ΦοΈκδοτα

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο... Επιστρέφει στον τόπο του εγκλήματος...

SKGduOo.png
 
  • Like
Αντιδράσεις: *iris*

finrοd

Banned
Επειδή κι από τα «χαζά», γνώση μπορεί να προκύψει κι
Επειδή ουδέν κακόν αμιγές καλού
Τι θα λέγατε να το μελετήσουμε το θέμα, επιχειρώντας μια προσέγγιση του τι πταίει!
Το μικρόν τής βιολογικής ηλικίας;
Το ελάχιστον της παιδείας;
Το ανύπαρκτο της νοημοσύνης
Το ελλειπές τής συναισθηματικής ωριμότητας
Το προχωρημένο τής βιολογικέςηλικίας
Όλα αυτά μαζί (εκρηκτικός συνδυασμός, αν και το πρωτο με το τελευταίο αδύνατον ταυτοχρόνως να συμβίανουν) ή κάτι άλλο που η κόσμια συμπεριφορά δεν επιτρέπει άμεσα κι ως του πρέπει να διατυπώσω....

Όλα τα παραπάνω
επειδή έχει ...ζέστη και «καρπουζάκι» ...δεν έχουμε!!!:p

ΥΓ1 (dspev)
Μα πως το ανύπαρκτο να προσβληθεί;

ΥΓ2 (Μήτσος)
Ρίχτο ντε τι καρτεράς.
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
ΥΓ2 (Μήτσος)
Ρίχτο ντε τι καρτεράς.

δικο μου 100%... :p

"Απόψε σήμερα και χθες
Όλες οι πόρτες ειν' κλειστές
Και γω είμαι απ' όξω
Και μες το θάμπος το θαμπό
Παίρνω αμπάριζα να μπω
Και με πετάνε όξω

Όλος ο κόσμος μ' αγνοεί
Βαρέθηκα πια τη ζωή
Τους φθόνους και τα μίση
Αλί αλί και τρισαλί
Φωνάξτ΄αμέσως τον Αλή
Να με καρατομήσει"
 

finrοd

Banned
Φορτσάτο για τον επόμενο Μοναδικο Τίτλο σε βλέπω! χαχαχαχα
Εγώ δε θα πω τίποτε. Καρτέρα την Τάλα. Πας να παίξεις στην έδρα της...

απόψε και σήμερα μες στο θάμπος το θαμπό!!!! Ακόμη ένα αξεπέραστο.
 

DeletedUser

Guest
Το πήγα κβαντικά γι αυτό και δεν το θεώρησα ανύπαρκτο... κι αν αντί για το «καρπουζάκι» είναι το "μποζόνιο Χιγκς";... Προτιμώ τη ζωή μου από 50 πόντους...

Έχουν άραγε συνείδηση τα μποζόνια;
 

finrοd

Banned
Έλα όμως που υπάρχει ασυμβίβαστο-ασυμβατότητα μεταξύ της θεωρίας τής σχετικότητας και την κβαντομηχανικής. Και τα δυο σωστά μοιάζουν μα δεν ...δένουν.

Δεκτόν πάντως πως το ΤΙΠΟΤΕ με ...ΤΙΠΟΤΕ δεν υπάρχει! χεχε
Άντε όμως το αυθύπαρκτο τής ύλης ν' αποδείξεις. Βέβαια, ως ύλη, αυτό που ύλη ονομάζουμε, μπορούν να θεωρηθούν οι «ταλαντώσεις» (να τις πω; ) στο χωροχρονικό συνεχές, τ' οποίο και το πραγματικό σύμπαν είναι, ασχέτως αν οι ατελείς αισθήσεις μας την εμπειρία του δεν μας δίνουν, μια ψευδεπίγραφη μόνο προβολή του στον τρισδιάστατο χώρο μάς επιτρέπουν να ΄χουμε.
Μόνο με τη νόηση μπορούμε να το προσεγγίσουμε....
ΥΓ
Θέλω «καρπουζάκι» ....επειγόντως!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
Νομίζω το είδα στην πόλη μου να παραμονεύει έξω από την «χωριάτικη καφετέρια»:

qRvxApG.png


Ή είναι αυτό στην δική σου;

u8kGalz.png
 

finrοd

Banned
Τόσο ... «τυράκι» μπόλικο και λαχταριστό κι ούτε ενα τόσο δα κομματάκι «καρπουζάκι».
Του τα ΄λεγε ο Μήτσος, εντάξει, μα δεν άκουγε.
Σας τα 'λεγα κι εγώ., μη το χάσουμε. Εντάξει, είναι πολλά μα δεν τα ξετρυπώνεις εύκολα.
Είδατε τώρα; Έσκασε και μας την ...έσκαστε το «καρπουζάκι».
Εξηγώ το αριχκό «Έσκασε».
Είχα πελάτη από τα Λεχαινά Ηλείας. Κάθε καλοκαίρι, κάθε που ερχόταν μου 'φερνε και καμμια 20ριά καρπούζια, ΝΑ (στο μέγεθος), με το συμπάθιο.
Πού να τα φας. Δεν πρόκανες.
Μια βραδιά σκάσανε μπόλικα από δαύτα. Μπαφφ και φφσσσσσσσ επί μπόλικη ώρα ακούγονταν και από τα σκασίματα αφροί έβγαιναν.
Σαν ήρθε την επόμενη φορά του το είπα.
Ε, δεν το ξέρεις ότι στα γρήγορα πρέπει να τα φας; Σε κολοκυθιές τα βάζουν για να γίνονται ΝΑ στο μέγεθος (με το συμπάθιο), και λίγες μέρες πριν να μαζέψουν συγκεκριμένο μέρος του μποστανιού, ρίχνουν κάλιο για να κοκκινίσουν από μέσα.

Εμείς είχαμε αυθεντικό, αγνό, ανόθευτο «καρπουζάκι» και το χάσαμε! φτου.
 

DeletedUser

Guest
Εξαφανίστηκε και το νέο μέλος... δεν υπάρχει πλέον.
 

finrοd

Banned
Ες αύριον τα σπουδαία, αν και γι' αυτόν που το 'πε η αυγή δεν ξημέρωσε. Τον φόνευσαν πριν ξημερώσει, ενώ αν διέκοπτε την συμμετοχή του στο συμπόσιο για να διαβάσει το μήνυμα που τον προειδοποιούσε για την επικείμενη εις βάρος τής ζωής του ενέργειας, ίσως και να την γλίτωνε.
 

finrοd

Banned
Μήτσο, ΕΥΡΗΚΑ!!!
Τι όμως εύρηκα; χεχε Επειδή είσαι φίλος θα στο μαρτυρήσω άνευ χρέωσης. Μόνο 2 "κλικ" για να το μάθεις κι 1 για να το επιβεβαιώσεις, το κόστος!:p
Στο ερώτημα «Πώς διαγράφω τον λογαριασμό μου από το φόρουμ;»
η απάντηση είναι:: γίνεσαι ...«καρπουζάκι»! LOLLOLLOL
Ρίξε μια ματιά στο θέμα «Αλλαγές»
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: *iris*

DeletedUser

Guest
Ο server υποχώρησε αλλά σε εμένα «την λέει» για «μισοτελειώμενες δουλειές» χαχαχ

I4T2rFO.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

finrοd

Banned
15νθήμερη αλλαγή γειτονιών. Αναγκαία τής συνεδρίας η διακοπή για να ανανεωθεί το περιεχομένο της ράβδου γειτόνων.
 

DeletedUser

Guest
Ναι το πρόσεξα εκ των υστέρων χαχα πάντως «γειτονιά» που αλλάζει κάθε 15 ημέρες πιο πολύ σε airbnb μοιάζει' ούτε πλαστική καρέκλα στο πεζοδρόμιο δεν προλαβαίνεις να βγάλεις να γνωρίσεις κανά γείτονα, τσουπ νέοι ενοικιαστές o_O
 

DeletedUser

Guest
Κοίτα που ήταν κρυμμένο... :smiling_imp:

TBhUGTq.png


Και η απολαβή αυτού... :cool:

sVCsOgk.png
 

finrοd

Banned
Στον Ζάχοράνερ αυτά, που έχει «βραχνιάσει» λέγοντας να μην μπαίνουν «περιστατικά» στους δρόμους, γιατί δεν φαίνονται.
Πάντως, το συγκεκριμένο, «φωνάζει» γα να το συλλέξεις.
Που να δεις τ' άλλα που φυτρώνουν σε κομμάτια δρόμων τα οποία ουδόλως ορατά είναι...
 

DeletedUser

Guest
Δεν λέω, ας τα κρύβουν και ας μειώσουν και το χρόνο παραμονής τους... αλλά για 60 προμήθειες; Αλχημιστές εκεί που μετατρέπουν προμήθειες σε διαμάντια δεν έχουν; Από το Elvenar μήπως;
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή