Συζήτηση: Forge Bowl

DeletedUser

Guest
Δε γίνονται συζητήσεις περί αποκλεισμών στο Κεντρικό Φόρουμ.
Ωραια να μου δωσετε προσβαση στην υποστηριξη παρακαλω. Εχω θεμα με την αποστολη 37 δεν μπορω να παρω επαρχια στον χαρτη γιατι τις εχω παρει ολες. Τι θα γινει θα σταματησω το event?
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Είσαι από αυτούς του παίκτες που έχουν «φάει» μόνιμο αποκλεισμό και μετά σου ακυρώσανε τον αποκλεισμό;
Καλησπερα κατι αλλο πρεπει να εννοει
να μου δωσετε προσβαση στην υποστηριξη παρακαλω.

ακομη και εαν ηταν τωρα σε ενεργη ποινη
(πραγμα αδυνατον αφου οπως δηλωνει παιζει τωρα στην εκδηλωση)
παλι εχει δικαιωμα να στειλει μνμ στην υποστηριξη
και σιγουρα ενας παιχτης που ειναι στην τελευταια εποχη
γνωριζει πολυ καλα πως μπορει να επικοινωνισει με την υποστηριξη
δηλ να κανει δεξι κλικ στην πολη του και απο εκει να επιλεξει την επιλογη υποστηριξη
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
http://prntscr.com/i6gaam
απο εδω δεν μπορειτε να μπειτε ?
μηπως ειχατε αλλο ηλεκτρονικο ταχ
'η ονομα παιχτη οταν ειχατε κανει αρχικη εγγραφη?
και τωρα με τα νεα δεν τα δεχεται το συστημα?
 

DeletedUser31055

Guest
Στείλτε ένα printscreen για την αποστολή να δούμε που είναι το πρόβλημα.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
ασχετο με το προβλημα της μη δυνατοτητας επικοινωνιας με το τμημα της υποστηριξης
εχετε δοκιμασει να ελεγξετε γενικα τους χαρτες των ηπειρων μηπως εκκρεμει καποια επαρχια απο παλια ?
http://prntscr.com/i6gkrw
 

DeletedUser31055

Guest
Αυτό σίγουρα. Σε πρώτη φάση θα πρέπει να κοιτάξει ξανά επειδή ακόμα είμαστε στην αποστολή 32 και αν όντως ο παίχτης έχει ανακαλύψει τον χάρτη αυτόματά θα δεχθεί την αποστολή.
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Δε γίνονται συζητήσεις περί αποκλεισμών στο Κεντρικό Φόρουμ.

καλησπερα! και που θα συζητησουμε για τους αποκλεισμους παιχτων? εμεις γιατι να μην ξερουμε αν κανετε καλα την δουλεια σας η οχι?οκ εμας τους παιχτες ψαχτε μας κ οποιοι παρανομουν ποινη! εσεις κανετε σιγουρα καλα την δουλεια σας? (δεν ενοοω εσενα προσωπικα γενικα μιλαω)
 

DeletedUser21

Guest
Ωραια να μου δωσετε προσβαση στην υποστηριξη παρακαλω. Εχω θεμα με την αποστολη 37 δεν μπορω να παρω επαρχια στον χαρτη γιατι τις εχω παρει ολες. Τι θα γινει θα σταματησω το event?
καλησπερα! και που θα συζητησουμε για τους αποκλεισμους παιχτων? εμεις γιατι να μην ξερουμε αν κανετε καλα την δουλεια σας η οχι?οκ εμας τους παιχτες ψαχτε μας κ οποιοι παρανομουν ποινη! εσεις κανετε σιγουρα καλα την δουλεια σας? (δεν ενοοω εσενα προσωπικα γενικα μιλαω)

Όλα τα μέλη της Ομάδας Διαχείρισης ελέγχονται καθημερινά από τα εξουσιοδοτημένα άτομα της Εταιρείας.
Ο μόνος που μπορεί να συζητήσει μαζί μας έναν αποκλεισμό είναι ο ίδιος ο παίκτης που έχει αποκλειστεί εφόσον πραγματοποιήσει Αίτηση Υποστήριξης.
 

Sissyaston

Μέλος
Όλα τα μέλη της Ομάδας Διαχείρισης ελέγχονται καθημερινά από τα εξουσιοδοτημένα άτομα της Εταιρείας.
Ο μόνος που μπορεί να συζητήσει μαζί μας έναν αποκλεισμό είναι ο ίδιος ο παίκτης που έχει αποκλειστεί εφόσον πραγματοποιήσει Αίτηση Υποστήριξης.
Καλημέρα .. πολύ σωστή η απάντηση σου σε ότι αφορά το θέμα των συζητήσεων περί αποκλεισμών.. !! Έτσι είναι να ακολουθούμε ΟΛΟΙ τους κανόνες του παιχνιδιού για να μην χρειάζονται χωροφύλακες και ποινές για να διευκολύνουμε το έργο της διαχείρισης ως οφείλουμε.!! Λίγο αν βελτιώσεις και το λεκτικό από ρομπότ αυτόματο τηλεφωνητή... σε άνθρωπο που επιθυμεί να επικοινωνήσει τα όσα γράφει..ακόμα καλύτερα για όλους μας.
 

DeletedUser30258

Guest
Ούτε ελέγχετε ούτε σας ελέγχουν. Γιατί αν μπορούσατε ή είχατε την διάθεση πραγματικά να ΄κάνετε έλεγχο δεν θα γινόταν της ασυδοσίας στο παιχνίδι. Το μόνο που κάνετε είναι να ακούτε τους δικούς σας που έχετε διάσπαρτους στις γειτονιές και στις συντεχνίες που άλλοι καλοπροαίρετα και άλλοι κακοπροαίρετα σας μεταφέρουν (με το αζημίωτο ; ) πληροφορίες. Τι άραγε ελέγχεις ; Όταν παίζει ένα ανδρόγυνο 'η ένα ζευγάρι ή δυο αδέρφια ή δυο συμφοιτητές ή ... ή.... από τον ίδιο χώρο με διαφορετικούς υπολογιστές , θέλεις να μας πεις ότι όταν λείπει ο ένας δεν μαζεύει τα αγαθά ο άλλος ; ή δεν κάνει ακόμη και μάχες στην εκστρατεία επειδή δεν προλαβαίνει ή δεν προχωράει σε αποστολές 'η .... ή .... Θέλει έλεγχο άραγε αυτό για να το διαπιστώσεις ; ή απλά πληροφόρηση από ..μέσα ; Και πώς στα κομμάτια τον κάνεις τον έλεγχο ; Και γιατί δεν τους αποκλείεται όλους αυτούς μετά ; τα αδέρφια , τα ανδρόγυνα τα ζευγάρια που συζούν , τους συμφοιτητές , τους .....τους ....αλλά επιλεγμένα τιμωρείτε παίκτες ; Και γιατί να μην συζητάς τις ποινές εδώ για να διαλύσετε τις όποιες αμφιβολίες υπάρχουν ; Μα γιατί θα φανεί ότι δεν έχετε πραγματικά στοιχεία αλλά και ούτε την διάθεση και όταν τα επιχειρήματα θα σας ..στριμώξουν θα την ...κάνετε λέγοντας ότι δεν επιτρέπετε να σας δώσουμε περισσότερες πληροφορίες για την τιμωρία σας ....

ΑΣ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΕΔΩ
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Kαλη Κυριακη σε ολους....
Απο χθες (ή προχθες?) διαβαζω μνμτα απο εναν Συμπαικτη που δεν μπορει να ολοκληρωσει την αποστολη 37(?)...:eek:
Υπαρχει περιπτωση να ειναι καποιος στην 37 ρε παιδια?
Εγω με το που μπηκα στη β φαση αποστολων, εκανα μαζεμενες 3-4 που περιμεναν και μετα περιμενω να ανοιξει καθε νεα στις 12 βραδυ...πανε ημερολογιακα δλδ...
Αυτο σημαινει οτι ολοι (ε?) περιμενουμε....σημερα εγω ειμαι εδω....
https://prnt.sc/i6ocot
Ειναι καποιος αλλος σε αλλη?
 

DeletedUser32103

Guest
θεωρω οτι το event σε μεγαλο βαθμο ειναι θεμα τυχης οσο αφορα τις ανταμοιβες εχω 33/40 αποσταλες και δεν εχω κερδισει ουτε ενα ειδικο κτηριο μεχρι τωρα η κατασταση αυτη εχει απαναληφθει και σε αλλα event πως θα γινει τωρα να περνουμε μερος σε αποστολες να ανιχνευουμε 2 μερες επαρχιες και φευγουν 900 αγαθα και να μην κερδιζουμε ουτε εστω ενα νεο κτηριο (εξαιρεση η στηλη που την κερδιζεις απο αποστολη) κατι πρεπει να αλλαξει ισως αντι για τυχερες σακουλες και μπει ενα μαγαζι να εξαργηρωνεις ποντους για καθε κτηριο ωστε και καθε παικτης να αποκτα οτι ακριβως χρειαζεται
ωραιο το event αλλα μονο μας αδειαζει πορους καμια φορα , οι ανταμοιβες ομως πρεπει να ειναι θεμα ικανοτητας οχι τυχης!
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Μαριε κανεις δεν μας τρολλαρει....
Απλα το παλικαρι δεν μπορει να περιμενει να ερθει η αποστολη και να δει τι θα γινει...
Και δεν ακουει που του εχουν ηδη απαντησει οτι αφου εχει τελειωσει το Χαρτη -λογικα- θα του την δωσει την αποστολη...
τωρα ολα τα αλλα με την Υποστηρηξη κτλ, δεν μας αφορουν νομιζω...
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Μαριε κανεις δεν μας τρολλαρει....
Απλα το παλικαρι δεν μπορει να περιμενει να ερθει η αποστολη και να δει τι θα γινει...
Και δεν ακουει που του εχουν ηδη απαντησει οτι αφου εχει τελειωσει το Χαρτη -λογικα- θα του την δωσει την αποστολη...
τωρα ολα τα αλλα με την Υποστηρηξη κτλ, δεν μας αφορουν νομιζω...

Αθωε απονηρευτε φιλε μου !!!!
ασχετο
λεω να αλλαξω σημερα ρεπερτοριο
σημερα δεν θα παιξω την ''Τρελη του Σαγιο''
αλλα θα Αμλετικα θα μονο/ομολογισω
http://prntscr.com/i6rcmt

ακολουθει και πριβε ασχετο
- αλβερτο ναι αυτοβουλως ..το δανειστηκα -
 

Sissyaston

Μέλος
Εάν τοις άλλοις επιτιμώμεν, αυτοί μη δρώμεν
(Αυτά για τα οποία κατηγορούμε τους άλλους, οι ίδιοι να μην τα κάνουμε).

ας επικεντρωθούμε στο τι μπορεί να κάνει ο καθένας μας σε προσωπικό επίπεδο στο παιχνίδι καλύτερο και ας αφήσουμε την διαχείριση να κάνει την δουλειά της γιατί σε τελική ανάλυση υποστηρικτικός είναι ο ρόλος της και όχι να μας κάνει τον χωροφύλακα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

talamanta

Καμένος Χρήστης
Εάν τοις άλλοις επιτιμώμεν, αυτοί μη δρώμεν
(Αυτά για τα οποία κατηγορούμε τους άλλους, οι ίδιοι να μην τα κάνουμε).

ας επικεντρωθούμε στο τι μπορεί να κάνει ο καθένας μας σε προσωπικό επίπεδο στο παιχνίδι καλύτερο και ας αφήσουμε την διαχείριση να κάνει την δουλειά της γιατί σε τελική ανάλυση υποστηρικτικός είναι ο ρόλος της και όχι να μας κάνει τον χωροφύλακα.
Παρ ολο που ξεφυγαμε απο το θεμα
θεωρω οτι μονο η διαχειριση οφειλει και πρεπει να κανει ..τον χωροφυλικα
γιατι διαφορετικα τοτε ολοι θα κανουν οτι κολπο μεντρανο
θελουν και μπορουν στην ''πλατη'' των διπλανων τους
αφοβα και ..με στυλ
 
Κορυφή