότερα αφού εκεί μεσολαβεί πάντα η αλλαγή στρατού.

Ισως ο περιβόητος μηχανισμός σας είναι παλαιομένης λογικής και είναι λάθος. Το σκεφτήκατε αυτό ; Ίσως θα έπρεπε αντί να να "αποδείξει" τη χρήση λογισμικού να έπρεπε να "αποδείξει" ότι απλά δεν είναι άνθρωπος αυτός που παίζει. Το σκεφτήκατε αυτό ; Αν έχουμε μαύρο-άσπρο δεν χρειάζεται πάντα να αποδεικνύουμε ότι κάτι είναι άσπρο, μπορούμε να αποδείξουμε ότι δεν είναι μαύρο. Το σκεφτήκατε αυτο ;

Αλλά, σιγά μην τα σκεφτήκατε όλα αυτά. Τι σας νοιάζουν όλα αυτά ; Εσάς σας νοιάζει να μπαίνουν διαμάντια στα πεδία για να κυκλοφορεί χρήμα. Και μπαίνουν όταν οι παίκτες παίζουν όπως παίζουν τώρα. Συνεπώς, τι συζητάμε εδώ πέρα ; Χαζοί είστε να αλλάξετε την κατάσταση ;
Ούτε το δεντρό δεν κοιτάνε το χώμα μόνο βλέπουνε
 

SCORPIOS

Banned
Απαντήστε αν μπορείτε στο QUIZ
ποια σοβαρή εταιρία-οργανισμος-οποιοσδηποτε τιμωρεί χωρίς να αποδεικνύει την παρανομία
Όποιος το βρει δώρο μια απάντηση κονσέρβα
1 Θέση Βραβείο
Λυπούμαστε που έχετε λάβει αποκλεισμό από το παιχνίδι μας. Δυστυχώς, το σύστημα μας εντόπισε ότι χρησιμοποιείτε εξωτερικά προγράμματα, η χρήση των οποίων δεν επιτρέπεται στο παιχνίδι μας.Για να εξασφαλίσουμε ότι ο εντοπισμός αυτών των εργαλείων θα παραμείνει ακριβής και στο μέλλον, δε μπορούμε να σας δώσουμε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τον τρόπο που έχουν εντοπιστεί ή ποιο πρόγραμμα χρησιμοποιείτε.
2 Θέση Βραβείο
Επίσης δε μπορούμε να σας δώσουμε πληροφορίες σχετικά με την εξέλιξη και τα αποτελέσματα των ελέγχων από τις αναφορές σας.
3 Θέση Βραβείο
Θα ερευνήσουμε την αναφορά σας και αν χρειαστεί θα λάβουμε τα κατάλληλα μέτρα για τα οποία δυστυχώς δε μπορούμε να σας ενημερώσουμε.
 

robin

Νέο Μέλος
SCORPIOS απαντησω και εσενα
ειναι η εταιρια ΛΑΜΟΓΙΕ που λενε οτι κανουν κεφι χωρις κανονες οι κανονες βγαινουν την στιγμη αναλογα με το κεφι τους
το βρηκα;
 

robin

Νέο Μέλος
Το δικό μας.
Αυτές είναι οι οδηγίες που έχουμε από την εταιρεία για να εξασφαλίσουμε ότι οι μηχανισμοί μας θα λειτουργούν σωστά και στο μέλλον.
κανονας 1) ΑΥΘΑΙΡΕΣΙΑ 2)ΑΕΡΟΛΟΓΙΑ 3)ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΚΟΥΣ ΜΑΣ ΚΑΝΟΝΕΣ 4)θελεται και αλλο; ψαχτε
 

SCORPIOS

Banned
SCORPIOS απαντησω και εσενα
ειναι η εταιρια ΛΑΜΟΓΙΕ που λενε οτι κανουν κεφι χωρις κανονες οι κανονες βγαινουν την στιγμη αναλογα με το κεφι τους
το βρηκα;
3 Θέση Βραβείο
Θα ερευνήσουμε την αναφορά σας και αν χρειαστεί θα λάβουμε τα κατάλληλα μέτρα για τα οποία δυστυχώς δε μπορούμε να σας ενημερώσουμε.
Μπορούσες να δώσεις καλύτερη απάντησηLOL
 

panostall

Μέλος
Σας ευχαριστώ πολύ όλες/όλους για τις απαντήσεις σας και τις διευκρινήσεις σας. Θα κάνω αίτηση υποστήριξης και θα προσπαθήσω να γίνω ποιο συγκεκριμένος για να σας βοηθήσω.
Enταξει τοτε τα επιασες τα λεφτα σου. Εγω καθε μερα κανω αναφορα τοσα χρονια και δεν γινεται τιποτε και εσυ περιμενεις μεσα σε μερικες μερες. Κατσε νε περασουν πρωτα 4-5 χρονια να σε παρουν σοβαρα και ισως να λυθει το θεμα σου μετα
 

panostall

Μέλος
Απαντήστε αν μπορείτε στο QUIZ
ποια σοβαρή εταιρία-οργανισμος-οποιοσδηποτε τιμωρεί χωρίς να αποδεικνύει την παρανομία
Όποιος το βρει δώρο μια απάντηση κονσέρβα
1 Θέση Βραβείο
Λυπούμαστε που έχετε λάβει αποκλεισμό από το παιχνίδι μας. Δυστυχώς, το σύστημα μας εντόπισε ότι χρησιμοποιείτε εξωτερικά προγράμματα, η χρήση των οποίων δεν επιτρέπεται στο παιχνίδι μας.Για να εξασφαλίσουμε ότι ο εντοπισμός αυτών των εργαλείων θα παραμείνει ακριβής και στο μέλλον, δε μπορούμε να σας δώσουμε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τον τρόπο που έχουν εντοπιστεί ή ποιο πρόγραμμα χρησιμοποιείτε.
2 Θέση Βραβείο
Επίσης δε μπορούμε να σας δώσουμε πληροφορίες σχετικά με την εξέλιξη και τα αποτελέσματα των ελέγχων από τις αναφορές σας.
3 Θέση Βραβείο
Θα ερευνήσουμε την αναφορά σας και αν χρειαστεί θα λάβουμε τα κατάλληλα μέτρα για τα οποία δυστυχώς δε μπορούμε να σας ενημερώσουμε.
Γιατι κλαιγεσαι και στο παιχνιδι και στο φορουμ ηθελα να ηξερα ? Εκανες 7 μαχες το δευτερολεπτο ναι η οχι ? Σε πηραν χαμπαρι και σε αποβαλανε απο το παιχνιδι . Τι ποιο απλο ???? Θες να σου στειλω και βιντεο μηπως αποδειξης εγω, αφου δεν μπορει η εταιρια να στο αποδειξει ???? Στο εχω ετοιμο οποτε μου το ζητησεις. Που θες στον Α κοσμο ??? Στον Β ???
 

panostall

Μέλος
μονο ενας πανυβλακας θα το εκανε αυτο
αυτες ειναι αποδειξεις
Και τι μας δείχνεις με αυτό τώρα;; ότι ο cobra scorpios είναι ίδιο άτομο με τον scorpio η μήπως και εσύ έφαγες μπανακι και πόνεσες. Nickname είναι και μην προσπαθείς να δημιουργήσεις και εδώ εντυπώσεις. Όλοι θα μπαναριστειτε μέσα στην εβδομάδα θυμήσου το αυτο
 

panostall

Μέλος
Καλημερα επειδη εχω ακουσει αρκετες φορες δηλωσεις για το ποσες μαχες μπορουν να κανουν χψ αριθμος παιχτων συγχρονως
Θα πρεπει να σας πω οτι ΟΛΕΣ οι αναλυσεις ειναι θεωρητικες βαση ειτε το τι φαινομενικα βλεπουν ειτε το τι ''θελουν΄΄ να δουν
Το εχω ξαναγραψει
ποσοι εχετε συνυπολογισει το χρονο και τα κλικ που χρειαζονται/΄΄ πχ για 20 μαχες συγχρονως με αλλους αντιπαλους και συντεχνους στον ιδιο τομεα ?
ασχετα το τι νομιζετε δεν ειναι μονο ..ενα κλικ η καθε μαχη
Εγω το εχω κανει μαζι με παιχτες απο αλλους σερβερς γι αυτο μιλαω με σιγουρια
ΟΤΙ ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΚΟΥΚΙΑ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ
εχω παρακαλεσει/προκαλεσει την μαμα ιννο να κανει το ιδιο ετσι ωστε να εχει εναν ...χρονικο μπουσουλα
αφου μεχρι τωρα δεν μπορουν να ανιχνευσουν ολα τα νεοκλασατα εχτρα προγραμματα
μπορουν να το πανε ..αναποδα
δηλ οσοι ΄΄ξεπερνουν΄΄ τα min χρονικα ορια αυτοματα να τεκμηριωνεται η χρηση των μη ανιχνευσιμων ..τσοκαρων
Στα ΠΜΣ υπαρχει η ενδειξη διπλη μαχη και η ενδειξη της ανταμοιβης (καρτελες που πρεπει να κλεισετε για να πατε στην επομενη μαχη)
επισης υπαρχει ενας συγκεκριμενος αριθμος συνεχομενων μαχων που προκαλει αλληλοεπιδραση στους παιχτες που κτυπουν τον ιδιο τομεα συγχρονως δηλ ...κρασαρισμα
τωρα μην τολμισει καποιος να μου πει οτι τυχαια στα μελη μιας πεφτουν μονες μαχες , ..καντεμικα δεν κερδιζουν δωρα ..και η φοεκικη θεια χαρη τους προστατευει απο αλληλοεπιδραση μαχων αντιθετως εμπειριαζει μονο τους αντιπαλους
γιατι δεν θα αντεξω να μεινω χωρις κωμη...
(ασχετο και με ο δηλ λαθος δεν το λες ....εαν την αρχαια γλωσσα μας γνωριζεις )
και μην μου αναφερει καποιος περι δυνατοτητων υπολογιστων και ..ιντρ συνδεσεων το πειραμα που ειχαμε κανει το καναμε απο διαφορετικες χωρες Ρουμανια Γερμανια Ρωσια Αμερικη ..Ελλαδα με υπολογιστες αξιας πανω απο 2000 ευρω ο καθενας και με καρτες γραφικων ολοι Α κλασης
Έχε υπόψιν σου ότι εγώ έχω ποντίκι με 8 κουμπιά που το κάθε ένα έχω ορίσει να κάνει διαφορετικές δουλειές οπότε όλα αυτά που λες περί οριων είναι εντελώς σχετικά. Το αν εγώ είμαι ποιο γρήγορος από κάποιον άλλον δεν σημαίνει αυτόματα ότι χρησιμοποιώ κάτι παράνομο αλλά ότι έχω γρηγορότερο ίντερνετ, Υπολογιστή, σύνδεση, τρόπο παιξίματος. Επίσεις εγώ παίζω και με το πληκτρολόγιο αφού μου το επιτρέπει η εταιρία πράγμα που δεν ξέρει πως γίνεται το 90% των παιχτών του ΦΟΕ
 

SCORPIOS

Banned
καταρχήν εγώ παίζω το παιχνίδι πριν ακόμα να σκεφτείς να παίξεις αν θελεις να ξερεις με το πληκτρολογιο παιζω και γω τωρα το μονο πραγμα που εχω με 8 κουμπια ειναι το πουκαμισο δεν δινω φραγκο για να παιξω αυτο το πραγμα που ονομαζουν παιχνιδι
Ο υπολογιστής μου είναι gamer (2500) και έχω 5 ping και 100αρα γραμμή όσο για τρόπο παιξίματος αν έχω ανοχή από την διαχείριση θα μπορώ να κάνω 30 μάχες το δευτερόλεπτο και όχι 7
το ότι ξέρεις ότι θα μπανιαριστούμε όλοι σημαίνει ότι έχεις εσωτερική πληροφόρηση άρα και βοήθεια άρα μη μου το παίζεις παικταράς με τις πλάτες της διαχείρισης
 

robin

Νέο Μέλος
παλη ηλιθιοτητες λες αρα δουλευεις μακροεντολες μονος σου τα λες τι αλλο θα δω εδω ρε φιλε ποιο χαζο αποα σενα δεν εχει βγαλει η υφηλιος οσο για γρηγορο ιντερνετ παλι θα βαλω τα γελια οταν φτασεις 1gbps και 11 ping me server του game ελα να ξαναμιλησουμε εκτος και εισαι και εσυ εξωτερικο
 

COBRA ΓΙΩΡΓΟΣ

Ενεργό Μέλος
Και τι μας δείχνεις με αυτό τώρα;; ότι ο cobra scorpios είναι ίδιο άτομο με τον scorpio η μήπως και εσύ έφαγες μπανακι και πόνεσες. Nickname είναι και μην προσπαθείς να δημιουργήσεις και εδώ εντυπώσεις. Όλοι θα μπαναριστειτε μέσα στην εβδομάδα θυμήσου το αυτο
Εγώ τη σχέση έχω με όλα αυτά γιατί αναφέρεται το όνομά μου εδώ είμαι ο COBRA SKORPIOS στο παιχνίδι COBRA ΓΙΩΡΓΟΣ
και έχω τη συντεχνία COBRA και είμαι μόνος μου παίζω 5 χρόνια δικαίωμα δεν έχω δώσει σε τίποτα ποινή δεν έχω πάρει ποτέ.
 

panostall

Μέλος
Εγώ τη σχέση έχω με όλα αυτά γιατί αναφέρεται το όνομά μου εδώ είμαι ο COBRA SKORPIOS στο παιχνίδι COBRA ΓΙΩΡΓΟΣ
και έχω τη συντεχνία COBRA και είμαι μόνος μου παίζω 5 χρόνια δικαίωμα δεν έχω δώσει σε τίποτα ποινή δεν έχω πάρει ποτέ.
Φιλε μου ειπα το οτι υπαρχει scoprios1 scoprios2 cobra scorpios και αλλα παρομοια nicknames δεν σημαινει οτι ειναι τα ιδια ατομα. Αυτο ειπα
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή