Συζήτηση: Αναβάθμιση στην 1.79

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να αφήσετε τα σχόλια σας για το περιεχόμενο της αναβάθμισης στην 1.79
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλο Μηνα
1 σημειο
http://prntscr.com/bneuxh
θετικη εξελιξη αν και παρα αργησε

2 σημειο
http://prntscr.com/bnevnn
Πολυ καλο

3 σημειο
http://prnt.sc/bnep69
Εδω παει η φραση ..τομπολα
Εγω ΡΩΤΑΩ απλα και καθαρα τι εννοειτε ακριβως
Δηλ ελπιζω να ειναι ξεξαθαρο το χρονικο οριο ΤΟΥ 24 ΩΡΟΥ ΤΗΣ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗΣ και απλως να μην αναφερεται λεπτομερως
Γιατι εαν λεμε γενικα και αοριστα πριν απο τον ημερησιο υπολογισμο
τοτε θεωρω μπορει παλι μια συντεχνεια να αφηνει τον τομεα στις 7.599 μμ και να τον καταχτα ξανα στις 8 .01 μμ
και να θεωρειται νομιμο
Εαν ισχυει αυτο , θεωρω οτι καποιοι υποτιμουν (για μενα στα ορια της προσβολης)
την νοημοσυνη των παιχτων του FOE
Τους θεωρουν μαλλον κατι σαν πρωτογονους ιθαγενεις και θεωρουν οτι με ψευτικες χανδρες και καθρεφτακια θα θαμπωσουν τους παιχτες
.. και αυτοι εντυπωσιασμενοι θα κουνουν ..και τις ουρες τους για την σπουδαια αλλαγη
Επειδη ανθρωποι ειμαστε και μπορει να μην το εκαναν με αυτο το σκεπτικο
απλως να τους ειχε ξεφυγει αυτη η παραμετρος
τοτε καλυτερα να μην την ενεργοποιησουν εαν δεν την εφαρμοσουν σωστα
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser29206

Guest
-Νέες τεχνολογίες
-Δώρα: http://prntscr.com/bngkop
-Διόρθωση το σφάλμα που κάνει απόκρυψη το chat
-Νέο μεγάλο κτίριο
-Επιλογή προβολής της διάστησης της πόλης
 

andrian empire

Ενεργό Μέλος
Όλες οι αλλαγές θα έχουν μια και μόνη κατάληξη.
Να βαρεθούν ακόμη κι εκείνοι που μέχρι τώρα κάτι κάνανε στο παιχνίδι.
Θέλετε "στημένες" για πόντους , θέλετε "καταστροφές" για να περάσει η ώρα , τέλος πάντων ονομάστε το όπως θέλετε η ουσία δεν αλλάζει.
Θα καταλήξετε με ένα παιχνίδι "ακίνητο" που απλά κάποιοι που έχουν το βίτσιο να κοιτάνε όλη μέρα την "πρασινάδα" θα αισθάνονται ικανοποιημένοι.
Να το χαίρεστε !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser30721

Guest
αν θελετε να εχει επιτυχια η καινουργια σας αναβαθμιση ξηλωστε και ολους τους τομεις σε ολες τις εποχες και να ξεκινησουν ολοι απ την αρχη...Τωρα αυτο που θα συμβει ειναι πως καθε Συντεχνια θα κρατησει τους τομεις που εχει και θα κοιταζει ο ενας τον αλλον...πριν τουλαχιστον με λιγα αγαθα ή μεταλλια και με λιγο στρατο μπορουσε ακομη και μια μικρη συντεχνια να επιτεθει σε μια μεγαλυτερη και αντεχε!
Τωρα θα βλεπουμε πολιορκιες με 8 κακοποιους που στις μεγαλες συντεχνιες ειναι αφθονοι και αλλες τετοιες "ομορφιες"!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser25767

Guest
killpc.gif
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΕ ΜΑΧΕΣ ....ΦΑΡΜΑ ΜΟΝΟ.....
b0057.gif

ΜΑΛΛΟΝ ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ
013.gif

ΟΚ....ΤΟ...ΚΑΤΑΛΑΒΑ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλη Εβδομαδα
Προσπαθησα να μην αναφερθω ..σε ολες τις σπουδαιες αλλαγες και να αποκρυψω τις σκεψεις μου για τον λογο που εγιναν τωρα
Ομως οπως ειχα ηδη αναφερει εδω και 15 μερες σε προσωπικο μου μνμ σε ενα απο τα δυο τα ατομα της διαχειρισης που θεωρουσα οτι ενδιαφεροντουσαν για τους παιχτες ...
Για μενα το ΦΟΕ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ θα μπαινω μονο για να τρωω ..τα ετοιμα
..φυσικα αυτο αγνωστον πως εμμεσως σχολιαστηκε σε προφιλ ...''αγαπημενης'' θεας
Τους αναγνωριζω οτι εχουν το δικαιωμα να κανουν επιλογη των ατομων που θα παιζουν στο παιχνιδι τους
επισης ομολογω οτι δεν μας εχει αναγκασει κανεις με το πιστολι στον κροταφο να παραμενουμε σε αυτο
θελαμε και παραμεναμε
εγω δε εν γνωση μου και για το τι θα επακολουθουσε και ημουν σιγουρη για το τι θα επελεγαν .... ευελπιστουσα να με διεψευδαν στο τελος
Παμε λοιπον και στα δυο πρωτα νεα σημεια
1-
http://prnt.sc/bneuxh
Φωναζαμε και το ζητουσαμε καιρο και δεν γινοταν τιποτα και ξαφνικα μετα απο τοσο καιρο..ολα αλλαξαν
Ναι ..εγινε το θαυμα οπως θα ελεγε η ταλα
ομως η μαντα ξερετε τι πιστευει?
Δεν εγινε γιατι εισακουστηκαν ..οι απλοι παιχτες
Αλλα γιατι οπως εχω ηδη γραψει πριν γινει ....υπηρχε προβλημα στους ολιγους φοεκικους θεους με τον τεραστιο αριθμο των ανεξαρτητων μοναδων τους ... αρχιζε να μπλοκαρει και σε αυτους το παιχνιδι ..να κολλαει
(..... κατι σαν αυτο που συνεβαινε σε ολους τους αλλους ''παρακατιανους '' οταν ερχοντουσαν σε αντιπαλοτητα μαζι τους ..τυχαια σιγουρα )
αναγκαζοντουσαν να διαγραφουν καθημερινα ...χιλιαδες αθικτες μοναδες για να ξεπερασουν τα προβληματα
ε καπως επρεπε να ..τις χρησιμοποιησουν τελικα

2
http://prnt.sc/bnevnn
μια εικονα χιλιες λεξεις ...
πολυ πολυ καλο λεει η ταλα ..ναι καλα καταλαβατε η μαντα πιστευει αλλα
Οταν κατι το εφαρμοζουν επιτυχως μονο οι ..ολιγοι ..ολα βαινουν καλως
οταν με την παροδο του χρονου το μαθαινουν ολοι και εξαναγκαζονται σιγα σιγα να το εφαρμοζουν τοτε οι ολιγοι χανουν το μονοπωλειο ε μετα απο λιγο συμπτωματικα ...το κατεργουμε
(αφου φυσικα εχουν καρπωθει τοσο καιρο ...τα μεγαλα οφελη αποκλειστικα οι ολιγοι)
Προετοιμαζονται δε καταλληλα για τα επομενα κολπα του τσιρκου ....Μετρανο
αλλωστε με τοσα χωρια απο ανταλλασσομενα ξαδελφια ..οχι 1 αλλα 100 ''αδελφικες''' θα μπορουσαν να κανουν ..
Τιποτα δεν ειναι τυχαιο στην φοεκικη ζωη , αλλωστε ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ στους χαρτες θα σας πεισει
Ω ναι οτι σημερα ολοι οι χαρτες σχεδον εχουν εξαγωνα απο ...αθορυβες πολιορκιες των ημετερων του στυλ ...πλανα αγγελοπουλου ? ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ
μπα τι λεω στο διωρο τουλαχιστον ο αειμνηστος αλλαζε πλανο εδω μιλαμε για φρουρο στο συνταγμα http://prntscr.com/boluwe
ενα μικρο παραδειγμα
http://prnt.sc/bom7ke
http://prnt.sc/bolrnw
Ε λοιπον ετσι πιστευω οτι θα ''τσουλισει'' το ΦΟΕ
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser25974

Guest
αχ βρε αννα, τα φερνεις απο 'δω τα φερνεις απο 'κει, αναλυεις, παραθετεις. η αληθεια ειναι μια και απλη. οι αλλαγες που εγιναν ειναι πολυ σωστες. θα επρεπε να ειναι ετσι απο την αρχη. ο στρατος κακως εγινε εικονικος στην πολιορκια, πολυ κακως. τωρα τι γινεται στη συνεχεια ? ναι ακομα υπαρχουν πολλα προβληματα. θα το ξαναπω, η μονη ελπιδα εξυγιανσης του παιχνιδιου ειναι να παρθει μια γενναια αποφαση απο τους δημιουργους και οπως εγινε με τα μ.κ. ετσι για αλλη μια φορα να γινει επαναπροσδιορισμος της ατομικης καταταξης αλλα και των συντεχνιων αυτη τη φορα.
πως ? μα φυσικα με πολυ διαφορετικο υπολογισμο των μαχων, οι μαχες σε μηδενικη αμυνα να δινουν πολυ λιγους ποντους καταταξης. και υπλογισμος ολων των μαχων του καθε παικτη απο την αρχη του παιχνιδιου για να βγει μια σωστη και δικαιη καταταξη. για τις συντεχνιες ? αδειασμα ολων των τομεων σε ολες τις εποχες και ξανα ολες οι συντεχνιες απο την αρχη στους χαρτες. ναι οκ θα ευνοηθουν ολες οι μεγαλες συντεχνιες με τα μεγαλα αλκατραζ και τα μεγαλα επιθετικα, αλλα εκει θελει αλλο μεγαλο ξεκαθαρισμα, διπλοι και προωθητικοι και πολλα γκρεμισματα.ξεκινωντας απο μενα φυσικα και καποιου ασπονδου φιλου.
αλλα τι να πεις τελικα, μπορει ενα παιχνιδι να ειναι σωστο και δικαιο ? η ιδια η ζωη αλλα εχει αποδειξει εδω και χιλιαδες χρονια.
 

Maniac11

Μέλος
Δυστυχώς το παιχνίδι έγινε για κλάματα.
Και αν συνεχιστεί ο νέος κανονισμός θα δούμε μεγάλη αδράνεια στο ΦΟΕ.
Είναι και καλοκαίρι....

Αγαπητοί προγραμματιστές,
Επειδή για εσάς αυτό το λογισμικό είναι βιοπορισμός, μάλλον θα πρέπει είτε να αναθεωρήσετε τα σχέδια σας ή να αλλάξετε τους συμβούλους σας.
Φάρμα έχει και αλλού.
Αεροδρόμια, ζωολογικούς κήπους επίσης έχει και αλλού.
Πριν από μήνες αλλάξατε την ώρα απολογισμού στη ΣΕΣ και πριν σαραντίσει ο νέος κανόνας τον ανακαλέσατε.
Τώρα πάτε πάλι για επανάληψη.
Το θέμα είναι ποιοι από εμάς αντέχουν τους πειραματισμούς σας.
 

DeletedUser28431

Guest
Kαλησπέρα
εγώ αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί στις περισσότερες μάχες που έκανα στη ΣΕΣ μου έβγαζε 0 πόντους?
είναι σφάλμα που θα διορθωθεί?
κατά τα άλλα, μια και δεν παίζω για πόντους και πρωτιά αλλά για να χαλαρώνω, το ίδιο μου κάνει επί της ουσίας, και μάλλον καλό το βλέπω, ίσως βρουν λίγο χώρο και οι πιο χαλαροί παίκτες να παίξουν στην ΣΕΣ, μια και οι «παικταράδες» θα έχουν λίγες απώλειες...
είδωμεν...
 

DeletedUser31290

Guest
τωρα που το κανατε ??
τι να κανουμε οσες συντεχνιες ειναι στην απεξω ?
το αργησατε πολυ.......και τωρα χαιρετισματα
το μονο που μπορει να γινει ειναι ξανα απο την αρχη και αδειασμα των τομεων , οπως εγραψε και ο συμπαιχτης .aellaseltic . η μονη διαφορα ειναι
οτι στον χαρτη ΣεΣ του μελλοντως.....μονο αυτος ο χαρτης να αδειασει.....
κατα τα αλλα.ολα καλως καμωμενα......πολυ καλη κινηση να σου περνει τον στρατο πολιορκιας
αυτα τα ολιγα :D:D:D:D:D:D:D;)
 

andrian empire

Ενεργό Μέλος
Και συνεχίζω το ερώτημα του φίλου.
"Τώρα που το κάνατε ;"
Καθίστε και καμαρώστε την απραξία που δημιουργήσατε.
Λες και ξαφνικά όλες οι μικρές συντεχνίες θα κάνανε το τρελό ντου στον χάρτη να κερδίσουν 5-6μύρια ισχύ για να φτάσουν τις κορυφαίες !!!!!!
Ειλικρινά με τρομάζει ο τρόπος που σκέφτονται κάποιοι.
Αντί να πείτε και ένα ευχαριστώ σε όσους είχαν ακόμη το κουράγιο να κάνουν έστω και τις στημένες και κάτι κινιόταν στον χάρτη το "πεθάνατε" εντελώς.
Καθίστε τώρα μόνο με τους "Μ/Κάκιδες" και όταν με το καλό τα κτίρια φτάσουν στο 200-300+επίπεδο και έχετε πάλι προβλήματα με τις βαθμολογίες θα δούμε τι θα σκαρφιστείτε πάλι.
(δεν κατηγορώ κανένα αφού καταλαβαίνω ότι και αυτά τα παιδιά απλά το βαρέθηκαν και βρήκαν αυτό τον τρόπο για να μην το παρατήσουν)
Τα θερμά μου συγχαρητήρια.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Σταματη θεωρω οτι οταν καποιος καλειται να κρινει-ζυγισει-αξιολογισει οτιδηποτε
πρεπει πρωτα να λαβει υποψιν τις παραμετρους των συνθηκων που επικρατουν την στιγμη της εφαρμογης του
με λιγα λογια παιζει ρολο και ο χρονος-στιγμη που γινεται
δηλ εαν εγω ειχα ονειρο απο παιδι να οδηγησω ενα ιστιοπλοικο
τι νοημα εχει να το αποχτισω οταν θα ειμαι 101 χρ ..ουτε τι χρωμα ειναι δεν θα μπορω να ξεχωρισω
στα 101 οχι τιμονι ουτε το σωσιβιο δεν θα μπορω να κρατω μονη μου ..
Εαν αποφασιζει καποιος μετα απο πολυ καιρο που ...ο γυαλος ηταν στραβος να τον ισιωσει
οφειλει να το κανει σωστα και οχι με ημιμετρα που ουσιαστικα στραβωνουν πιο παραδοξα τον γυαλο στα ορια του αβατου για την πλειοψηφια
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser25974

Guest
ρε 'σεις ελληναρες, ολα δικα σας τα θελετε. και συγνωμη στους φιλους αννα και ανδριανο που εγραψαν εδω. αλλα ειναι δυνατον να μην αναγνωριζετε πως αυτες οι προσφατες αλλαγες ειναι σωστες ? και μιλαω εγω, οχι καποιος τυχαιος χαχαχα αντι να επικροτειτε αυτο που εγινε, ακουγονται διαφορα κουφα. ακομα και ο φιλος ο ανδριανος με εκπλησσει πραγματικα. αν ειναι δυνατον να λες ανδριανε πως καλυτερα να εμενε ετσι με τις στημενες, σε περναγα για εξυπνο ανθρωπο. anyway οτι γουσταρετε. η μεγαλη μου απορια ειναι, γιατι ολοι εμεις που δεν γουσταρουμε συνεχιζουμε την υπαρξη μας εδω μεσα ?
 

DeletedUser30721

Guest
Τον στρατο πολιορκιας αν θελει να τον φαει καλα κανει και τον τρωει. ολα τα αλλα δεν χρειαζονταν. Οι "στημενες" ειναι μια διεξοδος για ανθρωπους καπως πιο μοναχικους, που δεν θελουν γκρινιες στα προσωπικα τους μηνυματα οταν παιρνουν εναν τομεα, που δεν εχουν σταθερες ωρες που παιζουν το παιχνιδι κ.λ.π.
εσυ ρε κοπελια, που δεν ξερω πως σε λενε, στο πρωτο σου μηνυμα ησουν υπερμαχος των αλλαγων αλλα τωρα στο δευτερο μηνυμα μοιαζεις να μην σου αρεσουν τελικα...αποφασισε!
Ο Ανδριανος αυτο που ειπε και θα συμφωνησω απολυτα μαζι του, το ιδιο λεω κι εγω αλλωστε, ειναι πως εστω με τις στημενες κατι κινουνταν...τωρα θα γινει φαρμα το παιχνιδι!
Το ευαισθητο σημειο στο οποιο εγω στεκομαι δεν ειναι ο στρατος πολιορκιας, ειπα και παραπανω αν θελει να τον φαει ας τον φαει, αλλα η απελευθερωση του τομεα και η δυνατοτητα να τον ξαναπαρεις...Αποφασιστε πως θελετε να παιζουμε εσεις οι υπερμαχοι των αλλαγων...Αν σας ενοχλουν οι στημενες να μη διαμαρτυρεστε ομως με προσωπικα μηνυματα μετα, εχω χορτασει γκρινια ολα αυτα τα χρονια, για τους τομεις που θα χανετε...και ειναι αδιαφορο σε μερικους απο εμας αν θα τους ξαναπαρετε πισω...ουτε για καταταξη παιζουμε, ουτε για να κρατησουμε τομεις....απλα κανουμε τον χαβαλε μας...και υπολογιστε στα αστατα ωραρια...δεν ειμαστε ολοι σταθεροι στις ωρες που παιζουμε λογω εργασιας και οικογενειας!
 

DeletedUser30721

Guest
και μια παρατηρηση για την αποκατασταση της ταξης...Πρωτος για το ξηλωμα ολων των τομεων και ξεκινημα απ την αρχη σε ολες τις εποχες, μιλησα εγω και ακολουθησε ο αγαπητος aellaceltic...καλο ειναι να δινουμε την απαραιτητη προσοχη στα γραφομενα ολων για να βγαλουμε σωστα συμπερασματα...μικρη αλλα με ουσια παρατηρηση για οσους εχουν την "ευαισθησια" να καταλαβουν τι εννοω!
Καμια μομφη προς εσενα αγαπητε aellaceltic για να μη γινει καμια παρεξηγηση!
 

DeletedUser30721

Guest
και τελικα για να προτεινουμε και κατι προς τη βελτιωση του παιχνιδιου, οπως το αντιλαμβανεται ο καθενας απο εμας αυτο, εγω προτεινω να παραμεινει να χανεται ο στρατος πολιορκιας, αν και δεν ειναι δικαιο για τους "μικρους" παιχτες και συντεχνιες, πουπρεπει να εχουν και αυτες "θεση στον Ηλιο" και περιορισμο αν θελετε στην απελευθερωση τομεων απο 4 που ειναι τωρα σε μια ανα ατομο ημερησιως...με αυτον τον τροπο αυτος που θελει να κανει "στημενες" θα εχει μεγαλες απωλειες σε στρατο που θα πρεπει να τοποθετησει μεσα στον τομεα αλλα και σε αγαθα ή μεταλλια προκειμενου να τον τοποθετησει!
αυτα τα απλα πραγματακια αρκουν για τον περιορισμο του "ειδεχθους", για ορισμενους, φαινομενου των στημενων μαχων!
Και τελος επαναφορα του να παιρνεις ποντους καταξης στο μαζεμα των κτιριων...το "ΜΟΤΟ' του παιχνιδιου παντοτε ηταν "πολεμος ή Ειρηνη"...Η δυνατοτητα δηλαδη αναπτυξης και χωρις μαχες...δεν καταλαβαινω τον λογο που επαψε να ισχυει αυτο!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Nightvisitor

Μέλος
Καλησπερα σε ολους .
Κανεις μαχες γειτονιας για να ανεβεις βαθμολογικα , τα κανεις "τουμπανο" στους γειτονες να σου βαζουν πρωταθλητες και μετα κλαιγεσαι στο φορουμ γιατι δεν σου αρεσει η γειτονια. Αλλαζουν το συστημα για να γινουν πιο δικαιες οι γειτονιες και..τσουπ μπαινει ο πολεμος συντεχνιων και αλλαζουν τα δεδομενα. Μαχες , στημενες , <φωλιες για απολυσεις> τρελα μεσα εξω απο συντεχνια σε fake για να χτυπας τους πρωταθλητες και μετα παλι στην μητρικη . Ομως η κλαψα παραμενει δεν σου αρεσει. Κολαει ο χαρτης για μερικες εβδομαδες και μπορεις να παρεις τρελα ποντακια κανοντας την ιδια μαχη απειρες φορες και διακτινιζεσαι βαθμολογικα .. δεν αρεσει ουτε αυτο.Ξεβιδωνεσαι σε μαχες ομως ο Τζοκερ του F.O.E ξαναχτυπα γελωντας ειρωνικα. Tωρα ανεβαζεις ΜΚ για να κρατηθεις ψηλα σαν τον χαρταετο , μονο που αντι για ουρα απο εφημεριδες εχεις απο διπλους λογαριασμους στα κτηρια σου. Η συνεχεια γνωστη σε ολους , γινεται αλλαγη στα τεκμηρια ακινητων και απο βασιλιας βγαζεις δισκο στην πλατεια για να παρεις σαντουιτς αφου το τεραστιο ΜΚ σου δεν αξιζει ουτε οσο ενα σπιτι με αχυροσκεπη
Δεν βαρεθηκες? Αστο να παει στο ..... , λες και αυτο που υπαρχει τωρα θα κρατησει για πολυ ? ;)
 

DeletedUser28431

Guest
Καλημέρα και πάλι
αν το παιχνίδι και ο κάθε κόσμος δεν είναι ο στόχος τους να είναι για 10 παίκτες, (πράγμα που μπορεί να τους κάνει να νοιώθουν πολύ περήφανοι...) αλλά που στην ουσία έχει ψωφήσει το παιχνίδι, το καλύτερο που έγινε αυτή τη στιγμή, είναι το ότι δεν μπορείς να αφήσεις έναν τομέα και μετά να τον ξαναπάρεις. Αυτά έπρεπε να έχουν γίνει από την αρχή. Τώρα είναι καλοκαίρι, ο περισσότερος κόσμος, εκτός από τους πολύυυυυυ φοετζήδες παίκτες, είναι στις παραλίες με τα κορίτσια και τα αγόρια τους, όπως καταλαβαίνουμε, αλλά από φθινόπωρο πιστεύω ότι αυτές οι αλλαγές θα φέρουν μεγαλύτερη κίνηση.
Ξεβολεύει 5 - 10 παίκτες μεν, αλλά πιστεύω ότι είναι στη σωστή κατεύθυνση για να αποκτήσει ζωντάνια και ο χάρτης της ΣΕΣ
Καταλαβαίνω, ότι όσοι κυνηγούν την βαθμολογία έχουν ένα θέμα, αλλά παιδιά, με το συμπάθιο, είχατε συμβάλει τα μέγιστα, εσείς οι ολίγοι με όλα τα καμώματά σας, να γίνει το παιχνίδι νούλα
 

andrian empire

Ενεργό Μέλος
ρε 'σεις ελληναρες, ολα δικα σας τα θελετε. και συγνωμη στους φιλους αννα και ανδριανο που εγραψαν εδω. αλλα ειναι δυνατον να μην αναγνωριζετε πως αυτες οι προσφατες αλλαγες ειναι σωστες ? και μιλαω εγω, οχι καποιος τυχαιος χαχαχα αντι να επικροτειτε αυτο που εγινε, ακουγονται διαφορα κουφα. ακομα και ο φιλος ο ανδριανος με εκπλησσει πραγματικα. αν ειναι δυνατον να λες ανδριανε πως καλυτερα να εμενε ετσι με τις στημενες, σε περναγα για εξυπνο ανθρωπο. anyway οτι γουσταρετε. η μεγαλη μου απορια ειναι, γιατι ολοι εμεις που δεν γουσταρουμε συνεχιζουμε την υπαρξη μας εδω μεσα ?
Πραγματικά πιστεύεις ότι με τις αλλαγές αυτές θα αλλάξει κάτι ;
Άντε και "ξηλώθηκαν" όλοι οι τομείς, πιστεύεις ότι στον χάρτη θα δούμε "νέες" φάτσες ;
Πιστεύεις όλοι εμείς που δεν γουστάρουμε και δεν μπορούμε να "χτυπάμε κάρτα" κάθε μέρα στις 20.00 θα αλλάξουμε τώρα ;

Όσο για τον φίλο jin-jun που πιστεύει ότι εμέις οι ολίγοι κάναμε το παιχνίδι νούλα,ας το ξανασκεφτεί λίγο καλύτερα.
Νούλα το κάνανε κάποιες "συμμορίες¨που δημιουργήθηκαν και όχι όσοι δεν ασχοληθήκαμε ποτέ σοβαρά με τον χάρτη.

Και για να θυμίσω κάτι τελευταίο σχετικά με το αν τα θέλουμε όλα δικά μας.
Σίγουρα δεν είμαστε εμείς που τα θέλουμε όλα δικά μας αλλά όσοι παρακαλάγανε για "ραντεβού" όταν γίνονται στημένες ώστε και τα μπόνους της συντεχνίας τους να καρπώνοται αλλά και μαχούλες να κάνουν.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή