Κύπελλο Ποδοσφαίρου FoE 2019

nouliadis

Καμένος Χρήστης
παιδια ξερει κανενας αν θα βγαλει καποιο καλο κτιριο οπως το καρουζελ στην προηγουμενη περιπτωση ή τσαμπα περιμενουμε;
 

DeletedUser29206

Guest
Αυτή η εκδήλωση δεν έχει κανένα καινούριο κτίριο πέρα τον βωμό με τις Θεές. Αυτό το ξεχωριστό που θα έχει θα είναι κιτ επιλογής για τον Θόλο Ινδαλμάτων.
 

MarkDr

Καμένος Χρήστης
Αυτή η εκδήλωση δεν έχει κανένα καινούριο κτίριο πέρα τον βωμό με τις Θεές. Αυτό το ξεχωριστό που θα έχει θα είναι κιτ επιλογής για τον Θόλο Ινδαλμάτων.
http://prntscr.com/o2kd0v
Δεν μπορώ να καταλάβω τι σημαίνει αυτό. Πόσα αγαθά δίνει?
Δίνει 5 από 3 διαφορετικά (δηλαδή 15 αγαθά) ή απλά 5 από 1 είδος?
 

DeletedUser29206

Guest
http://prntscr.com/o2kd0v
Δεν μπορώ να καταλάβω τι σημαίνει αυτό. Πόσα αγαθά δίνει?
Δίνει 5 από 3 διαφορετικά (δηλαδή 15 αγαθά) ή απλά 5 από 1 είδος?
Κοίτα δίνει σίγουρα 15 αγαθά στο σύνολο.
Το πώς τα μοιράζει δεν έχω ιδέα, δεν πρόλαβα να τον κτίσω στην ώρα του και εγώ για τώρα πάω.
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
Αυτή η εκδήλωση δεν έχει κανένα καινούριο κτίριο πέρα τον βωμό με τις Θεές. Αυτό το ξεχωριστό που θα έχει θα είναι κιτ επιλογής για τον Θόλο Ινδαλμάτων.
αυτος ο θολος εχει 10 επιπεδα λεει;αρα σιγα μην πετυχω 10.....δεν εχω ουτε 1....
 

DeletedUser29206

Guest
Για την ακρίβεια θέλει 9 αναβαθμίσεις και νομίζω θα το βάλει 2 φορές αυτό το δώρο. Για να μαζέψεις 9 θα πρέπει να παίξεις μόνο για τις αναβαθμίσεις. Το κύπελλο ποδοσφαίρου είναι ίσως από τα πιο κακότυχα events για τα ημερήσια δώρα.
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
Για την ακρίβεια θέλει 9 αναβαθμίσεις και νομίζω θα το βάλει 2 φορές αυτό το δώρο. Για να μαζέψεις 9 θα πρέπει να παίξεις μόνο για τις αναβαθμίσεις. Το κύπελλο ποδοσφαίρου είναι ίσως από τα πιο κακότυχα events για τα ημερήσια δώρα.

αρα θελω το αρχικο κτιριο και τις 9 αναβαθμισεις.το αρχικο θα το βγαλει ομως;
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
Α, τότε θέλεις όντως 10 κιτ επιλογής. Στο κιτ επιλογής διαλέγεις το αρχικό κτίριο ή την αναβάθμιση.

το κιτ λεει θα βγει 2 φορες.αρα θα μαζεψω πολλα lucozade kai gatorade για να παιξω την δευτερη φορα ουτως ωστε να εχω περισσοτερες πιθανοτητες να παρω αυτα τα 10 κιτ επιλογης και να ειμαι παραλληλα και στη χρυση κατηγορια.
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
εχει θολο σημερα παιδες.αν παιξει κανενας ας μας πει πως πηγε.
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Εγω χαλασα 3.300 ποτα και πηρα μονο ενα κιτ. Ετσι ειναι ο τζογος. Αλλες φορες σου καθεται και αλλες οχι. Εχω συνηθισει πλεον με τα εβεντ και δεν στεναχωριεμαι.
 

MarkDr

Καμένος Χρήστης
Εγώ ήμουν τυχερός (για να μην χρησιμοποιήσω άλλη λέξη που τελειώνει σε -φαρδος).
Με 1.900 ποτά βρήκα 5 κιτ.
Μάζεμα ποτών τώρα για την επόμενη φορά που θα το ξαναβγάλει.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Εχω παρει αρκετα ενεργειακα ποτα απο τα περιστατικα...πανω απο 200 και στους 2 κομους που παιζω...
Επισης, για κατι που διαβασα παραπανω...
Δειτε αν σας ενδιαφερει (βαση δωρων) να ειστε στη Χρυση ή στην Ασημενια κατηγορια....;)
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
Εχω παρει αρκετα ενεργειακα ποτα απο τα περιστατικα...πανω απο 200 και στους 2 κομους που παιζω...
Επισης, για κατι που διαβασα παραπανω...
Δειτε αν σας ενδιαφερει (βαση δωρων) να ειστε στη Χρυση ή στην Ασημενια κατηγορια....;)

αυτο κυνηγαω εγω.την χρυση κατηγορια.δεν εχω παιξει καθολου και εχω μεχρι τωρα 5.600 ποτα.οταν ξαναβγαλει τον θολο τοτε θα τα δωσω ολα μπας και πετυχω 10 κιτ.και αν οχι,δεν πειραζει αφου θα ειμαι στη χρυση
 

DeletedUser29206

Guest
Εγώ όταν παίζω πηγαίνω για ασημένια στοχεύοντας πάντα να μπω στην μικρότερη κατηγορία με τις περισσότερες αναβαθμίσεις για τον βωμό. Η χρυσή είναι περιττή για εμένα, δεν δίνει κάτι παραπάνω χρήσιμο για εμένα.
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
Εγώ όταν παίζω πηγαίνω για ασημένια στοχεύοντας πάντα να μπω στην μικρότερη κατηγορία με τις περισσότερες αναβαθμίσεις για τον βωμό. Η χρυσή είναι περιττή για εμένα, δεν δίνει κάτι παραπάνω χρήσιμο για εμένα.

φιλε μαριε θαυμα!!!!!!!!!!!!!!! ανοιξα περιστατικο στην πολη και μου εδωσε 50 ποτα!!!!!!!!!!!!!!
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
παιδια κατι ασχετο...δεν κοιταω συνεχεια τα διαμαντια μου και δεν θυμαμαι ποσα εχω, αλλα σιγουρα σημερα που τα βλεπω δεν πρεπει να ειχα τοσα...εχει κανεις διαφορά στα διαμαντια του προς το καλυτερο;εμενα πρεπει να ειναι 400 παραπανω...μιλαμε για μεγαλη διαφορά
 
Κορυφή