Συζήτηση Αντικατασταση ΣεΣ με Επιδρομές Συντεχνίας

SCORPIOS

Banned
Κλείστε το τελείως το παιχνίδι το μόνο που δουλεύει σωστά είναι το ρολόι
Στα πεδία μένουν μάχες αντιπάλου σε τομέα που δε συνορεύει με το δικό τους
Στο ΣΕΣ το μόνο που δουλεύει σωστά είναι η είσοδος
τα μηνύματα μπλοκάρουν και θέλει ανανέωση
Αυτό που παίρνεις δώρα επειδή κάνεις Login κάθε μέρα μόνο οι μισοί το έχουν εδώ και τόσο καιρό που έχει μπει
Στην εκστρατεία συντεχνίας δεν δίνει τα διαμάντια κάποιες φορές
 
Τελευταία επεξεργασία:

Mikraki

Μέλος
Καλα και για το ρολοι μην ορκιζεσαι. θυμαμαι πριν κατι χρονια τετοια μερα περιπου αλλαζε η ωρα και επεσε το ρολοι 2 φορες.....
αχχαχχααχαχαχχα
ΠΟΥ θα τα ξανα δουμε αυτα τα εκτροπα που αντι να μας ζητανε συγνωμη ,γιατι αφου δεν ειναι φιλανθρωπικο ιδρυμα ειμαστε πελατες, και ως πελατες μονο ευχαριστημενοι δεν ειμαστε ουτε με το παιχνιδι που ειναι γεματο bug και δε φτιαχνει τιποτα μονο προσθετουν προσθετουν να καλυψουν τα χαλασμενα και με την ανυπαρκτη εξυπηρετηση (δε μπορουμε να σας ανακοινωσουμε, δε γνωριζουμε, δε μπορουμε να σας ενημερωσουμε κλπ) , μας τη λενε κ απο πανω και μας ειρωνευονται!
ανοιξαν 5ο επιπεδο εκστρατειας αλλαζοντας ολο το σκηνικο που ειχε δημιουργηθει . ειχαμε σβησει ΟΛΟΙ τα κτηρια που εδιναν αμυνα στην πολη
ξαφνικα πρεπει να εχεις αμυνα για το 5ο επιπεδο. δε το θελει κανεις δε το εβγαλαν
αλλαξαν τα πεδια 352 μαχες για ενα τομεα που οσα κτηρια και να βαλεις θα εχεις φθορα δε το θελει κανεις, ΔΕΝ προκειται να το βγαλουν
Ας βγει ΕΝΑΣ να πει οτι ειναι καλυτερα τωρα τα πεδια απο οτι πριν (εκτος απο dleo και Γιωργο7 αυτοι οτι κ να πω θα πουν το αντιθετο για να το παιξουν κατι και η αποψη τους για μενα ειναι ανυποστατη και ανυπαρκτη)
τωρα ξαφνικα επειδη ειναι ανικανοι να φτιαξουν το ΣεΣ το βγαζουν ενω η πλειοψηφια των ΠΕΛΑΤΩΝ της δε θελει να βγει.
Αν δεν ειναι αυτο αποφασιζουμε και διατασουμε τι ειναι???
Με αφορμη και την ημερα λοιπον απο εμενα ειναι ενα τεραστιο ΟΧΙ απεναντι σε ολα αυτα που μας εχετε αναγκασει να δεχτουμε τοσο καιρο.
Οσο υπαρχει ο ΣΕΣ θα παιζω μετα αντε γεια και εννοειται ουτε ευρο τσακιστο ξανα απο μενα.
 

ΤΖΙΤΖΙ

Νέο Μέλος
Παιδιά η εταιρεία έχει αποφασίσει και αδιαφορεί πλήρως τι λέμε εμείς ασχετως αν εμείς είμαστε πελάτες τους και μάλιστα από τους καλούς! Όσο κρατήσει ο ΣΕΣ εδώ θα είμαστε μετά τα φιλάκια μας...τόσο απλά...Να δούμε από πού θα πληρώνεται η Coma όταν θα έχουν φύγει όλα τα ενεργά μέλη που εκτός από ΣΕΣ ας μην γελιομαστε ρίχνουμε και φουλ διαμάντια στα πεδία!
 

Προφήτης 7

Νέο Μέλος
Η κατάργηση του ΣΕΣ είναι η μόνη λύση. Σας το είχα προτείνει πριν 1 χρόνο όπως και επίσης πριν 1 μήνα. Επιτέλους γίνεται πραγματικότητα και αναμένουμε αυτήν την ευχάριστη αλλαγή. Και το γράφω ως ένας παίχτης που μου άρεσε το ΣΕΣ και που ασχολούμαι. Εφόσον δεν μπορούν να κάνουν δίκαιο αυτό το κομμάτι του παιχνιδιού απλά έπρεπε να το σταματήσουν. Δεν ήταν δίκαιο οι μισοί να παίζουν με κλικεράκια και οι άλλοι μισοί να κάθονται να τους κοιτάνε.
Στον κόσμο Dinegu, oι 2 συντεχνίες Μυρμιδόνες και Black Shadow, χρησιμοποιώντας τα κλικεράκια τους κλέβουν τόσο καιρό τους άλλους παίχτες που προσπαθούν να παίζουν νόμιμα, κλέβουν την εταιρία αλλά και τον ίδιο τους τον εαυτό. Αυτοί υποβαθμίσανε το ΣΕΣ, το ξεφτιλίσανε και ούτε τους ένοιαζε τόσο καιρό πόσοι καλοί νόμιμοι παίχτες το παράτησαν εξαιτίας της κλεψιάς τους. Να παίζανε όλοι νόμιμα και ίσα, τότε θα ήταν μαγκιά τους να νικούσανε, αλλά αυτό είναι κατάντια και κόμπλεξ. Και τώρα που τους γύρισε μπούμερανγκ ζητάνε να μην σταματήσει το ΣΕΣ. Τόσο καιρό που χρησιμοποιούσανε τα κλικεράκια και μπλοκάρανε τους άλλους παίχτες ήταν μια χαρά; Το ότι πατούσανε ένα κουμπί και έκανε όλη την δουλειά το κλικεράκι, μπλοκάροντας μάλιστα τους άλλους τομείς και μην αφήνοντας το bot τους να βάλουν αντίπαλοι σε άλλους τομείς πολιορκίες ήταν καλά; Απλά τα πράγματα και μην φοβόμαστε να τα λέμε.
Όσο για όσους το παρατήσουν, ευκαιρία είναι να μείνουν λίγοι και να παίζεται το παιχνίδι στα ίσια, δίκαια με τις ίδιες δυνατότητες όλοι.
Ας ελπίσουμε ότι το νέο σύστημα μαχών που θα εφαρμόσουν να μην μπορεί να μπει κλικεράκι και bot, ώστε να παίζουμε όλοι δίκαια και ίσα.
 

Βασιλης Μεγας 4

Νέο Μέλος
Καλησπέρα Αυτό που με τρελαίνει είναι που βγαίνουν άτομα που χρησιμεύουν Clicker και κλαίνε και νομίζουν και οι άλλοι το ίδιο κάνουν ότι χρησιμοποιούν Clicker εχθές το βράδυ στις 12:05 ήμασταν 32 άτομα μαζεμένα σε κλήση για να βαρέσουμε ένα τομέα και το χάσαμε και πάλι κουβέντα δεν είπαμε δεν είναι ότι έχουμε Clicker Που αναφέρεσαι στους μυρμιδόνες είναι ότι κάθε μέρα στις 8:00 είμαστε 25 με 30 άτομα στην κλήση πράγμα που εσείς δεν μπορείτε να το κάνετε για αυτό και γκρινιάζετε και νομίζετε ότι σας κλέβουμε
 

Marta*VοIckοvshna

Νέο Μέλος
Η κατάργηση του ΣΕΣ είναι η μόνη λύση. Σας το είχα προτείνει πριν 1 χρόνο όπως και επίσης πριν 1 μήνα. Επιτέλους γίνεται πραγματικότητα και αναμένουμε αυτήν την ευχάριστη αλλαγή. Και το γράφω ως ένας παίχτης που μου άρεσε το ΣΕΣ και που ασχολούμαι. Εφόσον δεν μπορούν να κάνουν δίκαιο αυτό το κομμάτι του παιχνιδιού απλά έπρεπε να το σταματήσουν. Δεν ήταν δίκαιο οι μισοί να παίζουν με κλικεράκια και οι άλλοι μισοί να κάθονται να τους κοιτάνε.
Στον κόσμο Dinegu, oι 2 συντεχνίες Μυρμιδόνες και Black Shadow, χρησιμοποιώντας τα κλικεράκια τους κλέβουν τόσο καιρό τους άλλους παίχτες που προσπαθούν να παίζουν νόμιμα, κλέβουν την εταιρία αλλά και τον ίδιο τους τον εαυτό. Αυτοί υποβαθμίσανε το ΣΕΣ, το ξεφτιλίσανε και ούτε τους ένοιαζε τόσο καιρό πόσοι καλοί νόμιμοι παίχτες το παράτησαν εξαιτίας της κλεψιάς τους. Να παίζανε όλοι νόμιμα και ίσα, τότε θα ήταν μαγκιά τους να νικούσανε, αλλά αυτό είναι κατάντια και κόμπλεξ. Και τώρα που τους γύρισε μπούμερανγκ ζητάνε να μην σταματήσει το ΣΕΣ. Τόσο καιρό που χρησιμοποιούσανε τα κλικεράκια και μπλοκάρανε τους άλλους παίχτες ήταν μια χαρά; Το ότι πατούσανε ένα κουμπί και έκανε όλη την δουλειά το κλικεράκι, μπλοκάροντας μάλιστα τους άλλους τομείς και μην αφήνοντας το bot τους να βάλουν αντίπαλοι σε άλλους τομείς πολιορκίες ήταν καλά; Απλά τα πράγματα και μην φοβόμαστε να τα λέμε.
Όσο για όσους το παρατήσουν, ευκαιρία είναι να μείνουν λίγοι και να παίζεται το παιχνίδι στα ίσια, δίκαια με τις ίδιες δυνατότητες όλοι.
Ας ελπίσουμε ότι το νέο σύστημα μαχών που θα εφαρμόσουν να μην μπορεί να μπει κλικεράκι και bot, ώστε να παίζουμε όλοι δίκαια και ίσα.
Πες κι άλλα τέτοια έξυπνα… στο payroll της εταιρείας είσαι;; Κοντεύεις να μου αλλάξεις γνώμη ;) σχετικά με το αν θα μείνω στο παιχνίδι εννοώ ;)
 

ΤΖΙΤΖΙ

Νέο Μέλος
Η κατάργηση του ΣΕΣ είναι η μόνη λύση. Σας το είχα προτείνει πριν 1 χρόνο όπως και επίσης πριν 1 μήνα. Επιτέλους γίνεται πραγματικότητα και αναμένουμε αυτήν την ευχάριστη αλλαγή. Και το γράφω ως ένας παίχτης που μου άρεσε το ΣΕΣ και που ασχολούμαι. Εφόσον δεν μπορούν να κάνουν δίκαιο αυτό το κομμάτι του παιχνιδιού απλά έπρεπε να το σταματήσουν. Δεν ήταν δίκαιο οι μισοί να παίζουν με κλικεράκια και οι άλλοι μισοί να κάθονται να τους κοιτάνε.
Στον κόσμο Dinegu, oι 2 συντεχνίες Μυρμιδόνες και Black Shadow, χρησιμοποιώντας τα κλικεράκια τους κλέβουν τόσο καιρό τους άλλους παίχτες που προσπαθούν να παίζουν νόμιμα, κλέβουν την εταιρία αλλά και τον ίδιο τους τον εαυτό. Αυτοί υποβαθμίσανε το ΣΕΣ, το ξεφτιλίσανε και ούτε τους ένοιαζε τόσο καιρό πόσοι καλοί νόμιμοι παίχτες το παράτησαν εξαιτίας της κλεψιάς τους. Να παίζανε όλοι νόμιμα και ίσα, τότε θα ήταν μαγκιά τους να νικούσανε, αλλά αυτό είναι κατάντια και κόμπλεξ. Και τώρα που τους γύρισε μπούμερανγκ ζητάνε να μην σταματήσει το ΣΕΣ. Τόσο καιρό που χρησιμοποιούσανε τα κλικεράκια και μπλοκάρανε τους άλλους παίχτες ήταν μια χαρά; Το ότι πατούσανε ένα κουμπί και έκανε όλη την δουλειά το κλικεράκι, μπλοκάροντας μάλιστα τους άλλους τομείς και μην αφήνοντας το bot τους να βάλουν αντίπαλοι σε άλλους τομείς πολιορκίες ήταν καλά; Απλά τα πράγματα και μην φοβόμαστε να τα λέμε.
Όσο για όσους το παρατήσουν, ευκαιρία είναι να μείνουν λίγοι και να παίζεται το παιχνίδι στα ίσια, δίκαια με τις ίδιες δυνατότητες όλοι.
Ας ελπίσουμε ότι το νέο σύστημα μαχών που θα εφαρμόσουν να μην μπορεί να μπει κλικεράκι και bot, ώστε να παίζουμε όλοι δίκαια και ίσα.
Εξαιρετικό post κοροϊδίας σε ένα φόρουμ που ΟΛΟΙ ξέρουμε ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ, και το μόνο που καταφέρνετε είναι να γελάνε μέχρι και οι πέτρες μαζί σας! Μιλάς εσύ για χρήση παράνομων βοηθημάτων;; Κάπου έλεος και να υπάρχει και λίγη ντροπή! Αληθεια τώρα Έχετε ζαλιστεί μου φαίνεται από το ξύλο τα τελευταία 2 χρόνια και η μόνη σας σωτηρία είναι να σταματήσει ο ΣΕΣ!
 

Προφήτης 7

Νέο Μέλος
Εξαιρετικό post κοροϊδίας σε ένα φόρουμ που ΟΛΟΙ ξέρουμε ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ, και το μόνο που καταφέρνετε είναι να γελάνε μέχρι και οι πέτρες μαζί σας! Μιλάς εσύ για χρήση παράνομων βοηθημάτων;; Κάπου έλεος και να υπάρχει και λίγη ντροπή! Αληθεια τώρα Έχετε ζαλιστεί μου φαίνεται από το ξύλο τα τελευταία 2 χρόνια και η μόνη σας σωτηρία είναι να σταματήσει ο ΣΕΣ!
Όπως το είπες τα τελευταία 2 χρόνια έχετε κατακλέψει το παιχνίδι και το κάνατε σαν τα μούτρα σας. Και βγήκατε τώρα να διαμαρτυρηθείτε για τα την κατάντια που εσείς οι ίδιοι φέρατε. Και ποια είσαι εσύ που θα μιλήσεις προσωπικά για μένα; Είδες να μιλήσω εγώ προσωπικά για κανέναν; Αλλά μάλλον έχασες την ψυχραιμία σου επειδή κάτι ξέρεις για το κλέψιμο που είπα. Ψυχραιμία λοιπόν γιατί εκτίθεσαι και γίνεσαι ρεζίλι μόνη σου . Η ντροπή όλη πάνω σου, αλλά όλους πάνω που νιαουρίζετε σας πείραξε η αλήθεια ε; Χαχαχαχαχα κλείσιμο τώρα.
 

Προφήτης 7

Νέο Μέλος
Καλησπέρα Αυτό που με τρελαίνει είναι που βγαίνουν άτομα που χρησιμεύουν Clicker και κλαίνε και νομίζουν και οι άλλοι το ίδιο κάνουν ότι χρησιμοποιούν Clicker εχθές το βράδυ στις 12:05 ήμασταν 32 άτομα μαζεμένα σε κλήση για να βαρέσουμε ένα τομέα και το χάσαμε και πάλι κουβέντα δεν είπαμε δεν είναι ότι έχουμε Clicker Που αναφέρεσαι στους μυρμιδόνες είναι ότι κάθε μέρα στις 8:00 είμαστε 25 με 30 άτομα στην κλήση πράγμα που εσείς δεν μπορείτε να το κάνετε για αυτό και γκρινιάζετε και νομίζετε ότι σας κλέβουμε
Ότι και να πεις, όσα και να γράψεις, όλος ο σέρβερ γνωρίζει ότι κλέβετε με κλικερ. Οπότε γίνεστε πιο ρεζίλι μόνο που λέτε το αντίθετο. 32 άτομα μαζεμένα με κλίκερ ξέχασες να γράψεις. Εγώ φταίω όμως που κάθομαι και ασχολούμαι. Κλέψτε άφοβα, η διαχείριση είναι μαζί σας, ή δεν το γνωρίζετε και αυτό; Στο τέλος καθίστε μόνοι σας με τα κλικεράκια και τα μποτάκια σας και χαρείτε που καταστρέψατε ένα παιχνίδι.
 

SCORPIOS

Banned
Νομίζω ότι ξεφευγετε λίγο από το θέμα το θέμα δεν είναι ποιος κλέβει καλύτερα από τον άλλο αυτό τους είναι παντελώς αδιάφορο και θα μπορούσαν να το είχαν τελειώσει άμεσα αν ήθελαν το βασικό είναι ότι δεν τους φέρνει έσοδα ο ΣΕΣ γι' αυτό τον καταργούν και σας το λέω εγώ που έχω κάνει πάνω από 300 αναφορές για Χρήση παράνομου λογισμικού το αποτέλεσμα ήταν να φάω αποκλεισμο 3 φόρες γιατι τους ενοχλούσα
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
προφητη εκτιθεσαι φιλε για εναν κ μονο λογο..προσωποποιεις το προβλημα ( τα μποτ που υπαρχουν σε ολο τα χαρακτηριστικα) και δεν μιλας για τα κενα του παιχνιδιου.
το παιχνιδι μπαζει απο παντου. μποτ υπαρχουν παντου..εγραψα κ σε αλλο ποστ που υπαρχουν..
θα ειχες δικιο αν το ελεγες γενικα και για ολα τα χααρακτηριστικα κ οχι για συγκεκριμενες συντεχνιες επειδη μονο κ μονο εισαι απεναντι τους.
απο αυτο κ μονο τα λογια σου δεν εχουν καμια αξια.

υ.γ νομιζεις οτι εγω με σκορπιο κ μικρακι ειμαστε φιλοι? το αντιθετο.. σε καθε ευκαιρια παταμε κ ενα αλληλοκραξιμο στο τσατ..
αλλα αυτη την στιγμη μας ενωνει κατι.
το παιχνιδι μας. :))

επειδη οντως ξεφευγει το συγκεκριμενο θεμα μιας κ για αλλο εχει ανοιχτει.. παμε παρκατω.

καποια απαντηση στα ερωτηματα μου για τις επιδρομες??
 

SCORPIOS

Banned
προφητη εκτιθεσαι φιλε για εναν κ μονο λογο..προσωποποιεις το προβλημα ( τα μποτ που υπαρχουν σε ολο τα χαρακτηριστικα) και δεν μιλας για τα κενα του παιχνιδιου.
το παιχνιδι μπαζει απο παντου. μποτ υπαρχουν παντου..εγραψα κ σε αλλο ποστ που υπαρχουν..
θα ειχες δικιο αν το ελεγες γενικα και για ολα τα χααρακτηριστικα κ οχι για συγκεκριμενες συντεχνιες επειδη μονο κ μονο εισαι απεναντι τους.
απο αυτο κ μονο τα λογια σου δεν εχουν καμια αξια.

υ.γ νομιζεις οτι εγω με σκορπιο κ μικρακι ειμαστε φιλοι? το αντιθετο.. σε καθε ευκαιρια παταμε κ ενα αλληλοκραξιμο στο τσατ..
αλλα αυτη την στιγμη μας ενωνει κατι.
το παιχνιδι μας. :))

επειδη οντως ξεφευγει το συγκεκριμενο θεμα μιας κ για αλλο εχει ανοιχτει.. παμε παρκατω.

καποια απαντηση στα ερωτηματα μου για τις επιδρομες??
Έτσι ακριβώς όπως τα λες το κράξιμο κράξιμο
LOL
δεν είμαι παναθηναϊκός χαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Προφήτης 7

Νέο Μέλος
προφητη εκτιθεσαι φιλε για εναν κ μονο λογο..προσωποποιεις το προβλημα ( τα μποτ που υπαρχουν σε ολο τα χαρακτηριστικα) και δεν μιλας για τα κενα του παιχνιδιου.
το παιχνιδι μπαζει απο παντου. μποτ υπαρχουν παντου..εγραψα κ σε αλλο ποστ που υπαρχουν..
θα ειχες δικιο αν το ελεγες γενικα και για ολα τα χααρακτηριστικα κ οχι για συγκεκριμενες συντεχνιες επειδη μονο κ μονο εισαι απεναντι τους.
απο αυτο κ μονο τα λογια σου δεν εχουν καμια αξια.

υ.γ νομιζεις οτι εγω με σκορπιο κ μικρακι ειμαστε φιλοι? το αντιθετο.. σε καθε ευκαιρια παταμε κ ενα αλληλοκραξιμο στο τσατ..
αλλα αυτη την στιγμη μας ενωνει κατι.
το παιχνιδι μας. :))

επειδη οντως ξεφευγει το συγκεκριμενο θεμα μιας κ για αλλο εχει ανοιχτει.. παμε παρκατω.

καποια απαντηση στα ερωτηματα μου για τις επιδρομες??
Εσύ τι είσαι ο κριτής και λες ότι τα λόγια μου δεν έχουν καμία αξία; Και μόνο που το λες αυτό καταλαβαίνουν όλοι τι χαρακτήρας είσαι. Μακριά λοιπόν. Αυτά που έγραψα είναι ακριβώς το πρόβλημα, από εκεί άρχισαν όλα, σας αρέσει δεν σας αρέσει αυτό είναι. Διαβάστε το ξανά κ ξανά μήπως κ καταλάβεται ότι βρέθηκε κάποιος επιτέλους να τα γράψει τα πράγματα όπως είναι.
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Αφού τα λες όπως είναι γιατί αποφευγεις να απαντήσεις στο παρακάτω..
Στά πεδια υπάρχουν μποτ??
 

GKCollect

Ενεργό Μέλος
Τι συζητατε βρε ;
Μποτ υπαρχουν παντου ... Διαμαντια δεν υπαρχουν παντου.

Στο ΣεΣ εχει διαμαντακια ; Ε ; Ωεο !!! Εχει διαμαντακια ; Αμ δεν εχει κι αυτο ειναι το θεμα τους.
Αν επεφταν διαμαντια στο ΣεΣ, λετε να το εκλειναν ;
Εσεις ομως θελετε να κανετε το κεφι σας τσαμπα... Σιγα... σφαξαμε γλαρο... Ο βερεσες απεθανε !!!

Λεφτα... λεφτα... λεφτα... Καργα λεφτα.... Χαχαχαχαχα !!!
 

SCORPIOS

Banned
Αφού τα λες όπως είναι γιατί αποφευγεις να απαντήσεις στο παρακάτω..
Στά πεδια υπάρχουν μποτ??
Υπάρχουν μποτ στα πεδία στο ΣΕΣ
Τι συζητατε βρε ;
Μποτ υπαρχουν παντου ... Διαμαντια δεν υπαρχουν παντου.

Στο ΣεΣ εχει διαμαντακια ; Ε ; Ωεο !!! Εχει διαμαντακια ; Αμ δεν εχει κι αυτο ειναι το θεμα τους.
Αν επεφταν διαμαντια στο ΣεΣ, λετε να το εκλειναν ;
Εσεις ομως θελετε να κανετε το κεφι σας τσαμπα... Σιγα... σφαξαμε γλαρο... Ο βερεσες απεθανε !!!

Λεφτα... λεφτα... λεφτα... Καργα λεφτα.... Χαχαχαχαχα !!!
 
Κορυφή