Ερωτήσεις για τους διαγωνισμούς

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
μην βιαζεσαι...πρεπει να φτιαξει λογαριασμο paypal πρωτα,να κανει την αγορα και μετα να μας τα δωσει..:p
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Τα διαμάντια των νικητών του διαγωνισμού πιστώθηκαν ήδη στο λογαριασμό τους!! Συγχαρητήρια και πάλι και καλοξοδεμενα!
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
καλησπερα! νομιζω πρεπει να με αποκλεισετε απ τον διαγωνισμο.
ναι μεν το πιατο μου ηταν εξαιρετικο και σε παρουσιαση κ σε εκτελεση και σε γευση...
αλλα!
ηταν λιγο τρολια και ειναι αδικο για τα αλλα παιδια που εγραψαν κανονικες συνταγες...
ισως πρεπει να ξαναδιαβαζετε την συνταγη μου...(αλλο επιπεδο δεν μπορειτε να κατανοησετε..:p)
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
ηταν λιγο τρολια

Εδω το πιατο σου το εχει ηδη μαγειρεψει η Ηλιαννα Παπαγεωργιου πριν καν γραψεις εσυ τη συνταγη! Αλλα και αυτη ναι θα σου δινε γιατι ηταν πρωτοτυπο και alternative!! χεχεχε!
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
α
Εδω το πιατο σου το εχει ηδη μαγειρεψει η Ηλιαννα Παπαγεωργιου πριν καν γραψεις εσυ τη συνταγη! Αλλα και αυτη ναι θα σου δινε γιατι ηταν πρωτοτυπο και alternative!! χεχεχε!
αχ αχ αχ μονο δεμενους στον καναπες για ενα 4 ωρο καθε μερα και η τηλεοραση ''κολλημενη'' στις ..Αγριες Μελισσες μπορει να σας σωσει
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Εγώ έμεινα στη φασολάδα οπότε από μένα είναι ναι


αυτο σημαινει ναι με πετας απ εξω?
η
ναι με μετρησε η φασολαδοσυνταγη??
για να ξερω για ποιο απ τα δυο να γκρινιαζω! γιατι το μονο σιγουρο θα γκρινιαξω κ στα δυο ενδεχομενα! :p
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εγώ πάντως θέλω αυτοί που σε ψήφισαν να κάνουν τη συνταγή και να ανεβάσουν εικόνες από τα αποτελέσματα...
(ξέρεις... νοσοκομείο, ράντζο, ορούς κλπ χαχαχαχαχα)

Επειδή δεν είχαμε κάποιο κανόνα που να απαγορεύει την τρολιά σου , περνάει με τα likes.
Αλλά αφού δε το δέχεσαι μπορούμε απλά να δώσουμε τα διαμάντια που αντιστοιχούν στη θέση σου σε αυτούς που ισοβάθμησαν
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
1) οι συνταγες μου δεν ειναι κατανοητες απ τον κοινο θνητο...ειναι πολυ μπροστα..καποια στιγμη στο πολυ μελλον θα ειναι τα κλασικα ελληνικα φαγητα..τοτε θα κανω συνταγες ακομα ποιο μπροστα!

2) ναι μοιραστε τα στα ματια μου δεν ειναι δικαιο..:)))

3) θα μου χρωστατε διαμαντια αιωνια....για χαζο με εχεις?? χαχαχαχαχαχ

4) αυτα.
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Οι συνταγές σου θα εκδοθούν... σε νέα βιβλία του Αρκά
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
ποιος ειναι ο κυριος? για σεφ σε ταβερνα μου κανει το ονομα του....
εγω ειμαι σεφ ευρωπαικων προδιαγραφων...γιαυτο μην με συγκρινεις με τον καθε τυχαιο...
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
α

αχ αχ αχ μονο δεμενους στον καναπες για ενα 4 ωρο καθε μερα και η τηλεοραση ''κολλημενη'' στις ..Αγριες Μελισσες μπορει να σας σωσει


Να σημειωθει στα πρακτικα οτι δεν βλεπω reality καθολου και χωρις να γινω προσβλητικος τα θεωρω trash tv, απο τα χειροτερα πραγματα που δειχνει η τηλεοραση ειτε η ελληνικη ειτε η ξενη.
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Για αυτο προτεινω στη διαχειριση οταν κανει διαγωνισμο να μου δινει απευθειας τα μισα διαμαντια επειδη ειμαι ο μονος που απανταει σοβαρα! Ετσι κι αλλιως με το φαγητο δεν παιζουμε!!!!
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Kαλησπερα
καλα μην το κανουμε θεμα αλλα και αρκετες συνταγες διασημων σεφ σε μενα ως τρολια ηχητικα και ...γευστικα μου μοιαζουν

Για αυτο προτεινω στη διαχειριση οταν κανει διαγωνισμο να μου δινει απευθειας τα μισα διαμαντια επειδη ειμαι ο μονος που απανταει σοβαρα! Ετσι κι αλλιως με το φαγητο δεν παιζουμε!!!!
αυτο σαν ...λογια Πουπουλενιου μου ηχουν ...

Ακολουθει ασχετο


Επειδή δεν είχαμε κάποιο κανόνα που να απαγορεύει την τρολιά σου , περνάει με τα likes.
Αλλά αφού δε το δέχεσαι μπορούμε απλά να δώσουμε τα διαμάντια που αντιστοιχούν στη θέση σου σε αυτούς που ισοβάθμησαν

και εκει που χαλαρωνει στο κρεβατακι της η ιρις νοιωθει?ακουει? μια φωνη ως ψιθυρος να λαλει

Καλυτερα να για να μην ψαχνεις τις συνταγες και κουραστεις απο το μετρημα
στην ταλα να τα δωσεις
ελα ιρις παμε παλι στην .....τ αααα λ ααααα
Το νεο κουιζ που ταλανιζει την σκεψη της ιρις
ποιος αραγε λαλισε
η φωνη της ψυχης της ?
η'
της μεταμφιεσμενης σε ονειρο μαντας ?
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: *iris*

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Γιατί το δικό μου τι ήταν;
Ελληνικό κομμάτι: Μουσακάς
Προτότυπο κομμάτι: υλικά από το event

η συνταγη μου ηταν 100% δικια μου ..
την εχω πατενταρει κιολας.
πρεπε να ζητησετε αδεια για να την μαγειρεψετε..και την φασολ αλακρεμα αλλα και το ποιο γνωστο μου φαγητο που κανει θραυση εδω κ χρονια..
γεμιστα αδεια. :p
 

DeletedUser32630

Guest
Τα διαμάντια των νικητών του διαγωνισμού πιστώθηκαν ήδη στο λογαριασμό τους!! Συγχαρητήρια και πάλι και καλοξοδεμενα!
Μμμμ εγώ δεν είδα διαμαντακια ακόμα βρε παιδιά μήπως με ξεχάσατε;;;;
 
Κορυφή