Συζήτηση Πεδία Μάχης Συντεχνιών

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
μα τι θα ελεγε μια αμαχη φαρμα σαν κ σενα? λογικο να βρισκει το 80-40 δικαιο! χαχαχαχαχαχα
μονο ετσι παιρνεις χαρα αμαχη φαρμα...με τέτοιες αναλογιες..:)))

μπραβο παντως είναι ένα επίτευγμα που καποτε σαν γεροντας θα διηγεισαι στα εγγονια σου..
το 2019 αξιζαν τα χιλιαρικα που χαλασα σε ενα free παιχνιδι!
ωραιες αναμνήσεις...

χαχαχαχαχαχαχ κλαιωωωω με το ποσο λιγος εισαι αμαχη φαρμααα! χαχαχαχαχαχ
 
Τελευταία επεξεργασία:

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
υπαρχει ένα πρόβλημα μονο….
για να εχεις εγγονια θα πρεπει να εχεις παιδια...
για να εχεις παιδια θα πρεπει να εχεις γυναικα...
για να εχεις γυναικα….. χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

η ποιο υπαρκη σου σχεση είναι η C2 Tayencoria χαχαχαχαχαχαχα

edit: δόθηκε προειδοποίηση για ανάρμοστη συμπεριφορά
iris
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

dio21

Καμένος Χρήστης
Ενταξει...!!!!!
το ανεβασαμε επιπεδα τωρα.....ωραια...!!!!
χαχαχαχαχααχαχαχ
 

DeletedUser32547

Guest
ΚΙΤΣΑΡΑ ΜΕΓΑΛΕ ΚΛΑΨΙΑΡΗ ΤΟΥ ΦΟΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΚΛΑΙΣ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΒΓΑΛΕ ΤΟ ΑΓΚΙΣΤΡΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΛΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΣΧΕΤΕ ΚΑΙ ΑΝΥΠΑΡΚΤΕ
ΤΖΑΜΠΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΦΟΕ
Α ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙς ΒΕΛΑΞΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΜΠΕ....
Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΥΠΑΡΚΤΗ ΣΧΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΠΛΟΥΜ Ο ΚΙΤΣΟΣ.....


edit: δόθηκε προειδοποίηση για ανάρμοστη συμπεριφορά
iris
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32547

Guest
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΣΥΝΤΕΧΝΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΜΜΕΝΟ ΧΡΗΣΤΗ - ΒΑΣΙΛΙΑ ΤΟΥ FORUM ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΛΑΙΓΕΣΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ
ΑΝ ΗΣΟΥΝ ΑΞΙΟΣ ΑΡΧΗΓΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΜΕΝΕ Η ΣΥΝΤΕΧΝΙΑ ΣΟΥ ΜΕ 40 ΑΤΟΜΑ !
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
ΤΖΑΜΠΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΦΟΕ

αμαχη φαρμα φυσικα και παιζω τσαμπα.. είναι ένα δωρεαν ον λαιν παιχνιδι.. τι είμαι σαν κ σενα νουμπας να χαλαω χιλιαρικα?χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΣΥΝΤΕΧΝΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΜΜΕΝΟ ΧΡΗΣΤΗ - ΒΑΣΙΛΙΑ ΤΟΥ FORUM ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΛΑΙΓΕΣΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ
ΑΝ ΗΣΟΥΝ ΑΞΙΟΣ ΑΡΧΗΓΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΜΕΝΕ Η ΣΥΝΤΕΧΝΙΑ ΣΟΥ ΜΕ 40 ΑΤΟΜΑ !

τουλάχιστον εγω κατι είμαι..εσυ εισαι μια αμαχη φαρμα ακολουθος αλλων… εσυ δεν εισαι αξιος για κατι παραπανω.αυτη είναι η διαφορα αμαχη φαρμα..χαχαχαχαχαχ
στο μονο που εισαι αξιος, είναι να χαλας χιλιαρικα για διαμαντια...σε αυτό ναι εισαι καλυτερος!

υ,.γ αμαχη φαρμα 6ετιας με 55.000 μαχες ησουν εισαι κ θα εισαι…:)))
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
γουστάρω παντως τα τοσααααααα ψυχολογικα που εχεις αποκτησει από εμενα…:)))))
παμε γερααααα ευρωπουλο! χχαχαχαχαχαχα
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
ωραια...με το που μπηκα αποσυνδεση...
παμε αμαχη φαρμα να σου πουν τι άλλο πρεπει να γραψεις! χ;αχαχαχαχαχαχαχ
 

DeletedUser32547

Guest
ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟΥΝΕ ΠΟΙΟΣ ΤΡΑΒΑΕΙ ΖΟΡΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΟΧΙ
ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΦΟΕ ΑΝ ΔΕΝ ΦΑΡΜΑΡΕΙΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΝ ΜΕ ΠΟΙΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΦΟΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ 0 ΝΙΚΟ ΣΑΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ 0 ΝΙΚΟΣ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΤΟΣΗ ΧΟΛΗ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΣΕ ΔΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΓΩΓΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΕΡΘΕΙΣ ΣΤΑ ΙΣΑ ΣΟΥ


edit: δόθηκε προειδοποίηση για ανάρμοστη συμπεριφορά
iris
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ κλαιμεεεεεεεεεεεεεεε χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
 

DeletedUser32547

Guest
ΜΑΛΛΟΝ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ
 

DeletedUser32547

Guest
ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΣΙΛΗ ΤΩΡΑ ΩΡΑΙΟΣ!
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Το να μη σας αρέσει το νέο χαρακτηριστικό και να μας τα χώνετε είναι δικαίωμα σας.
Το να σέβεστε όμως τους κανόνες του φόρουμ και την Ομάδα Διαχείρισης, είναι υποχρέωση σας.
Αν θέλετε να ξεκατινιαστείτε να το κάνετε σε προσωπικά μηνύματα και όχι στο δημόσιο φόρουμ.
Μαζευτείτε παρακαλώ.
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
δεν είναι ευκολο...εχω σε αγνοηση την αμαχη φαρμα….
γιατι είναι για ανγοηση κατι τετοιες φαρμες...
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Να απαντήσω και σε αυτό που λέτε τόσες ημέρες για τις συντεχνίες με τις οποίες ανταγωνίζεστε για να λήξει και αυτό το θέμα.

Το να γίνει το ταίριασμα σύμφωνα με τον αριθμό των μελών της κάθε συντεχνίας, δε θα ήταν καθόλου δίκαιο καθώς μπορούμε να έχουμε συντεχνίες 70 μελών απέναντι σε 20 και να κερδίζουν αυτές με τα 20 μέλη, αν έχουν λογαριασμούς με υψηλά επίπεδα ενώ οι άλλες όχι.
Το μέγεθος της συντεχνίας ωστόσο, είναι ένας παράγοντας στον οποίο στηρίζεται το ταίριασμα, αλλά κυρίως παίζει ρόλο η απόδοση τους στα Πεδία Μάχης και αν ο MMR μιας συντεχνίας ταιριάζει με αυτόν μια μικρότερης, τότε είναι πολύ πιθανό η μικρότερη συντεχνία να είναι πιο ενεργή.
Έτσι το παιχνίδι γίνεται πιο δίκαιο.
Τώρα η χρήση των Διαμαντιών είναι επίσης ένα θέμα καθαρό προσωπικό. Σε όλο το παιχνίδι μπορούν να πάρουν προβάδισμα οι παίκτες που μπορούν να ξοδέψουν Διαμάντια. Το ίδιο συμβαίνει και τα Πεδία Μάχης.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gabath
Κορυφή