Συζήτηση Αντικατασταση ΣεΣ με Επιδρομές Συντεχνίας

dleogr

Νέο Μέλος
Ολοι αυτοι που κλαιγονται για το ΣΕΣ ειναι αυτοι που εχουν πληρωσει γερμανους και διαφορα αλλα μποτ...
Αν τελειωσει το ΣΕΣ πως θα κανουν αυτα που κανουν ???
Το ΣΕΣ η επρεπε να φτιαχτει γιατι εχει εντελος ανοιχτο κωδικα και καθενας μπορει να κανει οτι θελει
η να καταργηθει και να μπει κατι αλλο ποιο σωστο απο προγραμματιστικη αποψη στην θεση του.
Ειναι ενα ΧΡΕΠΙ που πρεπει να τελειωσει.
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
παμε για ακομα μια φορα το ιδιο αναπαντητο ερωτημα κ σε εσενα..
στο πεδιο εχει μποτ?
στο κορακιασμα κτιριων εχει μποτ?
στις λεηλασιες εχει μποτ?
στην αποστολη (μεχρι δια) ειχε μποτ?
 

dleogr

Νέο Μέλος
παμε για ακομα μια φορα το ιδιο αναπαντητο ερωτημα κ σε εσενα..
στο πεδιο εχει μποτ?
στο κορακιασμα κτιριων εχει μποτ?
στις λεηλασιες εχει μποτ?
στην αποστολη (μεχρι δια) ειχε μποτ?
Απαντηση λοιπον... Οπως εχει γινει αυτη την στιγμη το πεδιο ητε εχεις ητε δεν εχεις μποτ αμα δεν εχεις κοσμο με μαχες και διαμαντια
δεν εχει καμια σημασια. Για το κορακιασμα που λες, αν μιλησω για εμενα 3 μηνες δεν ειχα μπει καν στον λογαριασμο μου και δεν μου
ειχε βαλει κανενας κατι σε κτηριο ουτε με ειχαν λεηλατησει. Οσο για τις επαναλαμβανομενες δεν εχω κανει ποτε οποτε τι να σου πω...
Προφανος εχει μποτ αλλα αν δεν εχει σες ΔΕΝ θα εχει μποτ μαλλον :)
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
παζουμε διαφορετικο παιχνιδι λογικα..το ιδιο αποκλειεται να παιζουμε..
στο πεδιο αν κερδιθουν καποιες κοντρες αλλαζει ολη η στρατηγικη του χαρτη.

παντου υπαρχει μποτ.. να καταργηθει ολο το παιχνιδι λοιπον.το πιο δικαιο σωστα?
 

BackTrack

Νέο Μέλος
παζουμε διαφορετικο παιχνιδι λογικα..το ιδιο αποκλειεται να παιζουμε..
στο πεδιο αν κερδιθουν καποιες κοντρες αλλαζει ολη η στρατηγικη του χαρτη.

παντου υπαρχει μποτ.. να καταργηθει ολο το παιχνιδι λοιπον.το πιο δικαιο σωστα?
το ιδιο παιχνιδι παιζετε. Απλα αυτος λεει τα πραγματα οπως τον συμφερει. Εχει μπαναρει 3-4 λογαριασμους με το μποτ του Γερμανου και παραπονιεται οτι το χρησιμοποιουν αλλοι. Κοσμο δεν ειχανε ποτε στα πεδια απλα τωρα δεν μπορει να κανει 3000 μαχες με εναν λογαριασμο και παραπονιεται επειδη δεν μπορει να σταυρωσει τομεα. Συμβουλη, μην ασχολεισαι
 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
Δεμ θελω να στεναχωρησω τους φιλους που παιζουν ΣεΣ αλλα....ειναι γνωστο τουλαχιστον 5-6 χρονια οτι οι μεγαλες ομαδες ειχαν μποτακια.....προσωπικα μετα το πρωτο σοκ εγκατελειψα εντελως το ΣεΣ ....ειμαι απο εκεινους που καταλαβαινουν οτι η εταιρεια θελει να ικανοποιησει τους παικτες απο το κινητο και ειναι πολυ λογικο....Επισης συμφωνω με οσους λενε οτι το παιχνιδι ειναι βαρετο...κι ο λογος που ειμαστε εδω ειναι οι λιγοι της παρεας που αντεχουν...Το παιχνιδι ειναι βαρετο κατα την αποψη μου διοτι εχει πολλες υποχρεωσεις οποτε τρωει πολυ χρονο.....αν θελω να ειμαι ανταγωνιστικος χρειαζομαι 2 ωρες τη μερα για μαζεματα .....2 ωρεςσ μονο οι αργοσχολοι εχουν πραγματικα...αλλιως κλεβουμε χρονο απο οικογενεια φιλους κι αλλες πιο ευχαριστες δραστηριοτητες....παραεγινε βαρυ ...οποτε ναι καποια στιγμη οι παλιοι θα φυγουν....νεοι δεν υπαρχουν οσοι ξεκινανε γρηγορα εγκαταλειπουν οι φαρμαρουν...καντε το απλο και χωρις τα ηβεντ καθε μηνα...
 
Τελευταία επεξεργασία:

COBRA ΓΙΩΡΓΟΣ

Ενεργό Μέλος
Έφεραν τα ΠΜΣ καλά ήταν τα αναβάθμισαν και τα έκαναν μαντάρα χιλιάδες αγαθά εμπόδια για να μη προχωράς και τα σύνδεσαν με τη κατάταξη των παικτών ήσουν 1ος η στη μέση πήγες στο πάτο πάει η χαρά ότι ανεβαίνεις θέση με τη προσπάθεια που κάνεις στο επόμενο ξανά από την αρχή.

Αναβάθμισαν τη Ζούγκλα έβαλαν 5ο επίπεδο μια αποτυχία κάνεις δεν το παίζει άλλαξαν τις αντάμειβες με ένα σωρό άχρηστα και σε κομμάτια
όλες οι πόλεις στηθήκαν επιθετικά τώρα πρέπει να το γυρίσουμε στην άμυνα και να έχουμε φάρμα για τα αγαθά των ΠΜΣ.

Αναβάθμισαν την εμφάνιση του στρατού μαντάρα και εκεί μας έβαλαν και επιλογή να μη παίζουμε με την αναβάθμιση τότε γιατί την έκαναν
αφού ήταν μη αρεστή έφεραν την επομένη ξανά η εμμονή να βλέπουμε το τραυματισμένο στρατό λες και κανένας βάζει διαμάντια για θεραπεία.
Έχω κάνει πολλές φορές προτάσεις για το θέμα αυτό και κατά την γνώμη μου ήταν σωστές αλλά απλός τα έγραψα ούτε καν έγραψαν
κάτι οι συντονιστές θα το προωθήσουμε μήπως το δουν στα κεντρικά.

<<Θα συγκεντρώσουμε τα σχόλια σας για να τα μεταφέρουμε στην Ομάδα Ανάπτυξης>>
Λες και μας άκουσαν πότε Φωνή βοώντος εν τη ερήμω.

Μια δεκαετία που παίζω έχω μάθει ότι κάθε αναβάθμιση είναι καταστροφή δεν φτιάχνουν χαλάνε και υποβαθμίζουν
αν και όλες οι αναβαθμίσεις είναι το γράμμα που δεν φαίνεται καλά, η μετάφραση, αυτά που τρέχουν στη πόλη και άλλες................
 
Τελευταία επεξεργασία:

