Ερωτήσεις για τους διαγωνισμούς

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
ασε??
ενα τετοιο θελω να κερδισω κ να μην μου δωσουν τα δωρα...καθε μια ωρα θα στελνω στην υποστηριξη....:))))
 

DeletedUser31374

Guest
Summer Contest!!
Καλησπέρα κορίτσια και αγόρια του φοε!
Πάει να φύγει και ο Ιούλιος και με τον υδράργυρο στα ύψη το καλοκαίρι είναι εδώ και κάνει αισθητή την παρουσία του!
Σκεφτήκαμε διαγωνισμό καλοκαιρινό λοιπόν αφού κάποιοι ( ελπίζω όσοι περισσότεροι μπορείτε ) ξεκουράζεστε σε παραλίες και παίζετε το αγαπημένο μας παιχνίδι !
Σας ζητάμε να μας στείλετε φωτογραφία από που παίζετε FOE αυτό το καλοκαίρι έτσι για να ζηλέψω λίγο που δεν μπορώ να αποδράσω!
Θέλουμε δηλαδή να ανεβάσετε φωτογραφία με τη συσκευή σας να παίζετε Foe!
Όπως πάντα θα μοιράσουμε 2000 διαμάντια σε 4 τυχερούς παίκτες που οι φωτογραφία τους θα καταφέρει να κερδίσει τα περισσότερα λαικ!!
Ο διαγωνισμός μας λήγει σε μια εβδομάδα ακριβώς , την Κυριακή 4 Αυγούστου στις 23.59 !!
Καλή επιτυχία!

Καλημερα ALBERTUS MAGNUS και crazyhos οι νικητες μας!

:) + :) = :):):):)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημερα ...μεταξυ μας ηταν βασικα οι μονοι που επαιξαν βαση των προδιαγραφων του διαγωνισμου
φανταστικες οι .. φωτο των υπολοιπων
αλλα ..ελειπε ειτε το λαπτοπ /ταβλετ κλπ που να δειχνει το φοε
ειτε ηταν .. εμφανες προιον φωτο μονταζ ..ναι ΚΥΡΙΩΣ αυτο ειναι εμμεσως ''ηλος'' (κοινως καρφι) για την φωτο των 7 μητσων εκ Νικαιας
η φωτο τους ....΄΄μυριζε΄'' απο μακρυα ..φωτο μονταζ
εμεις το καταλαβαμε αμεσως γιατι
1 ... δεν υπηρχαν οι αλλοι 6 μητσοι εκ Νικαιας
2 ... κανεις εκ των 7μητσων εκ Νικαιας δεν ειναι τοσο λεπτος
3 .... δεν φορουσε ουτε μπλουζα ουτε καπλακι με το σημα του Ο.Σ.Φ.Π
 

DeletedUser31374

Guest
Συμφωνώ σε όλα μόνο αυτοί η δυο έπρεπε να κερδίσουν
άλλα όλα αυτά τα χρόνια βλέπω ότι το πολύ 10 άτομα μπαίνουν και συμμετέχουν στο φόρουμ
που σε ένα απλό διαγωνισμό με διαμάντια δεν μπορούν να υπάρξουν 4 νικητές
η συμμετοχή μου ήταν γιατί το Τζόκερ τον έχασα πριν λίγους μήνες και αυτό έχω στο μυαλό μου τώρα
και το φοε με κάνει και ξεχνιέμαι
συγχαρητήρια στα δυο παιδιά που κέρδισαν
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Καλησπέρα παιδιά σε όσους νικητές ξεχάσαμε λόγω φόρτου εργασίας να βάλουμε διαμάντια να μας το θυμίζετε !! Άνθρωποι είμαστε και μπορεί να ξεχάσουμε συγχωρέστε μας!
Επίσης ναι στον τελευταίο διαγωνισμό θα μπορούσαν να είναι έως 4 οι νικητές από τη στιγμή όμως που οι έγκυρες συμμετοχές ήταν δύο, δύο άτομα θα κερδίσουν τα διαμάντια !
Αν έχετε απορίες εδώ είμαι δεν κάνω μπανια , δεν έχω άδεια οπότε θα με βρείτε εδώ τριγύρω!
Καλή συνέχεια !
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Επίσης να πω πως οι διαγωνισμοί γίνονται για να κερδίζετε διαμάντια και αργότερα θα έρθουν και άλλα δώρα . Μην χάνετε την ευκαιρία να συμμετέχετε!
Οι διαγωνισμοί δεν είναι απαιτητικοί οπότε με εύκολο τρόπο μπορειτε να κερδισετε !
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
ποσος χρονος χρειαζεται για να γινει καταμετρηση σε 6 ατομα που επαιξαν στον τελευταιο διαγωνισμο?
δηλαδη αν επαιζαν 100 θα εβγαιναν τα αποτελεσματα το 2021?
να βοηθησουμε κ εμεις αν ειναι!
συμφωνα με την ανακοινωση,βλεπω 3 ξεκαθαρους νικητες και μια ισοπαλια.
ριχτε ενα κερμα στην ισοπαλια κ οποιος κερδισει! χαχαχαχαχαχ
 

DeletedUser29206

Guest
ποσος χρονος χρειαζεται για να γινει καταμετρηση σε 6 ατομα που επαιξαν στον τελευταιο διαγωνισμο?
δηλαδη αν επαιζαν 100 θα εβγαιναν τα αποτελεσματα το 2021?
να βοηθησουμε κ εμεις αν ειναι!
συμφωνα με την ανακοινωση,βλεπω 3 ξεκαθαρους νικητες και μια ισοπαλια.
ριχτε ενα κερμα στην ισοπαλια κ οποιος κερδισει! χαχαχαχαχαχ
Περιμένουμε τα άτομα να επιλέξουν κορώνα ή γράμματα.
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Καλημέρα έχετε δίκιο απλά λόγω φόρτου εργασίας πήγε λίγο πίσω !
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Μάριε το κερμα έκατσε όρθιο.. :p
Υ.γ δεν θέλω τα διαμάντια αν μπορείτε να τα δώσετε στον Μάριο που είναι ποιο πίσω εποχή από μένα ίσως τα χρειάζεται περισσότερο.
 

DeletedUser29206

Guest
Μάριε το κερμα έκατσε όρθιο.. :p
Υ.γ δεν θέλω τα διαμάντια αν μπορείτε να τα δώσετε στον Μάριο που είναι ποιο πίσω εποχή από μένα ίσως τα χρειάζεται περισσότερο.
Τότε πάμε για ζαριά, τον μεγαλύτερο αριθμό αυτή την φορά.
Βρε κατασκοπεύεις την πόλη μου; Για αυτό διαμαρτύρονται οι κάτοικοί μου ότι δέχονται τα βράδια επισκέψεις από κάποιον άγνωστο βασιλιά έξω από τον Πύργο Καινοτομίας μου;
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Τότε πάμε για ζαριά, τον μεγαλύτερο αριθμό αυτή την φορά.
Βρε κατασκοπεύεις την πόλη μου; Για αυτό διαμαρτύρονται οι κάτοικοί μου ότι δέχονται τα βράδια επισκέψεις από κάποιον άγνωστο βασιλιά έξω από τον Πύργο Καινοτομίας μου;

Kαλησπερα ..οταν ειπα εγω οτι δεν ηθελα να μου την ματιασουν
..μου αρχισες οτι δεν πρεπει να τα πιστευω αυτα ...
Να δω τωρα εσενα τι σκορδα και τι ματροχανδρα *** θα βαλεις στον Πυργο Καινοτομιας σου για να μην στον ματιασει ο ..αγνωστος Βασιλιας ....
ασε που μεταξυ μας ο συγκεκριμενος εχει και ..14 ματια
απο ποιο ματι να πρωτοφυλακτεις δυσμοιρε!!!!

Ακολουθει ασχετο ..οχι δηλ οτι τα πιο πανω ηταν σχετικα
**** ετσι οπως ''εκαψα'' τους κατοικους σου
οσονουπω σαν λιθογραφιες του Μιρο θα ομοιαζουν οι τοιχοι του Πυργου Καινοτομιας σου
http://prntscr.com/p1r7f7
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Μάριε το κερμα έκατσε όρθιο.. :p
Υ.γ δεν θέλω τα διαμάντια αν μπορείτε να τα δώσετε στον Μάριο που είναι ποιο πίσω εποχή από μένα ίσως τα χρειάζεται περισσότερο.
Ωραία η σκέψη σου δεν διαφωνώ , αλλά τα κερδισμένα διαμάντια δεν μπορούν να μεταβιβαστούν σε άλλο παίκτη όπως ακριβώς και τα διαμάντια που κερδίζετε από πηγάδια ευχών και Κρήνη .Σε καλή μεριά και στους δύο σας και πάλι ευχαριστω για την συμμετοχή!
 

DeletedUser29206

Guest
Δεν έχω μία, πήγαν όλα στην κιθάρα :p
Οπότε άκυρη και η paysafe.
Αφήνω αυτό εδώ:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή