Κύπελλο Ποδοσφαίρου FoE 2019

nouliadis

Καμένος Χρήστης
Αδελφε για να μην μπερδευεσαι ειναι ΑΛΛΟ το κοστος για τις πασες και ΑΛΛΟ το κοστος για το σουτ. Ειναι πιο πολυπλοκο απο αλλες φορες και οπως ορθα ειπε η Ταλαμαντα μηδενιζεται ξανα η αποσταση και χανεις τυχον εξτρα βηματα (δηλαδη αν απεχεις 2 βηματα και εσυ κανεις σουτ 3 βηματων μπαινει το γκολ αλλα χανεις ενα βημα οποτε καλυερα να ειμαστε ακριβεις)

Οσο για το κοστος δες τους πινακες απο κατω για τις ΠΑΣΕΣ πρωτα και μετα για τα ΣΟΥΤ.

μαλιστα...πολυ κατανοητοι οι πινακες αυτοι.ο πινακας που ειχε ανεβασει η ταλαμαντα ισχυε τελικα μονο για το σουτ.
φυσικα και συμφερει ο ασημενιος ετσι.και ταμαθηματικα δεν κανουν ποτε λαθος.
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
εγω παιδια λεω τελικα να σπαταλησω ολα μου τα ποτα στο τελευταιο τουρνουα ουτως ωστε να ειμαι σιγουρα στη χρυση κατηγορια μιας και τοτε θα εχω πανω απο 5.000 ποτα
 

dio21

Καμένος Χρήστης
εγω παιδια λεω τελικα να σπαταλησω ολα μου τα ποτα στο τελευταιο τουρνουα ουτως ωστε να ειμαι σιγουρα στη χρυση κατηγορια μιας και τοτε θα εχω πανω απο 5.000 ποτα

Απλα το 5000 τοτε, θα εχει σιγουρα αλλαξει, φιλε μου....
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
Απλα το 5000 τοτε, θα εχει σιγουρα αλλαξει, φιλε μου....
τι εννοεις;οι αλλοι θα εχουν περισσοτερα;θεωρω καλυτερα να σπαταλησω τις οποιες πιθανοτητες θα εχω για να παω στη χρυση κατηγορια σε ενα τουρνουα παρανα συμμετεχω σε ολα και να ειμαι σε πολυ χαμηλη κατηγορια.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Ναι αυτο ειναι σιγουρο...
απλα θεωρω οτι στο "καλο" ημερησιο δωρο, ολοι θα τα δωσουν ολα...;)

Παρεπιπτοντως, θεωρω καλυτερο για μενα να μαζεψω περισσοτερου βωμους 1 επιπεδο, ωστε να κανω περισσοτερους βωμους τελικα...
ειδομεν...ακομα νωρις ειναι....)))
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
Ναι αυτο ειναι σιγουρο...
απλα θεωρω οτι στο "καλο" ημερησιο δωρο, ολοι θα τα δωσουν ολα...;)

Παρεπιπτοντως, θεωρω καλυτερο για μενα να μαζεψω περισσοτερου βωμους 1 επιπεδο, ωστε να κανω περισσοτερους βωμους τελικα...
ειδομεν...ακομα νωρις ειναι....)))

λες να συμπεσουμε ολοι την ιδια μερα και να παιζουμε;πλακα θα εχει.χαχαχα
κατα τα αλλα δεν μπορω να φανταστω καποιον οτι θα μπορεσει στο επιπεδο 5 να ολοκληρωσει
2 βωμους οποτε με ενδιαφερει να ειμαι 1 φορα στη χρυση κατηγορια
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
σημερα προβλεπω οτι θα παιξουν ολοι.αν παιξει κανενας απο σας παιδια αν θελει ας γραψει δυο λογια για το πως πρεπει να κινηθουμε στο παιχνιδι.εγω δεν θα παιξω μιας και δεν εχω φτασει ακομα σε αριθμο τα απαοτουμενα ποσα για να ειμαι στη χρυση κατηγορια....
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημερα
η συμβουλη μου ....προσοχη το ζητουμενο δεν ειναι το αρχικο κτηριο στο 1 επιπεδο
αλλα τα 4 κιτ αναβαθμισης που χρειαζεται μεχρι να γινει ο τελικος βωμος της θεας που επιθυμειτε
αλλο ειναι αυτο
http://prntscr.com/o19bhh
και αλλο ειναι αυτο
http://prntscr.com/o19bwj
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
Καλημερα
η συμβουλη μου ....προσοχη το ζητουμενο δεν ειναι το αρχικο κτηριο στο 1 επιπεδο
αλλα τα 4 κιτ αναβαθμισης που χρειαζεται μεχρι να γινει ο τελικος βωμος της θεας που επιθυμειτε
αλλο ειναι αυτο
http://prntscr.com/o19bhh
και αλλο ειναι αυτο
http://prntscr.com/o19bwj

σαφως αλλα αν θελει καποιος τον αρxικο βωμο γιατι ειναι σιγουρος πως θα παρει τις αναβαθμισεις σημερα ειναι η μερα του
 
Τελευταία επεξεργασία:

nouliadis

Καμένος Χρήστης
εν τω μεταξυ παιδια σας εχουν τυχει πολλα ενεργειακα ποτα απο τα περιστατικα στην πολη σας;εμενα ουτε 20 δεν μου τυχει
 

DeletedUser29206

Guest
εν τω μεταξυ παιδια σας εχουν τυχει πολλα ενεργειακα ποτα απο τα περιστατικα στην πολη σας;εμενα ουτε 20 δεν μου τυχει
Μια από τα ίδια εάν εννοείς 20 ενεργειακά ποτά και όχι 20 περιστατικά που έδωσαν ενεργειακά ποτά.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Προσοχη παιδια μπορει να ετοιμαζονται αλλαγες και ως προς στοιχεια των βωμων
και ως προς τα κερδη των πρωταθληματων
Εν γνωση μου οτι μπορει να παραβαινω καποιον κανονα
αλλα ειναι πολυ σημαντικο και δεν μπορω να μην σας προειδοποιησω
Μην ανοιξετε τo πακετo των δωρων απο τα πρωταθληματα μεχρι ..νεωτερα συμβουλης εκ των ανωθεν -ορα iris-
Μην βιαστειτε να επιλεξετε το τελικο βωμο
περιμενετε κρατειστε το τελευταιο κιτ αναβαθμισης
..μπορει τωρα αλλη θεα να υμνειτε και στο τελος αλλη θεα να δειτε οτι θα ταιριαζε ..καλυτερα στην πολη σας
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
Μια από τα ίδια εάν εννοείς 20 ενεργειακά ποτά και όχι 20 περιστατικά που έδωσαν ενεργειακά ποτά.

θριαμβος φιλε μου..μου ετυχε περιστατικο με 20 ποτα...θα κανω παρτυ σημερα.εν τω μεταξυ σημερα δινει κιτ ανακαινισης και με τρωει να παιξω αλλα θα περιμενω μαλλον
 

DeletedUser29206

Guest
έχω καμιά 50αρια άμα θες σου δίνω! Οπότε να καταλάβεις περίμενε.
(δεν έχω παίξει ποτέ για κιτ ανακαίνισης, ό,τι έχω μαζέψει από εδω και 'κει)
 

DeletedUser32737

Guest
καλησπερα.οταν ανοιγω το ιβεντ και μπαινω στις κατηγοριες.εξακολουθει να γραφει οτι θα δωθουν οι αμοιβες στο τελος του 4ου γυρου.θα υπαρξει ενα επαθλο χωρια των 4ρων γυρων.η απλα ειναι διατυπωμενο λαθος?(αν δεν ειναι λαθος διατυπωση πως θα προκυψει μια γενικη καταταξη στο τελος του ιβεντ)?
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα
Καταρχας να αναφερω οτι δεν ειναι λαθος της ελληνικης διαχειρισης η ανακοινωση ειναι κοινη σε ολους τους σερβερ αρα προερχεται ..απο την κεφαλη
Πιστευω οτι η ανακοινωση ως προς τον Βωμο της Αθηνας ειναι ολιγον ....παραπλανητικη
γιατι εαν ισχυε η ανακοινωση ο Βωμος της Αθηνας θα επρεπε να δινει 4 φοε ποντους
1 φοε ποντο απο το επιπεδο 4 του Κηπου των Βωμων και 3 φοε ποντους απο τον Βωμο της Αθηνας = 4 φοε ποντοι
αρα οπως στον Βωμο της Αρτεμης ετσι και στον Βωμο της Αθηνας τελικα δεν εγινε καμμια αλλαγη
2 φοε ποντους εδινε ..2 δινει
ο ...επιπλεον φοε ποντος (ο 3 δηλ) δεν ειναι λογω βελτιωσης των παροχων του Βωμου της Αθηνας αλλα του 1 φοε ποντου που προστεθηκε στο 4 επιπεδου του Κηπου των Βωμων και ακολουθει ... ολους τους Βωμους στην τελικη επιλογη Θεας

για αυτο αλλωστε η ανακοινωση δεν κανει αναφορα για 1 επιπλεον φοε ποντο στις βελτιωσεις των αλλων 3 Βωμων και δεν αναφερει βελτιωση στον Βωμο της Αρτεμης

http://prntscr.com/o1yh09
 
Κορυφή