Ερωτήσεις για τους διαγωνισμούς

MarkDr

Καμένος Χρήστης
  • Like
Αντιδράσεις: dio21

dio21

Καμένος Χρήστης
Το έχω βρει αυτό, αλλά την απάντηση δεν κατάλαβα, θα την γράψω από κάτω ή θα πατήσω στο "συμμετέχω"?
Γιατί όποτε πατάω εκεί μου λέει: http://prntscr.com/qdwysv

Ναι και μενα αυτο...
αλλα εριξα την απαντηση απο κατω, και την πηρε κανονικα οπως σε ολους τους διαγωνισμους...
"θα μεινει κρυφη εως το τελος" κτλ κτλ....)))
 
  • Like
Αντιδράσεις: MarkDr

nouliadis

Καμένος Χρήστης
εγω στην αρχικη σελιδα που ελεγε "συμμετεχω" δεν μπορουσα να μπω γιατι μου ελεγε λαθος url.μπηκα απο τη σελιδα του διαγωνισμου και μου ανοιξε κανονικα και συμμετειχα.
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
τα διαμαντια απο τον προηγουμενο διαγωνισμο city planner ποτε θα πιστωθουν;
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Ναι, οι προκλήσεις έχουν ήδη ξεκινήσει. Χθες έδωσα την απάντησή μου στην πρώτη πρόκληση.
Η δεύτερη ανοίγει στις 23 και η τρίτη στις 30 σύμφωνα με το αρχικό μήνυμα.

Έχετε πρόσβαση από εδώ, καθώς επίσης και από εδώ. Στο δεύτερο εδώ-λινκ, μάλιστα, εμφανίζει και οδηγίες (σχετικές με το περιεχόμενο της 2ης πρόκλησης ή "σκουπίδι"; )
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
κερδισα αλλα 300 διαμαντια στον χειμωνιατικο διαγωνισμο.yesssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
ειμαι πλουσιος
 

DeletedUser29206

Guest
Καλά Χριστούγεννα Στάθη!
Ρίξε ένα καλό κομμάτι (στην μουσική σκηνή) να περάσουμε καλά ;)
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
ας ελπισουμε τα 400 διαμαντια να πιστωθουν γρηγορα γιατι τα θελω να βαλω μια επεκταση..pleeeeaaaasssseeeee lolitaki pleeeeaaasssseeee
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Για τον διαγωνισμό "Χειμώνας":
Δεν έχουν εγκριθεί ακόμα οι απαντήσεις μου στις προκλήσεις του διαγωνισμού; Έχει μπει ήδη συντονιστικό μέλος του φόρουμ (lolitaki) μετά την ανάρτηση που αφορά στην πρώτη πρόκληση. Υπάρχει κάποιο πρόβλημα;
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
Ο διαγωνισμος ισχυει μεχρι τις 6/1/2020
μεχρι τοτε μπορουμε να απαντησουμε και για τις 3 προκλησεις 'η να διορθωσουμε καποια απαντηση
για αυτο παντα ο ελεγχος/αποδοχη γινεται μετα το τελος της καταληκτικης ημερομηνιας του διαγωνισμου δηλ μετα τις 6/1/2020 και για την προκληση 1 και για την 2 και για την 3
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
μην ανησυχεις φιλε.εχω πληρωσει τους διαχειριστες να εκγρινουν μονο την δικη μου απαντηση για να κερδισω σιγουρα για αυτο σου βγαζει αυτο το μηνυμα, οποτε αν θελεις μην απαντας καν στην τελευταια,:cool:
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
ας ελπισουμε τα 400 διαμαντια να πιστωθουν γρηγορα γιατι τα θελω να βαλω μια επεκταση..pleeeeaaaasssseeeee lolitaki pleeeeaaasssseeee
Χρόνια πολλά με υγεία και ευτυχία !!!Σήμερα είναι μέρα αγάπης και χαράς ( μη ρωτάς για διαμάντια δλδ!!!αχαχα)
 
Κορυφή