* ΑΥΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΣΟΒΑΡΑ GAMES! *

DeletedUser30419

Guest
Αυτό που λέει ο canopus-gr, μπορεί να γίνει.
Μπορείτε να μου δώσετε ένα όνομα μέλους, να το προσθέσω στη συντεχνία, να του δώσω τα δικαιώματα ιδρυτή κι εκείνος να προσκαλέσει όλα τα προηγούμενα μέλη της συντεχνίας και να συνεχίσετε από το σημείο που είναι η συντεχνία σας τώρα.
O makmak είναι ένα από τα ιδρυτικά μέλη και ενεργός παίχτης των INVICTUS.
 

DeletedUser30097

Guest
Ας θυμηθούμε την επαναφορά στην προτέρα κατάσταση των Angels, με το αιτιολογικό πως η συντεχνία δεν διαλύθηκε
και
τη μη επαναφορά της Νέμεσις με την αιτιολογία πως η συντεχνία διαλύθηκε και απωλέσθησαν τα δεδομένα από τις βάσεις.
Η Ταλαμάντα κάτι παραπάνω θα 'χει να πει.
Όποιος θέλει να ενημερωθεί για τα παραπάνω δεν έχει παρά να διαβάσει τις δημοσιεύσεις στο φόρουμ για τα συγκεκριμένα θέματα.
 

DeletedUser31465

Guest
Θέλουμε τον makmak7 ένα από τα ιδρυτικά μέλη στη συντεχνία.
Επίσης και όλα τα κλεμμένα!!!
 

DeletedUser31463

Guest
Καλησπέρα και από εμένα.

Καλά θα ήταν να δοθούν απαντήσεις σε αυτά που γράφονται παρα να προσπαθούμε να αποπροσανατολίσουμε τα πάντα
Αυτό που λέει ο canopus-gr, μπορεί να γίνει.
Μπορείτε να μου δώσετε ένα όνομα μέλους, να το προσθέσω στη συντεχνία, να του δώσω τα δικαιώματα ιδρυτή κι εκείνος να προσκαλέσει όλα τα προηγούμενα μέλη της συντεχνίας και να συνεχίσετε από το σημείο που είναι η συντεχνία σας τώρα.
βαλτε μεσα τον MAKMAK7...ηταν απο τους ιδρυτες και πριν
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
o makmak7 έχει ήδη πάρει πρόσκληση για τη συντεχνία.
Δώστε μας λίγο χρόνο για να επαναφέρουμε και την περίοδο αποκλεισμού που ισχύει για να μέλη που έχουν αποχωρήσει από μία συντεχνία.
Μετά θα μπορεί να στείλει κανονικά τις προσκλήσεις
 

DeletedUser30097

Guest
Την καλημέρα μου με μια τελευταία παρατήρηση κι όποιος γνωρίζει θα καταλάβει τι εννοώ.
Αν ότι έγινε, όσο αισχρό, ανήθικο κι άδικο κι αν είναι, έγινε από άτομο που είχε το δικαίωμα να το κάνει, τότε ΚΑΜΜΙΑ επαναφορά δεν πρέπει να γίνει.
 

DeletedUser31458

Guest
ΙΡΙΣ εχω ιδρυτικα δικαιωματα στην ινβικτους και σε ευχαριστουμε πολυ για ολη την προσπαθεια σου. δεν μπορω να διωξω τον κεσαρα123 ομως ουτε να σβησω στο προφιλ αυτα που γραφει.
 

DeletedUser29984

Guest
Finrod δεν εγινε απο ατομο της συντεχνια αλλα απο εξωτερικο παράγοντα. Αν γινόταν από μέλος τησ συντεχνίας πίστεψέ με δεν θα λέγαμε τίποτα και θα το δεχόμασταν ως έχει το θέμα
 

DeletedUser31290

Guest
αντε παιδια καλα ξεμπερδεματα...και αν επιστραφει η συντεχνια σας με το καλο. στειλτε ενα μηνυμα. να χαρουμε και μεις
:)
 

DeletedUser30097

Guest
Θα περιμένω από τη διαχείριση, μετά από ελέγχους να δώσει απαντήσεις και στο τι έγινε (όχι από ΠΟΙΟΝ, αλλά ΤΙ), και να δώσει μια πειστική εξήγηση στο γιατί, πότε,πώς αποκλείστηκε ο λογαριασμός του natsi123, από ποιο μέλος της διαχείρισης και γιατί μετά από ότι έγινε στη συντεχνία.
Η διαχείριση ήταν απούσα σαν έγινε ότι έγινε. Εμφανίστηκε μόνο στο κρίσιμο διάστημα για να αποκλείσει τον λογαριασμό του natsi123.
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Θα περιμένω από τη διαχείριση, μετά από ελέγχους να δώσει απαντήσεις και στο τι έγινε (όχι από ΠΟΙΟΝ, αλλά ΤΙ), και να δώσει μια πειστική εξήγηση στο γιατί, πότε,πώς αποκλείστηκε ο λογαριασμός του natsi123, από ποιο μέλος της διαχείρισης και γιατί μετά από ότι έγινε στη συντεχνία.
Η διαχείριση ήταν απούσα σαν έγινε ότι έγινε. Εμφανίστηκε μόνο στο κρίσιμο διάστημα για να αποκλείσει τον λογαριασμό του natsi123.

Το μέλος της ομάδας διαχείρισης που ήταν εκείνη τη στιγμή μέσα, έκανε ακριβώς αυτό που έπρεπε τη στιγμή που έπρεπε, την ώρα που ήρθε η πρώτη αίτηση στο σύστημα, (και πάλι καλά που ήταν μέσα), διαφορετικά αυτή τη στιγμή η συντεχνία σας δεν θα υπήρχε καν στο χάρτη και ούτε θα μπορούσε να δοθεί αυτή η λύση που δόθηκε.
Επιτέλους, σταματήστε να τα ρίχνετε όλα στην ομάδα διαχείρισης.
Βλέπετε ότι προσπαθούμε να βοηθήσουμε ΜΟΝΟ.
Κανένα άλλο μέλος, εκτός από εμένα, δε μπορεί να πάρει αποφάσεις πέρα από τις αρμοδιότητες του.

makmak7 > κανε μία ανανέωση τη σελίδα και ξαναπροσπάθησε
 

DeletedUser30556

Guest
Καλημέρα σε όλους!! Φίλε Finrod καταρχήν σε ευχαριστω προσωπικά και όλη η παρέα μας των INVICTUS που απο χθες που προέκυψε το πρόβλημα μας στήριξες! Επίσης θέλω να ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ και όσες συντεχνίες και άλλοι συμπαίκτες γράψανε και απαιτήσαν να δοθεί λύση!! Ομως αυτό που γράφεις πιο πάνω ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ (γιατί έχω γράψει και εδώ χθες) με προσβάλει. Αφήνεις υπονοούμενο ότι μπορεί και κάποιος δικός μας να το έκανε. Όσοι μας ξέρουν στο γ κόσμο ΕΧΘΡΟΙ και ΦΙΛΟΙ ένα πράγμα πιστεύω έχουν να πουν καλό για την συντεχνία. Αυτό είναι ότι έχουμε ΗΘΟΣ και είμαστε ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ! Αυτό που λες (ΑΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ) θα το είχαν κάνει παίκτες ΑΝΗΘΙΚΟΙ !!! Τουλάχιστον εσυ μας ξέρεις ε ....ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΕΤΟΙΟΙ και δεν τρελαθήκαμε ένα πρωί όλοι και διατυμπανίζουμε το ίδιο πράγμα. ΣΑΣ ΕΥΑΧΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΛΟΥΣ και εσένα Finrod για την στήριξη!! Δεν έχω κάτι προσωπικό μαζί σου εννοείται ..δεν θέλω όμως με τίποτα να αφήνουμε υπονοούμενα που θύγουν Προσωπικότητες ...γιατί πίσω από τα πληκτρολόγια προσωπικότητες είμαστε!!
 

DeletedUser31290

Guest
τι εγινε τελικα φιλε Volara123 .ολα καλα ....??
μπηκατε μεσα στην συντεχνια σας ?
 

DeletedUser30097

Guest
Επιτέλους, σταματήστε να τα ρίχνετε όλα στην ομάδα διαχείρισης.
Δεν σας "πυροβολώ" επ' ουδενί λόγο. Οι εκνευρισμοί περιττεύουν.

η συντεχνία σας δεν θα υπήρχε καν στο χάρτη
Δεν ανήκω στην invictus αν και δεν έχω εχθρικές σχέσεις μαζί της. Τ' αντίθετο θα έλεγα.

έκανε ακριβώς αυτό που έπρεπε τη στιγμή που έπρεπε
Αν ο λογαριασμός natsi123 ήταν ήδη εκτός συντεχνίας, αν οι κατακριτέες ενέργειες γίνονταν από άλλο λογαριασμό (ποιον; ), τι νόημα είχε ο αποκλεισμός του natsi123; Αν πάλι αποκλείστηκε όσο ήταν εντός της συντεχνίας, πως βρέθηκε εκτός; Ποιός λογαριασμός τον εκδίωξε;

ούτε θα μπορούσε να δοθεί αυτή η λύση που δόθηκε.
Το ζητούμενο δεν είναι "μια λύση", μια οποιαδήποτε δηλαδή λύση, αλλά η επαναφορά στην προτέρα κατάσταση, εφόσον ότι έγινε, δεν έγινε από άτομο που είχε το δικαίωμα να το κάνει, όσο κατακριτέα κι αν είναι η πράξη του.

Βλέπετε ότι προσπαθούμε να βοηθήσουμε ΜΟΝΟ.
Ναι, το βλέπω. Μερικά ερωτήματα όμως: Να βοηθήσετε ως προς το μπάλωμα της κατάστασης; Να βοηθήσετε ως προς την διαλεύκανση του συμβάντος; Να βοηθήσετε στο να μπουν δικλείδες να μην επαναληφθεί; Να βοηθήσετε στο να μην υπάρξει συγκάλυψη οποιοδήποτε ευθυνών, οποιοδήποτε ατόμων εμπλέκονται; Να βοηθήσετε στην απόδοση αυτών των ευθυνών και στην επιβολή των ανάλογων κυρώσεων;

Εμπιστοσύνη έχουμε, τουλάχιστον έχω εγώ. Η διαφάνεια είναι το ζητούμενο.
 

DeletedUser30556

Guest
Όχι ακόμα ..μόνο ο ΜΑΚΜΑΚ7 μπήκε ...θα μας καλέσει να δούμε τι θα βρούμε και θα σας ενημερώσουμε παιδιά. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΛΟΥΣ!!!
 

DeletedUser31290

Guest
εε αφου σας ειπε η ειρηνη οτι θα παρετε προκλησεις.....ολοι θα μπητε.
αυτα ειναι .μπραβο στην ειρηνη . και υπομονη παιδες......
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
ΙΡΙΣ εχω ιδρυτικα δικαιωματα στην ινβικτους και σε ευχαριστουμε πολυ για ολη την προσπαθεια σου. δεν μπορω να διωξω τον κεσαρα123 ομως ουτε να σβησω στο προφιλ αυτα που γραφει.
Εαν δεν επιασε αυτο που σας ειπε η iris
κλεισε εντελως τον υπολογιστη και ξαναμπες στο φοε μετα απο λιγο
Εαν δεν πιασει τοτε δοκιμαστε να μπει μεσα ενας αλλος παιχτης που δεν ειχε σχεση με την συντεχνεια και τον εμπιστευεστε και με περισσοτερους βαθμους απο τον κεσαρα 123 σε αυτον ας ανοιξουν τα δικαιωματα του ιδρυτη
τωρα πιστευω οτι μαλλον μετα απο 5-6 μερες θα μπορειτε ολοι οι υπολοιποι να ξαναμπειτε μεσα δηλ 7 μερες μετα το αρχικο συμβαν
 
Κορυφή