διάλυση συντεχνίας {{{{{ angels }}}}

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser2103

Guest
καλησπέρα σας,
θελω να ευχαριστήσω την διαχείρηση για την σωστή δουλειά που κάνει.
καλό είναι όσοι εκφέρουν την απόψη τους ή οποία είναι πάντα σεβαστη πρωτα:
α) τα κίνητρα τους να μην είναι καθαρα ατομικά
β) να κατέχουν πλήρως το θέμα και να έχουν ψάξει τα γεγονότα
γ) να αντιλαμβάνοντε την προσπαθεια που κάνει η ομαδα διαχειρήσης για να απολαμβάνουμε εμείς το παιχνίδι και μάλιστα χωρίς να ανταμοίβετε.
δ) από ιδία απόψη που έχω τόσα χρόνια που παίζω το παιχνίδι , σε αποφάσεις που έχει πάρει η ομάδα διαχείρησης και κάποιες από αυτές δεν με βόλευαν καθόλου και άλλες με βόλευαν , αυτο που έχω να πώ είναι ότι παντα ηταν σωστεσ!
ε)όσο αφορά το θέμα δικηγόρων και νομικών θεμάτων θα ήθελα να κάνω μία πρόταση στην διαχείρηση , να έρθει σε συνοννενόηση με τους προγραμματιστές έτσι ώστε να γραφτεί στους κανονισμούς του παιχνιδιού " οτι καθε φορα που θα χρησιμοποιει κάποιος τους όρους δικηγοροσ / αγωγη / νομικα να πληρωνει € 1 ..τοτε οι τζιροι που θα κάνει το foe στην ελλαδα θα είναι πολύ μεγαλύτεροί από την πώληση διαμαντιών...
 

DeletedUser30568

Guest
Γιά να καταλάβω καλύτερα, επειδή έχουν ειπωθεί διάφορα στο φορουμ. Εμεις επειδή πήραμε μερικούς τομείς που ήταν ελεύθεροι, με μάχες, βέβαια πιό εύκολες, είμαστε άτιμοι και απαράδεκτοι, επειδή θα έπρεπε να ξέραμε οτι αδίκως ή ατίμως διαλύθηκε η συντεχνία των ANGELS. Γιατί ρε παιδιά δεν μας πήρατε τηλέφωνο να το κξέρουμε.
Εάν αυτό γινόταν με μία αδύναμη συντεχνία θα υπήρχε η ίδια ευαισθησία απο την διαχείριση;
Σίγουρα όχι και αυτό το θεωρώ πιο άτιμο και πιο άδικο.
Πέραν του παραδείγματος τους αυτογκόλ και της ακύρωσης του πρωταθλήματος, θα έπρεπε να ζητήσουμε απο τους Τούρκους την Κωνσταντινούπολη επειδή οι Τούρκοι μπήκαν απο την κεκρόπορτα με προδοσία. Θα πρέπει να ζητηθουν απο τους Πέρσες αποζημιώσεις για την απώλεια των 300 Σπαρτιατών και 700 Θεσπιών στις Θερμοπύλες γιατί ήταν προδοσία του εφιάλτη. Θα πρέπει επίσης να δοθεί στους Τούρκους το Παλαμήδι γιατί το πήραμε με πονηριά. Θα πρέπει επίσης να γίνει και κάτι και με τις περιπτώσεις των μπουρλοτιέρηδων επειδή χρησιμοποίησαν αντισυμβατικές μεθόδους. Επίσης η Αγγλία να παραδώσει μεγάλο μέρος του πλούτου της γιατί είναι προιόν πειρατείας (τους χρησιμοποίησε εναντίον των Ισπανών). Επίσης....επίσης...
Οσον αφορά τις επαρχίες θα προτείνω στη συντεχνεία μου να τις δώσει πίσω, στους προηγούμενους ιδιοκτήτες, αλλά έτσι επειδή θέλουμε και όχι επειδή μας επιβάλλετε.
Επαναλαμβάνω οτι το πρόβλημά μου δεν είναι με τους angels αλλά με την διαχείριση.
 

DeletedUser30568

Guest
Θα πρότεινα επίσης κάθε φορά που μιλάμε ή έχουμε αντίθετη γνώμη, να χρωνόμαστε πάλι απο 1 ευρώ. Ίσως και μία δικτατορία να ήταν καλή.
1. Τα κίνητρα δεν είναι ατομικά, που και αυτό δεν σημαίνει τίποτα, δεν είναι παιγχνίδι αλτρουισμού.
2. Πως να ξέρουμε το θέμα....απλά μαθαίνουμε οτι μας επιβάλλουν σε "τιμωρία" στέρησης των 2 τελευταίων ημερών παιχνιδιού, χωρίς να υπολογίζονται και οι όποιες απώλειές μας.
3. Όποιος εργάζεται ΠΡΕΠΕΙ να αμοίβεται, κακώς το δέχονται, είναι απαράδεκτο, η εταιρεία έχει έσοδα και δουλευουν αυτοί σαν εθελοντές. Να μην το δεχτούν
4. Από τόσο καιρό που παίζω (πολύ λιγότερο απο την Νεφέλη βέβαια), αυτό που έχω καταλάβει είναι οτι η διαχείριση βρίσκεται σε άλλο κόσμο, τουλάχιστον όσον αφορά τις ποινές αποκλεισμού και λειτουργεί επιλεκτικά.
5. Πάλι θα αλλάξετε τους κανονισμούς:

....και κερατάδες και δαρμένοι.

Αυτό είναι απάντηση στη Νεφέλη
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30568

Guest
Γιά να καταλάβω καλύτερα, επειδή έχουν ειπωθεί διάφορα στο φορουμ. Εμεις επειδή πήραμε μερικούς τομείς που ήταν ελεύθεροι, με μάχες, βέβαια πιό εύκολες, είμαστε άτιμοι και απαράδεκτοι, επειδή θα έπρεπε να ξέραμε οτι αδίκως ή ατίμως διαλύθηκε η συντεχνία των ANGELS. Γιατί ρε παιδιά δεν μας πήρατε τηλέφωνο να το κξέρουμε.
Εάν αυτό γινόταν με μία αδύναμη συντεχνία θα υπήρχε η ίδια ευαισθησία απο την διαχείριση;
Σίγουρα όχι και αυτό το θεωρώ πιο άτιμο και πιο άδικο.
Πέραν του παραδείγματος τους αυτογκόλ και της ακύρωσης του πρωταθλήματος, θα έπρεπε να ζητήσουμε απο τους Τούρκους την Κωνσταντινούπολη επειδή οι Τούρκοι μπήκαν απο την κεκρόπορτα με προδοσία. Θα πρέπει να ζητηθουν απο τους Πέρσες αποζημιώσεις για την απώλεια των 300 Σπαρτιατών και 700 Θεσπιών στις Θερμοπύλες γιατί ήταν προδοσία του εφιάλτη. Θα πρέπει επίσης να δοθεί στους Τούρκους το Παλαμήδι γιατί το πήραμε με πονηριά. Θα πρέπει επίσης να γίνει και κάτι και με τις περιπτώσεις των μπουρλοτιέρηδων επειδή χρησιμοποίησαν αντισυμβατικές μεθόδους. Επίσης η Αγγλία να παραδώσει μεγάλο μέρος του πλούτου της γιατί είναι προιόν πειρατείας (τους χρησιμοποίησε εναντίον των Ισπανών). Επίσης....επίσης...
Οσον αφορά τις επαρχίες θα προτείνω στη συντεχνεία μου να τις δώσει πίσω, στους προηγούμενους ιδιοκτήτες, αλλά έτσι επειδή θέλουμε και όχι επειδή μας επιβάλλετε.
Επαναλαμβάνω οτι το πρόβλημά μου δεν είναι με τους angels αλλά με την διαχείριση.

[stav]- Αποφύγετε την δημιουργία πολλαπλών posts. Μπορείτε σε ένα post να κάνετε περισσότερα του ενός "αποσπάσματα" από posts άλλων παικτών (προκειμένου να απαντήσετε ή να σχολιάσετε πολλούς μαζί) καθώς και να χρησιμοποιήσετε την "επεξεργασία" για να διορθώσετε ένα post σας αντί να φτιάξετε καινούριο. [/stav]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Nightvisitor

Μέλος
ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ.......

Δεν θα αναφερθω για το αν ειναι σωστο η οχι το οτι θα κανετε roll back την συντεχνια (γιατι δεν δινω δεκαρα...) ομως ειναι τραγικο το οτι απο την μια διωχετε καθε ευθυνη και απο την αλλη λογω.. καλης καρδιας πουλατε φουμαρα


Κανουμε αναφορες και....
ΔΕΝ ενημηρωνετε την εκβαση του αποτελεσματος (οπως γινεται σε πολλα αλλα παιχνιδια)
ΔΕΝ υπαρχει αναρτηση σε καποια λιστα με τις ποινες που αναλογουν σε καθε παραβαση
ΔΕΝ σας εχουμε καμια εμπιστοσυνη γιατι πολυ απλα το συστημα ειναι σκοτεινο και τα αποτελεσματα του φανερα μεταβαλλονται αναλογα με την καθε περισταση (ναι βρε... για την Νεμεσις λεω στον Β....)

Αυτες ειναι σωστες δουλειες κυριοι... http://prntscr.com/4kclu5

Κλειδωστε με τωρα για καποιο λογο... ειναι παγια τακτικη... Ευχαριστω πολυ!
 

DeletedUser796

Guest
καλησπερα και απο μενα
θελω να ρωτησω κατι αν γινει οντως roll back στο παιχνιδι τα αγαθα που δωσαμε στις μαχες τα αγαθα που παρηγαμε οι ποντοι που πηραμε απο μαχες οι τομεις που πηραμε στους χαρτες θα διαγραφουν ως μη γενομενοι ?μηπως πρεπει να σταματησουμε να παιζουμε μεχρι να γινει επαναφορα
περιμενω μια σαφη απαντηση για να μην παιζω ασκοπα
 

DeletedUser25974

Guest
θα παρακαλουσα τη διαχειρηση να δωσει αμεσα μια ξεκαθαρη και εμπεριστατωμενη απαντηση, γιατι επαναφερει τα κεκτημενα εδαφη των angels (δεν εχω κανενα προβλημα με αυτο) και στην περιπτωση της Νεμεσις πριν μερικους μηνες σιωπησε επιμελως.

αυτο αν γινει ετσι απλα και αδιακριτα θα ειναι ενα μεγαλο σκανδαλο. δηλ ποια η διαφορα, μπορουμε να μαθουμε και εμεις οι πρωην νεμεσιτες ?
 

DeletedUser

Guest
Χωρις να γνωριζω το λογο, μονο απο αυτα που εχουν γραφει στα 2 posts, φαινεται οτι οι περιπτωσεις ειναι εντελως διαφορετικες. Στην περιπτωση των Νεμεσις καποιο ενεργο μελος εκανε τη διαλυση, ενω στην περιπτωση των Angels υπηρξε hackαρισμα λογαριασμου και εγινε μεσω αυτου η διαλυση. Και παλι τονιζω οτι δεν ειναι επισημη αυτη η απαντηση, αλλα κανω μια παρατηρηση απλα και μονο επειδη εχω διαβασει εκτενως και τα 2 posts
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser27181

Guest
Μπορω να ρωτησω πως βγηκε το συμπερασμα για hacking στη περιπτωση της συντεχνειας του Α κοσμου ?
Και ως προς τι η ΤΟΣΗ ευαισθησια σε ενα θεμα που λιγους μηνες νωριτερα μας δινατε να καταλαβουμε το " ας προσεχατε ποιους ειχατε αρχηγους και ιδρυτες " οσον αφορα στη διαθεση χρονου και χρηματων απο τοσους παιχτες ΚΑΙ στις 2 περιπτωσεις ?
Θα με συγχωρεσουν οι ANGELS αλλα εγω βλεπω 2 μετρα και 2 σταθμα .......................
ΜΠΡΑΒΟ στη διαχειρηση , το πιασαμε το μνμα : ))
 

DeletedUser27510

Guest
εγω θα συμφωνησω να γυρισει το παιχνιδι λιγο πριν το χακιν γιατι οι κοποι καποιον παιχτων δεν πρεπει να πανε χαμενοι αλλα θα πρεπει να επιστραφουν σε ολλους τους παιχτες και της συντεχνιες που εποφελιθηκαν τους τομεις υλικα ,στρατος και τελος τα διαμαντια γιατι που να ξερει η καθε συντεχνια τα προβληματα της αλλης το θεμα οπως και να εχει ειναι ευαισθητο και θα ηθελα η διαχειρηση να το δει απο ολες τις πλευρες
 

DeletedUser29852

Guest
χλωμο .............................

Έχω σαστίσει ειλικρινά από την άνευ ορίων υποστήριξη στο πάθημα των Angels....τόσο από τη διαχείριση όσο και από παίχτες άλλων μεγάλων συντεχνιών οι οποίοι επέδειξαν "κατανόηση" και συνταχθηκαν με την απόφαση περί αποκαταστάσεως....Είναι πολύ εύκολο να "κατανοείς" τη Νο 3 συντεχνία..ειδικά σε μία ειλλημμένη απόφαση...Η μεγαλοψυχία αυτή είναι σαφώς πλαστή και είμαστε όλοι μάρτυρες του "μεγάλου ξεκατινιάσματος" πάνω στον χάρτη των συντεχνιών....
Η απόφαση της διαχείρισης στηρίχθηκε στο γεγονός οτι πρόκειται για συντεχνία 80 ατόμων και στον συνυπολογισμό των διαμαντιών και του χρόνου που είχαν διαθέσει τα μέλη της...δλδ μας ανακοινώνεται ευθαρσώς ότι σε μελλοντική ίδια περίπτωση μία ολιγομελής συντεχνία μη διαμαντοφόρων παιχτών δεν θα τύχει της ιδίας μεταχείρησης....Την απόφαση της διαχείρισης θα την αποδεκτώ εφόσον-και μόνο τότε- εάν προχωρήσει η εταιρεία σε αλλαγή των κανόνων του παιχνιδιού οι οποίοι θα ισχύουν ανεξαιρετώς για τους πάντες....Θεωρώ ότι αγγίζει τα όρια της αυθαιρεσίας καταργώντας το νομικό πλαίσιο εντός του οποίου είμαστε όλοι υποχρεωμένοι να κινούμεθα...
Επίσης, η απορία μου είναι ποιός λογαριασμός τόσο λίγων πόντων θα μπορούσε ποτέ να κατέχει ιδρυτικά δικαιώματα....η λογική απαντά ότι μόνο ένας διπλός λογαριασμός ιδρυτή θα μπορούσε...πολύ περισσότερο όταν ο συγκεκριμένος λογαριασμός έχει εμφανιστεί να είναι το μοναδικό μέλος συντεχνίας- μούφας στον χάρτη πολέμου χωρίς να διαθέτει τον ανάλογο στρατό εποχής....Στην ουσία επικροτείται και διαιωνίζεται η κατοχή πολλαπλών λογαριασμών μόνο σε λίγους και εκλεκτούς...
Το λάθος της συγκεκριμένης συντεχνίας οφείλεται αποκλειστικά στις πρακτικές τις οποίες ακολουθει και είναι γνωστές τοις πάσοι...
 

DeletedUser1879

Guest
Το ερώτημα που είναι καίριο εδώ είναι αν όντως πρόκειται για hacking ή απλά για αφελή διαρροή των κωδικών ενός λογαριασμού πολύ ύποπτου.
Η απάντηση βρίσκεται στο ιστορικό της χρήσης αυτού του λογαριασμού.
Ποιές ip τον χρησιμοποίησαν στο παρελθόν; Και -πιο επακριβώς- ποιές mac addresses; Γιατί ένας μικρός και παρατημένος λογαριασμός έχει δικαιώματα ιδρυτή; Κλπ κλπ... εύλογα ερωτήματα...
Αν αυτές οι ip's και mac είναι γνώριμες στους διαχειριστές τότε δεν πρέπει να μιλάμε για αποκατάσταση αλλά για τιμωρία αυτών όπως προβλέπεται από τους κανονισμούς του παιχνιδιού. Οτιδήποτε άλλο θα ήταν σκανδαλώδες ατόπημα.
Η πονηρία δυστυχώς για κάποιους προσκρούει πάνω στην αφέλεια!
 

DeletedUser30665

Guest
το πραγμα μιλαει μονο του.
οχι μονο επιτρεπετε σε μερικους να εχουν δευτερους και τριτους λογαριασμους αλλα οταν τους χειριζονται λαθος η Διαχειρηση τους βοηθαει κιολας.
το κακο εχει παραγινει γιατι η Διαχειρηση "κανει πλατες" στους Guardian σε βαρος ΟΛΩΝ των αλλων Συντεχνιων.
Να ρωτησω γιατι οι Guardian προσπαθησαν να εκμεταλευτουν το γεγονος οτι δεν εχουν πια επαρχιες, μπαινοντας σε σημεια του χαρτη που δεν ηταν πριν προκαλοντας φθορα και ζημια σε αλλες συντεχνιες?
Αυτοι δεν σεβονται ουτε τον εαυτο τους και το αιτημα που εκαναν στην διαχειρηση για RollBack!!!!!

Ξαναλεω λοιπον και θελω να ειμαι ξεκαθαρος.
Η ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΤΩΝ ANGELS ΣΕ ΒΑΡΟΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ. εχουν καταργηθει τα παντα προκειμενου οι Angels να μην βγουν χαμενοι.

Προσοχη λοιπον ολοι, μην γινει κανενα λαθος και παρετε καμια επαρχια απο τους Angels.... Θα σας διαγραψουν για παντα!!!!!!!
Ασε που θα στεναχωρηθει και η Νεφελη... και δεν κανει..... αμαρτια!!!!!
 

DeletedUser

Guest
οχαχαχαχα χαχαχα πραγματικά άυτό το παιχνίδι είναι το καλύτερο που υπάρχει !!!! χαχαχαχα , εδώ δεν μιλάμε για δικαιοσύνη και κανόνες που είναι πάνω από όλους και όλα αλλά για μια διαχείρηση που είναι πάνω από όλους και όλα !!!!χαχαχαχα δεν είναι μόνο το roll back που κάνατε τόσο εύκολα, αλλά είναι και η τεράστια διαφορά ύφους και αντίδρασης που είχατε αντίστοιχα με την Νέμεσις, χαχαχα εδώ δεν μιλάμε απλά για 2 μέτρα και 2 σταθμά ,εδώ έγινε ο τετραγωνισμός του πεντάγωνου , στρογκιλέψατε το τρίγωνο΄λέμε :p χαχαχαχα
Ονειρο ζω μην με ξυπνάτε !!!!!! διαχείρηση μεγαλόκαρδη ;;;; χαχαχαχα σε εμάς γιατί μιλούσε σαν μηχάνημα ;;;;; γιατί δεν είπατε ποτέ τπτ ;;;;;; γιατί λειτουργούσατε σαν δικηγόρος ατόμου που αντιδικούμε μαζί του;;;;;γιατί κάνατε 20 μέρες για να μας απαντήσετε τελεσίδικα ότι δεν ξέρετε τπτ ;;;; χαχαχχαχα καλά αυτό βρωμάει σαν κάτουρο ασβού σχαχαχαχα ακόμα και εάν όσα λέω είναι παντελώς λάθος η βρόμα υπάρχει .........άσε, ότι ακόμα δεν έχετε βρει τρόπο να διασφαλείσετε τους κόπους και το χρήμα τόσον παικτών !!!! χαχαχαχα είπαμε δείνετε το πυρινικό όπλο σε ένα άτομο χωρίς να χρειάζεται έγκρυση από κανέναν , τσουπ πατάει το κουμπάκι και άντε γεια, είτε αυτός είτε ο " διαρύκτης " ρε Μήτσο τι κάνει αυτό ;;; " μπουυυυυυμ :p ....................πραγματικά το παιχνίδι αυτό είναι μοναδικό στο είδος του !!!!!! τόσα στραβά μαζεμένα δεν τα έχουν όλα τα άλλα μαζί :p , ευτυχώς το κατάλαβα πριν πολύ καιρό και κάνω την πλάκα μου , μιας και το ριμάδι μπορεί να παίζεται και από χαλαρούς παίκτες :) αλλά κατα τα άλλα, άστα είναι για γέλια και για κλάματα ........
αααα και κάτι ακόμα που ρώτησα στο παρελθόν και απάντηση δεν πήρα....ο BETA γιατί υπάρχει ;;;;; αφού στην πράξη το ίδιο το παιχνίδι μοιάζει με BETA, τόσα μπαγκ που περνάνε στις αναβαθμίσεις........



Υ.Γ. 1και στο μόνο που είμαι σοβαρός :p χαιρομαι που έγινε roll back είναι το δικαιοτερο ακόμα και εάν δεν έγινε χακαρισμα, ακόμα και εάν οι angels είναι η πιο ανήθικη συμμαχια(δεν λέω ότι είναι, δεν έχω ιδέα επι του θέμματος :) )
Υ.Γ. 2 έχω κάνει λάθος πιο πάνω το πυρινικό δεν σκάει απλά με το πάτιμα ενος κουμπιού, ζητάει και επιβεβαίωση :p
Υ.Γ. 3 προτείνω να γίνει roll back και στον Β κόσμο πριν το σημείο της διάλυσης της Νέμεσις (5-6 μήνες πίσω δλδ ) :p
Υ.Γ. 4 συνεχίστε να δίνετε αναφορά στους παίκτες για ανούσιες ενέργειες παικτών και μην δώσετε ποτέ αναφορά για το ποιός κάνει την διάλυση !!!!!!! καταπληκτικο!!!!!!!!!!! μοναδικό !!!!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30568

Guest
Επειδή μιλήσατε και γιά κόπο που η διαλυμένη συντεχνία πήρε τις επαρχίες που έχασε θα ήθελα να κάνω μία επιπλέον ερώτηση:
Πόσες απο αυτές τις επαρχίες "πάρθηκαν" με "θυγατρικές" συντεχνίες; Η διαχείριση δεν ήταν που "αναγκάστηκε" να βάλει περιορισμούς στο πόσο εύκολα μπορεί να αλλάζεις συντεχνίες ΚΑΙ γιαυτό το λόγο; Αυτό βέβαια ήταν στα πλαίσια της νομιμότητας ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΒΟΥΛΟ; Δηλαδή οι μικρότερες (ή άλλες συντεχνίες που δεν το έκαναν) ήταν χαζοί;
Μήπως θα πρέπει να γεμίσουμε (κάθε συντεχνία) .... με "μικρότερους" λογαριασμούς, ώστε να γίνονται περίπου 80 τα μέλη και να φτιάχνουμε θυγατρικές συντεχνίες;
Παράκληση προς την διαχείριση, αυξήστε τα θηλυκά avatar, γιατί εμείς που δεν έχουμε παντελόνια τα χρειαζόμαστε γιά να μας εκφράζουν
Συμφωνώ λοιπόν και ας δοθούν πίσω οι επαρχίες στους angels, αλλά να βρείτε τρόπο που να ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ απο το παιχνίδι.
Οι angels πραγματικά χρειάζονται στο παιχνίδι και το κάνουν ενδιαφέρον και μάλιστα με αυτή την "εξέλιξη" έγινε περισσότερο ενδιαφέρον. Κάντε λοιπόν ό,τι θέλετε, αφού έτσι και αλλιώς με κάποια αυριανή απόφαση πάλι θα τα χαλάσετε.
Επειδή δεν είμαι γλύφτης, λέω οτι αυτό που πρέπει να γίνει είναι να αλλάξει η ΔΙΑΧΕΊΡΙΣΗ γιατί απλά δεν λειτουργούν με τους κανόνες αλλά με συμπάθειες και "πολιτική". Εξ' άλλου από τη στιγμή που δεν πληρώνονται δεν θα πρέπει να πειράξει και τους ίδιους. Η εταιρεία να βρεί ανθρώπους ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΏΝΕΙ και να αφήσουν τον εθελοντισμό στους.... Γιατρούς Χωρίς Σύνορα και στη εκκλησία.
Εν τέλει (γιαυτά περι παντελονιών και κόπων κ.λπ.), πιστεύει κανένας σοβαρά, (από αυτούς που παίζουν το παιχνίδι κάποιους μήνες και είδαν τα "κόλπα"), οτι υπάρχει κάποια αλήθεια σε αυτά που λένε οι γλύφτες και η διαχείριση;

Υ.Γ 1: Πραγματικά πολύς κόπος αλήθεια. Αλλά πάντα με εντυπωσίαζε και ο κόπος για την συντήρηση δευτερότριτων λογαριασμών, πόσο χρόνο δηλαδή πρέπει να διαθέτει κάποιος γιά να τους συντηρεί. Πόσος κόπος η δημιουργία δευτερότριτων συντεχνιών και πόσος χρόνος γιά την λειτουργία υποβοήθησης της μητρικής.
Υ.Γ. 2: Είναι εντυπωσιακό μόνο οι μεγάλες συντεχνίες καταλαβαίνουν από κόπο και χρόνο, οι μικρότερες δεν καταλαβαίνουν τίποτα, μήπως θα πρέπει να εξαφανιστούν κιόλας;
Υ.Γ. 3: Χάκερς στα υπουργεία, στις πρεσβείες, στο λευκό οίκο ΚΑΙ στους angels.
Υ.Γ. 4: Το να μπαίνεις σε κάποιο λογαρισμό, τόσο παλιό και ανενεργό, όπως μάλλον έχω καταλάβει, ΔΕΝ λέγεται χάκινγκ. Βρήτε μία άλλη Ηρωική ονομασία ΧΑΚΙΝΓΚ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ, ΠΟΙΟΣ ΕΠΑΙΖΕ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΑΥΤΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ;
Υ.Γ. 5: Και ναι δεν φοράω παντελόνια, αλλά κιλτ σκωτσέζικο. Τελικά προτιμάω τον οποιοδήποτε χαρακτηρισμό από το να είμαι γλύφτης με παντελόνια. Οτιδήποτε και αν φοράω γλύφτης δεν είμαι.

Από εδώ και πέρα να μην υπάρχουν κανόνες, κάτι σαν το ΝΑΤΟ ρε παιδί μου, κάτι σαν την τρόικα. ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ Ο,ΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17145

Guest
Ενα μεγαλο μπραβο στην διαχειριση που θα επαναφερει την συντεχνια στην αρχικη της μορφη, ειναι αδικια καποιος να κανει χακινγκ για να διαλύσει μια συντεχνια επειδη δεν μπορουν να την αντιμετωπισουν στα ισια. Αλιλεγιει επρεπε να γινη απο ολες τις συντεχνίες εχθρους και φιλους και οχι να πεφτουν σαν κορακια και να χαιρονται. Ενα μεγαλο μπραβο σε ΑΒΑΤΟΝ και ΑΝΤΑΡΤΕΣ που αποτι φενεται ειναι 2 συντεχνιες που καταλαβαίνουν τι θα πει κοπος και χρονος να εχεις ξοδεψει στο παιχνιδι και να θα χασεις απο καπιος επειδη δεν ξερει τι θα πει να φορας παντελονια
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή