Ο θολος κατεβηκε 39 επιπεδα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31858
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser31858

Guest
Καλησπερα. Διαπιστωσα προν λιγο οτι ο θολος μου κατεβηκε 39 επιπεδα!!! Πιο συγκεκριμενα απο το επιπεδο 70 πηγε στο 31!!! Τι συνεβει;
 

giannouli

Μέλος
Και σε εμενα το κρακεν απο το 68 επιπεδο επεσε στο 2 και η Βαβελ μου απο το 50 επιπεδο επεσε στο 30 επιπεδο . Τι ακριβως συμβαινει?
 

DeletedUser28347

Guest
καλησπερα και απο μενα υπαρχει καποιο ατομο απο την διαχειρηση να μας ενημερωσει?το κρακεν κατεβηκε στο δευτερο επιπεδο και το δικο μου και πολλων παιδιων πιστευω εχει συμβει καποιο λαθος καλο ειναι να εχουμε μια ενημερωση οσο [πιο συντομα γινεται το δικο μου απο 76 επιπεδα βρεθηκε στο δευτερο οπως και πολλων παιδιων παρακαλω αν ειναι ευκολο να εχουμε μια ενημερωση πανω στο θεμα και ποτε θα διορθωθει καθως συγουρα εχει γινει απο λαθος γιατι εχει συμβει σε παρα πολλα παιδια ευχαριστω εκτων προτερων
 

DeletedUser28347

Guest
καμια σχεση ομως συγουρα δεν ειναι ποινες και θα το λυσουν οι οι αρμοδιοι καλο απογευμα
 

DeletedUser31858

Guest
Ποινες δεν ειναι σιγουρα. Παιζω αποκλειστικα και μονο απο ενα κινητο. Εστειλα αιτημα υποστηριξης και μου ειπαν οτι θα μου απαντησουν. Ειναι δεδομενο οτι κατι συνεβει στη database. Και μαλλον κατι σοβαρο. Πονταρω στα backup που κρατανε!!!
 

AGALITSAS

Μέλος
Από το 40 επίπεδο το ΚΡΑΚΕΝ μου ξαφνικά το βρίσκω στο 3 επίπεδο...Τι έγινε ??? Ποιος ο λόγος ??? ...!!!
 

DeletedUser31859

Guest
Καλησπερα αν μπορει καποιος απο την διαχειριση να με ενημερωσει για ποιο λογο ο θολος μου σημερα επεσε 33 επιπεδα και ποιο συγκεκριμενα απο το εππιπεδο 72 στο επιπεδο 39 παρακαλω για αμεση ενημερωση ευχαριστω εκ των προτερων.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Παιδια κατι αλλο πρεπει να εχει συμβει
το προβλημα ειναι κοινο σε ολους τους ζωντανους server
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Το πρόβλημα, δυστυχώς, είναι για όλους τους servers.
Οι τεχνικοί εργάζονται πάνω στη λύση του, την οποία ελπίζουμε να την έχουμε αύριο κάποια στιγμή.
Λυπούμαστε για την αναστάτωση και σας ευχαριστούμε για την κατανόηση που δείχνετε
 

DeletedUser31858

Guest
Παιδες ενημερωσαν ολους οτι γνωριζουν το προβλημα, ζητανε υπομονη καθως εργαζονται για την αποκατασταση του.
 

DeletedUser24496

Guest
Ολοι εχουμε λαβει το μην. της ΟΔ για τα επιπεδα που λειπουν απο το ή τα ΜΚ μας !
Και το πιο σημαντικο ειναι να δουμε τα ΜΚ στα επιπεδα που ηταν !
Δεν ειναι ομως το μοναδικο προβλημα ..... Οταν μιλαει η ΟΔ για αποκατασταση του προβληματος μιλαει για πληρη αποκατασταση ? Τι θα γινει για τα επιπεδα που εκεινη την στιγμη "ετρεχαν" για να "κλεισουν" ? Στον Θολο μου υπηρχαν παικτες που ειχαν ριξει χιλιαδες ποντους, στο τρεχον επιπεδο ....
Τι θα γινει με αυτους ? Επισης τι θα γινει με τις ανταμοιβες ? Εγω με τα επιπεδα που εχασα απο τον Θολο, εχασα 175 ποντους απο τις ανταμοιβες αλλου ΜΚ που εκλεισε ! Ειμαι βεβαιος οτι παικτες με Θολο στο 80ο επιπεδο που εχασαν επιπεδα, εχουν χασει πολυ πιο πολλους ποντους απο τις ανταμοιβες ! Τι θα γινει με αυτο το θεμα ?
Οταν αυτα τα προβληματα θα λαβουν την πρεπουσα λυση, δηλ. την επαναφορα των πραγματων στην προηγουμενη κατασταση, τοτε και μονο τοτε θα μιλαμε για αποκατασταση του προβληματος !!
 

DeletedUser30366

Guest
καλησπερα....
με την αναβαθμιση που εγινε πριν λιγο πολλα κτηρια επανηλθαν στην προηγουμενη κατασταση τους, οχι ομως ολα ....
το frontenac μου παρεμεινε στο 22 ενω ηταν 56, σε συντεχνο ο θολος του απο 72 ειναι ακομα στο 39....
αυτο ειναι καινουριο προβλημα???
 

DeletedUser29206

Guest
καλησπερα....
με την αναβαθμιση που εγινε πριν λιγο πολλα κτηρια επανηλθαν στην προηγουμενη κατασταση τους, οχι ομως ολα ....
το frontenac μου παρεμεινε στο 22 ενω ηταν 56, σε συντεχνο ο θολος του απο 72 ειναι ακομα στο 39....
αυτο ειναι καινουριο προβλημα???
Σύμφωνα με τα λεγόμενά σου, λογικά η επίλυση του προβλήματος θα έχει διάρκεια. Άρα υπομονή!
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Υπάρχει μία πιθανότητα να μην έχει αποκατασταθεί το πρόβλημα σε κτίρια τα οποία είχαν αποσυνδεθεί από τους δρόμους της πόλης. Όλα τα άλλα έχουν επανέλθει στο επίπεδο που ήταν πριν το χθεσινό πρόβλημα.
Αν κάποιο κτίριο σας δεν έχει γυρίσει στο επίπεδο που ήταν παρακαλώ να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Διαχείρισης.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Βρε τι παθαμε......!!!!
Συμφορα.....!!!!
Τοσος κοπος χαμενος ???
ρε μπας και πηραν χαμπαρι οτι καντατησαν το παιχνιδι το "κυνηγι των Επιπεδων του καθε χαζοχαρουμενου ΜΚ", απο τοτε που ελευθερωσαν απο το 10 και πανω, και πανε να το αλλαξουν ετσι?
Τι θα τα κανω τα πακετα μου εγω?
 

DeletedUser24496

Guest
Καποια απο τα ΜΚ εχουν αποκτησει τα επιπεδα στα οποια ηταν ........
Ο Θολος μου οντως ηταν στο 67ο επιπεδο, με μια μικρη διαφορα ..... υπηρχαν παικτες
που ειχαν ριξει "ενα τσουβαλι" ποντους σε αυτο το επιπεδο .....!!
Ο anasgio 2147 ( επιστροφη + μπονους Θολου )
Ο nedak 1074 ( επιστροφη + μπονους Θολου )
Ο mwysis 361 ( επιστροφη + μπονους Θολου ), οι παραπανω εριξαν τους ποντους για να βοηθησουν την ανοδο του Θολου μου .......
Ο nbabbis ειχε βαλει 180, με βαση την τελευταια καταμετρηση της ανταλλαγης ποντων που κανουμε ....
Εγω πρεπει να ειχα ριξει πανω απο 150 ποντους και λιγους λεω .....
Αν θυμαμαι καλα το 67ο επιπεδο ηθελε δεν ηθελε 200 ποντους για να κλεισει .....!!
Και εσεις λετε οτι ειναι στο επιπεδο που ηταν ?
Και αν με τον nbabbis δεν υπαρχει προβλημα μια και υπηρχε ανταλλαγη ποντων με τους αλλους 3 τι πρεπει να κανω που χανουν ενα σωρο ποντους ?
Αυτο δεν ειναι "καθαρη" ΕΤΑΙΡΙΚΗ ΥΠΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ σε ΒΛΑΒΗ ΠΕΛΑΤΗ ?
Το μονο που βλεπω σαν λυση ειναι να τους επιστρεψετε τους ποντους σε σακουλια ή να δωσετε ενα κιτ αναβαθμισης( στο στυλ που ειχε δωθει για τα επιθετικα ΜΚ ) και πριν το ενεργοποιησουμε να τους καλεσουμε να βαλουν απο 1 - 2 ποντους
για να καταλαβουν την θεση που ετσι και αλλοιως θα επαιρναν .....!
Δεν μπορω να καταλαβω τι αλλο μπορει να γινει, εκτος αν θελετε να δωσετε "καθρεπτακια σε ιθαγενεις"...
δηλ. κανενα ειδικο κτηριο ή ...100 διαμαντια για την ταλαιπωρια ( 2147 ποντοι σε διαμαντια ποσο ειναι ? ) ή καμμια τετοιου ειδους φθηνιαρικη λυση ....!!
 

DeletedUser29206

Guest
Για μια στιγμή Ίρις! Αν κάποιος προσποιείται ότι κατέβηκε επίπεδα κάποιο μεγάλο κτίριό του; Δηλαδή να ήταν/είναι 11 επίπεδο ο Θόλος του και να λέει πως ήταν στο 45; Γίνεται να τον καταλάβεις;
 

DeletedUser30366

Guest
ευχαριστω για τα 2 επιπεδα που προσθεσατε μαλλον ως ανταμοιβη, αλλα ακομα δεν εχετε κανει τιποτα για μας που χτες ειχαμε αποσυνδεσει τα κτηρια μας....φυσικα αν ξεραμε την ταλαιπωρια που θα υποστουμε δεν θα το καναμε, αν και ηταν υποχρεωση της εταιριας να συμπεριελαβει και αυτο το ενδεχομενο στην αναβαθμιση της για την επιλυση του θεματος που ειχε προκυψει....
και προς απαντηση του παραπανω συνομιλητη μαζι με την αιτηση στην διαχειριση δωσαμε και τα καταλληλα αρχεια ως αποδειξη αυτων που λεμε και ζηταμε....
ρωταω λοιπον εδω, γιατι απο την διαχειριση μεσω αιτησης δεν δινεται καμια απαντηση παρα μονο ''λαβαμε το αιτημα σας και θα το προωθησουμε στο αρμοδιο τμημα'', τι θα γινει με μας και ποτε???
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή