Ερωτήσεις για τους διαγωνισμούς

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Αυτή η ανάρτηση ήταν από προηγούμενο διαγωνισμό τα διαμάντια σας θα πιστωθούν σύντομα!

Και αφου ξεκινησε ο καινουριος διαγωνισμος να ρωτησω ποσο συντομα θα πιστωθουν τα κερδη του προηγουμενου!

Και μια ερωτηση για τον καινουριο διαγωνισμο, μεχρι ποτε θα διαρκεσει;;
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Και αφου ξεκινησε ο καινουριος διαγωνισμος να ρωτησω ποσο συντομα θα πιστωθουν τα κερδη του προηγουμενου!

Και μια ερωτηση για τον καινουριο διαγωνισμο, μεχρι ποτε θα διαρκεσει;;
Το διόρθωσα για την λήξη του διαγωνισμου
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Κάτι πρέπει να αλλάξει με τους διαγωνισμούς. Συμμετέχουμε οι ίδιοι 5-6 κάνουμε λαικ ο ένας στον άλλο ερχόμαστε οι 5 απ τους 6 ισοπαλία. Δεν έχει ενδιαφέρον και κανένα νόημα. Ίσως θα πρέπει να ενημερώνετε τους παίχτες στους κόσμους μέσα από κάποιο μήνυμα όπως κάνετε όταν έρχεται εβεντ. Πολύ αμφιβάλω ότι γνωρίζουν οι παίκτες τι γίνεται στο φόρουμ.
Ενημέρωση
Παραπάνω διαμάντια για το δελεαρ
Διαφορετικοί διαγωνισμοί όχι επαναλαμβανόμενοι κουράζουν

Μερικές ιδέες αν μου επιτρέπεται.
1) αλλάξτε την πόλη σας.
2) αριθμός μάχων σε ένα 3ημερο
3) αίνιγματα που αφορούν το παιχνίδι
4) 20-30 ερωτησεις σχετικα με το παιχνιδι ας πουμε, με σωστα κ λαθος θεματα θα ειναι καλο περα απ τον διαγωνισμο να μαθουν κ νεοι παιχτες καποια πραγματα για το παιχνιδι.
5) αυτά μου έρχονται προχειρα ιδέες όλοι έχουμε συμπληρώστε :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
κατι τελευταιο για να μην κουραζω..
αλλαξτε κ τα δωρα λιγο..ωραια τα διαμαντια αγαπαμε διαμαντια δεν λεω..
αλλα οτι ποιο χοτ αυτη την στιγμη σε δωρο και το κυνηγαει το μεγαλυτερο ποσοστο παιχτων ειναι δωρα που δινουν επιθεση.
ριχτε ενα καρουζελ μια πλατεια σκακιου..θα παιξει το μισο φοε αν γινει ενημερωση μεσω κεντρου μηνυματων.
βαλτε μια αναβαθμιση ασυλου μιας κ τρεχει το εβεντ
βαλτε εναν ναο που κυνηγανε οι νεοι λογαριασμοι.
βαλτε 100 μοναδες
βαλτε 500 ποντους
λιγο ποικιλια κατι τελος παντων.
να παρει ο πρωτος παιχτης του διαγωνισμου τα παραπανω δεν ειναι χασουρα για την εταιρια.ουτε θα χασει την αξια του το δωρο.
ευχαριστηστε με καποιον τροπο τους παιχτες.εμεις κραταμε το παιχνιδι εξαλλου.
 

DeletedUser31374

Guest
Κάτι πρέπει να αλλάξει με τους διαγωνισμούς. Συμμετέχουμε οι ίδιοι 5-6 κάνουμε λαικ ο ένας στον άλλο ερχόμαστε οι 5 απ τους 6 ισοπαλία. Δεν έχει ενδιαφέρον και κανένα νόημα. Ίσως θα πρέπει να ενημερώνετε τους παίχτες στους κόσμους μέσα από κάποιο μήνυμα όπως κάνετε όταν έρχεται εβεντ. Πολύ αμφιβάλω ότι γνωρίζουν οι παίκτες τι γίνεται στο φόρουμ.
Ενημέρωση :)
Forum 'Διαγωνισμοί' City Planner contest Οκτώβριος 2019 αμοιβή
διαμάντια έως 20 Οκτωβρίου και ώρα 23.59
το έβαλα στη γενική συνομιλία.
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
τα διαμαντια απο τον προηγουμενο διαγωνισμο τι εγιναν;δεν εξορυχθηκαν ακομα απο τις σπηλιες ή καθυστερει το δρομολογιο και το τελωνειο;
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
αν δεν απατωμαι μπηκανε τα διαμαντια απο τον προηγουμενο διαγωνισμο γιατι ειδα μια αυξηση στο αποθεμα μου.εκτος και αν εχω κερδισει σε τοσους πολλους διαγωνισμους που εχω χασει το μετρημα και δεν ξερω τι περιμενω
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
όσο τα βλέπεις να αυξάνονται μη μιλάς. Αν τα δεις να μειώνονται να ανησυχήσεις :p
Ναι, μπήκαν
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Τρεχει μεγαλος διαγωνισμος τωρα αλλα μην ξεχασουμε και το city planner διαγωνισμο. Να ανακοινωθουν οι νικητες να προχωρησει το πραγμα για να μην φτασουμε στην νεα χρονια να παρουμε τα δωρα.
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
ακομα μετραμε τα Likes;δεν μου δινετε απο τωρα τα διαμαντια να γλυτωσετε τον κοπο;:)
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
το εγραψα το προηγουμενο μηνυμα ενα μηνα πριν και δικαιωνομαι παλι.κερδισα στο διαγωνισμο city planner οποτε βαλτε τα διαμαντια απο τωρα για να μην κουραζεστε να μετρατε.εγω εσας σκεφτομαι.:cool:
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
City Planner #1 X
1η Halloween πρόκληση Χ
2η Halloween πρόκληση Χ
3η Halloween πρόκληση Χ
4η Halloween πρόκληση Χ
Ποιο είναι το Halloween όνομά σου; Χ
Περιμένω τα αποτελέσματα του μεγάλου νικητή Halloween... :p
 
  • Like
Αντιδράσεις: MarkDr

MarkDr

Καμένος Χρήστης
City Planner #1 X
1η Halloween πρόκληση Χ
2η Halloween πρόκληση Χ
3η Halloween πρόκληση Χ
4η Halloween πρόκληση Χ
Ποιο είναι το Halloween όνομά σου; Χ
Περιμένω τα αποτελέσματα του μεγάλου νικητή Halloween... :p
Στην ίδια μοίρα είμαστε.... :)
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
το εκνευριστικο ξερετε ποιο ειναι;τα ενεργα μελη του φορουμ χανουν τους διαγωνισμους οι οποιοι κερδιζονται απο καποιους μετεωριτες που δεν εχουν ουτε ενα ποστ. αλλα ετσι ειναι το παιχνιδι.
για μενα για να συμμετεχει καποιος στους διαγγωνισμους θα επρεπε να ειχε ενα ελαχιστο αριθμο ποστ
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
το εκνευριστικο ξερετε ποιο ειναι;τα ενεργα μελη του φορουμ χανουν τους διαγωνισμους οι οποιοι κερδιζονται απο καποιους μετεωριτες που δεν εχουν ουτε ενα ποστ. αλλα ετσι ειναι το παιχνιδι.
για μενα για να συμμετεχει καποιος στους διαγγωνισμους θα επρεπε να ειχε ενα ελαχιστο αριθμο ποστ
Δεν θα ήταν δίκαιο αυτό .Οι διαγωνισμοί είναι για όλους και δεν έχει να κάνει με το ποιος συμμετέχει.Εξαλλου για να συμμετέχει κανεις σημαίνει ότι είναι ενεργος και στο φόρουμ.
 

MarkDr

Καμένος Χρήστης
Εξαλλου για να συμμετέχει κανεις σημαίνει ότι είναι ενεργος και στο φόρουμ.
Δεν είναι απόλυτο αυτό και το ξέρεις...
Κλίκαρα σε πολλά ονόματα στις απαντήσεις του τελευταίου διαγωνισμού, από περιέργεια, και αρκετοί από αυτούς είχαν κάνει το λογαριασμό μόνο για τον διαγωνισμό...
Ή είχαν χρόνια το λογαριασμό και δεν είχαν γράψει ποτέ τίποτα...
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Ή είχαν χρόνια το λογαριασμό και δεν είχαν γράψει ποτέ τίποτα...
Αυτό νομίζω ότι δεν ισχύει γιατί λογαριασμοί ανένεργοι για διάστημα ενός μηνός και πάνω, διαγράφονται. Κάτι τέτοιο είχει ειπωθεί από τη διαχειριστική ομάδα μέσα στη χρονιά, δεν κατάφερα όμως να εντοπίσω το συγκεκριμένο ποστ.
 
Κορυφή