Ερωτήσεις για τους διαγωνισμούς

nouliadis

Καμένος Χρήστης
Καλημέρα !!! Μόλις κληρωθούν θα ενημερωθείτε θα σας ειδοποιήσουμε παιδιά !

εγω παντως αν κληρωνομουν μεσα στους 5 τυχερους και επαιρνα τα 400 διαμαντια θα ημουν διατεθειμενος να τα μοιραστω με τον 6ο.
αν βρεθει και αλλος ενας να το κανει αυτο θα ηταν καλο για να κερδισουμε ολοι μας.
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Παιδιά θα το ήθελα πολύ εξάλλου τα διαμάντια είναι για εσάς!!!οι όροι του διαγωνισμού ήταν αυτοί οπότε δεν εξαρτάται απόλυτα από μένα ! Θα κάνω τις προσπάθειες μου ;);)
 

DeletedUser31374

Guest
285 διαμάντια στο κάθε ένα και είμαστε τυχερή όλοι :)+:)+:)+:)+:) --- :(+:(
αφού μεταξύ μας παίζουμε πάντα. ;);)
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
285 διαμάντια στο κάθε ένα και είμαστε τυχερή όλοι :)+:)+:)+:)+:) --- :(+:(
αφού μεταξύ μας παίζουμε πάντα. ;);)

Γιωργο εγω συμφωνω.τυχαινει τωρα το ποσοστο των συμμετεχοντων που θα κερδισουν να ειναι 72%.υψηλοτερο απο καθε αλλη φορα.θα κερδισουν οι 5 απο τους 7.γιατι να μην κερδισουμε ολοι μας αν γινεται;
 

MarkDr

Καμένος Χρήστης
Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες.
Εφόσον ήμασταν λίγοι οι συμμετέχοντες είναι άδικο να μην πάρουν διαμάντια οι 2.
Αν και πιστεύω ότι το Lolitaki θα κάνει τα μαγικά του. :):)
 

DeletedUser31374

Guest
Καλημέρα παιδιά !! Λίγο υπομονή και σας έχω ευχάριστα νέα!

nouliadis
Γιωργο εγω συμφωνω.τυχαινει τωρα το ποσοστο των συμμετεχοντων που θα κερδισουν να ειναι 72%.υψηλοτερο απο καθε αλλη φορα.θα κερδισουν οι 5 απο τους 7.γιατι να μην κερδισουμε ολοι μας αν γινεται;

albertus magnus

Και εγω συμφωνω να μοιραστουν τα διαμαντια και στους 7. Εξαλλου και οι 7 ηταν υπεροχοι!
Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες.

MarkDr
Εφόσον ήμασταν λίγοι οι συμμετέχοντες είναι άδικο να μην πάρουν διαμάντια οι 2.
Αν και πιστεύω ότι το Lolitaki θα κάνει τα μαγικά του ;) ;)

lolitaki και η 7 μπράβο τώρα παίζετε 285 η 400 διαμαντάκια
είμαστε ευχαριστημένοι όλοι μας
ότι και να αποφασίσεις
ευχαριστούμε
πάρα πολύ. :) :) :) :) :) :) :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Και οι 7 είστε υπέροχοι πρώτον γιατί συμμετέχετε στο φόρουμ ενεργά , δεύτερον γιατί συμμετέχετε στους διαγωνισμούς μου και τρίτον γιατί έχετε υπομονή ειδικά ο nouliadis ;).
Η απόφαση δεν ήταν στο χέρι μου αλλά στο χέρι της Iris , οπότε και έπραξε τα δίκαια για όλους τους παραπάνω λόγους . Μένει να πάω στο ορυχείο και να τα μοιρασω οπότε λίγο υπομονή ακόμα !
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
ευχαριστουμε παρα πολυ lolitaki και iris οχι μονο για το δικαιο να κερδισουν ολοι αλλά και για τογεγονος οτι ενεργησατε και παρα πλυ γρηγορα δινοντας μας ηδη τα διαμαντια.
ευχαριστουμε παρα πολυ
 

DeletedUser31374

Guest
ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ :)
lolitaki με τον διαγωνισμο του Αγιου Βαλεντινου το εχασα λιγο. Εμεις ποσες καρτες επιλεγουμε?

Αν έχουμε περισσότερους από 3 νικητές θα γίνει κλήρωση ανάμεσα σε αυτούς που θα έχουν βρει το σωστό ζευγάρι
Θα πρέπει να βρειτε 2 ιδιες εικόνες με τον InnoBert και την InnoBerta στην ίδια κάρτα
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Την ειχα διαβασει βρε Cobra την περιγραφη αλλα θεωρουσα οτι δεν ηταν κατανοητη επακριβως στο τι απανταμε εμεις. (θα μπορουσαμε να απανταμε και παραπανω απο μια καρτες εστω και αν νικητρια ειναι μονο μια) Ειδα και απαντησεις με 2 καρτες και λεω κατσε να ρωτησω! Απο οτι ειδα απαντησε και η Lolitaki οτι δηλωνουμε ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟΝ καρτα οποτε το θεμα λυθηκε.
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
όσοι δε δουν το μήνυμα για να αλλάξουν την απάντηση τους, θα συμπεριληφθούν στην κλήρωση αν έχουν βρει μια εικόνα από τις ζητούμενες.
α) Αυτό μας λέει ότι αυτοί που έχουν δηλώσει μία κάρτα, κερδίζουν εφόσον είναι μία από τις δύο ζητούμενες.
β) Εγώ και κάποιοι άλλοι που έχουμε δηλώσει δύο κάρτες, πότε κερδίζουμε; Όταν και οι δύο είναι σωστές; Και, αν είναι μόνο η μία από τις δύο σωστή, δε θα πρέπει να συμπεριληφθούμε στην περίπτωση α, ώστε να μην αδικηθούμε; Και σε μία τέτοια περίπτωση, δε θα έχουμε πλεονέκτημα σε σχέση με τους άλλους που δήλωσαν μόνο μία κάρτα αφού έχουμε μεγαλύτερη πιθανότητα να κερδίσουμε σε σχέση με τους α;
o_O o_O o_O o_O o_O
 
Κορυφή