Ημέρα του Αγίου Πατρικίου

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Ρε σεις εμενα μου ερχεται παντα. Εχετε ελεγξει στις ρυθμισεις του παιχνιδιου ποιο email εχετε δηλωμενο ??

Επισης επειδη ειναι ομαδικο ευκολα παει στα spam και χανεται, σβηνεται κτλ Εγω στο Yahoo mail επρεπε να το αποχαρακτηρισω ως spam ωστε να μου το εμφανισει στα εισερχομενα και μετα να λειτουργησουν τα Link που εχει μεσα.
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Ρε σεις εμενα μου ερχεται παντα. Εχετε ελεγξει στις ρυθμισεις του παιχνιδιου ποιο email εχετε δηλωμενο ??

Επισης επειδη ειναι ομαδικο ευκολα παει στα spam και χανεται, σβηνεται κτλ Εγω στο Yahoo mail επρεπε να το αποχαρακτηρισω ως spam ωστε να μου το εμφανισει στα εισερχομενα και μετα να λειτουργησουν τα Link που εχει μεσα.

Δεν μου έχει έρθει ποτέ τίποτα -ούτε στο spam. Το mail μου είναι επικυρωμένο, με έχουν διαβεβαιώσει δύο φορές, μία φορά το 2016 κατά την εγγραφή μου στο φόρουμ και μία το 2017 που μου εμφανίστηκε το μήνυμα "Μήπως ξέχασες κάτι;" για ενεργοποίηση του mail (μου απάντησαν ότι μάλλον ήταν τυχαίο λάθος, ωστόσο μου έχει εμφανιστεί μέχρι τώρα πάρα πολλές φορές!!! ???).

(---Προσθήκη---)
gmail χρησιμοποιώ.
Οι ρυθμίσεις είναι οι εξής:
 
Τελευταία επεξεργασία:

MarkDr

Καμένος Χρήστης
Στο Outlook που χρησιμοποιώ δεν μου έρχεται ποτέ, ενώ σε φίλους που έχουν Gmail ή Yahoo έρχεται κανονικά.
 

DeletedUser31473

Guest
Ουτε σε εμενα εχει ερθει κατι , το τελευταιο email απο το ΦΟΕ ηταν για τον Αγιο Βαλεντινο
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Kαλησπερα ...και γω που βρηκα το μνμ το ανοιξα .... ετοιμαστηκα
εβαλα τα καλα μου εκανα και τρεντι μιζαμπλι
με χαρη περισσια μπηκα στο φοε (..για να μην ανοιξω αλλο κοσμο πρωτα γιατι τα ηθελα στον β κοσμο)
εμειναν οι υπηκοοι μου με τα βεγγαλικα στο χερι τιποτα δεν πηρα
 

MarkDr

Καμένος Χρήστης
Παίζει ρόλο τι mail χρησιμοποιεί ο καθένας?
Π.χ. στο Google δουλεύει κανονικά αλλά στο Outlook όχι?
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Οι ρυθμίσεις είναι οι εξής:

Και εμενα ολα τσεκαρισμενα ειναι αυτα και πανω πανω γραφει το username μου και διπλα σε παρενθεση το email μου.

Τι να πω θεμα τυχης ειναι και αυτο? Εμενα παντα μου ερχεται και παντα λειτουργει οπως και τωρα που πηρα τα 500.

Και με βοηθαει και πολυ στο παιχνιδι μου καθως πλεον τα μαθηματικα με το εξτρα 500αρικο βγαινουν ανετα. Μακαρι να δωσουν καιι τα περιστατικα τιποτα και ισως βγει το εβεντ.
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Εγω απο περιστατικα ενα 50 και 3-4 10 δηλ ουτε 100 συνολικα. Αλλα 17 μερες εχει ακομα. Ελπιζω.
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Πηγαίνετε στις ρυθμίσεις του λογαριασμού σας και πατήστε στο 'Χρήση Δεδομένων'
1582579067681.png

Θα σας ανοίξει νέα καρτέλα στον περιηγητή όπου θα πρέπει να επιλέξετε αν θέλετε να σας έρχονται τα ενημερωτικά μας δελτία.
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Στο Outlook που χρησιμοποιώ δεν μου έρχεται ποτέ, ενώ σε φίλους που έχουν Gmail ή Yahoo έρχεται κανονικά.

το outlook καμιά φορά τα μεταφέρει στα junk. Έλεγξε πρώτα αυτό που είπα από πάνω κι αν έχεις ενεργοποιημένη την επιλογή, ψάξε όλους τους φακέλους στο outlook
 

MarkDr

Καμένος Χρήστης
το outlook καμιά φορά τα μεταφέρει στα junk. Έλεγξε πρώτα αυτό που είπα από πάνω κι αν έχεις ενεργοποιημένη την επιλογή, ψάξε όλους τους φακέλους στο outlook
Το έχω ενεργοποιήσει και έχω τσεκάρει και όλους τους φακέλους στο mail. Δεν υπάρχει τίποτα.
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
αν τα είχες τσεκάρει πριν σταλούν τα ενημερωτικά, κάνε μία αίτηση να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε
 

DeletedUser31374

Guest
Είμαι στη τρίτη πόλη τα πράγματα γίνονται πολύ δύσκολα ενώ στη δεύτερη πόλη είχε αποστολή
μάζεψε 8Q τριφύλλια τώρα έγιναν 16Q.
Eχει αποστολή στην αρχή πήγαινε το διευθυντή του πλοίου στο επίπεδο 4.
Στη δεύτερη αναβάθμισε 100 και 150 κτίρια στη τρίτη 150 και 250.
Πήγαινε τα πυροτεχνήματα επίπεδο 75 και στο 50 που είμαι θέλει 138Τ
δεν μαζεύονται αυτά πηγαίνετε της πόλης μέχρι οι αποστολές να γίνουν 2 από 3
μη προχωράτε σε πόλεις τα σχεδία μας πάνε περίπατο.

Νέο
Στη 4 πόλη το 3-3-2-2-2-2-2 τέλος έβγαλε αποστολές πήγαινε το διευθυντή
επίπεδο 3 σε
λουλούδια και κέικ ο χρυσός δεν φτάνει και τα
περιστατικά
δίνουν 10 κάθε μέρα τώρα
.
Τα εργοστάσια μην τα αναβαθμίζετε μέχρι να φτάσετε στα πυροτεχνήματα
γιατί μετά βγάζει αποστολές κανε 150 και 250.
Το έκανα και οι αποστολές αυτές βγαίνουν εύκολα απλός καθυστερείς λίγο στην αρχή.

Screenshot_1.jpgScreenshot_2.jpg

Screenshot_3.jpg

Screenshot_4.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Πηγαίνετε στις ρυθμίσεις του λογαριασμού σας και πατήστε στο 'Χρήση Δεδομένων'

Θα σας ανοίξει νέα καρτέλα στον περιηγητή όπου θα πρέπει να επιλέξετε αν θέλετε να σας έρχονται τα ενημερωτικά μας δελτία.
Ειναι ολα ενεργοποιημενα και απειραχτα εδω και κατι χρονια... Εστειλα πριν δυο μερες αιτημα υποστηριξης και το απαντητικο μού πρότεινε ελεγχο της σπαμ αλληλογραφιας, κατι που ανεφερα στο εν λογω αιτημα πως ειχα κανει.... περιμενω νεα απαντηση απο τοτε ....
 

DeletedUser32737

Guest
νομιζω απτο ιβεντ αυτο παιρνεις ανετα το +6 αμυνα επιθετικου στρατου.με τα 5 κιτ που παιρνουμε δηλαδη παιρνεις ολο το σετ και 1 η 2 αναβαθμισεις στο επιπεδο 2. και βγαινει και σχετικα ανετα.ειτε συμπληρωνεις ολες τις αποστολες σε μια πολη ειτε οχι.νομιζω οτι το να συμπληρωνεις ολες τις αποστολες σε μια πολη μεσα σε ενα διημερο ειναι σχετικα λογικο αν εισαι αρκετες ωρες μεσα στο παιχνιδι.αντε το πολυ 2μιση μερες αν δεν εχεις αρκετα χρυσα.
 

finrοd

Banned
Ότι παράγεται, άμεσα να μεταφέρεται, να μην συσσωρεύεται στην αποθήκη το λιμανιού, να αδειάζει αυτή άμεσα.
Ότι μεταφέρθηκε, άμεσα να συλλέγεται και να χρησιμοποιείται από τον Δ/ντη του Φεστιβάλ, να μην συσσωρεύεται στην αποθήκη του, να αδειάζει αυτή άμεσα.
Οι αποστολές να προχωράνε παράλληλα κι όχι, αναγκαστικά, να ολοκληρώνεται μία σε βάρος της προόδου των άλλων.
Διευθυντές, εξ αρχής, άμεσα να τοποθετούνται και ν' αναβαθμίζονται..
Οι λειτουργίες παραγωγής, μεταφοράς και χρησιμοποίησης παράλληλα ν' αναβαθμίζονται, κι όχι η μία να ολοκληρώνεται σε βάρος τής προόδου αναβάθμισης άλλης, με γνώμονα το μέγιστο στο να χρησιμοποιείται ότι μεταφέρθηκε, να μεταφέρεται ότι παράχθηκε, να παράγεται ότι μετάφερεται , να μεταφέρεται ότι χρησιμοποιείται.
Θέλει να είσαι «από πάνω» για 30-40 λεπτά.
Μετά το αφήνεις και όλα γίνονται μόνα τους στις τελευταίες αποστολές και στις αποστολές που αφορούν συλλογή συγκεκριμένων ποσοτήτων, (λουλούδια, κέικ, τριφύλλια κτλ).

Παράδειγμά:
untitled1.jpg
Προτεραιότητα στη αναβάθμιση της μετατροπής, όχι άμεσα έως το επίπεδο 300..
Όχι στην αναβάθμιση του εργοστασίου ποτών.
Παράγεται ότι μπορεί να μεταφερθεί και σχεδόν μηδενίζει η αποθήκη του λιμανιού μέχρι να συλλεχθεί η επόμενη παραγωγή.
Επειδή τα μεταφερόμενα αρχίζουν ελαφρώς να συσσωρεύονται, αναβαθμίζουμε τη μετατροπή τους.
Δίχως παραγωγή που έχει μετατραπεί, σε τίποτε δεν μπορούμε να προχωρήσουμε.
Αμέσως μετά θα αναβαθμιστεί η μεταφορά, όχι άμεσα έως το επίπεδο 300.
Μετά, πιο γρήγορα θα αναβαθμιστεί το εργοστάσιο ποτών, για δώσει και επιπλέον παραγωγή προς μεταφορά.
Αν υπάρξει πρόβλημα με μειωμένη παραγωγή, αρκούν 1-2 επίπεδα στο εργοστάσιο πυροτεχνημάτων, όχι άμεσα στο 25, διότι θα σπαταλήσουμε παραγωγή που έχει μετατραπεί σε αχρείαστη παραγωγή, μιας και ο διπλασιασμός που το 25ο επίπεδο θα επιφέρει στην παραγωγή τής πυροτεχνουργίας θα συσσωρεύει απλώς παραγωγή στο λιμάνι που δεν θα μπορεί να μεταφερθεί άμεσα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή