* ΑΥΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΣΟΒΑΡΑ GAMES! *

DeletedUser30982

Guest
αλλά σε καμία περίπτωση δεν μπορούμε να σας ενημερώσουμε για τα αποτελέσματα του ελέγχου ή τις πιθανές τιμωρίες που πιθανόν να δοθούν
καλημέρα και καλή εβδομάδα
Ίρις, απο την στιγμή που οι παίκτες,έχουν αγοράσει με πραγματικά λεφτα,την εξελήξή τους στο παιχνίδι,το θέμα πλέον παύει να είναι απλά της εσωτερικής διαχείρησης εκ μέρους σας,οι θιγόμενοι έχουν πλέον έννομο συμφέρον να απαιτήσουν επαναφορά ,καθώς και πλήρη διαφάνεια στα τεκτενόμενα,καθώς και στις όποιες ποινές θα επιβληθούν.
Θα παρακαλούσα λοιπόν να μας γνωστοποιήσετε όλα τα logs καθώς και τις όποιες ενέργειες εκ μέρους σας
Με τιμή Διονυσία
 

DeletedUser31290

Guest
καλημέρα σας
νομιζω οτι κατι δεν παει καλα..ο κεσαρας123 με τον νατσι123 εχουν δυο κοινα σημεια....ο 1ος εχει ''ζωγραφηση'' ενα ανδρικο μοριο στην πολη του ο δε 2ος λεει κατι για ανδρικα μορια στο προφιλ της συντεχνιας.....και ενα 3ο στοιχειο ειναι ο περιφημος αριθμος 123.......συμπερασμα....κατι εγινε και εφτιαξε αλλο λογαριασμο ειπε σε καποιον συντεχνητη του . να τον βαλει....να του δωσει δικαιωματα . και...πουφ παει η συντεχνια.τωρα γιατι το εκανε . πιθανων να σκεφτηκε οτι σε αυτον οφειλετε το επιπεδο της συντεχνιας και ισως δεν του αρεσε που καρπονοταν τα οφελει αλλοι παικτες.και οπως λέει και η ειρηνη.....μπορει να τα πηρε στο κρανιο....:mad::mad::mad:
 

DeletedUser30097

Guest
καλημέρα σας
νομιζω οτι κατι δεν παει καλα..ο κεσαρας123 με τον νατσι123 εχουν δυο κοινα σημεια....ο 1ος εχει ''ζωγραφηση'' ενα ανδρικο μοριο στην πολη του ο δε 2ος λεει κατι για ανδρικα μορια στο προφιλ της συντεχνιας.....και ενα 3ο στοιχειο ειναι ο περιφημος αριθμος 123.......συμπερασμα....κατι εγινε και εφτιαξε αλλο λογαριασμο ειπε σε καποιον συντεχνητη του . να τον βαλει....να του δωσει δικαιωματα . και...πουφ παει η συντεχνια.τωρα γιατι το εκανε . πιθανων να σκεφτηκε οτι σε αυτον οφειλετε το επιπεδο της συντεχνιας και ισως δεν του αρεσε που καρπονοταν τα οφελει αλλοι παικτες.και οπως λέει και η ειρηνη.....μπορει να τα πηρε στο κρανιο....:mad::mad::mad:
Εικοτολογείς κι αυτό δεν είναι γόνιμο κι εποικοδομητικό.
Η πόλη που φέρει το συγκεκριμένο σχέδιο είναι μεν του natsi123 αλλά υπάρχει το ενδεχόμενο να παραβιάστηκε ο κωδικός και να πέρασε στον έλεγχο άλλου ατόμου.
Το προφίλ της συντεχνίας μπορεί να το διαμορφώσει οποιοδήποτε μέλος της έχει τ' ανάλογα δικαιώματα κι όχι υποχρεωτικά ο natsi123.
Τέλος, συμπληρώνοντας στο προηγούμενο μου μήνυμα, θα ήθελα να παρατηρήσω πως λογικά, σαν έγινε (αν έγινε) η παραβίαση του λογαριασμού του natsi123 αυτός ΔΕΝ ήταν αποκλεισμένος. Δηλαδή ο αποκλεισμός του έγινε ΜΕΤΑ το συμβάν και την ενδεχόμενη παροχή δικαιωμάτων στον λογαριασμό που έκανε ότι έκανε στην συντεχνία.
Τι σατανική σύμπτωση, η διαχείριση, άφαντη λόγω Σαββατοκύριακου, να εμφανίζεται αποκλείοντας τον λογαριασμό του natsi123 από το παιχνίδι και στη συνέχεια να εξαφανίζεται πάλι, μη δίνοντας απαντήσεις στα ερωτήματα.
Συμπληρώνω...
Λογικά ανακύπτει το ερώτημα: Έχει η διαχείριση λερωμένη τη ...φωλιά της;

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31290

Guest
Εικοτολογείς κι αυτό δεν είναι γόνιμο κι εποικοδομητικό.
Η πόλη που φέρει το συγκεκριμένο σχέδιο είναι μεν του natsi123 αλλά υπάρχει το ενδεχόμενο να παραβιάστηκε ο κωδικός και να πέρασε στον έλεγχο άλλου ατόμου.
Το προφίλ της συντεχνίας μπορεί να το διαμορφώσει οποιοδήποτε μέλος της έχει τ' ανάλογα δικαιώματα κι όχι υποχρεωτικά ο natsi123.
Τέλος, συμπληρώνοντας στο προηγούμενο μου μήνυμα, θα ήθελα να παρατηρήσω πως λογικά, σαν έγινε η παραβίαση του λογαριασμού του natsi123 αυτός ΔΕΝ ήταν αποκλεισμένος. Δηλαδή ο αποκλεισμός του έγινε ΜΕΤΑ το συμβάν και την ενδεχόμενη παροχή δικαιωμάτων στον λογαριασμό που έκανε ότι έκανε στην συντεχνία.
Τι σατανική σύμπτωση, η διαχείριση, άφαντη λόγω Σαββατοκύριακου, να εμφανίζεται αποκλείοντας τον λογαριασμό του natsi123 από το παιχνίδι και στη συνέχεια να εξαφανίζεται πάλι, μη δίνοντας απαντήσεις στα ερωτήματα.
καλα ρε παιδια μην βαρατε .......να βοηθησω ηθελα να βρεθει αυτος που εδωσε τα δικαωματα στον κεσαρα......
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Εχω την εντυπωση, οτι το δικαιωμα του ιδρυτη δεν μπορει να κλειστει στον μοναδικο παιχτη που εχει απομεινει σε μια συντεχνεια
Αυτοματα το συστημα ανοιγει το δικαιωμα του ιδρυτη στον παιχτη ..με την μεγαλυτερη βαθμολογια
Αυτο σημαινει
'η οτι το συστημα ακομη θεωρει οτι ειναι μεσα ως ιδρυτης ο natsi123
ομως εδω θελει προσοχη (εαν αυτο διαβαζει το συστημα) μαλλον θα ισχυει μεχρι τον επομενο ημερησιο υπολογισμο
'η οτι εχει αυτοματα ξανα ανοιχτει στον ..βρουτο το δικαιωμα του ιδρυτη
..Το θετικο ομως ειναι οτι δεν πιστευω οτι κανεις πλεον θα χρησιμοποιησει/κινησει ξανα τον βρουτο ως λογαριασμο
το αφεντικο του ξερει οτι ειναι υπο ελεγχο απο τους τεχνικους ο λογαριασμος αυτος
οποτε υπαρχει ο χρονος για προσπαθεια απο τους τεχνικους
Και κατι για την διαχειριση οι περισσοτεροι ξερετε οτι δεν ειμαι και ..οπαδος κανενος ποσο μαλλον της διαχειρισης
Ομως να λεμε τα πραγματα οπως εχουν
Η διαχειριση δεν θα μπορουσε ακομη και ολο το 24h να ηταν μεσα να κανει τιποτα
Μονο οι τεχνικοι μπορουν και το τμημα δεν ..λειτουργει τα Σ/Κ
αυτο σας το λεω ..με ταλια σιγουρια που πηγαζει απο τον βετα το εχουν αναφερει επισημα εκει οι υπευθυνοι
 
Τελευταία επεξεργασία:

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
Ειναι μια θαυμασια ευκαιρια οι διαχειριστες να δουν οτι τι συστημα...ειναι διατρητο...ειναι αναγκη να αλαξει ο τροπος διαλυσης μιας συντεχνειας η απομακρυνσης μεγαλου αριθμου μελλων σε μια μερα.. να υπαρχει πρωτα συνενοηση με τη διαχειρηση και να ενημερωνεται αμοδιως ολη η ομαδα...Το γεγονος οτι δημιουργει την ομαδα καποιος δεν την κανει αυτοδικαια και κτημα του......Επισης παιδες εδω υπαρχει κι ενα θεματακι νομικο...για το οποιο δεν βλεπω καμια αναφορα.....εδω μιλαμε για παραβιαση προσωπικών δεδομενων....δεν ειναι λογικο η διαχειρηση να καλυψει τον παραβατη....εχει δικαιωμα οποιος θιγετε απο αυτο να ζητησει το λογο....Αλλα θα μου πειτε...γραφει καπου στους κανονες...για δυνατοτητα προσφυγης σε νομικο τμημα της εταιριας.......ολα στο γονατο ξεκινησαν και τωρα που βρεθηκε ο πωρωμένος που ξεπερασε τα ορια...τρεχουμε να προλαβουμε...Το Φ.Ο.Ε ειναι ωραιο παιχνιδι αλλα εχει πολυ δρομο για να γινει σωστο και δικαιο ειδικα...Εφαγε μπαν το θυμα.....αυτο ξεπερναει καθε λογικο νου...
 

DeletedUser31140

Guest
καταγεγραμμένο είναι όλο το ιστορικό του χρήστη που είναι τώρα μέσα στους invictus.
δεν είναι λογαριασμός μιας ώρας.. είναι λογαριασμός που έχει βάλει πόντους έχει παίξει, συμμετείχε στο παιχνίδι μέχρι να γίνει ότι έγινε...
κάντε όλους τους συνδυασμούς (που έβαλε πόντους; που έστειλε μυνήματα; που που που που που.... και αποκλείστε τον ιδιοκτήτη του αλλά και όλη την συντεχνία του!
 

DeletedUser30097

Guest
Καλημέρα Ταλαμάντα
Εχω την εντυπωση, οτι το δικαιωμα του ιδρυτη δεν μπορει να κλειστει στον μοναδικο παιχτη που εχει απομεινει σε μια συντεχνεια
Αυτοματα το συστημα ανοιγει το δικαιωμα του ιδρυτη στον παιχτη ..με την μεγαλυτερη βαθμολογια
Αυτο σημαινει
'η οτι το συστημα ακομη θεωρει οτι ειναι μεσα ως ιδρυτης ο natsi123
ομως εδω θελει προσοχη (εαν αυτο διαβαζει το συστημα) μαλλον θα ισχυει μεχρι τον επομενο ημερησιο υπολογισμο
'η οτι εχει αυτοματα ξανα ανοιχτει στον ..βρουτο το δικαιωμα του ιδρυτη
..Το θετικο ομως ειναι οτι δεν πιστευω οτι κανεις πλεον θα χρησιμοποιησει/κινησει ξανα τον βρουτο ως λογαριασμο
το αφεντικο του ξερει οτι ειναι υπο ελεγχο απο τους τεχνικους ο λογαριασμος αυτος
οποτε υπαρχει ο χρονος για προσπαθεια απο τους τεχνικους
Τι αυτόματα και ξεαυτόματα γράφεις;
Για να εκδιώξεις ιδρυτή από συντεχνία πρέπει να ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ δικαιώματα ιδρυτή. Τελεία και παύλα. Μην το μπερδεύουμε το θέμα. Η διαχείριση θα κάνει ότι οφείλει να κάνει και θα καθαρίσει και την φωλιά της (δες προηγούμενο μου μήνυμα) αν είναι λερωμένη. Στην Ίρις τουλάχιστον έχω εμπιστοσύνη.
Συμπλήρωση:
Ότι έγινε, μπορεί να έγινε από άλλο λογαριασμό κι όχι του κεσαρα123, ο οποίος λογαριασμός αφού απέκτησε (πως άραγε) δικαιώματα ιδρυτή, απέβαλε όλα τα υπόλοιπα μέλη από τη συντεχνία, έκανε ότι άλλο έκανε και μετά αποχώρησε, αφήνοντας εντός της συντεχνίας μόνο το λογαριασμό κεσαρας123.
Σ' αυτήν την περίπτωση το σύστημα αυτόματα αναγνώρισε τον λογαριασμό κεσαρας123 ως ιδρυτή και του έδωσε το αντιστοιχο δικαίωμα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημέρα Ταλαμάντα

Τι αυτόματα και ξεαυτόματα γράφεις;
Για να εκδιώξεις ιδρυτή από συντεχνία πρέπει να ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ δικαιώματα ιδρυτή. Τελεία και παύλα. Μην το μπερδεύουμε το θέμα. Η διαχείριση θα κάνει ότι οφείλει να κάνει και θα καθαρίσει και την φωλιά της (δες προηγούμενο μου μήνυμα) αν είναι λερωμένη. Στην Ίρις τουλάχιστον έχω εμπιστοσύνη.
Θεωρω οτι δεν ξερουμε εαν εχει εκδιωχτει απο τον αλλον παιχτη 'η εαν τελει υπο αποκλεισμο
και ειλικρινα προσπαθω να βοηθησω
να μην γινει απο δω και περα και καμμια ξωφαλτση ''στραβη'' απο καποιο λανθασμενο χειρισμο και διαλυθει και τυπκα η συντεχνεια
Για μενα αυτο πρεπει να προεχει τωρα να μην διαλυθει η συντεχνεια
μετα υπαρχει χρονος να σχολιαστουν ολα τα υπολοιπα
 
Τελευταία επεξεργασία:

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Γεια χαρά Σας!

Έχεις απόλυτο δίκιο! Τα πάντα είναι πιθανόν να 'χουν συμβεί. Αλλά τα ερωτήματα αιωρούνται:
  1. Έγινε παραβίαση ή όχι του λογαριασμού του natsi;
  2. Έγινε υποκλοπή του κωδικού του λογαριασμού του ή όχι;
  3. Αν έγινε υποκλοπή του κωδικού, πως αυτή έγινε;
  4. Από ποιον λογαριασμό, ποιας ip και πότε στάλθηκε η πρόσκληση προς τον λογαριασμό "κεσαρας123";
  5. Από ποιον λογαριασμό, ποιας ip και πότε δόθηκαν δικαιώματα ιδρυτή στον λογαριασμό "κεσαρας123";
  6. Γιατί δεν μπορεί να γίνει επαναφορά στη προτέρα κατάσταση, από τη στιγμή που τα στοιχεία υπάρχουν στην βάση δεδομένων, μιας και η συντεχνία δεν έχει διαλυθεί;


Στη συγκεκριμένη θέση θα διαφωνήσω απόλυτα. Η αδιαφάνεια ποτέ δεν υπήρξε μητέρα καλών. Ναι, να μην δοθούν προσωπικά στοιχεία, να μην "φωτογραφηθεί" καν ο δράστης, αλλά πεποίθησή μου είναι πως πρέπει να ενημερωθεί η κοινότητα του ΦοΕ στην Ελλάδα για το τι ακριβώς έγινε και το πως έγινε, εκτός κι αν το "πως έγινε" οφείλετε σε κενό ασφαλείας το οποίο αν δημοσιοποιηθεί μπορεί να γίνει εκμεταλεύσιμο από κακοπροαίρετα άτομα. Υπάρχει τέτοιο κενό ασφαλείας στον κώδικα του παιχνιδιού;
Ένα ερώτημα προς τον natsi:
Γιατί δεν συνδέεται στον λογαριασμό του; Δεν ισχύει πλέον ο κωδικός που είχε;
Γιατί δεν κάνει ανάκτηση κωδικού μέσω e-mail;
Αν έχει γίνει κι αλλαγή της διεύθυνσης e-mail που είχε δηλώσει, τότε, αν λάθος δεν κάνω, και παρακαλώ Ίρις να μου το επιβεβαιώσεις αυτό, έχει σταλλεί από το σύστημα μήνυμα αλληλογραφίας στην προ της αλλαγής διεύθυνση e-mail, το οποίο ενημερώνει για την αλλαγή και δίνει τη δυνατότητα, εντός ορισμένου χρόνου κάποιων ημερών, να γίνει ανάκληση της ενέργειας αλλαγής της διεύθυνσης e-mail και επαναφορά της παλαιάς.
Συνεπώς, γιατί δεν κάνει ανάκτηση του κωδικού του για να ξαναπάρει τον έλεγχο του λογαριασμού του;

ΜΦΧ
Γιώργης.

Αν σας απαντήσω στα παραπάνω ερωτήματα, όχι μόνο θα φωτογραφήσω την ταυτότητα του δράστη, αλλά θα σας τον δείξω με το δάχτυλο :p
Σύμφωνα με τους κανόνες περί προστασίας προσωπικών δεδομένων , δε μου επιτρέπεται να σας πω τίποτα από τα παραπάνω.

Ο natsi123 αν θέλει μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μας και να τον ενημερώσουμε σχετικά με το δικό του λογαριασμό.
Αν θέλει μετά να σας δείξει εκείνος την απάντηση, είναι άλλο θέμα.
Φυσικά και μπορεί να πάρει το λογαριασμό του πίσω αν έχει "χακαριστεί". Εννοείται πως ξέρουμε αν στέλνει ο ίδιος αίτηση ή ο "κλέφτης" του λογαριασμού. Οπότε σε αυτόν μπορούμε να πούμε τα πάντα, όλες τις κινήσεις που έγιναν στο λογαριασμό του.

Οι υπόλοιποι παρακαλώ σεβαστείτε το γεγονός ότι δεν μπορούμε να σας ενημερώσουμε για λογαριασμό τρίτου.

Η απάντηση των τεχνικών για την επαναφορά της συντεχνίας στην κατάσταση που ήταν πριν γίνουν όλα αυτά, δυστυχώς είναι αρνητική.
Δεν μπορεί να γίνει επαναφορά της συντεχνίας, κυρίως λόγω του ότι ο Ιδρυτής μιας συντεχνίας είναι ελεύθερος να κάνει ότι θέλει με αυτή. Ακόμα και να τη διαλύσει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: dio21

DeletedUser31140

Guest
Αρα, Ξέρετε....

Αν η διαχείριση θέλει, μπορεί να προσκαλέσει έναν από τους ivictus και να διώξουν αυτόν που είναι μέσα.
Δεν θέλει τεχνικές γνώσεις όλο αυτό.. θέληση θέλει.....
 

DeletedUser30097

Guest
Η απάντηση των τεχνικών για την επαναφορά της συντεχνίας στην κατάσταση που ήταν πριν γίνουν όλα αυτά, δυστυχώς είναι αρνητική.
Δεν μπορεί να γίνει επαναφορά της συντεχνίας, κυρίως λόγω του ότι ο Ιδρυτής μιας συντεχνίας είναι ελεύθερος να κάνει ότι θέλει με αυτή. Ακόμα και να τη διαλύσει.
Δηλαδή, όσο η συντεχνία υφίσταται και τα δεδομένα της υπάρχουν στις βάσεις δεδομένων της εταιρείας δεν μπορείτε να κάνετε επαναφορά στην προτέρα κατάσταση γιατί είναι εντός της ο ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΗΣ με δικαιώματα ιδρυτή.
Από την άλλη, σαν ο ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΗΣ, έχοντας δικαιώματα ιδρυτή, τη διαλύσει, δεν θα μπορείτε να επαναφέρετε την προτέρα κατάσταση διότι θα έχουν χαθεί τα στοιχεία της συντεχνίας από τις βάσεις δεδομένων της εταιρείας λόγω διάλυσής της!
Ωραία, πολύ ωραία. Σε καλό δρόμο είμαστε! Τι διαολεμένος ΓΟΡΔΙΟΣ ΔΕΣΜΟΣ είναι αυτός;

Συμπλήρωση:
Σε προηγούμενο μήνυμα/απάντηση σου προς την Ταλαμάντα ενημέρωσες πως έχεις αφαιρέσει τα δικαιώματα του λογαριασμού κεσαρας123 για να μην μπορεί να διαλύσει τη συντεχνία.
Δηλαδή αυτή τη στιγμή η invictus είναι παγκόσμιο φαινόμενο. Η μοναδική συντεχνία που υφίσταται δίχως να έχει εντός της μέλος με δικαιώματα ιδρυτή!!
Βάλτε μέσα ένα από τ' αυθεντικά παιδιά της συντεχνίας, δώστε του δικαιώματα ιδρυτή και μετά παγώστε τα πάντα και κάντε τους ελέγχους σας.
Απάντηση στο ερώτημα αν η διαχείριση έχει λερωμένη τη φωλιά της και στον λογικό συνειρμό από τον οποίο αυτό προέκυψε δεν πήρα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Αυτό που λέει ο canopus-gr, μπορεί να γίνει.
Μπορείτε να μου δώσετε ένα όνομα μέλους, να το προσθέσω στη συντεχνία, να του δώσω τα δικαιώματα ιδρυτή κι εκείνος να προσκαλέσει όλα τα προηγούμενα μέλη της συντεχνίας και να συνεχίσετε από το σημείο που είναι η συντεχνία σας τώρα.
 

DeletedUser31458

Guest
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
1. ΙΡΙΣ Ο ΝΑΤΣΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΕΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΑΒΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΩΡΘΩΣΕΙΣ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΔΙΚΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΕΝΑΣ ΠΑΙΚΤΗΣ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΕΝΑΣ ΧΑΚΕΡ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ ΠΑΙΚΤΗ Η΄ ΣΥΝΤΕΧΝΙΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΛΥΕΙ ΟΛΑ.
2. ΔΕΝ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ <ΚΛΕΦΤΗ>. ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΘΕΜΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΜΟΝΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΣΥΝΤΕΧΝΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ ΠΑΙΚΤΗ.
3. ΟΙ ΤΕΧΝΙΚΟΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΟΥΝ ΤΗΝ ΣΥΝΤΕΧΝΙΑ ΠΙΣΩ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΝΑ ΠΡΟΣΚΑΛΕΣΕΙ ΣΤΗΝ ΙΝΒΙΚΤΟΥΣ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 3 ΙΔΡΥΤΕΣ <ΕΓΩ ,CRHFOT,NATSI123> ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΙΔΡΥΤΗ ΝΑ ΠΕΤΑΞΟΥΜΕ ΕΞΩ ΤΟΝ ΚΕΣΑΡΑ 123 ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΛΕΣΟΥΜΕ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ ΠΙΣΩ, ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΓΙΑ ΣΤΡΑΤΟΥΣ ΑΓΑΘΑ ΜΚ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΗΜΑ ΤΗΣ ΣΥΝΤΕΧΝΙΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΙΝΝOGAMES ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΤΩΝ INVICTUS ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΥΝΤΕΧΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΘΗΚΑΝ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΣ.
 

DeletedUser31458

Guest
ΙΡΙΣ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΕΚ ΤΩΝ 3 ΙΔΡΥΤΩΝ.
 

DeletedUser29984

Guest
Καλημέρα προσθέστε στην συντεχνία το makmak που είναι και ενα απο τα ιδρυτικά μέλη.
 

DeletedUser31465

Guest
Χαίρετε κύριοι και κυρίες διαχειριστές,developers ή οποιοιδήποτε άλλοι έχετε περισσότερη δικαιοδοσία πάνω στο παιχνίδι από τον μέσο παίχτη.

Αν και σε καμία περίπτωση δεν παίζω το παιχνίδι τόσο καιρό όσο τα παιδιά που έχουν ήδη προαναφερθεί στο ζήτημα,θεωρώ τον εαυτό μου ως άκρως ενεργό παίχτη,απλά έτυχε να ξεκινήσω πολύ αργότερα.
Μετά το πρόσφατο ατυχές συμβάν,όπου για να πω την αλήθεια μου φαίνεται σαν ψέμα, έχω να δηλώσω την βαθιά μου θλίψη για τον τρόπο με τον οποίον αντιμετωπίζεται η κατάσταση από τα ανώτερα κλιμάκια.
Πραγματικά ΔΕΝ μπορώ με ΤΙΠΟΤΑ να κατανοήσω τον όρο <δεν γίνεται να επανέλθει η συντεχνία στην προ χακαρίσματος εποχή ή η πόλη του παίχτη>.
Λογικά ξέρετε ότι το παιχνίδι εκτός από χρόνο (που είναι δικαίωμα του καθενός κατά πόσο θα τον διαθέσει ή όχι) χρειάζεται και χρήμα για να καταφέρεις κάποια πράγματα σε εύλογο διάστημα ή να παραμείνεις ανταγωνιστικός.Σαφώς και το χρήμα έγκειται στη δικαιοδοσία του εκάστοτε παίχτη,ΑΛΛΑ από εκείνο το σημείο και μετά εμπλέκεστε κι εσείς στην όλη διαδικασία.
Από τη στιγμή που ο οποιοσδήποτε θελήσει να πληρώσει έστω και 5 ευρώ έχει δικαίωμα (κατά την άποψή μου) να προστατεύεται από το παιχνίδι κι όχι σε μία δύσκολη στιγμή να "τρώει μια ξεπέτα" του τύπου αυτοί είναι οι κανόνες του παιχνιδιού.Πρέπει να υπάρχει σεβασμός στα χρήματα του καθενός καθώς όλοι γνωρίζουμε-τε ότι στις ημέρες μας δεν είναι και το πιο εύκολο να μπορείς να είσαι σε θέση να πληρώνεις και για ένα παιχνίδι.
Αν λοιπόν θέλετε να διατηρηθεί η υπόληψή σας και να συνεχίσετε να προσελκύετε νέα άτομα τα οποία πιθανότατα θα φέρουν ζεστό χρήμα και πιθανόν νέα άτομα,ώστε αυτή η αλυσίδα να συνεχιστεί,καλό θα ήταν να επιληφθείτε άμεσα και ουσιαστικά του θέματος,διαφορετικά το παιχνίδι θα καταλήξει να είναι ένα νεκροταφείο με κάποια ζόμπι παίχτες (ήδη έχουν αρχίσει και ερημώνουν κόσμοι).

Υ.Γ.Respect στους παίκτες των άλλων συντεχνιών.Πραγματικά αυτό το community spirit με ενθουσίασε!!!
 

DeletedUser30097

Guest
Αν σας απαντήσω στα παραπάνω ερωτήματα, όχι μόνο θα φωτογραφήσω την ταυτότητα του δράστη, αλλά θα σας τον δείξω με το δάχτυλο :p
Σύμφωνα με τους κανόνες περί προστασίας προσωπικών δεδομένων , δε μου επιτρέπεται να σας πω τίποτα από τα παραπάνω.
Ευχαριστώ! Στην περίπτωση που ακριβολογείς και σε συνάρτηση με τον τρόπο και τη σειρά που έχω διατυπώσει τα ερωτήματα, έχω λάβει ήδη την απάντηση για το τι συνέβει.
Μένει μόνο το ερώτημα ως προς το αν έχει λερωμένη τη φωλιά της η διαχείριση και η αντίκρουση του λογικού συνειρμού από τον οποίο ανέκυψε.
Καλή συνέχεια!
 
  • Like
Αντιδράσεις: dio21

talamanta

Καμένος Χρήστης
Εδω θα φανει εαν πραγματικα θελει καποιος να βοηθησει το φοε
τα μελη της διαχειρισης ας παρακαμψουν τους τεχνικους
ας εφαρμοσουν
εναν απο τους κανονες του παιχνιδιου και δεν χρειαζεται εγκριση απο αλλου ...πιο πανω
http://prntscr.com/dcpobc
ας δωθει/δωρεα ο λογαριασμος του ..βρουτου για λιγο σε εναν αλλο παιχτη μεχρι να μπει καποιος απο τους υπολοιπους μεσα
εαν δεν συμφωνει το ..αφεντικο του βρουτου ας το πει ..στην διαχειριση πριβε
 

DeletedUser31460

Guest
Καλημέρα προσθέστε στην συντεχνία το makmak που είναι και ενα απο τα ιδρυτικά μέλη.
 
Κορυφή