talamanta

Καμένος Χρήστης
KAΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ
Καλα θα κανουν να τον κατεργησουν τον ΣεΣ
Ας ειμαστε ειλικρινεις τα τελευταια περιπου 4-5 χρονια ετσι τον κανταντησαν καποιοι (...ονοματα δεν λεω ομως σιγουρα και εδω .. τις βολτες τους τις κανουν ..με πολλαπλα προσωπεια ) δεν εχει κανενα νοημα η υπαρξη του
Εγω επαιζα ενεργα (..πιο ενεργα πεθαινεις ενα πραγμα) απο την πρωτη μερα εμφανισης του δηλ εδω και περιπου 8χρονια (πρωτο πατησα σχεδον ολους τους χαρτες) και μεχρι 1 -1.5 χρονο πριν ημουν η πιο ενθερμη οπαδος του
Καποιοι παλαιοι γνωριζουν τι προσπαθειες ειχα κανει κατα διαστηματα για να μην κατεργηθει
Φυσικα ολοι ενδομυχα γνωριζαμε οτι καποια στιγμη μαλλον θα γινοταν
αφου δεν καταφεραν οι προγραμματιστες να ενσωματωσουν τον ΣεΣ στα κινητα
Βασικα στην αρχη σκεφτηκαν να τον αντικαταστησουν με το τμημα εκστρατεια συντεχνειων
με ''φωνες'' ''απειλες'' για μαζικες αποχωρισεις - κυριως απο παιχτες μεγαλων σερβερς - τον διατηρησαν
Το ιδιο σκηνικο εγινε οταν δημιουργηθηκαν τα ΠΜΣ
Η ΙΝΝΟ τοτε ως βασικη αιτιολογια προεβαλε οτι ο αριθμος των παιχτων που επαιζαν στον ΣεΣ ηταν ελαχιστος
Φυσικα οι γνωστοι ''μπαχαλακιδες'' θεωρησαν οτι μπορουν ανενοχλητα να εχουν πριβε τον ΣεΣ ... τον εκλεισαν εντελως .. χρησιμοποιωντας οτι μπορουσαν νυχια δοντια ... τσοκαρα αδελφια ξαδελφια του καθρεφτη κλπ
Αυτο ειχε ως αποτελεσμα οι ''αριθμοι'' να γινουν .... οριακα μονοψηφιοι
Θωρω οτι οι ''εξυπνοι'' αυτοι ολιγαρχες δεν σκεφτηκαν οτι ισως δεν παρεμενε ανοιχτος ο ΣεΣ ... για χαρη των 20 -30(ανα κοσμο) καλαμοκατοχων
αλλα ισως καποιοι αλλοι παιχτες -και μιλαμε για πολλους τους λεγομενους ... εραστες του ονειρου το ΣεΣ -
παρ ολο που δεν μπορουσαν να παιξουν στον κλειστο ΣεΣ
εξακολουθουσαν να υποστηριζουν την υπαξη του ... με την ελπιδα οτι θα αλλαζαν καποια στιγμη τα πραγματα
ομως και η ελπιδα καποια στιγμη ...πεθαινει .
..οποτε επαψαν να υποστηριζουν την αναγκαιοτητα της υπαρξης τους και γενικα λογω εμφανων ανισοτητων στην συγκομιδη βαθμων .. επαψαν και να παιζουν
Οποτε αντε να δω τωρα αυτοι πως θα τον σωσουν
 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα!!Αν η εταιρεια θελει να απαξιωθουν τα ΠεΠ να κανει 'κληρωσεις' σαν αυτη του 10ημερου τωρα....να βαλει 2 ομαδες που οπως στα ΣεΣ ΘΕΛΑΝΕ ΟΛΟ ΤΟ ΧΑΡΤΗ ετσι κι εδω να παλευουν για την πρωτια και εμεις οι υπολοιποι να χαζευουμε.....αν μπορουσαν θα περνανε και τα αρχηγεια....οι ομαδες φυσικα καλα κανουν.....αλλα η συνταγη ειναι αποδεδειγμενα πετυχημενη.....απαξιωση θα φερει!...θεμα χρονου ειναι....Πειτε στην Εταιρεια καλα το παει...
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Και με αυτη ..την σεμνη τελετη γραφουμε τους τιτλους τελους για τον ΣεΣ
Πως το ελεγαν αδελφια μου οι Ρωμαιοι ..... Augustus mortuus est, habemus novum Augustum ?
καπως ετσι θα ΄΄κραζουμε΄΄ μαλλον και μεις οσονουπω
Καποιοι φυσικα ενδομυχα ισως ποναμε γι αυτο
Ας ειναι καλα τα ..παληκαρια που του φορτωσαν την ταφοπλακα με τους πριβε χαρτες και τα ..απιαστα ''τσοκαρα'' τους
..να μην ξεχασουμε ολοι οι υπολοιποι να τους δοξασουμε για την τελεσφορη υπερπροσπαθεια που εκαναν τα 3 τελευταια χρονια

Μια ..τζουρα απο τα μελλουμενα μπορειτε να διαβασετε στο κατωθι τμημα του φορουμ μας

Ακολουθει το γνωστο ασχετο απο τον Πουπουλενιο
Αδελφακια μου θελω να πιστευω οτι τα πρωτοπαληκαρα αυτα δημιουργησαν τα ''πριβε οικοπεδα'' μονο και μονο υπο την ..πιεση της περιεργειας για το πως επιδρουν τα διαφορα ''τσοκαρα'' στην αναρριχηση τους προς το Μουτσου Τσις
και οχι εκτελωντας εντεταλμενη διαταγη ... ετσι ωστε να υπαρχει επρακτο αιτιο για την τοποθετηση της ταφοπλακας του ΣεΣ
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή