Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Επιλυμένο Προβλημα φορτωσης σελιδας παιχνιδιου

    Καλησπέρα σας, θέλω να επισημάνω πως από τις 13-11-22, το παιχνίδι δεν λειτουργεί κανονικά στην έκδοση για τον Υπολογιστή. Παραθέτω το πρόβλημα που αντιμετωπίζω. Αφού κάνω είσοδο στον λογαριασμό μου, μετρά από 5 λεπτά, παραφορτώνει την σελίδα ο Chrome και εξαφανίζεται η πόλη μου και βλέπω...
  2. FOE 3ο Επιπεδο Εκστρατεια Συντεχνιας (Ζουγκλα)

    Καλημέρα παιδιά του FOE Ανέβασα το τρίτο μέρος της Ζούγκλας!! 3ο Επιπεδο Εκστρατεια Συντεχνιας Α'Μερος (Ζουγκλα) Υστερος Μεσαιωνας 3ο Επιπεδο Εκστρατεια Συντεχνιας Β΄ Μέρος (Ζουγκλα) Υστερος Μεσαιωνας Καλή απόλαυση!
  3. FOE 2ο Επιπεδο Εκστρατεια Συντεχνιας (Ζουγκλα)

    FOE 2ο Επιπεδο Εκστρατεια Συντεχνιας (Ζουγκλα) Υστερος Μεσαιωνας Επιθετικα ΜΚ Δια - Ααχεν - Μοντε στο 10 επιπεδο Αυτοματες μαχες Ευχαριστω που το παρακολουθατε!! FOE 2o Επίπεδο Εκστρατείας Συντεχνείας
  4. FOE 1o Επίπεδο Εκστρατείας Συντεχνείας

    Καλησπερα σε ολα τα μελη! Με χαρα σας ενημερωνω πως εφτιαξα νεο βιντεακι στο λογαριασμο μου, που δειχνει πως γινονται οι Αυτοματες μαχες στο 1ο επιπεδο δυσκολιας στην Εκστρατεια της Συντεχνειας. Προυπόθεση των νικών που θα παρακολουθησετε ειναι τα Επιθετικα σας ΜΚ στο 10 ανεβασμενα, να εχετε...
  5. Συζήτηση Οδηγίες FOE 2021!!

    ΓΕΝΙΚΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ FOE Συμβουλές Πάντα να προγραμματίζεις το μέλλον Θυμήσου να χρησιμοποιείς τους Forge πόντους σου πριν γεμίσει η μπάρα Προσπάθησε να ξεκινήσεις την παραγωγή των ενισχυμένων αγαθών όσο πιο νωρίς μπορείς Χρησιμοποίησε τα ενισχυμένα αγαθά σου για να τα ανταλλάξεις στην...
  6. Ο Θόλος τι κάνει και γιατί είναι σημαντικό ΜΚ

    Καλημέρα σε όλους, μετά από παράκληση αρκετών συμπαικτών μου έφτιαξα το βιντεάκι που εξηγώ με απλά λόγια τι κάνει και γιατί είναι σημαντικός ο Θόλος σε ένα παίκτη και τον βοηθάει στην ανάπτυξη του! Το λινκ δεν είναι πλέον διαθέσιμο! Ευχαριστώ
  7. Forge of Empires - Μάχη 2ο Επ Ζούγκλας Άλογα vs Εμβέλειας

    Παράδειγμα μάχης στην Ζούγκλα 2ο επίπεδο για αρχαρίους Άλογα vs Τοξότες και εκτοξευτείς πετρών Βίντεο
  8. Η ταβέρνα

    Καλημέρα σας, ξεκίνησα μια σειρά εκπαιδευτικών βίντεο, οδηγών στο κανάλι μου Bitmarin στο YouTube, στα Ελληνικά :) Θα χαρώ να σαν ιδρυτής της συντεχνίας Ethereum να απαντάω σε απορίες και να βοηθάω όχι μόνο τους συμπαίκτες μου αλλά και τους παίκτες άλλων συντεχνιών. Στο παιχνίδι με βρίσκετε...
Κορυφή