Ερωτήσεις για τους διαγωνισμούς

DeletedUser378

Guest
στις ναυμαχιες ποσες συμμετοχες μπορουμε να βαλουμε?
αν καποιος παιζει σε 2 κοσμους μπορει να βαλει 2 η μια μονο ?
 

DeletedUser31033

Guest
Προσπαθώ να παίξω στις Ναυμαχίες και μου βγάζει ''κλείδωμα θέματος''...
 

DeletedUser410

Guest
[vam]Εδώ μπορείτε να ρωτάτε ότι θέλετε σχετικά με τους διαγωνισμούς που γίνονται. Προσοχή μόνο για τους διαγωνισμούς που είναι ενεργοί.[/vam]
 

DeletedUser31025

Guest
Ti egine iparxei problima me tis naymaxies?


[thy]Προειδοποίηση για Greeklish
Στο forum απαγορεύονται τα Greeklish. Η τιμωρία για χρήστες που γράφουν με Greeklish είναι infraction 5 πόντων για κάθε μήνυμα ή απάντηση σε Greeklish. Αυτό σημαίνει ότι μετά από 6 μηνύματα ή απαντήσεις με Greeklish επέρχεται αυτόματα αποκλεισμός για 1 μήνα. Απαγορεύονται οι αιτήσεις υποστήριξης γραμμένες με λατινικούς χαρακτήρες (Greeklish) και τέτοιες δεν θα απαντιούνται.

Malfiore.[/thy]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28762

Guest
τα αποτελεσματα στις ναυμαχιες που τα βλεπουμε; και εχουμε επιλογη να παιξουμε και για τους 3 κοσμους; ή μονο σε εναν επιλογης μας;
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
στις ναυμαχιες ποσες συμμετοχες μπορουμε να βαλουμε?
αν καποιος παιζει σε 2 κοσμους μπορει να βαλει 2 η μια μονο ?

[iris] Μπορείτε να συμμετέχετε 1 φορά για κάθε κόσμο που παίζετε.
Το ιδανικότερο είναι να βάζετε όλες τις συμμετοχές σας σε ένα post[/iris]

Προσπαθώ να παίξω στις Ναυμαχίες και μου βγάζει ''κλείδωμα θέματος''...

[iris] Αν είναι κλειδωμένο το θέμα, τότε έχει κλείσει και κάνουμε καταμέτρηση των απαντήσεων.
Θα πρέπει να περιμένετε να ξεκινήσει η επόμενη για να πάρετε μέρος[/iris]

τα αποτελεσματα στις ναυμαχιες που τα βλεπουμε; και εχουμε επιλογη να παιξουμε και για τους 3 κοσμους; ή μονο σε εναν επιλογης μας;

[iris] Μετά το τέλος της καταμέτρησης δημοσιεύουμε τον τελικό πίνακα, στον οποίο φαίνονται που ήταν κρυμμένα τα καραβάκια μας
και που χτύπησαν οι παίκτες.
Αν έχετε κερδίσει, θα δείτε επεξεργασμένη την απάντηση σας με το βραβείο που κερδίσατε[/iris]
 

DeletedUser

Guest
Έχουμε κάποια ενημέρωση γιατί δεν κλείνει η χθεσινή ημέρα και γιατί δεν προχωράμε στην 4η ημέρα Ναυμαχιών;
 

giannouli

Μέλος
Καλησπερα σε ολες και ολους. Καλο Σαββατοκυριακο. Υπαρχει καποιο προβλημα με το παιχνιδι ναυμαχια ή εγω κανω κατι λαθος και μου το δειχνει κλειδωμενο απο εχτες?
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπέρα
εάν δεν κανω λαθος κάθε μερα είναι ξεχωριστη
μαλλον απλως δεν εχει ανοιξει ακομη η 4 μερα
οι προηγούμενες εχουν τελειωσει για αυτό είναι κλειδωμενες
 

DeletedUser30091

Guest
Καλημέρα σας !
τελικά με τις ναυμαχίες....μάλλον ναυαγίσαμε,αφού τρέχει τόσες μέρες..ακόμα η 8η :)
Θα τελειώσει κάποια στιγμή ? ή τσάμπα ο κόπος ?
Ολοι διακοπές πιά ?:tongue:
 

DeletedUser31025

Guest
Για μετά από πόσες μέρες παίρνουμε τα δώρα μας; Και πως ξέρουμε ότι μπήκαν, μας ενημερώνουν;

[thy]+5 πόντοι για Greeklish
Στο forum απαγορεύονται τα Greeklish. Η τιμωρία για χρήστες που γράφουν με Greeklish είναι infraction 5 πόντων για κάθε μήνυμα ή απάντηση σε Greeklish. Αυτό σημαίνει ότι μετά από 6 μηνύματα ή απαντήσεις με Greeklish επέρχεται αυτόματα αποκλεισμός για 1 μήνα. Απαγορεύονται οι αιτήσεις υποστήριξης γραμμένες με λατινικούς χαρακτήρες (Greeklish) και τέτοιες δεν θα απαντιούνται.

Malfiore[/thy]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημέραααααααααααααααααααα
ξυπνησα με μα απορια, μην πω συγχυση
για το καλο του ..μονολογου μου θα κανω ότι τα τσακπινικα ...ευηχοσυλεκτικα ωτα μου δεν ακουσαν το ....
''μωρε αυτή τωρα το καταλαβε ότι τελει υπο συγχυση γιατι τον υπολοιπο καιρο τι νομιζει ότι κανει?''
Παμε στην απορια/συγχυση
Ποσες μερες κανονικες διαρκει μια μερα της ναυμαχιας ?
'η για να το θεσω πιο επιστημονικα -ξερω σας ..ξυπνησα με δωρεαν κουρεμα ολους τωρα- βαση ποιου γεωγραφικου πλατους?
γιατι εχω την αμυδρα εντυπωση ότι εχουμε ξεφυγει από το κανονικο και πλησιάζουμε προς τους δυο πολους
ναι εκει που η κάθε ''μερα''καποιες φορες διαρκει .. λιγο παρα πανω και καλα η ημερα
..μετα να μην μας μεινει όμως η νυχτα γιατι οι καιροι είναι δυσκολοι ..για εξοδα της ΔΕΗ εεεεεε
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
[iris] αν κατάλαβα καλά ρωτάτε για τη διάρκεια της κάθε ναυμαχίας. :unsure:
Η κανονική διάρκεια ήταν μία ημέρα, αλλά λόγω του ότι οι συμμετοχές είναι λίγες κάθε φορά, η διάρκεια παρατείνεται.
Σήμερα θα κλείσει η 8η ναυμαχία και μέχρι το τέλος του μήνα θα τρέχει η 9η[/iris]
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημέρα Καλη Κυριακηηηηηηηηηηηηηη
σας ελειψα?..........παραλείπω το συσσωμο ΟΧΙ και συνεχιζω
Εάν καταλαβα αυτή είναι η τελευταια ημερα Ναυμαχιας ?
και το μεγαλο δωρο είναι ένα πληρες σετ σχεδιων της Frauenkirche της Δρέσδης?
Εάν τωρα και στα δυο ανωθεν ερωτήματα η απαντηση είναι ΝΑΙ
Τοτε....κανετε που κανετε το καλο, τι θα λεγατε εάν κανατε μια μικρη αρχιτεκτονικη ''παρεκτροπή'' ?
Δηλ η Δρεσδη , δεν λεω σημαντικη πολιτιστικη και συμβολικη αξια εχει, όμως δεν είναι και από τα ΜΚ που ολοι κυνηγουν τα σχεδια της σαν τρελοι
θα ηταν πιο χρησιμο-ωφελιμο-ενδιαφερον, κατά την προσωπικη μου βεβαίως γνωμη, εάν η Δρεσδη με ένα μικρο ''ρεκτιφιε'' γινοταν Διας, Ααχεν, ...Αλκατραζ αντε εστω ένα Μοντε
Στο σετ Αλκατραζ να δειτε συμμετοχες που θα πεσουν, να μην σας πω ότι μεχρι οι εν διακοπες σε ..αγονες γραμμες ευρισκόμενοι παιχτες , θα ερθουν κολυμπώντας για να παιξουν
και οκ το ομολογω για να μην .....καρφωθω..αφησα το Μοντε τελευταιο
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή