* ΑΥΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΣΟΒΑΡΑ GAMES! *

DeletedUser31463

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ....
η συντεχνια INVICTOUS ανηκει πλεον και παλι στους νομιμους κατοχους της...ευχαριστουμε παρα πολυ ολα τα παιδια και συντεχνιες που μας βοηθησαν (αλλοι με τις γνωσεις τους,αλλοι με τις πιεσεις που ασκησαν) ωστε να να γινει αυτο πραξη.....θα μας παρει λιγο καιρο να συμμαζεψουμε την ζημια και να μπουμε στους παλαιοτερους ρυθμους....ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΙΛΙΕΣ ΣΥΝΤΕΧΝΙΕΣ,ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ....ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ,ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΑ ΞΑΝΑΕΧΟΥΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ ΛΕΙΑΝ ΣΥΝΤΟΜΩΣ......


ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ.

υ.γ...μενει να αποκατασταθει και ο χακαρισμενος συντεχνος μας natsi123..ελπιζουμε να λυθει και αυτο συντομα...
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Kαλησπερα και καλη εβδομαδα, τελικα....:)
Απο το πρωι διαβαζω και θα μπορουσα να απαντησω σε διαφορα....αλλα δεν νομιζω οτι χρειαζετε....
σεβωμενος την προσπαθεια και την υπομονη που εδειξε η Ειρηνη, περιμενα το αποτελεσμα.... και δικαωθηκε ολος ο κοσμος του ΦοΕ τελικα.....
Μπραβο στα παιδια που ξαναπηραν στα χερια τους οτι (με δολο) τους κλαπηκε....
Μπραβο στην Διαχειρηση που εδρασε οπως εδρασε, με υπευθυνοτητα και λογικη....
ΜΠΡΑΒΟ πανω απο ολα σε ολους εσας που δειξατε την συμπαρασταση σας και την ανωτεροτητα που αρμοζει σε μια παρεα ενος παιχνιδιου, σαν το ΦοΕ.... "φιλοι" και "εχθροι" των ΙΝΒΙΚΤΟΥΣ, ολοι μαζι καταφεραμε κατι πολυ σημμαντικο....
Στειλαμε στον "εξω απο δω" τον τυπο που νομισε οτι κανει κατι σπουδαιο, χαλοντας μια απασχοληση (διασκεδαστικη) για ολους μας.....
Τοσο κοσμο στο ΦΟΡΟΥΜ δεν ξαναειδα (εκτος απο καποια παιχνιδια που μας βαζει να παιζουμε η Ειρηνη..χαχαχ), και τοσο παλμο και συμμετοχη....
Και παλι ΜΠΡΑΒΟ σε ολους....
Ευχομαι ο Γιαννης (natsi) να μην εχει φρικαρει τελειως και να ξαναμπει....
και αν δεν μπορει το τεχνικο τμημα να του δωσει πισω τα ΜΚ του, μπορουμε ολοι εμεις....εκει που τωρα ειναι το αντρικο μοριο, λεω να χτισει ενα τυμβο...χαχαχαχαχ....και μεις θα τον σηκωνουμε με forge ποντους....;)
Καλη Συνεχεια σε ολους....
 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
Παιδες μαθαινω οτι σιγα σιγα επανερχονται τα μελη των ivictous....ΧΑΙΡΟΜΑΙ πολυ παιδες που λυθηκε μια κατασταση τοσο δυσαρεστη....Οφειλουμε και να παραδεχθουμε οτι οι διαχειριστες ελυσαν αυτο που αρχικα φαινονταν δυσκολο....Πραγματικα πολυ ευχαριστο το γεγονος...ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ...προχωραμε...
 

DeletedUser31459

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

Ευχαριστούμε την διαχείριση για ότι έκανε για να επιστρέψουμε στην συντεχνία, Και όλα τα παιδιά που μας στηρίξανε πραγματικά στην δύσκολη στιγμή
 

DeletedUser31458

Guest
Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΗΤΑΝ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ. ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΗΞΕΡΑΝ ΕΣΤΕΛΝΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΝΜ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ. ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ? ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ. ΙΡΙΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΤΕΧΝΕΙΑ. ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΝΑΤΣΙ123 ΝΑ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΔΙΚΛΕΙΔΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
 

DeletedUser31290

Guest
εκ μερους των **ΜΑΧΗΤΩΝ** του αρβαχαλ και της ζουγκλας ....να ευχηθουμε καλη συνεχια στα παιδια της ΙΝΒΙΚΤΟΥΣ .
και ενα ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ στην ειρηνη . και σε ολα τα παιδια της διαχειρισης. που βοηθησαν . να αποκατασταθει η συντεχνια που χακαριστηκε. οσο για τον χακερ της κακιας ωρας.....να του καει το λαπτοπ
:):):););););)
 

DeletedUser30401

Guest
Σήμερα η ελληνική κοινότητα του ΦΟΕ κατάφερε και έφερε εις πέρας την αποκατάσταση μιας τεράστιας αδικίας .Σας ευχαριστώ εκ βαθέων για την υποστήριξη σας προς την Συντεχνία μου .Μετά από τρία χρόνια σήμερα επιβεβαιώθηκε ότι οι INVICTUS αξίζουν και έχουν κερδίσει τον σεβασμό όλων γιατί από την ημέρα της δημιουργίας τους πρεσβεύουν το ΔΙΚΑΙΟ και το ΤΙΜΙΟ.

Υ.Γ Καλή συνέχεια σε όλους τους συμπαίχτες <<ΝΕΝΙΚΗΚΑΜΕΝ>>
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Μια παρακληση προς τη Διαχειρηση....
Θα ηθελα να αλλαξω το ονομα που εδωσα στο θεμα οταν το ανοιξα....θα ηθελα να εχει -πλεον- τον τιτλο:
* ΑΥΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΣΟΒΑΡΑ GAME *
Δεν νομιζω οτι μπορω να το κανω μονος μου, αν και προσπαθησα...δεν ειμαι και "χακερ" βλεπετε!!!.....;)
Σας δινω λοιπον την αδεια να το αλλαξετε εσεις αγαπητη Ειρηνη....

respect...
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ ..μεσα στην λεξη παιδια περικλυω και τα μελη της διαχειρισης
Υπάρχει στον κόσμο τούτον ένας μυστικός νόμος
- το κακό πάντα στην αρχή θριαμβεύει και πάντα στο τέλος νικάται

Νίκος Καζαντζάκης

ΚΑΝΩ ΠΑΡΕΝΘΕΣΗ γιατι εχθες δηλ 29.11.2016 ειχα γραψει ενα μνμ μετα απο αρκετη σκεψη
και αφου ειχα διαβασει με προσοχη τα μνμ /γνωμες /αποψεις ολων των υπολοιπων

το διεγραψα ομως αργοτερα γιατι δεν ηθελα να ''καπελωσω'' το τελευταιο μνμ του φιλτατου finrod
Ομως θεωρω οτι ειναι υποχρεωση μου να τονισω δημοσια καποιες σκεψεις μου απο εκεινο το μνμ
Μην γινομαστε
''κοσκινιστες'' ο βασικος σκοπος ολων μας ηταν να γυρισουν τα παιδια σπιτι τους
και αυτο επιτευθει
Ειλικρινα επειδη εχω μια σχετικη ..εμπειρια απο αντιστοιχες περιπτωσεις

ηθελε μεγαλα ''κοτσια''' για να κανει καποιος αυτο που εκαναν τα παιδια της διαχειρισης του Ελληνικου ΦΟΕ και ειδικα η iris
Ας εμψυχωσουμε επιβραβευοντας τα μελη της διαχειρισης
ετσι ωστε μελλοντικα σε παρομμοιες καταστασεις να συνεχισουν να ''παραβατουν'' δημιουργικα
Εμενα προσωπικα μου ειναι αδιαφορο στην συγκεκριμενη στιγμη
εαν ο ιδρυτης επαιζε τιμια ή εαν η διαχειριση εχει στοιχεια για το αντιθετο
εαν θελει ή μη να επιστρεψει κλπ
αυτα θεωρω οτι αφορουν μονο τον ιδιο την διαχειριση και τα μελη της συντεχνειας
 
Τελευταία επεξεργασία:

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
... Πήγα να αποχωρήσω από τη συντεχνία και πάτησα διάλυση :confused:
Χίλια Συγνώμη παιδιά... όλος αυτός ο κόπος από το πρωί πήγε χαμένος... τι να πω:(

(πλακίτσα)


Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια, πραγματικά με συγκινήσατε, αλλά δεν έκανα τίποτα παραπάνω από αυτό που έπρεπε να γίνει!
Όσο για τον συμπαίκτη σας που ανησυχείτε όλοι, μη φοβάστε μόλις εμφανιστεί στο κέντρο υποστήριξης θα τακτοποιηθεί το θέμα

Καλή συνέχεια σας εύχομαι!
 

DeletedUser30097

Guest
Εμένα πάντως μου μένει ένα κενό. Καλή Σας συνέχεια παιδιά στο νέο ξεκίνημα κι αν μπορούμε να βοηθήσουμε σε κάτι να μας το πείτε.
Με μια πρώτη εκτίμηση έχω να παρατηρήσω πως:
Ο λογαριασμός natsi123 δεν αποκλείστηκε από την διαχείριση για κανέναν άλλο λόγο πέρα από το να προστατευτεί η συντεχνία ινβικτους από τη συνέχιση των κακοπροαίρετων ενεργειών που μέσω αυτού γίνονταν.
Εύγε στην διαχείριση, η οποία ίσως και να έκανε λάστιχο κάποιους κανόνες για να προστατεύσει την ινβικτους.
Εξακολουθώ να έχω πολλές απορίες γύρω από το τι ακριβώς έγινε και πως έγινε.
Ελπίζω ο κάτοχος του λογαριασμού natsi123, να μας στείλει ένα πριντ-σκριν όλων των πληροφοριών που θα πάρει από τη διαχείριση. Κάτι τέτοιο είναι θέμα δικής του βούλησης, όπως είπε και η Ίρις.
Θα επανέλθω στο θέμα.
Και πάλι εύγε στη διαχείριση και καλή συνέχεια σε σας παιδιά.
Γιώργης.

ΥΓ
Η σοβαρότητα η μη του παιχνιδιού εξαρτάται σε μεγάλο βαθμό, αν όχι εξ ολοκλήρου, από τη σοβαρότητα των ατόμων που παίζουν σ' αυτό.
 

DeletedUser31458

Guest
ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΙΡΙΣ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΛΑ (ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΠΙΤΙΜΟ ΜΕΛΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΑΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΜΑΧΕΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑ).
ΓΙΩΡΓΟ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙ Κ ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΔΧΣΗ ΤΟ ΕΛΑΒΕ ΣΟΒΑΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ Κ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ ΝΑΤΣΙ. Κ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ.
 

DeletedUser30097

Guest
Κ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ.
Φίλε, γνωρίζεις πως καλοπροαίρετα μιλώ. Παιχνίδι είναι για μένα και οι αντιπαραθέσεις του στον Χάρτη ΣεΣ μέρος της διασκέδασης που προσφέρει.
Σε ρωτώ λοιπόν στα ίσα και δίχως δόλο.
Αυτό που σημειώνω από τα γραφόμενά σου το λες εσύ με την καλή σου την καρδιά ή στο έχει μεταφέρει ο natsi123 σαν επίσημη απάντηση της διαχείρισης προς αυτόν;

Κάνω επεξεργασία για να προσθέσω πως:
Μόνο την διαχείριση εμπιστεύομαι, η οποία (και νομίζω πως συμφωνούμε όλοι σ' αυτό) κράτησε την θέση της πράττοντας ότι όφειλε.
Συνεπώς μόνο σε πριντ-σκριν των γραφόμενων από την διαχείριση θα δώσω απόλυτη βάση.
Όλα τα υπόλοιπα μπορεί να τα πιστεύουμε γιατί είμαστε καλοπροαίρετοι αλλά δεν ξέρουμε σίγουρα αν ισχύουν.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31460

Guest
Ίρις σε ευχαριστούμε για όλα από καρδιάς!!!
Αυτό που σημειώνω από τα γραφόμενά σου το λες εσύ με την καλή σου την καρδιά ή στο έχει μεταφέρει ο natsi123 σαν επίσημη απάντηση της διαχείρισης προς αυτόν;
Γιώργη αν είχες γνωρίσει τον Γιάννη να είσαι σίγουρος ότι δεν θα είχες καμία αμφιβολία
 

DeletedUser30097

Guest
Η Ίρις έγραψε σε απαντητικό μήνυμα προς αιτιάσεις μου:
Ο natsi123 αν θέλει μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μας και να τον ενημερώσουμε σχετικά με το δικό του λογαριασμό.
Αν θέλει μετά να σας δείξει εκείνος την απάντηση, είναι άλλο θέμα.
Φυσικά και μπορεί να πάρει το λογαριασμό του πίσω αν έχει "χακαριστεί". Εννοείται πως ξέρουμε αν στέλνει ο ίδιος αίτηση ή ο "κλέφτης" του λογαριασμού. Οπότε σε αυτόν μπορούμε να πούμε τα πάντα, όλες τις κινήσεις που έγιναν στο λογαριασμό του.

Οι υπόλοιποι παρακαλώ σεβαστείτε το γεγονός ότι δεν μπορούμε να σας ενημερώσουμε για λογαριασμό τρίτου.

Πλέον η μπάλα είναι στα πόδια του Γιάννη.
Η διαχείριση δεν έχει δικαίωμα να μας ενημερώσει για το έγινε με τον λογαριασμό του.
Αντίθετα μπορεί και θα ενημερώσει τον ίδιο για τα πάντα.
Στο χέρι του είναι να μας στείλει ένα πριντ-σκριν της ενημέρωσης που θα 'χει.
 

DeletedUser31460

Guest
το θεμα ειναι ομως οτι και εκεινος ειναι ακόμα στο περιμενε. δεν εχει καμια ενημερωση μεχρι στιγμη. λογικα η διαχειρηση το ψαχνει ακομα
 
Κορυφή