Καλοκαιρινή Εκδήλωση

nouliadis

Καμένος Χρήστης
επιβεβαιωνω και εγω πως
1.η δημοπρασια δεν ειναι κοινη για ολα τα ατομα του ιδιου κοσμου.
2.τα αγαθα προς δημοπρασια διαφερουν απο παικτη σε παικτη.
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
ηταν πολυ ωραια αυτη η εκδηλωση και η εταιρεια φροντισε να κερδισουμε τα δωρα ευκολα.θα τελειωσω ολες τις αναβαθμισεις στη φωλια του κορακιου αρκετα ευκολα τελικα, μιας και θα μεινουν και μερικα δουβλονια για ξοδεμα.στο χαρτη με την πυξιδα περνας γρηγορα και παιρνεις ολα τα κιτ που απαιτουνται για να συμπληρωσεις.επισης και τα κιτ αναβαθμισης πλοιου -που δεν ειχα κανενα- τα κερδισα αρκετα ευκολα και γρηγορα.μαλιστα για 2-3 κιτ χρειαστηκε να γυρισω τον τροχο μονο 1-2 φορες.
εν κατακλειδι ευχαριστουμε την εταιρεια για
1.ενα καταπληκτικο κτιριο, την φωλια του κορακιου.
2.την ευκαιρια να παρουν ολοι οι παικτες ολα τα κιτ αναβαθμισης αυτου του κτιριου.
3.την ευκαιρια να παρουμε οσοι δεν ειχαμε ολα τα απαραιτητα κιτ για το πλοιο και να το παμε στο ανωτατο επιπεδο.

job well done που λενε και στο χωριο μου.
 

MarkDr

Καμένος Χρήστης
ηταν πολυ ωραια αυτη η εκδηλωση και η εταιρεια φροντισε να κερδισουμε τα δωρα ευκολα.θα τελειωσω ολες τις αναβαθμισεις στη φωλια του κορακιου αρκετα ευκολα τελικα, μιας και θα μεινουν και μερικα δουβλονια για ξοδεμα.στο χαρτη με την πυξιδα περνας γρηγορα και παιρνεις ολα τα κιτ που απαιτουνται για να συμπληρωσεις.επισης και τα κιτ αναβαθμισης πλοιου -που δεν ειχα κανενα- τα κερδισα αρκετα ευκολα και γρηγορα.μαλιστα για 2-3 κιτ χρειαστηκε να γυρισω τον τροχο μονο 1-2 φορες.
εν κατακλειδι ευχαριστουμε την εταιρεια για
1.ενα καταπληκτικο κτιριο, την φωλια του κορακιου.
2.την ευκαιρια να παρουν ολοι οι παικτες ολα τα κιτ αναβαθμισης αυτου του κτιριου.
3.την ευκαιρια να παρουμε οσοι δεν ειχαμε ολα τα απαραιτητα κιτ για το πλοιο και να το παμε στο ανωτατο επιπεδο.

job well done που λενε και στο χωριο μου.
Όλα καλά, και τα κιτ αναβάθμισης είναι εύκολα στο να αποκτηθούν ( θέλω ακόμα 2 που θα πάρω 1 από τις αποστολές και 1 από την πυξίδα) αλλά αυτό που γίνεται με τις αναβαθμίσεις του πλοίου είναι άλλο πράγμα!!!
Θέλω ακόμα 2 και δεν βλέπω να τις παίρνω!!!
Κάθε φορά που θα εμφανιστεί στον τροχό, εγώ θα μπω ΜΕΤΑ που θα το κερδίσει κάποιος άλλος!!!
Και την τελευταία φορά που το πέτυχα, χάλασα 6 δουβλόνια και τελικά ΔΕΝ το πήρα!!!
 

DeletedUser29206

Guest
Έχει ακόμα μερούλες θα προλάβεις άμα είσαι τυχερός. Στην τελική άμα σου περισσέψει μια αναβάθμιση θα την πετύχεις τον παλαιοπώλη.
 

MarkDr

Καμένος Χρήστης
Έχει ακόμα μερούλες θα προλάβεις άμα είσαι τυχερός. Στην τελική άμα σου περισσέψει μια αναβάθμιση θα την πετύχεις τον παλαιοπώλη.
Πέτυχα μια προ ημερών στη δημοπρασία αλλά 1ον η τιμή ξέφυγε αμέσως και 2ον έπρεπε να φύγω για τη δουλειά οπότε δεν είχα τη δυνατότητα να συνεχίσω να προσπαθώ...
Αλλά ελπίζω ακόμα.
Και η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία, πράγμα που είναι καλό εκτός και αν η πεθερά σου λέγεται Ελπίδα οπότε αλλάζει το πράγμα... :D:D:D
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
θα τις πετυχεις μην ανησυχεις.επιης τον τροχο τον σταμτας ή τον αφηνεις να τελειωνει το γυρισμα μονος του;εγω τον σταματω και υπολογιζω πανω-κατω που θα παει...δοκιμασε το και αυτο.ισως σε βοηθησει.εγω πετυχα 7 κιτ του πλοιουστον τροχο πολυ ευκολα...και δεν ειμαι και γουρλης ετσι;
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημερα ... εγω παλι μαλλον δεν εχω την δικη σας τυχη
ο τροχος μονο στα ασχετα σταματα ..παλι κααλα που υπαρχει και ο παλαιοπωλης
.. η δε διαδρομη με τις πυξιδες στην αρχη πηγαινε καλα -μην φανταστειτε φυσικα μονιμως οτι εκανε αλμα εις τριπλουν-
τωρα τελευταια ομως ειτε ..εφαρμοζει πιστα την .. λαικη παροιμια ''παω αργα για να προλαβω''
γιατι .. 1 -1 τα βηματα τα προχωρα αντε και στο τσακιρ κεφ να κανει 2 ...
ειτε λογω .. της ολιγον σιτεμενης** ηλικιας μας (δηλ της ταλας και της μαντας) φοβαται να κανει παραπανω βηματα
γιατι ως γνωστον ο ηλικωμενος 'η απο πεσιμο 'η ... ξερετε ...θα παει

** ΠΡΟΣΟΧΗ με εμφαση παρακαλω στο ολιγον και δεν θελω να ακουσω -εγγραφως ορατα ή μη - περεταιρο σχολια για το σιτεμενη εεεε
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
Καλημερα ... εγω παλι μαλλον δεν εχω την δικη σας τυχη
ο τροχος μονο στα ασχετα σταματα ..παλι κααλα που υπαρχει και ο παλαιοπωλης
.. η δε διαδρομη με τις πυξιδες στην αρχη πηγαινε καλα -μην φανταστειτε φυσικα μονιμως οτι εκανε αλμα εις τριπλουν-
τωρα τελευταια ομως ειτε ..εφαρμοζει πιστα την .. λαικη παροιμια ''παω αργα για να προλαβω''
γιατι .. 1 -1 τα βηματα τα προχωρα αντε και στο τσακιρ κεφ να κανει 2 ...
ειτε λογω .. της ολιγον σιτεμενης** ηλικιας μας (δηλ της ταλας και της μαντας) φοβαται να κανει παραπανω βηματα
γιατι ως γνωστον ο ηλικωμενος 'η απο πεσιμο 'η ... ξερετε ...θα παει

** ΠΡΟΣΟΧΗ με εμφαση παρακαλω στο ολιγον και δεν θελω να ακουσω -εγγραφως ορατα ή μη - περεταιρο σχολια για το σιτεμενη εεεε

αν συνεχισεις καποια στιγμη θα κανει 3 βηματα αρκετες φορες.δεν νομιζω να χρειαζεται περισσοτερα απο 10 γυρισματα στην πυξιδα για να φτασεις στο τερμα του χαρτη.με τοσα λοιπον θα οδηγηθεις να παρεις ολα τα απαιτουμενα κιτ.θα τα παρεις ολα μην ανησυχεις
 

MarkDr

Καμένος Χρήστης
θα τις πετυχεις μην ανησυχεις.επιης τον τροχο τον σταμτας ή τον αφηνεις να τελειωνει το γυρισμα μονος του;εγω τον σταματω και υπολογιζω πανω-κατω που θα παει...δοκιμασε το και αυτο.ισως σε βοηθησει.εγω πετυχα 7 κιτ του πλοιουστον τροχο πολυ ευκολα...και δεν ειμαι και γουρλης ετσι;
Μόλις τώρα "έφαγα" 4 δουβλόνια για να πάρω 1 κιτ πλοίου...0
Το αποτέλεσμα???
Σταμάτησε 4 φορές στο προηγούμενο που ήταν φοίνικας!!! :mad::mad::mad:
Καταλαβαίνεις τι μπινελίκι έφαγε και ο φοίνικας και ο τροχός!!!
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Μόλις τώρα "έφαγα" 4 δουβλόνια για να πάρω 1 κιτ πλοίου...0
Το αποτέλεσμα???
Σταμάτησε 4 φορές στο προηγούμενο που ήταν φοίνικας!!! :mad::mad::mad:
Καταλαβαίνεις τι μπινελίκι έφαγε και ο φοίνικας και ο τροχός!!!
καλη αναλογια ειναι αν σκεφτεις οτι καποιοι σταθηκαν πιο ατυχοι και γυρισαν περισσοτερες φορες τον τροχο.
 

MarkDr

Καμένος Χρήστης
καλη αναλογια ειναι αν σκεφτεις οτι καποιοι σταθηκαν πιο ατυχοι και γυρισαν περισσοτερες φορες τον τροχο.
Δεν είχα άλλα δουβλόνια...
Αν είχα, ακόμα φοίνικες θα μου έβγαζε!!! :D
Τις τελευταίες 2 φορές που μου το έχει βγάλει (μαζί με τη σημερινή) "έφαγα" 11 δουβλόνια ( 7 την 1η και 4 τώρα) αλλά το κιτ δεν το πήρα!!!
Φαίνεται ότι δεν θα γίνω καραβοκύρης... :D:D:D
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Δεν είχα άλλα δουβλόνια...
Αν είχα, ακόμα φοίνικες θα μου έβγαζε!!! :D
Τις τελευταίες 2 φορές που μου το έχει βγάλει (μαζί με τη σημερινή) "έφαγα" 11 δουβλόνια ( 7 την 1η και 4 τώρα) αλλά το κιτ δεν το πήρα!!!
Φαίνεται ότι δεν θα γίνω καραβοκύρης... :D:D:D
Μην το λες! Εξάλλου πλέον σου δίνει τη δυνατότητα να πάρεις αναβαθμίσεις πλοίου και ο παλαιοπωλης !
 

DeletedUser29206

Guest
Εξάλλου πλέον σου δίνει τη δυνατότητα να πάρεις αναβαθμίσεις πλοίου και ο παλαιοπωλης !
Με αυτόν τον κύριο κάτι πρέπει να γίνει. Δεν γίνεται να περιμένεις μέρες για να σου βγάλει κάτι που θέλεις. Ας βάλουν μία δωρεάν ανανέωση.
 

MarkDr

Καμένος Χρήστης
Μην το λες! Εξάλλου πλέον σου δίνει τη δυνατότητα να πάρεις αναβαθμίσεις πλοίου και ο παλαιοπωλης !
Μέχρι τώρα ο παλαιοπώλης, ή για να ακριβολογούμε ο δημοπράτης, το έβγαλε 1 φορά και η τιμή ξέφυγε αμέσως γιατί το ήθελαν πολλοί.
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Με αυτόν τον κύριο κάτι πρέπει να γίνει. Δεν γίνεται να περιμένεις μέρες για να σου βγάλει κάτι που θέλεις. Ας βάλουν μία δωρεάν ανανέωση.
Ο παλαιοπωλητης είναι μια καινούρια προσθήκη στο παιχνίδι που σίγουρα χωράει βελτιώσεις , γι'αυτό εξάλλου ακούμε τις γνώμες των παικτών για να έχουμε τη δυνατότητα να καλύπτουμε τυχόν κενα και να διορθώνουμε θέματα που χωράνε βελτίωση.
 

DeletedUser29206

Guest
Ο παλαιοπωλητης είναι μια καινούρια προσθήκη στο παιχνίδι που σίγουρα χωράει βελτιώσεις , γι'αυτό εξάλλου ακούμε τις γνώμες των παικτών για να έχουμε τη δυνατότητα να καλύπτουμε τυχόν κενα και να διορθώνουμε θέματα που χωράνε βελτίωση.
Καλό είναι να βελτιώνουν και παλιά χαρακτηριστικά όπως οι ημερήσιες προκλήσεις.
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Οι ημερήσιες προκλήσεις αν δεν κάνω λάθος δημιουργήθηκαν σε αντικατάσταση του θησαυρού.Βοηθανε πολλούς παίκτες και ιδιαίτερα τους πιο νέους γι'αυτό και έχουν μεγάλη ανταπόκριση.Σιγουρα χωράει και αυτό βελτιώσεις.
 

DeletedUser31374

Guest
θα τις πετυχεις μην ανησυχεις.επιης τον τροχο τον σταμτας ή τον αφηνεις να τελειωνει το γυρισμα μονος του;εγω τον σταματω και υπολογιζω πανω-κατω που θα παει...δοκιμασε το και αυτο.ισως σε βοηθησει.εγω πετυχα 7 κιτ του πλοιουστον τροχο πολυ ευκολα...και δεν ειμαι και γουρλης ετσι;[/

Στάθη....Στάθη....... Γουρλή φίλε μου βοήθεια
στο σάλπαρε το πλοίο βγάζει μόνο 1 κίνηση τώρα και 5 μέρες τέρμα τα 2 η τα 3
βάλε το χέρι σου ξανά σε παρακαλώ
η καντεμιά γύρισε.
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
σημερα και αυριο Γιωργο θα πετυχεις 2 ή 3 μιας που τελειωνει η εκδηλωση και θα πιασουν ολοι το στοχο τους.υποθετω οτι εισαι κοντα στη τελευταια αναβαθμιση στη φωλια του κορακιου οποτε μην ανησυχεις.θα την πετυχεις ευκολα
 
Κορυφή