Ο θολος κατεβηκε 39 επιπεδα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31858
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser29206

Guest
ευχαριστω για τα 2 επιπεδα που προσθεσατε μαλλον ως ανταμοιβη, αλλα ακομα δεν εχετε κανει τιποτα για μας που χτες ειχαμε αποσυνδεσει τα κτηρια μας....φυσικα αν ξεραμε την ταλαιπωρια που θα υποστουμε δεν θα το καναμε, αν και ηταν υποχρεωση της εταιριας να συμπεριελαβει και αυτο το ενδεχομενο στην αναβαθμιση της για την επιλυση του θεματος που ειχε προκυψει....
και προς απαντηση του παραπανω συνομιλητη μαζι με την αιτηση στην διαχειριση δωσαμε και τα καταλληλα αρχεια ως αποδειξη αυτων που λεμε και ζηταμε....
ρωταω λοιπον εδω, γιατι απο την διαχειριση μεσω αιτησης δεν δινεται καμια απαντηση παρα μονο ''λαβαμε το αιτημα σας και θα το προωθησουμε στο αρμοδιο τμημα'', τι θα γινει με μας και ποτε???
Για μια στιγμή! Γιατί αλλάζουν τα πάντα τώρα. Ας υποθέσουμε πως ο Θόλος σου ήταν το μεγάλο κτίριο που έπεσε επίπεδα. Για παράδειγμα ήταν στο επίπεδο 80 και με το πρόβλημα πήγε π.χ. στο επίπεδο 36. Τώρα με τη διόρθωση του προβλήματος επέστρεψε στο αρχικό επίπεδο και σου προσθέσανε +2 επίπεδα; Δηλαδή πήγε στο 82 επίπεδο;
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Για μια στιγμή Ίρις! Αν κάποιος προσποιείται ότι κατέβηκε επίπεδα κάποιο μεγάλο κτίριό του; Δηλαδή να ήταν/είναι 11 επίπεδο ο Θόλος του και να λέει πως ήταν στο 45; Γίνεται να τον καταλάβεις;

Εσύ τι λες? Θα τον καταλάβω ή όχι? :p
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
ευχαριστω για τα 2 επιπεδα που προσθεσατε μαλλον ως ανταμοιβη, αλλα ακομα δεν εχετε κανει τιποτα για μας που χτες ειχαμε αποσυνδεσει τα κτηρια μας....φυσικα αν ξεραμε την ταλαιπωρια που θα υποστουμε δεν θα το καναμε, αν και ηταν υποχρεωση της εταιριας να συμπεριελαβει και αυτο το ενδεχομενο στην αναβαθμιση της για την επιλυση του θεματος που ειχε προκυψει....
και προς απαντηση του παραπανω συνομιλητη μαζι με την αιτηση στην διαχειριση δωσαμε και τα καταλληλα αρχεια ως αποδειξη αυτων που λεμε και ζηταμε....
ρωταω λοιπον εδω, γιατι απο την διαχειριση μεσω αιτησης δεν δινεται καμια απαντηση παρα μονο ''λαβαμε το αιτημα σας και θα το προωθησουμε στο αρμοδιο τμημα'', τι θα γινει με μας και ποτε???


Εσείς που είχατε αποσυνδέσει τα Μεγάλα Κτίρια , δυστυχώς θα πρέπει να περιμένετε άλλη μία ημέρα. Μέχρι αύριο το βράδυ θα έχουν αποκατασταθεί και τα δικά σας κτίρια

Φυσικά αν δε το είχατε κάνει θα είχε τελειώσει η ταλαιπωρία σας σήμερα :p
 

DeletedUser29206

Guest
Screenshot_1.png
Έχουν γίνει τόσες κλεψιές-αδικίες στο παιχνίδι. Αλλά αυτό είναι το κορυφαίο!
Διαχείριση σας σέβομαι αλλά οι αποφάσεις σας με άφησαν άφωνο!
Είπαμε να ανταποδώσουμε την υπομονή τους αλλά όχι και να βγουν και κερδισμένοι με το σφάλμα. Αυτό παραπάει!
Δεν έχω λόγια...!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: dio21

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Λιγα ειναι τα δυο επιπεδα. Κανονικα διακοσια επρεπε να δωσει.....

facepalm.jpg

Ααααχχχχ ποσα να αντεξω ο ανθρωπος???? Ποσα???
 

DeletedUser30258

Guest
Χα χα ! Το ......τερματίσατε ! Να δούμε .......τι άλλο θα δουν τα μάτια μας !
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημερα το ειχα καταλαβα οτι εισασταν απαρηγορητοι που ..''σκοτωσα'' συγγραφικα την μαντα και τον Πουπουλενιο
αλλα ειλικρινα δεν περιμενα να φτανατε μεχρι αυτου του σημειου για να τους ξανακουσετε -εγγραφως ορατα- να λαλουν
Ειπα να αραξω σε καποιο ανεμελο συννεφακι του Παραδεισου αλλα καποιοι βαλθηκαν να γινω αυτοκολλητη με τον Αρχοντα του Κ Κ
αφου εχουν αρχισει ..σκοτεινα σεναρια εμμονικα να στριφογυριζουν στο μυαλο της μαντας
Τι δεν καταλαβαινετε τι θε να πει ο ποιητης?
Καταρχας δεν θελω να θεωρηθει οτι δεν ηθελα να επιστρεψουν τα νομιμα επιπεδα στους κατοχους των ΜΚ
και αντιστοιχα τα εκκρεμει πακετα στους χορηγους
Πολυ σωστα και σχετικα συντομα διορθωσαν την αδικια
ειναι ηθικα νομιμο και οφειλαν να το κανουν

Ουτε θετω σε αμφισβητηση την ρηση ...''μαζι με τα ξερα καιγονται παντα και αρκετα χλωρα ''
Το προβλημα της πρωην φτερο φερουσας μαντας ειναι τα 2 εξτρα επιπεδα ..ως τοκο
Ξαφνικα δηλ και για πρωτη φορα αποφασιζουν να αποζημιωσουν εν τοκα ..σφαλμα
πχ σε εναν 80 θολο ο ''τοκος'' ειναι γυρω στους 110000 ποντους
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΦΟΕ ουτε οι Εμηριδες στο Νπουμπα(λ)ι δεν δινουν τετοιο ..μπουρμπουαρ -τοκο
Πραγματικα το οτι θεωρησαν οι ιθυνοντες φυσιολογικο οτι μεσα σε μια μερα ..ανεβαινουν ...τσαμπα δυο επιπεδα ενος ΜΚ
και για αυτο επρεπε να αποζημιωσουν τους αντιστοιχους παιχτες
ρεσπεκτ ... το ομολογω ως σεναριο ξεπερνα ακομη και τα δικα μου κατα καιρους φοεκικα σεναρια
Ασχετο
Μακαριζα την τυχη μου προχθες που δεν εγινα δοκιμαστης φοεκικου σφαλματος -πραγμα εξαιρετικα σπανιο -
Οταν δε ρωτησα τα υπολοιπα Ιθακητακια και ελαβα αρνητικη απαντηση τοτε αδελφια μου
πηρα σβαρνα ολους τους φουρνους της περιοχης μου και με ενοχικα βηματα εψαχνα για καποιον γκρεμισμενο
αμ το αλλο που το πατε εσχισα το τζοκερ που ηθελα να παιξω
Ε λοιπον σας ερωτω τωρα που εσχισα το δελτιο του τζοκερ δεν πρεπει να λαβω κι γω αποζημειωση?
Υ.Γ .σγμ ξεχασα να απαγγειλω το ...ποιημα
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: dio21

dio21

Καμένος Χρήστης
Ναι ρε παιδια....
δλδ τι κριμα που δεν επεσα και γω "θυμα" του σφαλματος!!!!! (ΝΑΙ...σε αυτο δεν με "διαλεξαν" :confused:)
ειχαν αναγκη αυτοι που ανεβαζουν ΘΟΛΟΥΣ 3 επιπεδα σε 2 μερες, τα 2 εξτρα επιπεδα?
αφου δωθηκαν κιολλας τα πακετα σε οσους συμμετειχαν σε αυτους τους ΘΟΛΟΥΣ?
Κατι μου λεει οτι συμμετεχοντες και κατοχοι των συγκεκριμενων ΘΟΛΩΝ ηταν και τα ιδια ατομα....χμo_O.... εεε???
Αν δεν μας διευκρινησετε ομως οτι το σφαλμα ειχε να κανει με τον κωδικα του παιχνιδιου, δεν ειστε οκ...
Αλλα προτρεχω λιγακι και προσεξτε τι λεω...
Μπορει να ειχε σχεση το σφαλμα και καποια Υποδηματα που χρησιμοποιουν καποιοι (οχι αναγκαστικα οσοι ειχαν και προβλημα)?
Αν ειχε σφαλμα ο κωδικας δεν θα ειχε σε ολους μας?
Αν ειχε σφαλμα ο κωδικας δεν θα επρεπε να παρουν ολοι τοτε 2 επιπεδα παραπανω...
Εν τελει αν το συστημα δεν αντεχει τοσο γρηγορα ανεβασματα ΜΚ, ας το περιορισουν... δεν δημιουργει αλλα προβληματα στο παιχνιδι των υπολοιπων που και αυτοι κανουν καποια υπομονη?

Ελεος με τα ΜΚ ποια...
Και υπαρχουν και υπηρξαν εξισου σημαντικα προβληματα στο ΦοΕ, που το καθιστουσαν unplayable πολλες φορες, και μαλιστα περισσοτερο σημαντικα απο 1-2 μερες χωρις ΘΟΛΟ ή αλλο ΜΚ...γιατι ολα αυτα δεν αποζημιωθηκαν με καποιο τροπο?


Υ.Γ.1
Ταλα, χαρηκα που σε ξαναειδα....;)

Υ.Γ.2
Θα δημοσιοποιηθει η λιστα με οσους ειχαν προβλημα και αποζημιωθηκαν? εστω σαν νουμερο ποσοι ηταν?
Αν ηταν μονο οσοι αναφερθηκαν σε αυτο το μνμ, τοτε ολα οκ...δεν τρεχει μια...να παρουν αλλα 2 επιπεδα ακομα....
Αλλα ηταν μονο 8 ατομα?
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Μαλιστα... Για εσας που λετε οτι ειμαστε κερδισμενοι σας αναφερω το εξης: Εχασα 5500 ποντους απο κτηρια φιλων που ημουν μεσα και επεσαν επιπεδο. Δικα μου επεσαν η Αγια Σοφια απο 45 στο 20 και ο Καινοτομιας απο 61 στο 21. Πηρα πισω 2 επιπεδο Αγια Σοφια και 2 Καινοτομιας επιπλεον. Το κοστος σε ποντους για να ανεβασω αυτα τα 4 επιπεδα δεν ειναι πανω απο 1000 ποντους(πολλους λεω). 5500-1000=4500. Εγω εχασα δηλαδη 4500 ποντους. Πως ειμαι κερδισμενος για πειτε μου?
προφανως δεν εχουν ενημερωθει ακομη οι φιλοι σας που ησασταν χορηγος
...για ενημερωστε τους φιλους σας
υπαρχει ανακοινωση τα ΜΚ δηλ επεστρεψαν στα κανονικα τους επιπιπεδα συν εξτρα 2 επιπεδα και τα πακετα του επιπεδου που εκκρεμουσε εδωθησαν κανονικα
( 1-2 αναλογα με την πορεια του την στιγμη του σφαλματος ακουσα λαθρα σε αλλον σερβερ)
http://prntscr.com/h96i0f
σγμ αλλα δεν ηξερα οτι το 61 και το 62 επιπεδο του Πυργου Κενοτομιας θελουν συνολο 1000 ποντους για να ολοκληρωθουν ο δικος μου που ειναι σε εππεδο εφηβικο μαλλον τον εχω κακομαθημενο γιατι ζηταει περισσοτερα
Αγ Σοφια δεν εχω οποτε δεν μπορω να υποθεσω τι θελει το 45 & 46 επιπεδο της
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser29206

Guest
Μαλιστα... Για εσας που λετε οτι ειμαστε κερδισμενοι σας αναφερω το εξης: Εχασα 5500 ποντους απο κτηρια φιλων που ημουν μεσα και επεσαν επιπεδο. Δικα μου επεσαν η Αγια Σοφια απο 45 στο 20 και ο Καινοτομιας απο 61 στο 21. Πηρα πισω 2 επιπεδο Αγια Σοφια και 2 Καινοτομιας επιπλεον. Το κοστος σε ποντους για να ανεβασω αυτα τα 4 επιπεδα δεν ειναι πανω απο 1000 ποντους(πολλους λεω). 5500-1000=4500. Εγω εχασα δηλαδη 4500 ποντους. Πως ειμαι κερδισμενος για πειτε μου?
Πρώτον ας υποθέσουμε ότι δεν πήρες τις ανταμοιβές συνεισφοράς. Για τις ανταμοιβές συνεισφοράς που δεν πείρες μπορείς να απευθυνθείς στην υποστήριξη. Αν και είμαι σίγουρος ότι τις έχεις πάρει... Πάει αυτό!
Δεύτερον ο πύργος καινοτομίας από 61 σε 63 επίπεδο θέλει: 6.436. Πω,πω έλλειμα...! Δεν αναφέρω καν την Αγιά Σοφιά.
Και τρίτον δεν χρειάζεται να κοροϊδεύεις και λες ειρωνείες για να μας πείσεις ότι δε βγήκες κερδισμένος και ότι δε θες να χάσεις τους τόκους σου! Δεν είμαστε χαζοί!!! ΑΥΤΟ ΕΛΕΙΠΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΖΗΤΑΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ!!!
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Αν μπουν στις 5 θεσεις φιλοι με 90αρη Θολο ουτε 500 ποντους δεν θες για αυτα τα 2 επιπεδα. Μαλλον παιζεις αλλο παιχνιδι φιλτατε.
εγω θεωρουσα οτι επαιζα το ιδιο παιχνιδι μεχρι τωρα -αρχιζω να αμφιβαλλω τελευταια-
τι σχεση ο Θολος με τα 4 τσαμπα επιπεδα ?
μην μου πειτε οτι ειναι ..χασουρα
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
απο τα κτηρια που σας δινουν ποντους ποσους σας εκοψαν τα μκ ποσα σας εδινε καθημερινα η αγ σοφια και ο κενοτομιας 60? συνολο χ2 ημερες = 120 ποιο αλλο κτηριο δεν εδινε τους ποντους ?οι ναοι τα μπαζαρ 'η το μοντε ?
εκτος εαν υπολογιζετε τα υποθετικα κερδη των χορηγιων που θα κανατε και δεν σας βοηθουσε ο θολος
 

DeletedUser29206

Guest
Ακριβως δεν ειναι κοπος. Οποτε ειναι σαν να μην εδωσαν τιποτα. Με ρωτησε κανενας πως λειτουργουσε η πολη μου με -14000 πληθυσμο μηπως? 2 μερες δεν επαιζα καθολου. Εγω βγαζω με Θολο και πολη μαζεμα 600+ ποντους τη μερα. Με αυτα τα 4 επιπεδα που εσυ λες οτι δεν ειναι κοπος βγαινω κερδισμενος? Δεν ειπα οτι θελω να βγω κερδισμενος. Αλλα οχι να μας κοροιδευεις οτι βγηκαμε καρδισμενοι απο ολο αυτο ΗΜΑΡΤΟΝ

ΥΣ δεν εχει σχεση ο Θολος. Αλλα το δικο μου κοστος για αυτα τα 2 επιπεδα που ειπε πανω ο φιλος δεν ειναι 6000 ποντοι που αναφερει αλλα 500.
Αφού είναι σαν να μην έδωσαν τίποτα καλύτερα έπρεπε να τα ανεβάσουν και άλλο τα μ/κ που υπέστη το σφάλμα, έτσι για την υπομονή που δείξατε.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
2 μερες προσωπικα δεν επαιζα καθολου. Ακουγες πολλα, μην βαζεις ποντους στα κτηρια σου, μην βαζεται σε αλλους μπορει να πανε χαμμενοι και χιλια δυο αλλα. Δεν επαιζα μεχρι να αποκατασταθει και το θεωρω απολυτα λογικο. Ειτε θελεται να το καταλαβαιτε ειτε οχι εγω προσωπικα μπηκα μεσα. Και αν δεν μπηκα το μονο συγουρο ειναι οτι δεν εβγαλα κερδος οπ Αλλα για να ληξη η κουβεντα πρεπει να πω οτι αυτα τα 4 επιπεδα που με 800-900 ποντους τα ανεβαζω ειναι το τρομερο κερδος που εβγαλα απο αυτο το σκηνικο. Εχετε απολυτο δικιο, ημουν τυφλος που δεν το εβλεπα.
Εσεις απο την μερια σας δεν εχετε αδικο
εκει σας οδηγησαν με τις ''λαμπρες'' φοεκικες εξελιξεις των τελευταιων χρονων
Αυτα να τα βλεπουν οι ιθυνοντες που οδηγησαν ετσι το παιχνιδι
δεν εβαλαν ανωτατα ορια στα ΜΚ οταν επρεπε και σιγουρα θα ακολουθησουν κι αλλα -πχ λεω τωρα εγω τυχαια διαχειριση αγαθων συντεχνιας-
Σας ειχα προειδοποιησει πολυ πιο πριν (6-7 μηνες) ολους οτι εαν δεν εβαζαν οριο θα ερχοταν μελλοντικα παρομοιο σκηνικο με αυτο που ειχε γινει με τα αλκατραζ και τις στρατιωτικες μοναδες
ισως και να μην εγινε τυχαια ολο το σκηνικο ... τωρα η τελευταια φοεκικη μοδα ειναι η ροζουλη κυρια των ΜΚ (σε μας ακομη δεν εχει ερθει με εμμονη αυτη η μοδα) ομως σε καποιους αλλους σερβερ την εχουν παει στο 130 140 επιπεδο δινει τα ρεστα τους απο τις αποστολες και αυτο δεν συμφερει και πολυ καποιους
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser29206

Guest
Δυστυχώς έτσι είναι!
Αυτοί που τερμάτισαν το παιχνίδι τότε (στον περιορισμό των επιπέδων) δεν είχαν τι να κάνουν και λογικά θα πρότειναν αυτή την πρόταση στην inno. Πάντα έτσι γίνεται. Όταν δεν έχεις τι να κάνεις και περιορίζονται οι ενέργειές σου, ζητάς να μπουν νέα χαρακτηριστικά. Δε σε ενδιαφέρει η πρόταση αυτή αν συμφέρει για τους υπόλοιπους πιο «αδύναμους» παίκτες αλλά κοιτάς αν συμφέρει στον εαυτό σου! Κάπως έτσι γίνεται και στη σημερινή ζωή αλλά και στην ιστορία της ανθρωπότητας: Οι αποφάσεις ευνοούσαν τους εύπορους και υποβάθμιζαν τον λαό! Όπως έχω ξαναπεί αυτή η αναβάθμιση με τον μη περιορισμό των μ/κ μεγάλωσε πιο πολύ την απόσταση μεταξύ «δυνατών» και «αδύναμων» παικτών. Επίσης το παιχνίδι είναι έτσι που οι καινούριοι παίκτες δε μπορούν να φτάσουν σε μικρό χρονικό διάστημα τους πιο έμπειρους.

Στο θέμα μας:
Αυτή η απόφαση των +2 επιπέδων δώρο αδικεί και τους ίδιους του παίκτες που πήραν το δώρο.
Κάποιος που είχε το Κανάβεραλ στο επίπεδο 100 και με το πρόβλημα έπεσε π.χ. στο 63, μετά πήγε στο επίπεδο 102
Κάποιος που είχε το Κανάβεραλ στο επίπεδο 34 και με το πρόβλημα έπεσε π.χ. στο 13, μετά πήγε στο επίπεδο 36
Όπως φαίνεται ο πρώτος ήθελε πολύ παραπάνω πόντους για να ανεβάσει 2 επίπεδα το Καναβεράλ του απ' ότι ο δεύτερος!
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Φιλε commandon1 δεν θελω να μπω σε αντιπαραθεση και καταλαβαινω οτι το να μην παιξεις για δυο μερες σιγουρα εχει χασουρα.

Κατα τα λεγομενα σου 4 επιπεδα ΜΚ και μαλιστα σε υψηλα νουμερα ειναι λιγοτερο απο οσα θα μαζευες σε 2 μερες. Αυτο τουλαχιστον (για να μαθουμε και εμεις το παιχνιδι που δεν ξερουμε) μπορεις να μας εξηγησεις πως βγαινει μαθηματικα. Γιατι τα 4 επιπεδα αυτα στην περιπτωση σου κοστιζουν γυρω στα 8,000. εσενα πως θα σου κοστιζαν γυρω στα 800-900??
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Ρε παιδια μη χανουμε την ταμπακιερα...
Με επιστροφες ΘΟΛΩΝ μπαινουν ολοι και σου ανεβαζουν το ΜΚ μπαμ-μπαμ 2 επιπεδα τη μερα...οκ...αυτο βοηθαει και μικρους παικτες να μεγαλωσουν τα ΜΚ τους ευκολα...χωρις ανταλλαγες...
αλλα αυτο ειναι ασχετο... δεν αναγκασε κανεις κανεναν να το κανει αυτο....
Απλα καποιοι βρηκαν αλλο τροπο να ανεβαζουν βαθμολογια, απο τη στιγμη που πριν 1,5 χρονο αυτη αλλαξε...θυμαστε?
Οι ποντοι που βαζεις σε ΜΚ δινουν ποντους βαθμολογιας πλεον.... και αν εχεις ΘΟΛΟ στο 90 που λεει ο φιλος περνεις επιστροφη σχεδον 100%...
Ετσι μαζευονται 3-4 μοιραζουν τις θεσεις αναλογα και ολοι κερδισμενοι....βαζω 1000 πχ και μου δινει το πακετο του πρωτου 500...+500 απο το θολο μου, να τα 1000...δεν ειναι κατακριτεο αυτο, αφου γινετε οπως γινετε...δεν ειναι ομως ανταλλαγες ποντων αυτο...
Αν τωρα θελουν καποιοι να αποζημιωθουν και για τη ζημια που επαθαν οι αλλοι, τι να πω....
Θα πρεπει ομως να αποζημιωθει και το 80% του ΦοΕ που επαθε χειροτερες ζημιες....και δεν ειμαστε στον ΒΕΤΑ, ε...
Το θεμα ειναι αν αυτο ειναι το παιχνιδι που θελουν καποιοι να παιζουν πλεον....και αν η μηχανη του παιχνιδιου αντεχει την εκτοξευση 200-300 ΜΚ την ιδια μερα, 3-4 επιπεδα επανω....
Αν δεν αντεχει δεν μου χαλαει εμενα το παιχνιδι μου? δεν μου κολλαει εμενα και δεν μου βγαζει κρασαρισματα?
Εγω δεν κανω δλδ υπομονη?
Λοιπον, εχω κανει καποιες ερωτησεις παραπανω και περιμενω απαντησεις.... ασχοληθητε ποιος εχασε και ποιος οχι, και θα χασουμε ολοι στο τελος...
Τα ιδια εγιναν με τον ΣεΣ και καθε 8 η ωρα δεν μπορω να κουνησω τον κερσορα....σημερα με βαρουσαν και δεν εβλεπα πολιορκια, το καταλαβα κατα λαθος και αργα... και αλλα τετοια...

Οποτε μη χανουμε τη μπαλα...καλα εκανε η διαχειρηση και αποζημιωσε οπως νομιζε τους παικτες.... καποιοι βγηκαν και κερδισμενοι απο αυτο, μη ακουω χαζα...

Οι ερωτησεις στο προηγουμενο μνμ μου ισχυουν ακομα, και προσθετω αλλη μια....
Για να βγαλουμε το χειμωνα να αγορασουμε μποτακια? ή θα μας τα χαρισετε εσεις, να εχουμε ολοι?
Μηπως τα μποτακια συνοδευονται και με ασφαλεια καλης λειτουργιας?

ΥΓ... αφου καταφερατε παντως να με κανετε να ξανακανω εγκατασταση παιχνιδι απο το Steam, μετα απο 5 χρονια, κατι δεν παει καλα εδω...δε νομιζετε?
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser30258

Guest
τι λέτε τώρα ρε παιδιά; πολύ καλά έκαναν και τους έδωσαν 2 επίπεδα για αυτό που έπαθαν ! ...με τα μετάλλια όμως που θα έπαιρναν ; με αυτά τι γίνεται ; αν είχε προγραμματιστεί ο άλλος ότι θα έπαιρνε τα μετάλλια από τα κτήρια που θα έκλειναν και θα άνοιγε την επέκταση ; πάει ο σχεδιασμός μιας εβδομάδας να μην πω ενός μηνός ! Δεν τους δίνετε και κάνα δύό επεκτάσεις λέω εγώ για να είσαστε δίκαιοι ! απλά ...ρόμπες !
 

lancelot1

Νέο Μέλος
Καλημέρα,

Εχω ενα θεμα με τον λογαριασμο της κοπελας μου. Προσφατα μου εδωσε το password της για να της διευθετήσω την πολη της σωστα γιατι ηταν ακατάστατη, ειχε λαθος τοποθετημενα τα κτιρια και εχανε αρκετο χωρο απο αυτο. Ως πιο εμπειρος στο παιχνιδι απο αυτην την εφτιαξα.

Το θεμα ειναι οτι τωρα οποτε παω στην πολη της για να συνεισφερω στα Μεγαλα Κτιρια της μου βγαζει το εξεις μηνυμα. "ΣΦΑΛΜΑ ΜΕΓΑΛΩ ΚΤΙΡΙΩΝ: Δεν μπορειται να συνεισφερετε σε ατομα που χρησιμοποιουν την ιδια συνδεση στο διαδικτυο" και δεν με αφηνει να βαλω ποντους.

Μα δεν χρησιμοποιουμε την ιδια συνδεση στο διαδικτυο. Μια φορα εγινε και μπηκα στον λογαριασμο της και πιθανως να μην ξαναγινει. Μενει σε τελειως διαφορετικη πολη απο εμενα. Καταλαβαινω οτι αυτο ειναι καποια δικλιδα ασφαλειας για να πιαστουν αυτοι που εχουν διπλους και τριπλους λογαριασμος αλλα εδω οπως καταλαβαινετε ολοι δεν προκειται για τετοια περιπτωση.

Μπορει καποιος διαχειριστης να βοηθησει?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή