Συζήτηση για τον Επετειακό Διαγωνισμό

DeletedUser29206

Guest
Κατ' αρχήν είναι απαραίτητο να δημοσιεύσουμε εικόνα;
Αν γράψουμε πού είναι οι διαφορές μήπως είναι δεκτό;
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Αν κατάλαβα καλά είναι τα ping
Εγώ νόμιζα τα fps. Το εικονίδιο παραπέμπει σε πλαίσια και επίσης όταν πάω πιο δεξιά την μπάρα κοκκινίζουν οι αριθμοί και δεν είναι ομαλή η "βροχή ανθέων"...
Κι αν είναι έτσι, μήπως μας προετοιμάζουν για τις αλλαγές που έρχονται; Τότε χρειάζομαι αλλαγή υπολογιστή (όχι το mac mini μου :eek:), εξ ου και το "ανησυχητικό":(
 

Magica De Spell

Μέλος
πρεπει να την επεξεργαστεις με καποιο προγραμμα αφου την κατεβασεις στον υπολογιστη σου και μετα να την ανεβασεις παλι σαν απαντηση
Σε ευχαριστώ πολύ!Κατέβασα το lightshot.Μου πήρε ώρα ,αλλά νομίζω τα κατάφερα!
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Tα κανανε λιγο σαλατα παλι, αλλα τι να κανουμε?
Εχουμε συνηθησει πλεον....)))
 

DeletedUser32624

Guest
Καλησπέρα σε όλους. Διάβασα όλα τα μηνύματα που έχει αφήσει ο καθένας σας και ευχαριστώ πολύ όσους μου απάντησαν.:) Μπορεί όμως να μπει κάποιος admin να μας γράψει επιτέλους ένα ολοκληρωμένο μήνυμα με τις url των σελίδων που θα πρέπει να χρησιμοποιήσουμε για τον διαγωνισμό? Στα μηνύματα υπάρχουν πολλά παιδιά που ζητάνε βοήθεια......:(
 

DeletedUser29206

Guest
Εγώ νόμιζα τα fps. Το εικονίδιο παραπέμπει σε πλαίσια και επίσης όταν πάω πιο δεξιά την μπάρα κοκκινίζουν οι αριθμοί και δεν είναι ομαλή η "βροχή ανθέων"...
Κι αν είναι έτσι, μήπως μας προετοιμάζουν για τις αλλαγές που έρχονται; Τότε χρειάζομαι αλλαγή υπολογιστή (όχι το mac mini μου :eek:), εξ ου και το "ανησυχητικό":(
Ναι ταιριάζει πιο πολύ τα fps. Τα ping είναι συνήθως μεγαλύτερα
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα
ασχετο ...καιρο ειχα να δω τοσο κοσμο να μπαινοβγαινει και να λαλει εδω στο φορουμ
....αποκλειστικες ανεπιβεβαιωτες πληροφοριες της μαντας λενε οτι η ιρις απο την χαρα της οσονουπω θα βγαλει και μπουφε
 

MoonlightNorth

Νέο Μέλος
Καλησπέρα παιδιά.
Είναι τόσο δύσκολο να μας πείτε και πόσες είναι οι διαφορές ?? Δεν νομίζετε οτι είναι σωστό να ξέρουμε πόσες είναι για να μην χάνουμε τον χρόνο μας τσάμπα, ψάχνοντας μήπως και υπάρχει καμία άλλη που πιθανόν να ΜΗΝ υπάρχει ?? Γιατί κάνετε "μισές" δουλειές ??
 

furfante

Ενεργό Μέλος
...με βατραχοπόδαρα από την εκδήλωση και φασολάδα α λα finrod
Προσωπικα τη φασολαδα αλα Finrod ψηνομαι να τη δοκιμασω :p:p:p:p:p
αλλα το πιο πιθανο ειναι να βαλω αλλον να τη δοκιμασει πρωτος :p:p:p και βλεπουμε.

ΥΓ
Δεν παιρνω μερος στους διαγωνισμους....
καλη επιτυχια σε ολους.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser1446

Guest
Καλησπέρα Foeτζήδες

Με την ευκαιρία αυτού του διαγωνισμού, στον οποίο εννοείται ότι θα συμμετάσχω, κυρίως λόγω του επετειακού του χαρακτήρα, βρίσκω την δυνατότητα να εκφραστώ δημόσια για αυτό το παιχνίδι, άλλη μία φορά.

Τον επόμενο μήνα συμπληρώνω τα 7 χρόνια που ασχολούμαι καθημερινά με το Foe.

Ξεκίνησα με έναν παλιό laptop και τώρα κοντεύει να παλιώσει ο "καινούργιος" :)

Το Foe μπήκε στη ζωή μου μία πάρα δύσκολη εποχή για μένα και μου πρόσφερε (τότε) μία "εναλλακτική ζωή" με Όλα τα χαρακτηριστικά της "πραγματικής ζωής".
Μου πρόσφερε την δυνατότητα να ζήσω πάσης φύσεως συναισθήματα, εκτός του μίσους.
Το μίσος δεν υπάρχει στη ζωή μου άρα δεν υπάρχει και εδώ.

Το Foe είναι η αιτία που μεταξύ των μελών του, έχουν δημιουργηθεί οικογένειες με παιδιά, έχουν αποκτήσει επιστήθιους φίλους, έχουν δημιουργηθεί παρέες που δίνουν ραντεβού για κρασο - τσιπουρο - καταστασεις ....(ελπίζω όχι για ξύλο :eek: )
Το Foe είναι η αιτία που μέλη του, έχουν τρέξει να βοηθήσουν άλλα μέλη που έχουν ανάγκη είτε οικονομική, είτε για θέματα υγείας, είτε (δυστυχώς) να συμπαρασταθούν στην οικογένεια ενός μέλους που έφυγε από την ζωή.

Όλα αυτά (και πόσα επιπλέον) έχω ζήσει στα 7 χρόνια που παίζω Foe.

Μπορεί να είναι παιχνίδι όμως μετά από τόσα χρόνια είναι μέρος της πραγματικής μου ζωής και μπορεί να έχω χαλαρώσει όσον αναφορά τον χρόνο που "ζω" στο foe αλλά Έτσι θα παραμείνει για όσο υπάρχει ή για όσο υπάρχω και θα το τιμώ γιατί στην τελική ......μου " άλλαξε / διόρθωσε / συντόνισε " την Άννα.

Σε ευχαριστώ ;) !!!
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Καλησπέρα παιδιά.
Είναι τόσο δύσκολο να μας πείτε και πόσες είναι οι διαφορές ?? Δεν νομίζετε οτι είναι σωστό να ξέρουμε πόσες είναι για να μην χάνουμε τον χρόνο μας τσάμπα, ψάχνοντας μήπως και υπάρχει καμία άλλη που πιθανόν να ΜΗΝ υπάρχει ?? Γιατί κάνετε "μισές" δουλειές ??

Γιατί απλά δε θα είχε νόημα όλο αυτό μετά. Ο κάθε παίκτης ψάχνει, εντοπίζει και δίνει τη δική του απάντηση.
Όταν λήξει η προθεσμία αυτού του διαγωνισμού θα ανακοινώσουμε τη σωστή απάντηση και θα επιλέξουμε τυχαία 7 παίκτες που έχουν απαντήσει σωστά.
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Καλησπέρα και καλή επιτυχία σε όλους!Χρόνια πολλά στο αγαπημένο μας παιχνίδι που κλείνει τα 7 χρόνια που μας συντροφεύει και μας διασκεδάζει!
Οι απαντήσεις για την πρώτη μέρα του διαγωνισμού δίνονται στο ακόλουθο λινκ:
https://forum.gr.forgeofempires.com/index.php?threads/Ημέρα-1η.7561/
Επίσης να επισημανω ότι άνοιξε και η δεύτερη μέρα του διαγωνισμού !
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
ο σχεδιασμος του διαγωνισμου ειναι οτι πιο προχειρο εχω δει..ουτε να μαρκαρεις την διαφορα στην εικονα δεν μπορεισ ,οταν λεσ υποβολη για να απαντησεις σου ανοιγει τα εγγραφα στον υπολογειστη για να ανεβασεις καποιο αρχειο. δηλαδη πρεπει να απντησουμε γραπτωσ και να δωσουμε να καταλαβουν οτι στο βαθος σε καποιο κτηριο λειπει μια σημαια...οτι να'ναι

Χρησιμοποιείς το lightshot για να σημειώσεις τις διαφορές που έχεις εντοπίσει και να ανεβάσεις την εικόνα στο φόρουμ
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Κατ' αρχήν είναι απαραίτητο να δημοσιεύσουμε εικόνα;
Αν γράψουμε πού είναι οι διαφορές μήπως είναι δεκτό;

Μόνο οι απαντήσεις που περιέχουν την εικόνα θα θεωρούνται σωστές.
 
Κορυφή